Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Operacija: Širšių lizdas (2012 10 21)


uzzi
 Share

Rekomenduojami pranešimai

AR3LAV

http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?showtopic=8691

Ginklai: AKM 120m/s SVD 170m/s

Camo: Флора, Горка, Березка

Pusė: Talibai

 

yeNN

http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?showtopic=8692

Ginklai: AK-74 120m/s

Camo: Флора, Горка, Березка

Pusė: Talibai

 

MARUK

http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?showtopic=8694

Ginklai: AK-74 120m/s

Camo: Флора, Горка, Березка

Pusė: Talibai

 

barr

http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?showtopic=8693

Ginklai: AK-74 120m/s

Camo: Флора, Горка, Березка

Pusė: Talibai

 

Jimmz

http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?showtopic=8695

Ginklai: AK-74 120m/s

Camo: Флора, Горка, Березка

Pusė: Talibai

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 60
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Dėmesio: registracija sustabdoma dalyvių perskaičiavimui ir išskirstimui.

 

Registracija bus atnaujinta tik atsiradus žymiai jėgų persvarai vienoje iš konfliktuojančių pusių.

 

Detalesne informacija ir taisyklų papildymai bus skelbiama šioje temoje.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mieli kolegos Bombermen ir KoT,

 

apgailestaujame, tačiau registracija į renginį yra sustabdyta.

 

Priežastis: susirinko maksimalus dalyvių kiekis numatytam žaidybiniam plotui. Plėsdami dalyvių skaičių rizikuojame žaidimo kokybe. Todėl tikimės, kad suprasite mūsų sprendimą ir ateityje prisijungsite prie kitų mūsų organizuojamų renginių.

 

Tokios registracijos nepriimsime. Susitvarkyk profilį ir anketą.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Spresime vietoje - jeigu dauguma susirinks palaikydami Dress kodą (bent po shamagą ant kiekvieno Talibo galvos ir mixt camo uniformas), manau raiščių neprireiks ir puikiai atskirsite priešą nuo savo. Jeigu matysime, kad susirinkę Talibai apsirengė pagal naujausias kariuomenių madas, tada teks naudoti raiščius.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

TO: Dr.vaidas:

 

Dėmesio: registracija sustabdoma dalyvių perskaičiavimui ir išskirstimui. Registracija bus atnaujinta tik atsiradus žymiai jėgų persvarai vienoje iš konfliktuojančių pusių.

 

apgailestaujame, tačiau registracija į renginį yra sustabdyta.

Priežastis: susirinko maksimalus dalyvių kiekis numatytam žaidybiniam plotui. Plėsdami dalyvių skaičių rizikuojame žaidimo kokybe. Todėl tikimės, kad suprasite mūsų sprendimą ir ateityje prisijungsite prie kitų mūsų organizuojamų renginių.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

_________________________ISAF (33):

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Alpha:__________________Bravo:_________________Charlie:

 

1._.Senis - A vadas_____.__Tioma - B vadas______.__Hoppas - C vadas

2._.Wyxz________________PO1SON_______________Timocha

3._.Niunis________________Rimkis4________________Morka

4._.Vinetu______________._Lioma__________________Pmb

5._.Pilot_________________Механик_____________.__Sturman

6._.9.11_________________Masia__________________Donato

7._.Deeman______________Deimos_________________Zatoichi

8._.Lithuanian_________.___Beast___________._______ViDon

9._.VyJa_________________X-log___________________Deivux

10. Romša_______________+2_____________________+3

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ryšininkas:______________Ryšininkas:_____________Ryšininkas:

 

Nuotrauka__Nuotrauka__Nuotrauka

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ISAF ryšio kanalai: 6, 7, 8

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

_____________________________Talibai (42):

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1:_______________________2:____________________3:________________________4 (LARP):

 

1._.Lapinas1 - 2 gr. vyr.____Pingas - 2 gr. vyresnysis_Sandalas - 3 gr. vyresnysis__Rakot - 4 gr. vyresnysis

2._.Shusha_______________Archangel______________J.J.Simpson_______________Rudy

3._.Komandante___________Dvorf__________________Leninas_______________.___Ratliker

