Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Pareiškimas - UŽ AIRSOFTĄ BE CHAMIZMO.


Simas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

maza faka, pasakysiu paslaptį - tai tik miškuose kariai šaudo tuščiais, o poligone šaudo tikrom kulkom, tik tu niekam nesakyk, nes dar vietų kariuomenėj neliks ;)

 

 

nebutina eit i kariuomene, kad pasaudyt tikrais... pilnai yra tiru visokiu kur ir gali saudyt kiek telpa... sumokesi pora lt

 

deja ash vietoj kariuomenes 3 aukshtaji gaudinejau :lol: manau geriau nei kalinius saugot ish bokshtelio :lol:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 291
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Truputuka analyzes, maza faka =)

Matai, aš pradžioje rašiau apie išaukletus Straikbato bojevikus. Ka aš turejau omenyje - разверну, пожалуй, суждение.

Reikalas tame, kad straikbatas ir LSB supranta, ir atitinkamai žaidžia, skirtinga... hm.. žaidima su žaisliniais pistulkom.

1) Straikbatas. Supratimas ir maniera - CS, CoD. Ka tai reiškia. Individualizmas, fraginimas, siekimas bet kokia kaina - sportinis - laimeti. Tas dažnai priveda prie maklaudinimo ir siekimo padidinti tiuna, salygoja daugiau personalinio agresivumo. Vienas lauke ne karys, bet jei taip - tai bus UBERkarys, kuris tikrai taktikuos selins ir taiklins kaip turi buti. Net ir pasidaline i komandas, dažnai žaidžia neorganizuotai, kiekvienas pats už save.

2) Paprastasis airsoftas - BF2. Tai yra LSB žaidimu pagrindas. Yra vadovavimo, koordinacijos, scenarinio žaidimo elementu (turima omenyje LARPinimas). Šaudymas - gaudymas ne toks svarbus, bet daug ka reiškia, todel tokie žaidimai dinamiški, bet tai jokiu budu ne sportas. Atskiriam - вкалывать как Мейлютите arba tiesiog karta per savaite-menesi paplaukioti ežere savo malonumui. Komandos, megstantys toki airsofta, pagrinde ofisiniai darbuotojai, žaidžiantys tam, kad pabendrauti su komandos nariais, kaip prieš, taip ir per, ir po žaidimo. Tai komandu airsoftas. Viens kita pridengia, padeda. Pažysta ilgai.

3) WARSIM - praleidžiam =)

4) MILSIM (lietuviško tipo) tai butu "sukarintas airsoftas". Čia jau apie žaidimus ant PC ner su kuo ligint, nes čia jau ne pirštuku vikrumas. Skaityk, apmokymai, "tikra" taktika, "tikras" selinimas, išgyvenimas ir tt, karoče, pasiruošimas prie globalno pizdeco, kai jis ateis =)

Išvada - tarp visu šitu skirtingo žaidimo su žaislinem svistulkom atstovu buna tiorkes, bet iki birku ir papu matavimo dar nebuvo daeje, kaip ir iki snukiu daužymo, kuriom buvo grasinama =)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

To "maza faka",

Palyginti su straikbato bei Tavo bemdravimu- visi kiti bendrauja tikrai kulturingai.

Pabandysiu atsakyti Tau pora punktu:

 

 

 

o kas sake, kad ash SB atstovas ? ash siap ilindau i shi foruma .. ir ten buvo tik mano esmenine nuomone, kazkiuose neleistenuose zaidimuose ash nebuves turbut, bent jau i MP kai granatas mete tikrai nemachiau...

 

chia jus isputet burbula, ir bandot suverst daba kalte man, koks as blogas... patys pirmi prixamino...

a bobos ir vaikai tai ne keiksmazodis ar dar kas... tai tiesiog isvestinis apibudinimas...

bet ka ash chia kalbu... mano nuomone jau pareikshta, o kieno koks nusistatymas taip tas ir verchia.

tu turbut pats kulturingiaus spec pajagu forumu rashytojas :lol:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

4) MILSIM (lietuviško tipo) tai butu "sukarintas airsoftas". Čia jau apie žaidimus ant PC ner su kuo ligint, nes čia jau ne pirštuku vikrumas. Skaityk, apmokymai, "tikra" taktika, "tikras" selinimas, išgyvenimas ir tt, karoče, pasiruošimas prie globalno pizdeco, kai jis ateis =)

 

Dabar jau man nervinis šokas, greičiausiai monikas ne tai kažką rodo....

:blink: :blink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar jau man nervinis šokas, greičiausiai monikas ne tai kažką rodo....

:blink: :blink: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Tai kad milsimeriai zlo ir jus mokat žudyt - отрицания этого тезиса в моём определении милсима нет, пан Пацифист =)
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pacifistai, pakviesk sarachem'ą į milsimą, kad įsitikintų jog ten nemokot žudyti, ir bus taika forever

 

No, aš dalyvavau poroje žaidimu, turiu supratimo, ir apskritai turiu supratima.

Kad milsimeriai moka žudyt - tai apibendrinantis, extremalaus pacifisto (manes) pareiškimas (фигура речи). Nes igudžiai duodami milsimo žaidimose, pirmoje ejleje kariniai, o aš kategoriškai prieš kara ir apskritai smurta =)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

deja zaidziu nesenai dar iki milsimo nedaejau, dar daug ka reik nupirkt...

