Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

TRAKAI 2010 11 7


botanik
 Share

Rekomenduojami pranešimai

O istikruju buvo taip!!!

sedziu trechiame aukste prie duru!!!saudau be jokiu akla... atbego kazkoks naujokas iskiso savo avtomata ir pasaudo... as jam pasakiau kad taip saudit negalima ir jis pabego atgal i kambari. paskui ateina trys ss-ininkai... pamate kak as artimiausias prie duru ir pradeda be jokiu paaiskinimu reikalauti mano nika!!! as trys kartus paklausiau kam reikalingas mano nikas ir po trecio karto gal ir pasakiau ka... nepanenu, bet eigu pasakiau as labai atsiprasau... bet tikrai tai ne buvo trys kartus kaip cia buvo parasyta... ir granata meto kazkas is mano nugaros... viskas!!! daugiau nebeaiskinsiu...

 

Jei būtum tai pasakęs ankščiau, žaidimo metu, turbūt šio ginčo nebūtų.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 210
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ghmz, na neskaitysiu visko, nes ir taip aiskus buvo pazeidimai, aisku tai ne orgu minusas o minusas patiems pazeidimu vygdytojams. Na man asmeniskai patiko pasisaudymai, granatos keitos su uzdelstu sprogimu :) arba seip jos cia nekokybiskos buvo. Seniai besisaudziau todel sorry nezinojau, kad tokio situacijoje daryt : " Iskisama galva su britu kepure is antro lango su pistoletu ziuri i sona, as is apacios tiesiai nusitaikes uzrekiau pif paff mires ( nu nesaudysiu i veida gi) na asmuo ilindo atgal na tai galvojau fragas >:) ragai gaunu i galva is virsaus 3 kulkas". Na ka liemene is kisenes ir i mertviaka. Jeigu kas galetu patiksliti kaip dabar daroma kai esi per atstuma arba tokioje situacijoje kai negali saudyti i zmogu. Reik gal akiu kontaka sugaudyt ir telepatiskai kazka perduoti ? Na tai tiek butu mano pastebejimu. Aciu !

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O istikruju buvo taip!!!

sedziu trechiame aukste prie duru!!!saudau be jokiu akla... atbego kazkoks naujokas iskiso savo avtomata ir pasaudo... as jam pasakiau kad taip saudit negalima ir jis pabego atgal i kambari. paskui ateina trys ss-ininkai... pamate kak as artimiausias prie duru ir pradeda be jokiu paaiskinimu reikalauti mano nika!!! as trys kartus paklausiau kam reikalingas mano nikas ir po trecio karto gal ir pasakiau ka... nepanenu, bet eigu pasakiau as labai atsiprasau... bet tikrai tai ne buvo trys kartus kaip cia buvo parasyta... ir granata meto kazkas is mano nugaros... viskas!!! daugiau nebeaiskinsiu...

 

Lioha, tam ir bandome išsiaiškinti vietoje, kad čia neberašynėti nesąmonėlių...O žaidimo įkarštyje būna visko...ir susikeiki, ir su emocija pasakai ir pan...bet svarbiausia noras žaisti sąžiningai ir gerbti draugą, priešininką. Mes ne kokie priešai vieni kitiems...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ghmz, na neskaitysiu visko, nes ir taip aiskus buvo pazeidimai, aisku tai ne orgu minusas o minusas patiems pazeidimu vygdytojams. Na man asmeniskai patiko pasisaudymai, granatos keitos su uzdelstu sprogimu :) arba seip jos cia nekokybiskos buvo. Seniai besisaudziau todel sorry nezinojau, kad tokio situacijoje daryt : " Iskisama galva su britu kepure is antro lango su pistoletu ziuri i sona, as is apacios tiesiai nusitaikes uzrekiau pif paff mires ( nu nesaudysiu i veida gi) na asmuo ilindo atgal na tai galvojau fragas >:) ragai gaunu i galva is virsaus 3 kulkas". Na ka liemene is kisenes ir i mertviaka. Jeigu kas galetu patiksliti kaip dabar daroma kai esi per atstuma arba tokioje situacijoje kai negali saudyti i zmogu. Reik gal akiu kontaka sugaudyt ir telepatiskai kazka perduoti ? Na tai tiek butu mano pastebejimu. Aciu !

