Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Pareiškimas - UŽ AIRSOFTĄ BE CHAMIZMO.


Simas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Labutis visiems :rolleyes: Esu buvusios Partizanu komand. narys. Tapau jo jau po to, kai siai komand. buvo paskelbtas tas fatalinis BANAS. Taip pat esu ,S.Bat., Šutves narys. Mielai pabendrausiu su jumis ir atsakysiu i jusu klausimus :wub:

Del argumentu, nezinau nuo ko pradeti, tiek daug visko :wacko: Bet manau ir tikiu, kad musu bendravimo eigoje mes galetumem prieiti prie konsensuso...

 

O pradeti reiketu nuo atsiprasymu. Ir sprendimu atzvilgiu to imbicilo, kuris, kaip matau, jaus spejo aptriesti didziaja dali airsofto senbuviu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 291
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne esu oficialus atstovas, nes nera oficialios komand., nera bendrijos- yra tik šutve, kurios vardu turiu teise kalbeti.

 

Mano manymu, airsoftas yra idomus zaidimas, kai kam laisvalaikio pramoga, kai kam pagrindinis hobbis, na o kai kam beveik sportas. O cia gaunasi, kad musu airsoftas ir santykiai tarp komandu, panašus i dideles politikos modeli su savotiškomis priemonemis. Iš abeju pusiu, buvo negraziu veiksmu ir visi tai žino. Manau dabar mes galim žengti i kita bendravimo etapa, taip sakant, pasirinkti sunkiausia kelia, kad išspresti šita ilga ir dideli konflikta. Sorry uz rašyba, esu užsienietis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Grynai vilnietiška čia problema - sorry - netaikau į jokias potekstes, tiesiog geografija. Klaipėdoje fufeliai po antrą kartą į žaidimą tiesiog neįleidžiami, o su tuo pačiu Toliku a, Aliku ir Co "politkorektiški" žaidimai tesėsi kiek? +/- 4-5 metai tai tikrai. O rezultatas - vis tiek tas pats... Darykit išvadas, ponai... o kas dėl žodžio "lochas", tai jis visų pirma reiškia milicijos protokolinį terminą "(гражданское) лицо oбижeное хулиганами"... Taip kad juokas juokais, bet jus kol kas chuliganai įžeidinėjo nebaudžiami...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ne esu oficialus atstovas, nes nera oficialios komand., nera bendrijos- yra tik šutve, kurios vardu turiu teise kalbeti.

Pats sau prieštarauji. :) Juk niekas nekalba, kad pateiktum savo kažkokius oficialius įgaliojimus.

Kalba apie tai, ar tai, ką čia rašysi, bus Maxx asmeninė nuomonė, ar tai bus :) šutvės nuomonė?

 

O cia gaunasi, kad musu airsoftas ir santykiai tarp komandu, panašus i dideles politikos modeli su savotiškomis priemonemis. Iš abeju pusiu, buvo negraziu veiksmu ir visi tai žino.

Vat ir vėl plokštelė nuo pradžių.

Kol kas tavo atsakymai - išsisukinėjimas nuo atsakymų.

Šis pokalbis turi būti jau be diplomatinių išvedžiojimų.

Yra kažkam kažkokios pretenzijos - išsakyk. Konkrečiai.

O taves tiesiog klausė - ką pasakysi apie tuos faktus, kurių čia jau nemenkai prirašyta:

  • chamiški laiškai
  • maklaudavimas ir neadekvatus elgesys per žaidimus.
Jei pasakysi...o ką, kiti tai ne...tai kažkodėl tik viena publika oficialiai gavus baną. Įdomu, kodėl gi čia taip?

Beje, Skeptikas paminėjo, kad ...politkorektiškas elgesys buvo ne vienus metus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Grynai vilnietiška čia problema - sorry - netaikau į jokias potekstes, tiesiog geografija. Klaipėdoje fufeliai po antrą kartą į žaidimą tiesiog neįleidžiami, o su tuo pačiu Toliku a, Aliku ir Co "politkorektiški" žaidimai tesėsi kiek? +/- 4-5 metai tai tikrai. O rezultatas - vis tiek tas pats... Darykit išvadas, ponai... o kas dėl žodžio "lochas", tai jis visų pirma reiškia milicijos protokolinį terminą "(гражданское) лицо oбижeное хулиганами"... Taip kad juokas juokais, bet jus kol kas chuliganai įžeidinėjo nebaudžiami...