4._.Kaktusas____________._Lynx__________________Zygis____________________Drūteika

5._.Xam__________________Deltron____________.___AciD_____________________Zbignev

6._.Leshij_____________.___Gundantis_____________AR3LAV__________________Sania

7._.Chekist_______________Doggeris_____________._yeNN_____________._______+3

8._.Vitaliok__________._____iCe______________.____MARUK__________________

9._.Graf__________________Fugison_______________barr

10. Serioga_______________+2___________________Jimmz

11. Shoosha____________________________________DK

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ryšininkas:______________Ryšininkas:_____________Ryšininkas:______________Ryšininkas:

 

Nuotrauka__Nuotrauka__Nuotrauka__Nuotrauka

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Talibų ryšio kanalai: 1, 2, 3, 4

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Dėmesio: Visiems užsiregistravusiems dalyviams buvo nusiųsta informacija apie rydienos užduotis. Prašome pasidalinti su kolegomis, kuriuos Jūs įtraukėte į registracijos sąrašus.

 

Jei informacijos negavote, lauksiu Jūsų PM žinučių.

 

Bendra info:

 

Tel. pasiteiravimui: 866227371 (bus įjungtas žaidimo dieną).

 

ISAF ir Talibų atvykimo laikas skiriasi

 

Susirinkimo vieta išlieka nepakitusi: 54° 46' 26.71", 25° 15' 0.29"

 

Žaidimo teritorija: Veiksmų koordinavimo žemėlapis / Orientavimosi žemėlapis

 

Svarbu: primigtinai prašome dar karta persiskaityti žaidimo taisykles.

 

Medikas - betkas turintis binto. Vienas pataikimas - sužeistas; antras - nukautas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

zaidimas puse velnio,dar yra kur tobulet,nes talibu misijos bent jau mums tikrai buvo betiksles "nueik pastovek ir gryzk arba mirk",bet uz pastangas vistiek didelis dekui orgams.

Didelis aciu shadowsams uz bendra zaidima ir Pingo vadovavima,nors ir nevisi planai gavosi taip kaip norejom:-)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Man zaidimas labai patiko,geras poligonas,puikus oras,nuostabi kompanija!

Orgai stengesi,maciau ju pastangas ir idejas. Aciu U.R.S.U.S. uz pagalba rengiant uduotis! Saunuolis!

 

Kelios pastabos:

dresscode - zaidime be "markeriu" - BUTINA GRIEZTA "DRESSCODE" patikra!

Siandien miriau 4 kartus - 2 is ju - maciau priesa pirmas,taciau "bintas" atrode lyg shemagas... del to nesoviau...

Musiskis(Talibas) - pilnai apsirenges "flektarnu"(Neanarchistas :rolleyes: )... "panamke' ir G36...

 

Irgi vos nenusoviau...

 

Daugiau pastabu neturiu.

 

Labai patiko "karavano" ideja,kai "asyliuka" vedem iki bazes!!! Labai noreciau ir daugiau tokiu misiju!

 

Aciu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui orgams už žaidimą. Labai patiko poligonas. Laikas nepraėjo veltui ( ;) ),tačiau šiokių tokių nesklandumų buvo. Nors kita vertus,kur jų nebūna,ane...? :)

 

Taipogi pritarčiau Comandante-Jei jau žaidžiama be spalvotų juostų ant rankų ar pan,tai būtina GRIEŽTA dress kodo kontrolė. Irgi mačiau tą NEanarchistų žmogų su flectarn`u ir galvojau ar šauti ar ne,kol galų gale atsiliepė "Allah akbar"...

