Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

FLEIMAS (video, bajeriai, nesamones)


Warbeast
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 2.9k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Dublis is 9/11 temos. Nes cia man ir vieta.

Galite nukelti mano posta i FLEIMA. ar i FEILA bet tiesiog pastebejimas Ce tiek nuomoniu tiek noriu kad net galva sukas...

Tai mano siulymas.:D issresiantis Jusu buties problemas:)

 

Mielieji. Niekas gi i Jusu galva neilys ir niekas nezino ko kiekvienas is Jusu tikisi is BIG GAME. Kadangi visu norai SPEC buruiu, paprastuju, larperiu, rekonstruktoriu, imitatoriu tiek skiriasi TAD IMKITE tada pries zaidima ir surasykite (pries registracija) savo norus ka norite veikti, kiek kariauti kiek judeti. Kiek miegoti, kiek pulti kada eiti kada gulti. Nes kitaip NEIMANOMA visus suprasti ir itikti.

Manau Orgai nuspres jus registruoti ar ne, gal pakomentuos kad zaidimas ne apie tai; kad scenarijuj numatoma apie 50% laiko ramaus patrulio ir pyskinimo maziau; kad turbut negales jusu buriui ar JUMS asmeniskai garantuoti 100% laiko adrenalino begimo; pasaulio nuo blogio islaisvinimo misiju kur jus(jusu komanda pagrindiniai herojai)+ kai visur aplink saziningi zaidejai ir mirsta vos i juos nusitaikius - nes jus spec pajegos!

 

registruojantis nusiuskite savo LUKESCIUS Ir norus Orgam, jie isivaizduos kokio lygio produkto JUS tikites uz ta mokesti ir iskart gales pasakyti ar bus tai ar ne. Jeigu bus, tada jie tures aiskia vizija ko jus norite ir GALBUT GALES pasistengti ispildyti Jusu pageidavimus.

 

Nes dabar tai lyg ir perkat bendrini produkta zaidima. Nemaciau aprasyme skelbiant kad MES PATENKINSIME VISUS JUSU LUKESCIUS.

 

Cia siaip bendrinis tekstas apie galima nesusikalbejima, skirtingas nuomones, supratima. Deklaruokit tada Orgam ko jus norit. Scenarijaus detales Orgai galbut gales pakreipt ir jus padaryt TAIS kuo noretus buti. Arba iskart pasakys kad sorry ne; jav reikes SAUGOT ir nebusit jus spec pajegos, nes spec pajegos begiojancios su spec misija jau vakar uzsiregistravo. tada spresit vaziuot jums ar ne.

 

Aisku tokia schema 5 min iki beprotybes; bet vaziuojate i BENDRINI zaidima, su bet kokiomis pasitaikianciomis misijomis rolemis ir pan. Ar tikrai manot kad orgai JAUCIA ka jus galvojat stovedami 2 valandas gynyboje? gal apskeist galima? bet gal savu paklaust galima.

 

Heh zmones.... jie visad mano kad aplinkiniai ZINO KA JIE GALVOJA :) vien telepatai ir ekstrasensai; sarlatanai ir raganos :D.

 

 

[zaidime nebuvau, tiesiog patarimas mano. kelkit jei ka i fleima sita posta. pasijuoksim :) Nenoriu nieko izeist ir tia neskita tiekam tiesiogiai tai apie zmones :). Jie megsta galvot kad jais bus pasirupinta, kad kiti zino ko jie nori]

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...