 

Na, šeip prie pirkinių dar siūlyčiau pridėti CS ir pan. ištrinimo iš kompo ir ....smegenų. <_>

 

Ir kaipgi tą milsimą pabandysi su tokiu savo požiūriu??

 

Gal pavyks kažkaip suvokti, kad....

 

Straikas - NE SPORTAS.

Straike NĖRA LAIMĖTOJŲ.

Straikas - DRAUGŲ žaidimas.

Straike NĖRA PRIEŠŲ, o yra tik PRIEŠININKAI.

 

Straikas žaidžiamas dėl POJŪČIŲ (malonumo).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

....a bobos ir vaikai...

 

O norėjau, dėl sporinio smalsumo, paklausti (matai niekad nežaidęs šito žaidimo, nes turbūt mano PC jo nepavežtų) - ar "CoD" yra bobos ir vaikai ir ar ten galima dalyvauti turintiems tik 2 aukštuosius išsilavinimus.

Sorry už of topic'ą, bet negali pamiršti šito "Call of duty", vis dar žudo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na, šeip prie pirkinių dar siūlyčiau pridėti CS ir pan. ištrinimo iš kompo ir ....smegenų. <_>

 

 

 

Šratasvydis, airsoft (dar žinomas kaip StrikeBall) – sportinis karinis žaidimas – simuliatorius arba tiesiog aktyvus laisvalaikio leidimo būdas, hobis, kuriame naudojami airsoft ginklai - itin realistiškai atrodančios tikrų šaunamųjų ginklų pneumatinės ar elektro - pneumatinės kopijos (AEG), šaudančios plastikiniais rutuliukais (BB), spec. apranga ir ekipuotė, kitos priemonės. a Šį žaidimą žaidžiantys pavieniai asmenys ar komandos dažniausiai imituoja tam tikrų jėgos struktūrų (armija, policija) veiksmus, ginkluotę, aprangą bei taktiką.

 

Žaidimo koncepcija, ginklai pirmą kartą buvo sukurti maždaug 1980 metais Japonijoje, kaip priemonė karių treniruotėms, kadangi tam tikri tarptautinės bendruomenės apribojimai draudė Japonijai po Antrojo pasaulinio karo didinti ginklų ir karių skaičių.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Šratasvydis, airsoft (dar žinomas kaip StrikeBall) – sportinis karinis žaidimas – simuliatorius arba tiesiog aktyvus laisvalaikio leidimo būdas, hobis, kuriame naudojami airsoft ginklai - itin realistiškai atrodančios tikrų šaunamųjų ginklų pneumatinės ar elektro - pneumatinės kopijos (AEG), šaudančios plastikiniais rutuliukais (BB), spec. apranga ir ekipuotė, kitos priemonės. a Šį žaidimą žaidžiantys pavieniai asmenys ar komandos dažniausiai imituoja tam tikrų jėgos struktūrų (armija, policija) veiksmus, ginkluotę, aprangą bei taktiką.

 

Žaidimo koncepcija, ginklai pirmą kartą buvo sukurti maždaug 1980 metais Japonijoje, kaip priemonė karių treniruotėms, kadangi tam tikri tarptautinės bendruomenės apribojimai draudė Japonijai po Antrojo pasaulinio karo didinti ginklų ir karių skaičių.

 

http://lt.wikipedia.org/wiki/Airsoft cia dar adresas kur yra ir nuorodos i informacijos saltinius kur pirmuoju numeriu yra irasytas arisoftgun.lt portalo adresas, taip kad cia nieko naujo neisejo pasakyti, sita pasakele visi zino kaip teve musu ;]

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pacifistai, pakviesk sarachem'ą į milsimą, kad įsitikintų jog ten nemokot žudyti, ir bus taika forever

 

mokom mokom, ir dar kaip. net savo akiademija isteige turim...

 

p.s.

"They usually go in first. They surprise. They kill. They destroy. They disappear.

 

We’re the monsters under your bed at night”

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O norėjau, dėl sporinio smalsumo, paklausti (matai niekad nežaidęs šito žaidimo, nes turbūt mano PC jo nepavežtų) - ar "CoD" yra bobos ir vaikai ir ar ten galima dalyvauti turintiems tik 2 aukštuosius išsilavinimus.

Sorry už of topic'ą, bet negali pamiršti šito "Call of duty", vis dar žudo.

 

bobu ir vaiku yra visur, toks tas gyvenimas, kad verkianchiu bus visada.

 

tokia zmoniu prigimtis - yra skirtingos zmoniu psixologijos, vieni savo emocijas islieja ant kitu ar ant daiktu, o kiti verkia, aisku yra dar daug visokiu skirtingu porushiu ir budingu tiems ir tiems ... chia ilga istorija.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O norėjau, dėl sporinio smalsumo, paklausti (matai niekad nežaidęs šito žaidimo, nes turbūt mano PC jo nepavežtų) - ar "CoD" yra bobos ir vaikai ir ar ten galima dalyvauti turintiems tik 2 aukštuosius išsilavinimus.

Sorry už of topic'ą, bet negali pamiršti šito "Call of duty", vis dar žudo.

 

O tu veltui juokiesi. Aš tarp kitko tikiu kad maza faka tikrai dali igudžiu pasijemes iš virtualo, tas normalu. Tik kad jis gal nemates normalaus LSB geimo, arba dar nepribrendes prie istojimo i normalia komanda, kur ji gerbs kaip žmogu o ne kaip COD olimpinio čempiono arba 100500 fragu nugaletoja.

Tai ka aš kalbejau apie reabilitacija. =)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...