 

Buvo ir tokių dalykų,kaip,kad "Orgas: Jūs turite eiti KELIU iki "ten ir ten" ",o vėliau iš žaidėjų nuskamba "Aj p*.Einam mišku". Tokie dalykai,kaip organizatorių įsakymų nepaisymas pjauna visą žaidimą,jo scenarijų ir tada prasideda "O tai kokia dabar užduotis.Ką dabar daryt" ir pan. ;/

 

Manau žaidimo idėja gera,tik trūko užduočių talibams ir pačiam žaidimo galui.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Didelis dėkingumas už žaidimą, gera teritorija, geri žmones. Buvo keletas tikrai smagiu akimirkų, kaip Mulos tardymas ir bandymas išlipti iš šachtos nepastebėtam, aišku jeigu ne gerbiamo anarchisto taikli akis, būtu viskas pavykę :)

 

Gera mintis dėl ryšininkų, kurie koordinavo ir kreipė žaidimą reikiama linkme, bet LABAI truko bendro vado, kuris vadovautu visom 3 ISAF grupėm. Nes gavosi taip, kad kaire ranka tik iš dalies žino, ką veikia dešine.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

aš t.p norėčiau padėkuoti orgams. Gerai praleidau laiką.

Poligonas idomus. Pritariu tam, kad reikėjo daugiau tvarkos aprangoje. Pats vienu momentu kokią minutę bandžiau suprasti kas pas mane ateina. Žalias megztinis, kelnės kažkokio kamo... Praradau laiką, kuo pasėkoje preišas liko gyvas :) Jeigu jau prieš Talibus kovoju, tai ir matyti norisi Talibą :)

Man taip pat pritruko bendro vadovavimo. Kaip teisingai pastebėjo kolega, būriai veikė patys sau. Bet patiko tai kad orgai stengėsi kad žaidimas vyktų pagal tam tikrą scenarijų in nevyrstų tiesiog mesmale.

Manau kad ISAF pajėgos buvo per mažos. Jeigu kalba eitų apie tikrąja infiltraciją, t. y slaptą nužigiavimą iki reikiamo taško, tada būtų okei. Bet šiuo atvėju infiltracija kaip patokia buvo neįmanoma, nes aplink reikiamus pakankamai nedidelio ploto objektus, po kiekvienų medžių sedėjo po Talibą :), kurie tik ir laukė, kol mes bandysime "infiltruotis". Bet užtad veiksmo netruko :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Komentaras. Buvau 3 būrio talibų sudėtyje. Pradžiai buvo nuolaika puiki - manėm, kad bus tikrai išdėstyta saugoti atskiras dalis. Todėl atsivežėm magelį, muzono parūpinome, taikinių pakabinome treniruočių stovyklai. Pakili nuotaika:

 

+ Visa idėja: apipavidalinimas forume, išdalintos užduotys, žemėlapiai, žinomi skyriai. Netgi žmonių skaičiaus apribojimas

+ Ryšininkų idėja, kad jie visur ir visada gali patarti.

+ Tai, kad niekada neteko būti poligone :D (aišku pavariau ir paklydau :D Ar žinote, kad greta yra Vilniaus urėdijos kvadratai :D ir didelė pieva :D)

+ Tai, kad ISAF nežinojo teritorijos

+ Tai, kad buvo duotas laikas apsivaikščioti - jo nepakako, bet idėja gera.

+Tvarkingas atvykimas, bilietai, nuorodos :)

 

- Visa ta situacija su MULA ir ryšininkais. Taigi, mes gavome tas pirmąsias užduotis, o po to??? Ok, surado Mulą, bet Mulą mirė :) Aš asmeniškai jį mačiau vieną kartą. Poto aš asmeniškai nemačiau pointo. Eini, gini F4, tada D2, sėdi ant kalno, lipi nuo kalno. Prasmės jokios. Ryšininkai tupasakydavo - saugokite kvadratą F4 Spėju, kad iš kitos pusės siųsdavo ISAF and F4. Bet kai žmonės siunčiami ant mėsos, tai jie neis keliu (kaip ir tos nelaimingos pasalos. Kokia prasmė bėgti, išsiduoti ir tada rengti pasalą plynėje, kai visi priešai sėdi ant kalno kitoje kelio pusėje). Taigi, gerai berods Jautis pasakė, kad tolesnį scenarijų laiko MULĄ. MULĄ mirė. Scenarijus baigėsi. Gerai, kad kažkas vežė kažkokius maišus. Mes ėjom iš kvadrato iš kvadratą... Ir ką....