 

BruZas - trečiajame aukšte aš (NATO pusė) buvau su DPM panama ir pistoletu, buvau tik trečiajame aukšte visą žaidimo pradžią , nes pats žaidžiau snaiperio pozicijoj, kol mus iš ten žalieji išrūkė. Nežinau ar sakyti, kad šauti galėjai, nes nežinau ar aš ten taip prisidirbau. Jei visgi ten netyčia buvau aš - Garbės žodis nespecialiai tiesiog matyt neišgirdau. Ir tiesa sakant su pistoletu nieko nenušoviau viduje per visą geimą ;]

 

Dar kartą atsiprašau, jei čia mano darbas

Pagarbiai,

J.J.Simpson

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na mano galva truko organizacijos..(aishkaus laiko kada isheiti mertvaiko zonos)ir aishkios zaidimo pradzios nes norejosi apsiziureti teritorija pasiruoshti gynybai..o zalieji jie kaip skalikai (cia neisizeiskit seip vaizdingas paliginimas) susirinko visi prie duru ir lauke starto....

kai suzinojau kad keiciasi mertviakas nuejau ir pasakiau saviems kad keiciasi mertiakio puses ir juaicuosi teisus nes tie kas viduje tikrai nezinojo apie tai manau butu nesaziningas tokis puolimas

nepatiko shaudymas i mertviako puse.sake negalima bet "normalu" kai zalias bega ir slepesi priesh mus :D uz kupsto

na o seip "baika baika" cqubas ner ko noreti :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Taip

1. Dekui orgams. uz tai kad stengiasi ir organizouja bei sugeba rasti vietu tokiu.

2. Pats zaidimas . saziningai gal kokie 5/10

3. Taisykliu nesilaikimas pas zaidiejus ziaurus net vemti vercia . nesitiekiejau kad taip chiebra pasisiukslins . ir nepaisis taisykliu .

Stiklu dauzimas . cia nerealu, tan prasediejau gal kokia valanada , jieskojau kiekvieno tarpelio pro kuri butu galima saudit. O cia atiejo isikalie stiklus ir volia , saziningai manu kad reiktu baust jos ne , pasakimu o banu uz tokius veiksmus bent jau koki mienesiuka o ir forume nelaist taskytis postais poto . Jei tai noumoninkai , ka as galiu pasakyt . te susimoka uz padaryta zala . arba isitrauk i jouda sarasa. nes po tokiu huliganisku veiksmu . musu niekas niekur nisileis zaist nes mes niokuojam . viska kaip vandalai. tai niera grazu ir nemalonu .Bet cia tik mano nuomone

Kitas taisykliu pazeidimas . elementarus . nesprogusiu granatu jiemimas . aiskiai parasyta musu taiskliese kad tai negalima daryt . bet siekmingai tai darie . bana jiems uz tokius veiksmus.

Dar nepaisimas stop joustu ar draudziama eit ir (cia geras variantas ) Orgai kita kart Triom kalbom parasykit nes turbut lietuviskai neperskaite. Negrazus poelgis is priesu pusies manau turietu patis nusibaist uztai kas taip pasielgie

Nemirtingumas Cia nerealus variantas . granatas mieti i patalpas beprasmiskas . nes is ten iseinciu minimaliai , nors aisku gal ir pabiekt spiejo . saudimas . jo bb,su drapstimas tik nes puse akpabos reik suvaryt i sona ir dar perspiet kad nusautas . ir eitu . negrazu . vienas is pvz Nezianu aks ten buvo bet vaizdas nemielas . kai kaskuris su beriozka ar kokia ten pas jos uniforma . pataikimas i sona . o jisai tupi toliau su skydi , kai rikteliejau gal iseisi . tai lietai ginkla pakiele bet skydo nepaleido ir laukie kol atbieks kasnors ji pajims . Pasakyciau geras lavonas tvarkingai susmigo . net skyda palaikie kolegoms :)

Balistikos specelistai cia ir geras variantas . jei nedasauni ar negali uz priedangos pasaut zmuogaus . tai pakeli vamzdi kokius du tris metrus navesam ir kali . gausis lietus . Slyksciosi nou tokiu vaizdu .

