Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

TRAKAI 2010 11 7


botanik
 Share

Rekomenduojami pranešimai

na jei matete tai po registracijos stabdymo registravosi ir toliau nekreipdami demesio i tai oir tavaziavo i rengini tikrai negirdeti ir nematyti nikai,taip tai musu minusas,kita geima bus slapti stebetojai kurie piktybinius istems uz ausu is patato ar teritorijos.Sendiena gavau pastaba is pastato savininko,kad labai nuniokotas pastatas,isdauzytoi stiklai ir toje teritorijoje kur buvo raketa ir generatorine islauztos dyrys sandeliukuose.Ten dauguma laiko seimininkavo NATO pajegos,negrazu klausyti kai tai sako zmogus leides pasinauditi jo turtu.Nekaltinkit tik kalasais ginkluotu vyrioku ar nuomininku,bet ta dare ir komadu nariai.

 

Del registracijos, tai manau taip nutiko todel kad nenurodete datos iki kada vyks registracija, todel daug kas soko istikti po registracijos dar bande papulti vidun :) P.s. reikejo mokestuka ivesti 3-4 kartus didesni uz paveluota registracija, na bet pvz yra daug, tik reikejo biski grieztumo :)

 

"Nekaltinkit tik kalasais ginkluotu vyrioku ar nuomininku" Pastabos tikrai nera nukreiptos kazkuriai vienai pusei. Nemazai esu loses ir uz "rusu" ir uz "nato" puses. Ir ten ir ten pasitaiko geru fruktu :)

Del pastato tai labai gaila ir geda pries ta zmogu, uz tokius bajerius tiesiog kita syki nebeturesim kur susirinkt.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 210
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Klausimas 1

 

O jei kuri nors is rusus rekonstruojanciu komandu butu naudojusi tokia raketa kaip naudojo SS ? Jiems iskart reiktu parduot savo iranga ir pamirsti apie airsofta, ar dar forume koki menesi pasirasinejus ir tada pardavinet ?

 

Klausimas 2

 

Jei aki butu ismuse virejoms ar Trasalio klientams kurie sustoje ziuredavo kaip vyksta karas , kas atsakytu ? Zaidejas ? Nekalbu jau apie nuostabu automobiliu apsaudyma parkinge.

 

 

Prie klausimo 1

 

Ziureti nuo 6 min. 24 s. ir t.t.

 

Pagal diskusija matau, kad cia normalu ... jei visiems ok, nekreipkit demesio i mano klausimus.

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Del sandeliuku duru islauzimo prie raketos, tai cia buvo zaliuju antra ataka, kai NATO pajegos mazos atsieme raketa, kuri buvo pernesta i kita vieta, pasiemus ginyba, buvo triuskmo uz mediniu apstatu, nes zalieji negalejo praeiti tarp ju del musu ginybos, o metomos granatos nepasiekdavo norimo tikslo. tai jie matomai ismuse duris, nes poto pradejo saudyt pro sandeliuko angas esancias palei zeme i saugomso raketos puse.

 

Tiek is mano pozicijos, nes poto garsiai pastebejes kad is ten priesininkai gali sekmingai vesti ugni, garsiai besiginantiems kolegoms pranesiau, kad saugotusi galimo kontakto is angu... Bent jau is savo pozicijos, is nato puses nemaciau jokiu vandalizmo atveju (langu dauzymo, sienu lauzymo ir kitu atveju), savarankiskai tik atsargiai apguldziau spynta priedangai, ir perkeliau ciuzini, ka mate kolegos.

 

Pagarbiai, Ale

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na kiek maciau su ta mortyra saude su duminem granatom ir ne viena nepasieke tikslo

 

 

tai reiškia naudosime tol kol pataikysim kam nors į veidą , nukris ant galvos ~ puse kg sverianti dūmineškė lekianti ~40 km/v greičiu , tada kai uždarys kažką į daboklę, kai uždraus šį karo žaidimą, nes jis - kenkia žmonių sveikatai. Taip ?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tai reiškia naudosime tol kol pataikysim kam nors į veidą , nukris ant galvos ~ puse kg sverianti dūmineškė lekianti ~40 km/v greičiu , tada kai uždarys kažką į daboklę, kai uždraus šį karo žaidimą, nes jis - kenkia žmonių sveikatai. Taip ?

 

Na man rodos ta mortyra visaip kaip persistengta. Ar mate orgai ar nemate bet as nenoreciau kad NEI MAN ANT GALVOS KRISTU nei tiesiai i veida atskristu.

 

SMERKTINA INICIATYVA. Taip sutinku as vienas is ziopliu kuris NEATEJO IR NEATEME IS JU TOS MORTYROS. DEL TO MAN GEDA. NORS SUPRATAU KAD DARO BLOGAI NESITIKEJAU KAD SAUDYS I LANGUS.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia stengtis isvengti VISU BLOGYBIU. neneikim debilo su lentele pavyzdziu BLOGIO del mortyros.