- Vieno vado nebuvimas (vėlgi, MULĄ dilema).

- DressCode nebuvimas - jeigu važiuoji į geimą su scenarijumi. Nepašik reikalo. Nesidėkėk tai ko neturi vilkėti pagal taisykles. Negerbiu :)

- Užduotys (ne)kokios - ginti F4, eiti į D2. Nebuvo įprastinimo, kurio taip gausu žaidimo aprašymą forume.

 

 

Sumoje. Reikėjo - naujas poligonas, sudėtingas - pavargom. Grajų reikėjo daug kur daryti patiems :

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui už žaidimą. Pagrindinis minusas - kad orgai NEIŠRINKO plytų iš poligono.

Dabar rimtai:

1) Patiko idėja su ryšininkais.

2) Pati istorija taip pat patiko, nors trūko žaidėjų įsijautimo.

 

Minusai:

1) vaikščiojimas pirmyn atgal (nueikit ten ten - nueinam, grįžkit ir saugokit - grįžtam, išstatau gynybą - eikit vėl ten pat... gal čia skaudanti koja taip kirto per moralę...)

 

Summa summarum - kai mūsų būrys pats pradėjo darytis sau grajų, atsirado kažkokios vilties. Sorry, tų tikėjimo brolių, kuriuos papjoviau.

Dar kart - ačiū orgams.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Man visai patiko. Poligonas sakyčiau sudėtingas: kalnai, tanki augalija. Pavargau su kulkosvaidžiu tampytis. Žaidimo scenarijus įdomus, tik mano nuomone žaidimui įpusėjus entuziazmas išgaravo. Tiek ryšininkų, tiek žaidėju. Kaip kažkas pasakė „per anksti pradėjo valgyt gamint" :)
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiu už žaidimą, kuriame teko paLARPinti. Buvo tikrai smagu. :)

Kas dėl dresscode, tai manau kad reguliarus žaidėjai galėtų šiek tiek investuoti kad atrodytu kaip tikri talibai (kokių buvo mažai). Pagamintį kažkokią musulmonkę, tiurbaną na ir kažkokią striukę ar liemenę uždėti. Ir tikrai jau žmonės atskirs. Šemagai, tai pirmna ne labai jau ir afgan-style ir kai kurie nešiojo žalius, tai buvo sunkumų atskirti ar tai mūsų ar ne.

Dėl ginklų dėja ne kiekvienas turi kalašą tam atvėjui, kai reikia būti talibų pusėje - prie ko negalima kabintis. :/

Kitą dėl lyderio, nesutinku, kad viską reikėjo mest ant mullos, nes jis kaip ir svečias buvo, nes mūs gi pasitiko kažkoks vadas ir pristatė savo narsiuosius Allaho karius, tai jis (pagal logiką) turėjo kordinuoti kas vyksta bazėje.

O dar dėl to, kas vyko: kaip buvo duotas įsakymas visiems atsitraukti į širšių lizdą ir mullah liko bunkeriuose, apsauga pasikeitė su vietinė apsauga rolėm - mes jau nesaugojom mullah, o jau visą objektą (why?), bet dar reikalas tame, kad kai užėmėm vietas, vos nepašovėm savų (Чёрный Айст - разведка Талибов). Visų pirmą - ką jie darė ant ugnies perimetro ir išvis ką jie ten darė, jei visi talibai turėjo atsitraukti į širšių lizdą?

Nežinau, gal per daug prie realizmo besikbainu. :blush: Bet tai, kad ISAF blogai žinojo teritoriją, man labai patiko. ^_^

Dar buvo problema su valymais, nes kartais nežinai kiek grupių valo ir iš kurios pusės. Nes buvo kas iš vienos pusės tau muojoja žaliukas, o 10-15 min iš ten vėl kažkoks žaliukas į tave šaudo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mulla = Šeihas Ail

 

Man zaidimas patiko, nes turejau misija ir vaziavau role-playinti.

