Jump to content
Lithuanian Airsoft Portal

mordaboy

Members
 • Content Count

  717
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mordaboy

 • Rank
  PROFESIONALAS
 • Birthday 04/04/1981

Previous Fields

 • Ginkluotė
  G&P M4 Autobot
 • Komanda
  UNITY airsoft team

Contact Methods

 • Website URL
  http://unity-airsoft.lt
 • Skype
  irenijus7171

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Šiauliai
 • Interests
  Baltic Patch
  The Sentry Gun... frozen
  M134 Minigun... √ done
 1. Šiaulių junginys skaičiuojasi. Martis GRK Mike Morda
 2. Paprastesni keli sprendimai facecontrolui/naujokų klausimams: 1. Tik užsiregistravus į forumą, visos temos yra tik 'read only', norint postinti reikėtų prisistatyti jau sukurtoje temoje (amžius, miestas, registracijos tikslas) ir po admino patvirtinimo galima rašyti. Taip dalis rašytojų atsifiltuortų, nes eitų pirma paskaityti nerašinėdami. 2. Patvirtinus adminui arba po registracijos iššokanti lentelė su D.U.K. ir atsakymais. 3. Kiekvienos temos viršuje raudonas priminimas pasinaudoti paieška prieš užduodant klausimą su įspėjimu būti pašalintu. mano manymu pradžiai pakaktų.
 3. Dėkojame organizatoriams už žaidimą. Patiko. Oro sąlygos idealios. Stengėmės "kirsti" FUDRA'i kiek galime skaudžiau ir netikėčiau, buvo kur pavyko, buvo kur ne. P.S. Ataskaitoje matomus paketus paėmėme iš šitų kuprinių buvusių FUDRA bazėje.
 4. Tokia. Deja be priekinio plastiko ir fiksavimo spyruoklytės.
 5. Prasidėjo kasmetinis SHOT SHOW renginys, yra įdomių naujovių, kurios po kurio laiko gali atkeliauti ir iki airsofto pasaulio. Viena iš jų:
 6. Shaulyz, jau grynai į pievas pezi. Airsofterio karjerą pradėjau jau senai (žinoma yra ir seniau pradėjusių), tad pokemono savoka buvo naudojama prieš daug metų, kai airsoftas buvo tik pradžia ir nebuvo daug žmonių. Visi kurie ateidavo į šį hobį stengdavosi kažką rekonstruoti (ruoniai, marsokai, specai ir t.t.), nes airsoftas buvo brangus malonumas ir norėjosi būti panašiais į kažką. Todėl kažkoks žaidėjas su rusiška camo ir M-klasės ginklu atrodydavo keistai, ir įgaudavo POKEMONO pravarde. Paskutinių kelių metų tendencija, kad airsoftas sparčiai plinta ir tarp naujų žmonių yra daug tokių, kurie nori pajusti tik malonumą iš šio hobio, todėl nesistengia nieko rekonstruoti, o tik susiperka aprangą, jam tinkanti ir patinkantį ginklą ir eina žaisti kaip LSK arba susiburia į komandą, kurios aprašyme parašyta "neatkurinėjame jokių dalinių ir pan. esame tik draugų burys norintis .... bla bla bla". Todėl šiais laikais POKEMONO savoka yra atgyvenusi. Tiesa pasakius, per savo karjerą nesu girdėjęs nei vieno žmogaus pavadinto POKEMONU, nors pats pradėjau su turgaus pasiuvimo DMP ir AK74.
 7. Sigitas1976, šiauliečiai (40RMC, Šakalai, Unity komandos) nevengia dalyvauti kituose miestuose, tik deja į visus žaidimus neįmanoma atvykti. Tikiu yra šiauliečių, kurie norėtų atvykti į žaidimą, tačiau jei kiekvienas norintis ims rašyti tau į PM tiesiog atsibos atrašinėti. Tai gal geriau paskelbtum kokios informacijos ir žmonės galėtų nuspresti ar nori važiuoti ar ne.
 8. Sveikas, už forumo teršimą tais pačiais klausimais susilauksi nuobaudos iš adminų. Jei kalbi apie LiPo, tai ne 7,2 V, o 7,4V. Jokių problemų neturėsi, jei prižiūrėsi pačią bateriją ir laikysies visų saugumo reikalavimų ją kraunant. Ginklo viduriai didesnio skirtumo tarp 8,4V ir 7,4V nepajus. Kitas reikalas tarp 8,4V ir 11,1V. Logiškai mastant didesnis voltažas, greičiau viskas sukasi, jei greičiau viskas sukasi, reiškia greičiau viskas dyla ir yra didesnės apkrovos, ko pasėkoje gali vienas ar kitas AEG gearboxo komponentas neatlaikyti ir lūžti.
 9. Sveikas Tautini, Kadangi tavo laukas toli nuo didesnio airsofteriu susikaupimo miesto, į tavo lauką reikėtų išsiruošti važiuoti žaisti. Kadangi visi negali privažinėti kiekvieną savaitgalį, nes pigiau ir paprasčiau yra nuvažiuoti į tame pačiame mieste organizuojamą žaidimą, kad ir miške. Todėl tau vienintelis variantas yra padaryti lauką į kurį norėtų žmonės važiuoti. Ir aš nekalbu apie kelių namelių iš presuotų pjuvenų pastatymo, tau reikia rimto airsoft/paintball fieldo. Sėkmės.
 10. Nu bl....n, tai gal kOlimatorių? Kolimatorius žodžio reikšmė kolimãtorius [↗ kolimacija]:1. optinis įtaisas, turintis objektyvą arba įgaubtą veidrodį, lygiagretiems šviesos spinduliams gauti;
×
×
 • Create New...