 

Vnz smagu kad tiek musu daug ir ju dar vis atsiranda , bet taisykles bent jau ismokit ar bent jau persisakitykit . O ne paskiu po visko sory nezinojau .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Organizatoriai visų žaidėjų nesukontroliuos, tai tiesiog neįmanoma. Gal geriau patys ryžtingiau kovokim su maklaudais ar dėkim baną žaidimo metu pvz 1val.

Noriu pasakyti, kad patys turime sugalvoti taisykles ir 'valyti' MIŽNIUS iš airsoft bendruomenės.

 

Su manim buvo 2 naujokai, tai tie pakraupę nuo taisyklių nesilaikymo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas buvo gan idomus, kad ir puse laiko praleidziau prie generatorines ant stogo :)

Galiu pasakyti tik tai, kad nuo tvoros iki stogo sunkiai bbs daskrenda, nes pucia priespriesinis vejas (kas buvo ant stogo, tas zino).

Didele klaida buvo palikti kopecias priesams :) niekaip nebutu ant stogo uzlipe :D

 

Tie, kas nori pasifragint, manau visuomet tam ras galimybe Vismaliukuose ar pan.

 

Sis zaidimas siaip buvo I lygio, ir skirtas nuomininkams pasifraginti, patys organizatoriai neplanavo tokio airsofteriu antpuolio 130 zaideju

Gal organizatoriai galetu patikslinti sita skaiciu?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas 1

 

O jei kuri nors is rusus rekonstruojanciu komandu butu naudojusi tokia raketa kaip naudojo SS ? Jiems iskart reiktu parduot savo iranga ir pamirsti apie airsofta, ar dar forume koki menesi pasirasinejus ir tada pardavinet ?

 

Klausimas 2

 

Jei aki butu ismuse virejoms ar Trasalio klientams kurie sustoje ziuredavo kaip vyksta karas , kas atsakytu ? Zaidejas ? Nekalbu jau apie nuostabu automobiliu apsaudyma parkinge.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas 2

 

Jei aki butu ismuse virejoms ar Trasalio klientams kurie sustoje ziuredavo kaip vyksta karas , kas atsakytu ? Zaidejas ? Nekalbu jau apie nuostabu automobiliu apsaudyma parkinge.

 

mano masinoj ( raudonas civikas , stovejo uz pastato ) nzn kaip ir kada ... pramuse galini arka . Ir noriu suzinot kas ir kada , paprastai noriu suzinot uz ka ... Nes pats poto pabandziau su savo emke 120m is 10 metru saut i tavieta ir nepramusiau . ta prasme jauciu kazkas is 2 - 3 metru bande, idomu paziuret i akis

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Seip zaidime buvo 3 bedos:

1.Tai oragai neapgalvoto mertviaku zonu(apeit pastato negalejom,nes turejom eit per prieso mertviaka,tad automatiskai priesas gaunasi uz nugaros)o per kur galima butu apeit,greiztai buvo pasakyta negalima.