Pirmos problemos kurias pastebejau, tai logikos nebuvimas. Kai bomba lagamine (kuri seip ne granata) ne isminuojama buriu o paliekama sprogti (WTF? - jums buvo isakyta isminuoti). Seip visi kas buvo tenais ir salia kambariukose mire po sprogimo, bet istiesu kaip techninis meistras nusprendziau tai neskelbti, nes tuo paciu mirciau ir pats su ISAF buriu, kas uzkirstu kelia tolimesniam scenarijui. (UZZI - is larp patirties galiu pasakyti, kad apgalvoti ir numatyti tokius atvejus, kaip visu "raktiniu" personazu mirti yra labai gera praktika, tada yra zinoma kuo jie respaunins ir kaip scenarijus vystis toliau)

Toliau viskas ejo pagal plana (ISAFininkas kuris priejo prie manes ir issove i koja is 1 m. - zmogau! seip buvo skauda nors ir neparodziau, tokiu atveju reikia sakyti tesiog "soviau i koja, kad nepabegtum", o ne sauti tiesiogiai). Kitas ISAF narsusis karys mane vede keliuku, slubojau kaip reikiant, stabdziau, griuvau pora kartu - maniau mane atmus kas nors bet deja...Nuejom keliuku, prisedom, ISAFininkas atsisedo susijungti su stabu...na ir aisku neapjieskojus mane isanksto, gavo peili i kakla :). Deja keliu jau ejo kiti ISAFININKAI ir galu gale mane sugrebe ir nutempe i miska, kur tarde.

Tardymas buvo geras ir isdaviau visus ir viska. (Cia mane biski nustebino uzduociu nevikdymas - buvo duota uzduotis mane gyva vesti prie vartu - ne, man ispradziu papjove gerkle, pasakiau jog "seip papjovet kazka kita bet ne gerkle ir paaiskinau uzduoti - ok, pabande mane vesti, kai tik prasidejo puolimas talibu, mane iskart nusauna tipo "cia viskas del jo, geriau nusaukim"). Zodziu tai, kad as esu vertingas valdziai ir kad uzduotis, bet kokiu atveju mane pargabenti i staba nepaisoma, ir mane kazkokie eiliniai nusauna... Galima sakyti kad ISAFAS by default misija neivykde savo. Bomba sprogo, MULLA nusautas = visiskas operacijos zlugimas.

Ok MULLA dead. Mulla tampa po respauno MULLos finansininku, kuri apkrove sahido dirzu ir nuvede prie ISAF stabo kur jis ir sprogo. 2 kartus stabde blockpost'ai ir nei viena karta neapjieskojo, ale automato neturi reiskias be ginklo (epic fail). Gal but galeciau susisprogdint prie stabo vado, bet pagalvojau kad laime gali nusisukti ir nelaukiau geresnio momento.

Na toliau kas su manim buvo nera idomu.

 

Taip, MULLA nera vadas, jis svecias ir seip civilas. Kaip as galiu vadovauti, jeigu mane paima i nelaisve.

+++

- rysisninkai kiekvienoje komandoje - yra rysis su pagr. meistru (deja neaiskumams atsiradus kazkodel neuzklausdavo jo daznai - is talibu puses)

- vieta palanki scenarijui

- pradinis organizavimas ir pagrindiniu uzduociu iforminimas ir paruosimas

---

- grieztesnis dreskodas, kaip jau buvo mineta

- nesumodeliuoti scenarijaus kiti vystimosi keliai (kai failina kazkokios uzduotis arba reikalingas personazas staiga mirsta ir pan.)

- papildomi eventai, kai sakykim pagr. scenarijus baigesi anksciau nei buvo suplanuota (aisku pasikartuojantcios uzduotis su narkotikais gal ir butu ok, jeigu butu sukoordinuoti ir paaiskinti)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu padekoti visiems zaidejams: ISAF kolegoms ir Talibams "priesams", bei organizatoriams uz tikrai gera zaidima, gera scenariju, uz pastovu kontakta su priesu, o ne uz lakstyma visa diena aplink poligona ir prieso ieskojima :) Pati teritorija labai idomi, kalvuota, bet ir sunki :D Aciu visiems chebra, iki kito karto ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...