Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Operacija: Širšių lizdas (2012 10 21)


uzzi
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 60
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

alach akbar!!! beveik visi komentarai teisingi. puses gi skirtingos!!!

mano varpine! :

1.dreskodas

2.F4 ir atgal???? (tris kartus)

3. mulos nuzudymas-vado nebuvimas!

4.nemaciau nei karto daugiau nei 4 ISAFO kariu!!!!

5.tie kieti vyrukai miske-mano asmenine gvardija, kuri buvo naudojama zvalgybai ir "koridoriu" sudarymui. (tik 3 kariai) ISAFAS galejo veikti ryztingiau kad juos eliminuotu!, nes pagrindinius nuostolius ISAFAS apturejo nuo tu zvalgu grupes.

6.paeme veliava(kuri ne i tema, o paliko 8 maisus "zoles"!!!??? ko jie ejo i sirsiu lizda? :)

 

respektas orgams uz pastangas ir organizacija! uz netiketa davini! :) tik,manau, vel gavosi pergudravimas su scenarijaus grieztu laikymusi, neatsizvelgiant kad zaidejai jau patys korekcijas padare, reikia kita karta rysininkus daugiau naudoti ir lanksciau tema varijuoti. ignalinos orgai visada koreguoja geima net iki visisko scenarijaus pakeitimo atsizvelgdami i geimeriu kreizus...(cia tik kaip sektinas pavysdys) mano galva.

dar karta dekui visai chebrai...buvo smagu.

kaktusui paskambinsiu del foto. :)

PAS KA KAKTUSO BOMBERMENO DIRZAS!!! kazkokia nesamone-zmogus vargo dare anturaza, o dabar viens ir DINGO!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

PAS KA KAKTUSO BOMBERMENO DIRZAS!!! kazkokia nesamone-zmogus vargo dare anturaza, o dabar viens ir DINGO!!!!!!!!!!!!!!

 

Lapinai, ne nesamone, o nesužiūrėti daigtai. Toks parašymas sudaro įspūdį, kad kaltini kažką vagiste.

 

Žaidimo metu teritorijoje mėtėsi ne mažai daigtų. Po teritorijos apžiūros patys radome:

 

- paltą

- raciją

 

Savininkus raginame atsiliepti.

 

Jei kas ko pasigedote, praneškite. Tikiu, kad atsiras žmogus, kuris gerų norų vedinas priglaudė be priežiūros paliktą Jūsų turtą ir žaidybinius rekvizitus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mulla = Šeihas Ail

nustebino uzduociu nevikdymas - buvo duota uzduotis mane gyva vesti prie vartu - ne, man ispradziu papjove gerkle, pasakiau jog "seip papjovet kazka kita bet ne gerkle ir paaiskinau uzduoti - ok, pabande mane vesti, kai tik prasidejo puolimas talibu, mane iskart nusauna tipo "cia viskas del jo, geriau nusaukim"). Zodziu tai, kad as esu vertingas valdziai ir kad uzduotis, bet kokiu atveju mane pargabenti i staba nepaisoma, ir mane kazkokie eiliniai nusauna... Galima sakyti kad ISAFAS by default misija neivykde savo. Bomba sprogo, MULLA nusautas = visiskas operacijos zlugimas.

 

jei jau taip viskas vyko, įdomu būtų sužinoti ir nusprendusiųsjų nevykdyti vado įsakymo, nuomonę išgirsti, kodėl jie taip nusprendė...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Norėtume padėkoti visiems dalyvavusiems už išdėstytas mintis, pastabas ir pasiūlymus.

 

Jūsų kritika yra sažininga ir būtina tolimesniam scenarijų tobulinimui bei žaidimo kokybės kėlimui. Tad visiems didelis AČIŪ.

 

Šiek tiek apie patį žaidimą:

 

scenarijus buvo kuriamas pagal eksperimentinę koncepciją - norėjome išmėginti keletą naujovių bei sudaryti palankias sąlygas Jūsų kovinių įgudžių išbandymui.

 

Ryšininkų vaidmuo buvo "saugiklis", leidęs operatyviai reaguoti į žaidimo eigoje besikeičiantį scenarijų bei žaidimo eigą, o taip pat užtikrinti bent minimalų pajėgų valdymą uždarioje ir ganėtinai tankiai naudojamoje teritorijoje (stengėmės išvengti mėsmalės).