2.Savavaliskas melinuju keliu atsiradimai,kai tuo tarpu mes negalejom per ten judet(pvz.Pakilimas i 3 auksta nuo rusu mertviako.Ten savavaliskai buvo ignoruojama stop linija ir nulupta lenta su uzrasu eiti draudziama.antra isdauzus langa buvo lipama i raketines bazes aisktele bent 10 zmoniu tikrai maciau savo akimis kai lipo,kai tuo tarpu mums buvo uzdrausta net apiet aplinkuj pastata)

3.Melinuju pastato rekonstravimas(tai langu dauzymas,savo akimis maciau kaip buvo isdauztas stiklo blokelis,tik gaila nemaciau kas tai padare) Chebra turekit sazines apleista,neapleista visi jei dauzysim langus tik patys sau pavoju sukelsim,stiklai ant zemes tikrai nieko gero pargriuvus :mad:

Seip orgams pagarba uz bandyma organizuoti zaidimus naujuose teritorijose:)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

BruZas - trečiajame aukšte aš (NATO pusė) buvau su DPM panama ir pistoletu, buvau tik trečiajame aukšte visą žaidimo pradžią , nes pats žaidžiau snaiperio pozicijoj, kol mus iš ten žalieji išrūkė. Nežinau ar sakyti, kad šauti galėjai, nes nežinau ar aš ten taip prisidirbau. Jei visgi ten netyčia buvau aš - Garbės žodis nespecialiai tiesiog matyt neišgirdau. Ir tiesa sakant su pistoletu nieko nenušoviau viduje per visą geimą ;]

 

Dar kartą atsiprašau, jei čia mano darbas

Pagarbiai,

J.J.Simpson

 

Ne, netu ten tave antsyk uz ausu istempciau :) Ten buvo antrame aukste, cia jau kai uzememe pastata, iskiso galva ir i mane net neziurejo :) British cap guy :D

O del akiniu jo cia pritariu, rekavau kiek maciau kad turn on glasses -.- FUUUUUU!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas man patiko.

Bet buvo gana daug nesusipratimu su zaidiminem zonom, karta ir pats suklydau ir apsaudziau priesa neleistinoje vietoje, sorry. Gal del to, kad neturejom zemelapio? As apie ta vieta prie generatorines.

SS, o jusu ta patranka nenunes vienam is musu galvos netycia?:) Pacio minos paleidimo momento nemaciau, bet pamaciau kaip atskrido is labai toli. Sugalvota idomiai, paciam kartais labai norisi tureti minosvaidi arba rpg, bet ar nerizikuojam sveikata?:)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

zinoma,kad galim atskanuot,bet kaip jau birstono geimas parode,kad vyriokai chronavo vienus ginklus o geimo metu lakste su kitais,pasikeite po chronavimo.Buvo ir Trakuose ,kad kai kuriu chronavimo metu buvo virs 130 tai kai paskaiu,kad negalima su tokiu tai sake ,,dzin as tuoj kita atsinesiu,,kai atsinese toki pati modeli tai parode iki 125 kas gali gatrantuot,kat tai jo antras ginklas ir jis su juo zais o ne pasiskolino pas komandos drauga pasichronavimui.Cia kiekvieno,,boico,,kultura ir gerbimas savo kolegu

PS radau nuo salmo ar liemenes zalios spalvis dirzeli su sagtimis ai abieju pusiu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir as truputeli pasisakysiu :)

 

Siaip manau pagrindine beda buvo per maza teritorija tokiam dideliam zmoniu skaiciui. Juolab kad i pastata tera vienas iejimas. + Nemanau kad ateityje verta daryti zaidimus kur taip arti yra gyvenamos patalpos. Tas vargsas suo prie transfarmatorines turbut dar ilgam trauma gavo :D

 

Na ir tie banalieji klausimai:

 

1 Bunkeris - nemanau kad jo panaikinimas kazka ispres. Kadangi pasiemi daugiau mechanu, ir maisa bbs'u. esant laisvai minutei pasipildai. Cia logiskiausia manau butu kontroliuoti bbs'u skaiciu. Ar galbut kaip per RH uz ivykdytas misijas ir tt dalint. Na cia paliekam laisves orgu pamastymams.

2. Granatu ribojimas - CQB tai yra butina. Arba bent jau tikrinti granatas kurias atsinesa zaidejai. Nes kiek pastebejau, daug kas net nesivargina gamintis granatu, o meto tiesiog petardas be zirniu. Ir isvis kaip musu bendruomene tai traktuoja? Mano nuomone tingi darytis su zirniais/pupom,bbs, tai nemetik isvis.

