Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

FLEIMAS (video, bajeriai, nesamones)


Warbeast
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 2.9k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Šunų mylėtojams ir užjaučiantiems:

 

Kas nesupranta rusiškai - isteriškas pilietis su šviesiom kelnėm ir tamsiais marškiniais yra šuns savininkas.

 

Tud dyvany privezly :D Užmušė mane šitas...

 

Pažįstu tik porą žmonių, kurie tokius šunis užaugino teisingai, visi likę nesupranta apie ką kalba...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

:) gali but. Bet geriau butu straipsnio pavadinimas "Gindamas musama suni, nuplese kiausus" nei kad "Bandanciam apginti musama suni, buvo nurauti kiausiai"

 

Gal užteks tų skambių frazių? Žmones muša/spardo - pro šalį praeina, net ragelio mentams paskambint negali išsitraukti...
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gal užteks tų skambių frazių? Žmones muša/spardo - pro šalį praeina, net ragelio mentams paskambint negali išsitraukti...

 

Ohhh čia tipo ta korta - „Kam tu renki šiukšles, eik į senelių namus savanoriu dirbti!“

 

Geras argumentas tėvai, tikrai

 

:DDD

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Čiavisiškai nesvarbu muša šunį ar žmogu, pašiko ant žolės šuo ar prie kampo girtas diedas nusimyžo, esmė, kad tokių praktiškai niekas nedrausmina, maja chata skraju nicego neznaju, toks mūsų žmoniu mentalitatas.

 

O niekas to ir neneigia, bet kai kalbama apie tam tikrą socialinį lygmenį, tai tame lygmenyje diskusiją ir turėtų likti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ohhh čia tipo ta korta - „Kam tu renki šiukšles, eik į senelių namus savanoriu dirbti!“

 

Geras argumentas tėvai, tikrai

 

:DDD

 

Arba jūs mane taip taip supratot, arba aš jus... Ką noriu pasakyt - kad prie klaviatūros sėdėdami, mes visi džigitai esam, bet kai realiai kažką reikia daryt - rankos dreba.

Jūsų postas būtų į temą, jei būčiau rašęs: "gal užteks tų tuščių frazių, vistiek nieko nepakeisi". Dabar, visiškai kitokia mano posto reikšmė. P.S. Komandinis solidarumas ir reakcija žavi. :) (čia nuoširdžiai ir labai smagu, kad taip yra :))

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ping, siaip tai cia ne kiek nesusije su komandos palaikymu. Tiesiog as myliu gyvunus ir man ju labiau gaila nei zmoniu. Gal tai nuskamba ir ziauriai, bet man labiau gaila musamo suns ar katino nei kokio pijoko ar bomzo. Kaip sako vienas kolega, tarp gyvunu, svolaciu maziau. Del klaviaturos herojizmo, pritariu. Mano paties fraze, kad "nusukciau kiausus" perdeta, taciau imciausi priemoniu, siekdamas sustabdyti toki elgesi kaip minimoje situacijoje. O kad zmones ant Lietuvos, negaliu kalbet apie kitas salis, nes neturiu patirties, nuzmogeje ir nieko apart savo subines nemato, tai skaudi realybe.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...