 

Vadų, konfliktuojančioms pusėms, neskirėme sąmoningai: butiniausia informacija (apie konkrečias užduotis ir kartais - net priešų jūdėjimo kryptį) skyrių vadam buvo pateikiama per ryšininkus - taip raginant keistis gaunama informacija bei užmegzti būtiną (bendram tikslui pasiekti) tarpusavio skyrių bendradarbiavimą.

 

Na o mūšio lauke praradus vadą, visada galėjote paskirti laikinai jo pareigas eisiantį kolegą. Būkite lankstesni ;)

 

Tiems, kas sąmoningai pasirinko vienišo "vilko" ar skryriaus vaidmenį, turėjo atitekti ganėtinai ne lengvas ir vietomis nuobokas vaidmuo. Todėl žemai lenkiame galvą prieš tuos, kas sugėbėjo operatyviai adaptuotis bei veikti organizuotai.

 

Norėtume padėkoti prie renginio organizavimo prisidėjusiems LARP'eriams už jų idėjas, kūribingumą ir įsijautimą. Vis dėlto konkretūs veiksmai žaidimo metu parodė, kad Airsofteriai dar nera pasiruošę priimti "LARP'inimą" į savo racioną. Gaila, bet galbūt su laiku mes išmoksime mėgautis ir šio žanro teikiamomis maloniomis detalėmis, taip paivairindami ir praturtindami mūsų pačių renginius.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

PAS KA KAKTUSO BOMBERMENO DIRZAS!!! kazkokia nesamone-zmogus vargo dare anturaza, o dabar viens ir DINGO!!!!!!!!!!!!!!

 

Kaip man atrodo, ir tikriausiai taip ir yra - jis guli iki siol ant maisu su narkotikais sirsiu lizde. Manau kad Eskadronas paims ji kita karta per treniruotes savo ir jus ji atgausit. Jis tikrai ne pradingo.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pavielotai, bet ...orgai tikrai padirbejo, aciu Eskadronui. ne tik uz EXPEREMENTINI scenariju, bet ir vyrams mertviaka pavirtusiu mini mcdonaldu. Daug geru ideju; mula, ratotas asiliukas, kelio uzminavimas , maisai su narkota ir t.t. tik nereikejo visko sukisti i viena geima-netilpo pagal laika. Nuo pradzios iki galo zaidimo musu rysininkas U.R.S.U.S. priziurejo ir kaip imanidamas koregavo pirmo talibu-Anarchistu burio veiksmus, susikloscius vienai ar kitai situacijai,varinejo laisvai samdomems naujokams patarinejo kaip ir ka daryti, dare viska kad geimas butu idomesnis ir kad vyrai nesedetu be darbo. U.R.S.U.S.- MALADEC. O juoda darba dirbo ir ISAF gretas retino ,,Чезный аист,, talibu zvalgai. Man psirode kad talibano buriai kuri laika zaide ir vykde tik jems skirtas uzduotis ir nepalaike bendro risio,(gal but priezastys tarpkomandinio bendravimo stoka) NEVEIKIEME ISVIEN. LARPAS manau turetu buti abiem pusem vienodai procentaliai padalintas. Negali vieni vilketi, sviesius chalatus, shimagus, eiti pas priesa liezuviu pamalti, rankoje laikidami ne ginkla o korana ar ciotkes. Kai tave pamato uz pora simtu metru, i kalbas nesileidziantis marpata vilkintis ir full auto isijunges nuorintis paleisti gera bbsu serija i tavo makaule ISAFo karys, juk kitaip pasielgt jam tikejimas neleidzia :D fragas ir milsimas arciau jam prie sirdies :rolleyes: . Kiek girdejau jems paviko uzverbuoti keketa talibu. Keista skaicius puolanciuju maziasnis nei besiginanciu. Taip jei visi talibai apsirengtu baltai ISAFas turetu daugiau sansu isvaliti sirsiu lizda. Gal dar pakiso koja poligono nezinojimas.

Del dirzo; http://s1091.beta.photobucket.com/user/kaktusasss/media/sirsiu%20lizdas/s%20l/DSC_8613_119_zpsbd351aed.jpg.html tas kas paeme neatsiklausius nereikejo imti jei negali grazint i vieta. nors visada prasom i PM. Talibano judejimui :ph34r: tai rimtas smugis zemiau bambos!

Koks bebutu zaidimas tai nauja patirtis ir orgams ir zaidejams!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...