 

blaiviau pagalvojus be to adrenalino kuris turbut pludo visiems i smgeneis ir protas buvo kazkur kitur tuo metu, tai visiskai kvailas dalykas.

 

Taip kad neteisinkim vieno blogio uzdengdami kitu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Skirtumas tas, kad lipdamas kur nereikia susižeistų pats. Iš mortyros veidan/galvon daug lengviau kitam pataikyti nei pačiam sau. Nors filmuke tai irgi geras vaizdas - vienas laiko mortyrą ir jos gaiduką, kitas kiša ranką vamzdin :ph34r:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

1 Bunkeris - nemanau kad jo panaikinimas kazka ispres. Kadangi pasiemi daugiau mechanu, ir maisa bbs'u. esant laisvai minutei pasipildai. Cia logiskiausia manau butu kontroliuoti bbs'u skaiciu. Ar galbut kaip

 

 

Nesutynku.

1. Pirmas dalygas, mechana baigiasi, ir ja reikia keisti. Tas momentas priesininko gali buti isnaudotas perbegimui nuo vienos priedangos, prie kitos.

Mechans gali baigtis

2. Mechanos gali baigtis (jei saudai neapgalvotai), tai teks kviestis pagalbos, arba palikti posta. Tuo tarpu du bunkeriai ir gera priedanga beveik tas pats, kas kulkosvaidis.

Tai jei tokiu trys keturi su AK + Bunkeriai isitaise, kokia prasme bandyt prasiverzt?

 

Manau mechanos ir priduoda realumo, o auksciau mano pamineti punktai suteikia zaidimui taktiniu galimybiu.

Jei butu mano valia, as bunkerines aplamai uzdrausciau. Jos aplamai ne zidimui skyrtos, Beje, rimtesni ginklai parduodami su mechanomis, arba aplamai bunkeriu negamina. Manau ne siaip sau.

Plius tas barskejimas klaikiai skamba. Zaidimas su bunkerinemsi ir su mechanomis is esmes skiriasi. BB's kieki taip pat kontroliuot butu gal ir gerai, bet esu tikras, kad visuomet rasis nesazinyngu, kurie kad ir iseinamaja anga ju papyldomai gal kokius net 300/400 simtus "susiinstaliuos".

 

Manau klausima aplamai ne taip statome. Ne taisykliu surasyme esme, o ju paisyme. Dalis zaideju nori rekonstruoti karo veiksmus, kam beje ir yra airsoftas skyrtas. Kita dalis nori pazaisti COUNTER STRIKE (kuri greiciausiai taip pat turi namie, ir dar butinai vogta, nelegalu). As manau tiesiog daugiau nebevaziuosiu i zaidimus, i kuriuos privaziuoja belekokiu su woodland+sprtbaciai+daug necenzurines kalbos. O jei vaziuosiu - pats kaltas. Negali pykti, kad kazkas vedinas jaunatvisko maximalizmo, azarto, ar elementarios sazines trukumo gadina zaidima kitiems.

Siame laisvalaikio leidimo bude svarbu, ne kur, ne kada, o su kuom.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

buvo ne tik ,,woodland+sprtbaciai+daug necenzurines kalbos,, bet buvo ir kitos unifotmos su sporbaciais.Manau ne uniformoje ir batuose priezastis,svarbu pagarba kitiems ir noras gerai pazaisti o ne ,,kalt kontra straika,,

 

true
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nesutynku.

1. Pirmas dalygas, mechana baigiasi, ir ja reikia keisti. Tas momentas priesininko gali buti isnaudotas perbegimui nuo vienos priedangos, prie kitos.

Mechans gali baigtis

2. Mechanos gali baigtis (jei saudai neapgalvotai), tai teks kviestis pagalbos, arba palikti posta. Tuo tarpu du bunkeriai ir gera priedanga beveik tas pats, kas kulkosvaidis.

Tai jei tokiu trys keturi su AK + Bunkeriai isitaise, kokia prasme bandyt prasiverzt?

 

Neneigiu, bunkeriai yra blogis, ir reik pradet nuo ju uzdraudimo, bet norint priarteti prie realizmo, reiktu ir kulipkas ribot ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As manau tiesiog daugiau nebevaziuosiu i zaidimus, i kuriuos privaziuoja belekokiu su woodland+sprtbaciai+daug necenzurines kalbos. O jei vaziuosiu - pats kaltas.

 

Nelabai sutinku,dauguma naujoku yra zymiai saziningesni uz kaikuriuos senbuvius,nes tiesiog naujokai labiau bijo padaryti kazka netaip,kai tuo metu senbuviai jau per daug pasitiki savo jegomis,savo akimis ne karta maciau kai suvarius serija i priesininka jis tiesiog pasislepia uz kolonos ir losia toliau lyg niekur nieko,o pagal apranga tikrai ten ne naujokas buvo,tad tikrai nevarykit kaltes vien tik ant naujoku,nes kiek esu pats zaides keblumu su naujokais tikrai yra maziau kile negu su senbuviais.

