Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 50
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Negaliu dalyvauti, bo turiu kitą renginį. O ir šiaip po paskutinio naktinio geimo pasakiau sau, kad pirma reikia pilną veido kaukę įsigyti.

Hebra nenoriu nieko izeist, o jus bent pries teigiant kad bus labai tamsu ir galit susaudyt aponenta is labai arti pasidomejot, kiek trunka naktis birzelio 21d, kokia menulio faze ta nakti, ir apskritai ar bus galimybe tai padaryt is arti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Frogman neįsižeidžiant aš tiesiog pasakiau, kad man reikia pilnos veido kaukės. Po šūvių gautų preitą naktinį geimą iš kulkosvaidžio liks randai visam gyvenimui. Kotais nenoriu vaikščioti randuotu veidu ir nerizikuosiu. Čia mano asmeninis apsisprendimas ir aš neskatinu kažkaip panašiai elgtis kitus žaidėjus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi nesusirinko reikiamas skaičius žaidėjų, mes komandos AMFIBIJOS ir BCW nutraukiame FOG OF WAR žaidimų ciklą.

 

Labai atsiprašome tų komandų ir laisvai samdomų žaidėjų, kurie užsiregistravo į šį žaidimą, deje nuo mūsų norų ne viskas priklauso.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Frogman, ar b8tina taip kategori6kai? Perkelkit v4liasniam laikui ir tiek. :)

 

Pingai su visa tau derama pagarba aš galėčiau parašyt ilga litanija, dėl šio tavo nusišnekėjimo, bet aš pasakysiu trumpai, kaip sako mano tėvas, "žmogus kuris nori, ieško galimybės, o kuris ne, ieško pasiteisinimo", būtent todėl mes to nebedarysim, nes didžioji dauguma, o ju čia prisiregistravusiu virš trijų tūkstančių tiesiog to nenori.

 

 pagarbiai Frogman aka Marius Krisikaitis

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labai gaila kad tenka priimineti tokius sprendimus, bet su prisirigestravusiu kiekiu zmoniu zaidimas netenka prasmes, nebutu ivykdita net puse numatyto scenarijaus kuris buvo kurtas atsizvelgus i visus pries tai buvusio ciklo klaidas ir pasiekimus. Kaip vienas is orgu taip pat atsiprasau tu kurie registravosi ir lauke galimybes sudalivauti, zaidimas kuriamas zaidejams o ne orgams , jei zaidejai nesirenka reiskia tiek jo ir reikia :-(

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dalyvavau ne viename Fog of War žaidime. Serija tikrai gera. Kad ir kaip būtų apmaudu dėl mažo žaidėjų aktyvumo, organizatorių prašau nereaguoti taip kategoriškai ir neatsisakyti puikios serijos dėl vieno nepavykusio žaidimo.

 Pataisysiu truputi.. Ne del nepavykusio o ne ivykusio :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal demokratiškai prabalsuojam kas už žaidimo perkėlima ir serijos nenutraukima, ir kas už pabaigą...

Tada tegul organizatoriai ir sprendžia ar tikrai airsofteriai nenori tokio žaidimo ar tiesiog laikas netinkamas pasitaikė.

 

Aš už perkėlimą!!!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Blin ar jus is menulio nukritot visi? Jums atrodo kad taip paprasta gauti poligona ir viska suderinti, tiesiog PIST nuejai ir viskas padaryta? Gal blet sociologini tyrima dar padaryti pries tai, kada kam patogu butu ir kiek jus noretumet sumoketi o gal ir isvis nemoketi? Blemba nejokinkit, tai ne viena menesi buvo derinama ir planuojama. Jei jum atrodo kad viskas taip paprasta tai organizokit savo zaidima gal tada suprasit, o tai rasot pagrinde tie kas su organizavimu nieko bendro neturit

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Privalau pasisakyt, kad FOW buvo mano zaidimu favoritas. Tikiuosi kitu metu parinktas laikas nekonkuruotu su kitomis sventemis ir t.t.

Is esmes airsofteriai nera apatiski FOW ir tai irodo ir puikus atsiliepimai is ankstesniu zaidimu.

Pats neorganizuoju zaidimu, bet stengiuosi palaikyt orgu iniciatyva savo dalyvavimu :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Blin ar jus is menulio nukritot visi? Jums atrodo kad taip paprasta gauti poligona ir viska suderinti, tiesiog PIST nuejai ir viskas padaryta? Gal blet sociologini tyrima dar padaryti pries tai, kada kam patogu butu ir kiek jus noretumet sumoketi o gal ir isvis nemoketi? Blemba nejokinkit, tai ne viena menesi buvo derinama ir planuojama. Jei jum atrodo kad viskas taip paprasta tai organizokit savo zaidima gal tada suprasit, o tai rasot pagrinde tie kas su organizavimu nieko bendro neturit

 

kol kas ne pilnatis :)

bet PIST buna tik tv :)

 

Lauksim FOG of WAR po tam tikro laiko tarpo.WOG of WAR tai buvo zaidimu serija kuri buvo kitokia ir is jos galimabuvo semtis ideju. Ka ir darem. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimo data buvo paskelbta is anksto, kaina kaip uz paros geima tikrai nera didele. Tikrai buvo galma susiplanuot viska is anksto. Todel kaip sakant nereikia cia myzt i bata gerbiami kolegos. Negerbiat zmoniu, kurie del jusu stengiasi. Po sio paskutinio abejingumo esu labai nusivyles sia bendruomene, nes daug kas rekia, kad reikia normalaus milsimo, o kai ji kazkas organizuoja, tai nesugeba susirinkt 100 zmoniu per visa marijos zemele.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

FOW Lietuvoje buvo geriausia MILSIM tipo žaidimų serija. Labai tikimės, kad jei ne šiais metais, gal kitais atgims, jei ne viename, tai kitame tam žaidimui pritaikytame poligone... Ačiū, chebra, kad tai darėte ir, tikiuosi, darysite. Vaikams dar reikia daug mokytis iš jūsų ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

FOW Lietuvoje buvo geriausia MILSIM tipo žaidimų serija. Labai tikimės, kad jei ne šiais metais, gal kitais atgims, jei ne viename, tai kitame tam žaidimui pritaikytame poligone... Ačiū, chebra, kad tai darėte ir, tikiuosi, darysite. Vaikams dar reikia daug mokytis iš jūsų ;)

Pritariu ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...