 

Jus tamsta, kaip visada, УМНЕЕ ВСЕХ И КРАСИВЕЕ СЕБЯ :excl: toli žengsit. Tiesa nesupratau apie ka jus cia?
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jus tamsta, kaip visada, УМНЕЕ ВСЕХ И КРАСИВЕЕ СЕБЯ :excl: toli žengsit. Tiesa nesupratau apie ka jus cia?

 

Aš lygu tais ir ne tau rašiau? Priėmei asmeniškai?

Pradžioje Simas bandė nagrinėti, ką reiškia žodis "lochas" - tai vat ir iššifravau.

 

P.S.: O už komplimentą "УМНЕЕ ВСЕХ И КРАСИВЕЕ СЕБЯ" - didelis žmogiškas ačiū. Pats kiekvieną rytą prieš veidrodį žiūriu ir neatsidžiaugiu. :wub: :wub:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aaaa,nuu del žodžio ,,lochas,, tai jus visiškai teisus,viska teisingai paaškinot. Jus Tamsta voobše gana iduomus ir turbut išsilavines žmogus, vienu žodziu - eruditas, bet kodel jus toks skeptikas ir cinnikas a ?

 

Nick'as įpareigoja.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip supratau yra nutylima viena iš esminių Straikbato išbaninimo iš forumo priežastis , kuri labai jau diplomatiškai aprašyta, o viskas buvo taip :

 

Organizavo Straikbat žaidimą Visoriuose esančioje kariuomenei priklausančioje karinėje bazėje nelegalų žaidimą, arba kaip teigiama organizatorių 'viskas suderinta' tik nuo vartų mes raktų neturime. Esmė ta, kad to žaidimo metu granatomis buvo apmėtyti karo policininkai, ačiū dievui niekas nenukentėjo, MP pasitaikė nesiekiantys karjeros. Toliau buvo įspėjimas, po kurio buvo pasiuntimas admino ...ir ištrynimas iš forumo. Šiuo atveju, aš sieku kuo artimesnio ryšio su kariuomene , dėl airsofto, o čia ateinat , pasitvarkot ir išeinat. Kaip čia gaunasi ? Vieną dieną apskritai pasakys koks vadukas ir visogero airsoftas-kariuomenė bendradarbiavimas.

 

Kas paleido kalbas - kas žaidžia Straikbate nepriimami kituose žaidimuose ?

 

Kodel airsoftas.lt parduotuvėje neduoda nuolaidos , jei pasakai kad žaidi straikbate ?

 

Maxx , klausimas tau :

 

1. Kodėl negalite kurti naujos bendruomenės ?

 

 

Papildymas : Gerbiamieji, tie kurie man į ausį pastoviai kuždėdavote - prašau , rašykite savo nusiskundimus čia . Nes vėl liksiu kaltas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprašau už savo 2 centus, bet turiu įtarimą, kad ne aš vienas matau, kad čia jokios konstruktyvios diskusijos nebus...

 

1. Kodėl negalite kurti naujos bendruomenės ?

Nes istorija moko, kad ne taip paprasta pastatyti "komunizmą"...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip supratau yra nutylima viena iš esminių Straikbato išbaninimo iš forumo priežastis , kuri labai jau diplomatiškai aprašyta, o viskas buvo taip :

 

 

Papildymas : Gerbiamieji, tie kurie man į ausį pastoviai kuždėdavote - prašau , rašykite savo nusiskundimus čia . Nes vėl liksiu kaltas.

 

Negaliu nepapildyti Lukos posto laisku, kuriuo straikbatas atsake i adminu uzklausima del nelegaliu zaidimu. Po tokiu laisku ir seke banas. Kas manote, kad neteisetai- prasom PM Putinui.

 

o kas per dazasvydzio lygis, pirma kart girdziu toki.kokiu dar buna?: pasivaiksciojimo lygis ....

niekas nevercia vazioti, sedekit namose arba kaip sakai darot savo kazka ten pasislepe ir darykit.