CIA MANO NUOMONE!!!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

na kiek maciau su ta mortyra saude su duminem granatom ir ne viena nepasieke tikslo

 

As stebejau is sono visa reikala. Saudyma su Mortyra. Is esmes sutynku, saudant tokio svorio sviediniais - yra pavojus suzeisti. Jei but saudoma lengvais dumais, ar granatos (airsoftines) svorio sviediniais - manau nieko tokio. Esu daug mates tokios irangos video. Naudoja ne tik rusai. Pasidare ir amerikosai, ir anglai.

 

Siuo atveju galima sakyti saudoma buvo i uzdara kiema, tad viesbucio sveciai niekaip negalejo nukenteti. Buvo nedidele tikimybe, kad kokis priesininkas atsistos stacias lange, bet taip pat maza, nes i langus saude visi su AEG.

 

Reziumuojant manau norint isvengti ne tokiu laimyngu atsitikimu reiketu is sio saunaus prietaiso nesaudyt sunkiu, pramonines gamybos dumu. Kitaip tariant laikytis bendru pirotechnikos galingumui skyrtu taisykliu.

Cia tik mano asmenine nuomone.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, netu ten tave antsyk uz ausu istempciau :) Ten buvo antrame aukste, cia jau kai uzememe pastata, iskiso galva ir i mane net neziurejo :) British cap guy :D

 

sita dela maciau, zmogus kuriam pasakei kad pif paf tiesiog atsitrauke ir nuejo prie 3 lango, tave nukove kitas asmuo, bet vienaip ar kitaip nebuvo laikytasi saugaus atstumo, kaip zinia viens aukstas turi 2.5 metro, nu dok dieve buva saudyta iki 4 metu atstumo.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As manau tiesiog daugiau nebevaziuosiu i zaidimus, i kuriuos privaziuoja belekokiu su woodland+sprtbaciai+daug necenzurines kalbos. O jei vaziuosiu - pats kaltas.

 

Nelabai sutinku,dauguma naujoku yra zymiai saziningesni uz kaikuriuos senbuvius,nes tiesiog naujokai labiau bijo padaryti kazka netaip,kai tuo metu senbuviai jau per daug pasitiki savo jegomis,savo akimis ne karta maciau kai suvarius serija i priesininka jis tiesiog pasislepia uz kolonos ir losia toliau lyg niekur nieko,o pagal apranga tikrai ten ne naujokas buvo,tad tikrai nevarykit kaltes vien tik ant naujoku,nes kiek esu pats zaides keblumu su naujokais tikrai yra maziau kile negu su senbuviais.

CIA MANO NUOMONE!!!

 

As neturejau galvoje naujoku. Juk taip pat ne airsofteriu gimiau. Remiuosi savo stebejimais nuo 2006 metu.

1.Pastebejimas. Viename mano pirmuju zaidimu, vienas is "Vanagu" (gaila, nepamenu kas) dave gera patarima. Jei kyla dvejones, pataike, ar nepataike - geriau iseik, bus tikrai sazine rami. To principo laikausi po siai dienai.

2. Patebejimas per laika. Tie zmones, kurie investuoja i airsofta daugiau laiko, ir pinigu, gyvenime yra isilavine ir kulturyngi zmones, kaip taisykle ir zaidzia sazinyngai. Ir atvirksciai, tie zmones, kurie pradeda zaidima nuo "po 50g drasai", daug keikiasi, rekauja, zodziu neadekvaciai elgiasi viesoje vietoje - atitynkamai ir zaidzia.

Sie pastebejimai tynka tiek naujokams, tiek senbuviams. Doras zmogus, visur doras, budulis visur budulis. Stebuklu juk nera.

3.Esu prisidejas prie triju vidutinio dydzio zaidimu organizavimo.(organizavome dviese) Zaidimuose dalyvavo vien registruotos komandos, kurios seniai zaidziancios ir rekonstruojancios, ar is dalies rekonstruojancios. Visais trimis atvejais dalyvavo nuo 80 iki 120 zmoniu. GM buvo tik du, ar trys. As asmeniskai, vienas mano buvusios komandos narys, ir kas nors vienas is kviestiniu. Per visus tris zaidimus nebuvo nei vieno stambesnio konflikto del maklaudavimo. Visi, kurie ivyko, buvo vietoje draugiskai isspresti. Kaip apie masini reiskini kalbos net nebuvo.

Zaidimuose buvo ir naujoku, kuriuos atsiveze komandos, ir uz juos laidavo. Ne vienas ju nieko nepridyrbo. Vienas berods tik karta nemire, nes pastate lasejo nuo lubu, tad jis nesuprato ar cia i ji pataike, ar cia lasas uzkrito.

 

Stai jums geriausias pvz., kad galima zaist sazinyngai. Pasikartosiu, svarbu ne kur ir kaip, o su kuo.

Asmeniskai as jokiu pretenziju niekam neturiu, panasaus ir tikejausi, tad nera pikta.

Tiesiog esu isitikines, kad sazinyngas zaidimas yra zymiai idomesnis, nei toks CS su cheats :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...