3. Del zaideju kontroles, kaip ir minejote prie kiekvieno po orga nepastatysi, na bet gi galit infiltruot viena kita orga. Pagaukit ka nors uz pakarpos, kas akivaizdziai pazeidineja taisykles ir metat lauk. Ismesit viena, antra, trecia, gal baigsis toks akivaizdus taisykliu nesilaikymas. Vat vismaliukuose pamenu, kai ciukas kazka uz kvarkes istempe, o net nesislepe :) ir tikrai manau kad tas zaidejas po gero moralo biski atsakingiau pradejo ziuret i sita reikala :)

Taisykles kaip sakant yra, tik nera kas priziuretu ju laikymasi.

 

Laiptineje po granatu krusos gerai ausis zvimbe :wacko:

 

Visiems orgams, na gi pasistenkite tokio tipo zaidimuose ginanciuju skaiciu padaryti bent 2-3 kartus mazesni!!! Gal ir i pastata tada bus imanoma ilist, o ne kaip dabar, kai kiekviename kambaryje sedi po 1 -2 priesus, o jiems uzmust reik paaukot po 5-6 puolanciuosius jei ne daugiau...

 

Birstono teritorija man buvo mielesne :)

 

Tai tiek.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Straipsnis pie zaidima - http://www.trakietis.lt/traku-naujienos/naujienos/113-quotkariuquot-sturmavo-trakus/

 

"Žaidėjų susirinko ne tik iš Lietuvos bet ir iš kaimyninių šalių." ??? Geras, net nezinojau kad vyko tarptautinis zaidimas :)

"Pasidalinę į dvi komandas, teroristų ir nato..." :D

 

Na o del taisykliu ir ju nesilaikymo - matau cia vyksta tikras zodinis musys.

 

Dalivavau tiktai keliuose musiuose ir susiremimuose. Taciau pries kiekviena ju, ne patingedavau, prisesdavau ir pasikartodavau bendras Airsoft zaidimu taisykles, susipazindavau su organizatoriu nustatytomis normomis.

 

Taciau kaip naujokas, visose musiuose pasigesdavau elementaraus tu taisykliu priminimo. Neuztenka nurodyti mirtviakus ir zodziu nusakyti zaidimo teritorijos ribas (ypac jei jos, kaip sykart, taip ryskiai kertasi su gyvenamuoju plotu). Manau sis zaidimas puikei parode, kad ne vienam is musu butu pravartu jas prisiminti, o organizatoriams - truputi placiau apie jas kaskart priminti.

 

Pilnai tikiu, kad ne kiekvienas zinojo, kad aplinkos keisti ne galima, taciau apie tai turejo Jums pasnibzdeti ir sveikas protas - juk teritorija kazkam priklauso, o uz jos niokojima galimi rimti ne malonumai. Beto, dauzyti langus... Taigi patys veliau griusite ant sukiu arba tos sukes kris ant Jusu bendrazigiu ir kitu zaideju galvu. Zaisdami mes ir taip turime islikti budrus ir saugotis, tad ne prisidarikime dar daugiau pavojaus sveikatai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na jei matete tai po registracijos stabdymo registravosi ir toliau nekreipdami demesio i tai oir tavaziavo i rengini tikrai negirdeti ir nematyti nikai,taip tai musu minusas,kita geima bus slapti stebetojai kurie piktybinius istems uz ausu is patato ar teritorijos.Sendiena gavau pastaba is pastato savininko,kad labai nuniokotas pastatas,isdauzytoi stiklai ir toje teritorijoje kur buvo raketa ir generatorine islauztos dyrys sandeliukuose.Ten dauguma laiko seimininkavo NATO pajegos,negrazu klausyti kai tai sako zmogus leides pasinauditi jo turtu.Nekaltinkit tik kalasais ginkluotu vyrioku ar nuomininku,bet ta dare ir komadu nariai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...