Mes zaidziam tikra asirsofta (straikbola) milsim type. o jus suda malat , jei netiki davai suorgazinok savo komanda suzaisim vs tavo (paimsim stebetojus) ir paziuresim kas yra kas.

Kiek zinau jus sedit apsisike ir bijot , i visas jusu galimybes ties forumu ir verkslenimu nerkai baigiasi.

 

Del forumo tai jo svecio teisemis, bet kad banas netolese tai paaiskink uz ka? (forume viskas pagal taisykles)

Bet aisku tu gali daryti tvarkas pagal save, tada foruma pervadini ziurkenu forumas ir viskas.

 

Ir nepamirsk uz forumo ribu tu joks neadminas, ir tavo teises lygiaj tokios pat kaip ir visu kitu.

Kai kad nusileisk ant zemes pats kol nenumete.

 

Prikabinot sau medaliu ir sedit nosi iskele, patys bijot is namu iseit nes jusu lauka tikrove kur jus esat paprasciausa mesa kuri nieko nesugeba.

 

Tai kad adminas sedi ir darai savo darba, regulioji kad forume butu tvarka , o airsofta mes be taves pareguliosim.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprašau už savo 2 centus, bet turiu įtarimą, kad ne aš vienas matau, kad čia jokios konstruktyvios diskusijos nebus...

 

 

 

Nes matyt, ne taip paprasta pastatyti "komunizmą"...

 

Taigi. Ir aš norėčiau vienus pasiųsti čia: http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%8F

o kitus čia: http://en.wikipedia.org/wiki/Conflict_resolution

Nepaisydamas asmeninių simpatijų/личных предпочтений, kurių neturiu.

Problema ne nuomonių skirtume, o nesusikalbėjime. Trolialia, kai sako.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Del chamišku laišku, manau kalta ekologone padetis virš Lietuvos, Tamsta skeptikas turbut sutiks su manim ;)

Taip,negrazu,sutinku. Bet ne atsiprašinesiu ne uz ka, ne aš tenai per migtukus barabaninau, manau cia butent tu oponentu reikalas.

 

Del MaCLAUDIZMO, Tamsta Pacifistas, jus tai matet ? jus tuo isitikines ? Mes kartu su jumis žaidem kada nors ? Jus gaunat infa. per cigoniška pašta, jusu prekaištai nikatiat. MaCLAUDIZMO sindromas pasitaiko kiek vienam zaidime, vienas kitas epizodas, buna visada. Kaip gali, viena pati skandališkiausia komanda, tek metu Maclaudinti su ultra tuninguotais AEGkais ir dar pritraukti nauju zaideju i savo zaidimus a ? Kuriose ta pati komanda dalinasi ir zaidzia skirtingose pusese kartu su kitais zaidejais. Jus gal ir aukletas,inteligentiškas, bet man jus atrodot kaip ZANUDA. Atsiprašau eigu ižeidžiau. Sorry už rašyba. :wub:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip supratau yra nutylima viena iš esminių Straikbato išbaninimo iš forumo priežastis , kuri labai jau diplomatiškai aprašyta, o viskas buvo taip :

 

Organizavo Straikbat žaidimą Visoriuose esančioje kariuomenei priklausančioje karinėje bazėje nelegalų žaidimą, arba kaip teigiama organizatorių 'viskas suderinta' tik nuo vartų mes raktų neturime. Esmė ta, kad to žaidimo metu granatomis buvo apmėtyti karo policininkai, ačiū dievui niekas nenukentėjo, MP pasitaikė nesiekiantys karjeros. Toliau buvo įspėjimas, po kurio buvo pasiuntimas admino ...ir ištrynimas iš forumo. Šiuo atveju, aš sieku kuo artimesnio ryšio su kariuomene , dėl airsofto, o čia ateinat , pasitvarkot ir išeinat. Kaip čia gaunasi ? Vieną dieną apskritai pasakys koks vadukas ir visogero airsoftas-kariuomenė bendradarbiavimas.

 

Kas paleido kalbas - kas žaidžia Straikbate nepriimami kituose žaidimuose ?

