Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Sunytis

Members
 • Pranešimai

  176
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

Previous Fields

 • Ginkluotė
  G36C 90m/s
 • Komanda
  ESKADRONAS

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.eskadronas.lt
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Vilnius, LIETUVA
 • Interests
  Airsoft, senoviniai automobiliai, renginių organizavimas, tarpukario Lietuvos atributika, motociklai, knygos, samanė ir viskas, kas supa mane ;)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

Sunytis's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacija

 1. JG G36C naudotas be elemento kaina - 60 Eur+siuntimas
 2. Kalnų batai La Sportiva 44 dydis. Beveik nauji. PARDUOTA
 3. Kiekvienam bus išduota po 3 vnt. airsoft (žirninukių) vietoje prieš žadimą. Atkreipiame dėmesį, kad leidome dalyvauti su visais AEG iki 125 m/s laikantis atstumų pastatuose. VISIEMS YRA BŪTINA FULL FACE KAUKĖ IR AUSŲ (GARSO) APSAUGA, be šių apsaugų patekti į žaidimą nebus galimybės.
 4. Kadangi formatas tik su pistoletais ir shot gun nenorimas, SaugiSostine.lt kviečia registruotis į CQB EXTREME pratybas, kurios vyks 2016 m. lapkričio 20 d. Vilniuje Šaltupio g. 1, buvusio mėsos kombinato patalpose. Pastate yra 4 aukštai, viso 15 000 kv .m. Planuojama žaidimo trukmė 4-5 val. Savanorių pr. gale prieš kylant į kalną sukate į dešinę, tik pravažiavus troleibusų žiedą vėl sukate į dešinę ir ieškote raudono pastato. Maksimalus dalyvių skaičius 50. Nesusirinkus bent 16 žmonių - pratybos bus atšauktos. Dalyvio mokestis: apmokant tik pavedimu: iki lapkričio 18 d. 15,5 Eur. Renginio organizatorius: Asociacija „VKSK Saugi Sostinė“ Kodas: 302332869 Atsiskaitomoji sąskaita: LT657044060006935301 Vietoje apmokėti galimybės nėra. Instruktažas: 10:00 Bendrosios žaidimo taisyklės : LSB - http://www.airsoftgu...kbolo-taisykls/ Ginkluotė: Visi AEG ginklai iki 125 m/s., (gali būti full auto funkcija, tačiau naudoti galima tik pavienius šuvius), pistoletai, shot gun, peiliai. Saugumo sumetimais VISI PRIVALO DĖVĖTI FULL FACE KAUKES, NAUDOTI AUSŲ APSAUGĄ!!! Pratybos vyks tik pastate. Kai kur į patalpas gerai patenka dienos šviesa, kai kur tamsu/prietema, tad rekomenduotina turėt prožektorius, geros galimybės panaudoti knife kill. PIROTECHNIKĄ IR DŪMUS IŠDUOS ORGANIZATORIAI, SAVOS NAUDOTI NEGALIMA! Registracija čia. LSK su nuoroda į savo anketą, kur matosi veidas, amžius, vardas. Organizatoriai turi teisę atmesti registraciją be jokio papildomo paaiškinimo.
 5. Yra Lietuviškų sauso maisto davinių po 2 Eur/vnt.
 6. Keletą naudotų LiPo 2 celiu 7.4 v 1800 ir 2200 mAh akumuliatorių su XT60 jungtimis. - 10 Eur/vnt + siuntimas
 7. Patalpas kažkiek pabandėme įrengti. Dar laukiame registracijos iki balandžio 7 d. Jei nebus daugiau norinčių - pratybas atšauksime. Nesulaukus susidomėjimo, šioje vietoje pratybų nebedarysime.
 8. SaugiSostine.lt kviečia registruotis į CQB pratybas, kurios vyks 2016 m. balandžio 10 d. Vilniuje Šaltupio g. 1, buvusio mėsos kombinato patalpose. Pastate yra 4 aukštai, viso 15 000 kv .m. Planuojama žaidimo trukmė 4-5 val. Savanorių pr. gale prieš kylant į kalną sukate į dešinę, tik pravažiavus troleibusų žiedą vėl sukate į dešinę ir ieškote raudono pastato. Maksimalus dalyvių skaičius 50. Nesusirinkus bent 16 žmonių - pratybos bus atšauktos. Dalyvio mokestis: apmokant tik pavedimu: iki balandžio 7 d. 10,5 Eur. Renginio organizatorius: Asociacija „VKSK Saugi Sostinė“ Kodas: 302332869 Atsiskaitomoji sąskaita: LT657044060006935301 Vietoje apmokėti galimybės nėra. Instruktažas: 10:00 Bendrosios žaidimo taisyklės : LSB - http://www.airsoftgu...kbolo-taisykls/ Ginkluotė: TIK pistoletai ir shot gun iki 100 m/s., (negali būti full auto funkcijos), peiliai. Saugumo sumetimais VISI PRIVALO DĖVĖTI FULL FACE KAUKES, NAUDOTI AUSŲ APSAUGĄ!!! Pratybos vyks tik pastate. Kai kur į patalpas gerai patenka dienos šviesa, kai kur tamsu/prietema, tad rekomenduotina turėt prožektorius, geros galimybės panaudoti knife kill. PIROTECHNIKĄ IR DŪMUS IŠDUOS ORGANIZATORIAI, SAVOS NAUDOTI NEGALIMA! Registracija čia. LSK su nuoroda į savo anketą, kur matosi veidas, amžius, vardas. Organizatoriai turi teisę atmesti registraciją be jokio papildomo paaiškinimo.
 9. JG G36KE naudotas su LiPo elementu kaina - 70 Eur+siuntimas
 10. Paskutiniai 3 vnt su pakrovėjais už 20 Eur
 11. Nauji NiMh 1100 mAh elementai su pakrovėju - 5 Eur/vnt+siuntimas
 12. Parduodamas nedaug naudotas KWA/ASG M4. Komplekte LiPo akumuliatorius, AEG, dėtuvė, diržas, dėžė su visais dokumentais. PARDUOTA http://www.airsoftas.lt/lmt-defender-ris
×
×
 • Sukurti naują...