 

Kodel airsoftas.lt parduotuvėje neduoda nuolaidos , jei pasakai kad žaidi straikbate ?

 

Maxx , klausimas tau :

 

1. Kodėl negalite kurti naujos bendruomenės ?

 

 

Papildymas : Gerbiamieji, tie kurie man į ausį pastoviai kuždėdavote - prašau , rašykite savo nusiskundimus čia . Nes vėl liksiu kaltas.

 

Na o kaip mes be jusu komunizma pastatisim ? :blush:
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Lukachenka, o kodel tu nedarai nuolaidos kai tau pasako geros komandos pavadinimo?

 

siaip max. jau pries kelis metus buvo kalbeta, kad jus susitvarkytumete savo komandos viduje. Nes mano nuomone jei kalba vos ne puse bendruomenes, kad is jusu komandos kazkas maklauduoja, tai ar nereiktu susimastyti kad galbut taip yra istikruju gal jum reiktu pasisneket ir issiaiskint tarpusavyje, o paskui jau kazka galvot su airsofto bendruomene. o jeigu zmones pvz nejaucia pataikymo gal tegul tada pasikeicia uniforma.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Skaitau skaitau ir pasisakysiu :) esu neshalishkas nes prisijungiau tik pries keleta savaichiu, nieko nepazhystu asmenishkai (tik kelis veikejus kurie nesusije) ir mano pastebejimai sekantys - praeita zaidima Salcininkuose kur dalyvavo Straikbat komanda ar tik keli jos nariai (sorry nzn tiksliai), iskarto buvo pasakyta (taip gavosi kad zhaidzhiau pries juos ) , kad mes praloshim i vienus vartus , ir tai pasake ne vienas o daug zmoniu, paklausiau kodel ? varom :) smagu juk ir galim laimet :) man greit paaishkino ne vienas (deja nepazhystu dar vardais :) ) kad ten dauguma nepashaunami REMBO :) ta pats machia usavo akim , du veikejai tiksliai :) kol negavo puse apkabos ir kol turbut tikrai nepradejo skaudet nekele ranku ir tipo nepataikiau :), tiesiog tai mano pastebejimai isiliejus i shita bendruomene vos kelias savaites (turbut dar net neisiliejus :) tik bandau :) )

 

P.S. mano nuomone kalta ne komanda ar jos pavadinimas o pavieniai keli asmenys, kurie (deja tai dazhnai pasitaiko) sugriauna gera dideli kolektyva. Tikrai buvo malonu bendraut po zhaidimo su keliais Straikbato nariais, normalus malonus zhmogai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Del chamišku laišku, manau kalta ekologone padetis virš Lietuvos, Tamsta skeptikas turbut sutiks su manim ;)

Taip,negrazu,sutinku. Bet ne atsiprašinesiu ne uz ka, ne aš tenai per migtukus barabaninau, manau cia butent tu oponentu reikalas.

 

straikbat@gmail.com pashto adresas buvo registruotas , kuriant vartotoja straikbat, kuris ir skelbe apie vyksiancius zhaidimus forume.

Bei ish kurio pasekoje tiek forumo vartotojo, tiek pashto adreso, buvo siunciami grasinantis ir izeidinejantys laishkai.

Tai kaip chia dabar gaunasi, kad straikbato idejinis trejetas maxx, tamerlan ir tolikas nesusikalba ir nezino kas ir ka rashineja ju vardu.

Tuo labiau, kad net nenori prisiimti atsakomybes uzh savo shutves nariu veiksmus.

 

Cituoju straikbato aprashyma ish ju forumo.

"STRAIKBAT - СТРАЙКБАТ - добровольное объединение команд, игроков, для участия и организации страйкбольных игр и тренировок с более динамичным и познавательным характером."

 

Tai kaip cia gaunasi, bandet parazituoti airsoftgun.lt forumo naujoku saskaita, kurdami savo atskira airsoft judejima. Nenuostabu, kad su tokiu poziuriu partizanai taip ir nesugebejo

per tiek metu integruotis i forumo bendruomene.

 

Taip pat buvo apsilankyta jusu organizuotam zhaidime 2012-08-05 nemenchineje (kuris vel gi buvo organizuotas savavalishkai, nezinant teritorijos savininkams)

 

Shtai dalyvio ispudziai:

"nebuvau vismaliukose

buvau siaubo vietoje

pas partizanus

kur tiunai dideli atstumai mazi

o paskui pereina i kapokle buozem ir kardais

bet jie jau daug ishmoko po to kai maciau juos paskutini karta

kalba apie sauguma

single shotus 10 m atstumu ir pastatuose pistoletus

ir net kartais taip daro

dar kartais mirshta

galvojau ir as

paziuresiu kas per vieta

labai pavojinga vieta daug shuliniu

diena tik ziurek po kojom

 

Bedos tos pacios:

autofire pastate

deklaruojamu 10 m saugos nesilaikymas

maklaudizmas. nu kaip visada jai nemato ish kur pataike, nemirshta. turi pamatyti kad pataikei

ir kad tu matai kad jis mate

ziema tai ten savizudybe bus

nes bus uzsnigtu

plonom lentom uzdetu

shuliniu po 6 m

tai tik lauk ziniu

apie susizalojimus"

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Deivux, tai įsivaizduok jei taip sumokį 40 ar 60 LT už Big Game tipo žaidimą, o ten tokie pat fintai...

Kadangi pinigai sumokėti, tai pažaidi tol kol entuziazmas/kantrybė leidžia ir važiuoji namo.

įstrigo vienas atvejis, kai tik vienas priešininkų komandos dalyvis už visą pusę! nuolat buvo mertviake. Tik išeina žaisti ir vėl į mertviaką.

 

Tol kol Staikbat ir Co žais sportinį straikbolą ir nesupras , kad tai tėra laisvalaikio praleidimo būdas, o ne varžybos "kas nugalės ir užims pirmą vietą", tol bendros kalbos nerasime.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

as tai siulychiau kaip minejau aukschiau filtruot zhmones o ne pavadinima... radom Maklauda - praneshimas orgams ir shalinamas is zhaidimo, ar tarkim gauna ispejima, dar keleto zhaideju nusiskundimai tarkim dvi geltonos korteles - laisvas... nzn bet kazhkaip taip , nes pats pavadinimas nera blogas ;) uz jo stovintys zhmones irgi ne visi turbut tokie kaip aprashoma, na jus geriau zhinot, o man asmenishkai turbut reikia zhinot kas ir kur tokius zhaidimus organizuoja kad zhinot kur nevazhiuot :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Del MaCLAUDIZMO, Tamsta Pacifistas, jus tai matet ? jus tuo isitikines ? Mes kartu su jumis žaidem kada nors ? Jus gaunat infa. per cigoniška pašta, jusu prekaištai nikatiat.

 

Nors ne Pacifistas, bet - aš mačiau, pats šaudžiau, pats iš 10metrų nepataikiau, nes nuo lapelių rikošetavo, pats vijausi bėgantį, pats girdėjau, kaip nušautas pradėjo tiradą, kad kalno aačioje sėdž pindosas, pats iš 70 - 80 metrų gavau tiesioginį šūvį (ne balioną) iš ak ginklo. Dar pareiškimų reikia?

 

P.S. Kableliais atskiriami atskiri atvejai. Kartais jie susijungdavo į grandines...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

as tai siulychiau kaip minejau aukschiau filtruot zhmones o ne pavadinima... radom Maklauda - praneshimas orgams ir shalinamas is zhaidimo, ar tarkim gauna ispejima, dar keleto zhaideju nusiskundimai tarkim dvi geltonos korteles - laisvas... nzn bet kazhkaip taip , nes pats pavadinimas nera blogas ;) uz jo stovintys zhmones irgi ne visi turbut tokie kaip aprashoma, na jus geriau zhinot, o man asmenishkai turbut reikia zhinot kas ir kur tokius zhaidimus organizuoja kad zhinot kur nevazhiuot :)

 

Manau cia ne maklaudo problema ( visada bus nors vienas RAMBO ), o problema chamizma ir mentaliteta. Geltona kortele,arba nespalvotas komiksas,bus tas pats.Sitam individuumam ne zaidimas reikalingas,o saudymas а-ля airsoftas. As toks ketas,turiu ofigena ginkla ir man пос..ать на Ваши правила.

Nuotrauka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Del chamišku laišku, manau kalta ekologone padetis virš Lietuvos, Tamsta skeptikas turbut sutiks su manim ;)

Puiku. Ryškiai matosi noras konstruktivios diskusijos.

 

Jus, kolega, tiesiog IŠSISUKINĖJAT nuo atsakymų ir tiek.

 

Del MaCLAUDIZMO, Tamsta Pacifistas, jus tai matet ? jus tuo isitikines ? Mes kartu su jumis žaidem kada nors ? Jus gaunat infa. per cigoniška pašta, jusu prekaištai nikatiat. MaCLAUDIZMO sindromas pasitaiko kiek vienam zaidime, vienas kitas epizodas, buna visada.

Kolega, jus visiškai teisus. Mes nežaidėme. Bet juk niekur nerašiau, kad tai mano personalinė pretenzija.

Juk kiek suprantu, Bendravimas dabar su bendruomenę ir aš vienas iš jos narių. Beje, tai buvo bendrinis klausimas.

O informacija - yra toks dalykas, kaip žmonių asmeniniai ispudžiai, kurie matė, dalyvavo. Beje, tai ne kartą buvo pagarsinta forume. Beje, ne viename pranešime ir šioje temoje. Ir pakankamai švieži atsiliepimai ir beje, naujokų. Ar irgi nekatit??

Samokslas. :)

Su visais buvo, bet vat, kaip keista, kažkodėl tik tam tikri asmenys-komanda buvo nuolat linksniuojami.

Samokslas - faktas kaip blynas. :D

 

Kaip gali, viena pati skandališkiausia komanda, tek metu Maclaudinti su ultra tuninguotais AEGkais ir dar pritraukti nauju zaideju i savo zaidimus a ? Kuriose ta pati komanda dalinasi ir zaidzia skirtingose pusese kartu su kitais zaidejais.

Na, juk jus nebandėte paskaičiuoti, kiek "naujų žaidėjų" po pirmo karto sugriždavo. :)

Beje, nauji būtent ir visur dalyvauja, kol atsirenka. Jei pas Jus būtų jau toks didelis masiškumas, nemanau, kad čia būtų kažkokios pretenzijos dėl bano ir t.t.

 

Jus gal ir aukletas,inteligentiškas, bet man jus atrodot kaip ZANUDA. Atsiprašau eigu ižeidžiau. Sorry už rašyba. :wub:

Dėl auklėto - faktas, buvo toks griekas. Intiligentiškas - na, viskas priklauso nuo požiūrio kampo.

Dėl man atrodot...na, kolega, dėl tų pirmų dviejų priežasčių aš ir nerašysiu, kaip Jus man.... :D

Ir beje, čia šeip pasitikslinimas, ką tai turi bendro su tema?

Ar Jus pabaigoje tipiškai tai darote? Pirma Skeptikas...man komplimentai :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nors su straikbat nariais nesusiduriau.Taciau ziurint is salies viskas cia keistai deliojasi :blink: Pirmiausiai man apskritai neaisku-straikbat yra komanda taciau jie organizuoja zaidimu?taciau ko galima tiketis jeigu nesilaikai taisykliu,tai yra rengi zaidimus svetimoj teritorijoj...Poto drysti kazkam pi*** prota(atsiprasau uz issireiskima)kad tai samokslas,apgavyste ar dar kokia fig***.Maklaudavimu jie neva neuzsieme,ir tai tik gandai :) taciau nors gandai ir greitai sklinda ,taciau kaip supratau jau daug saziningu zmoniu pasisake ,kad tai ne gandai ir jie patys tai patyre...Ponas Maxx neatsake nei i viena klausyma ir toliau tauzija nesamones.Koks tau skirtumas kas inteligentas ,o kas kaip pats sakei ZANUDA :mellow: Mano nuomone uz visas sitas nesamones bei banus nera nusikaltus visa komanda,bet kaip issiaiskinti kurie cia dabar kalti jeigu nusikalte slepiasi uz visos komandos...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...