Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

KAIP ISSIRINKTI MAN TINKAMA AEG?


Katinas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Airsoftas.lt pries metus pirkau Cyma 040d,nepamenu tiksliai... nupjautas AK74...

Metus(apie 30-40 zaidimu ir apie 35-40K BBs issaudziau be problemu...net neardes... nedariau jokio "shimingo",paskutinius 10-12 zaidimu varau su 11V akumu...

 

Neseniai nusprendziau pastatyt "precizika",isardem hop-up,isemiau gearbox...yra lengvas nusidevejimas ir matosi "purvas",bet ir toliau - neatidarineju gearboksa...shiminga padarysiu po sezono ar kai pagaus klyna :)...

 

Mano patarimas - nori zaisti be problemu? Pirk Cyma 040... geriausia is airsoftas.lt,nes jei kas ir atsitiks - Batia AK sutvarkys uzsimerkes...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...
  • Atsakymus 1k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vienas pazystamas naudojasi. Gausiai patenkintas. nzn kaip kituose Cyma ginkluose, bet sitam daug plieniniu korpuso daliu. Keist reiktu spyruokle, nes per galinga jau is gamyklos, jei noresi lost oficialiuose zaidimuose, kur tiuningo limitas AEG iki 125m/s. O visa kita, tas pats kaip CYMA. Vienas is geriausiu AK gamintoju. Neskaitant high endiniu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Boorai - pažiūrėk ko žmogus klausia , jei šitame modelyje rasi nors vieną plieninę dalį pranešk ir man.

 

Šiaip , pradžiai ginklas geras, tik va buožė tai po pirmo žaidimo nulūžta .

 

Plem... barstausi galva pelenais.... Neisiziurejau i aprasyma ir sumaisiau su analogiskos isvaizdos 048 (berods) serijos. Atsiprasau uz suklaidinima.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Plem... barstausi galva pelenais.... Neisiziurejau i aprasyma ir sumaisiau su analogiskos isvaizdos 048 (berods) serijos. Atsiprasau uz suklaidinima.

 

Bet va, zmogus raso kad ginklo virsus metalinis

, nors airsoftas.lt raso kad is plasmases, nors visuose youtubes reviewuose sako kad virsus metalinis.

 

P.S cia versija tiktai kad su didele buoze.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Juliau Juliau, iš tavo rašliavos matosi kad dar neturi reikiamo amžiaus.

 

Visi ginklo modeliai parduodami tik pilnamečiams pirkėjams.

 

Personal

Name - Julius EyxoR

City - Pajūris

Age - 14 (born June 9th, 1997)

Gender - Male

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu lyst y gincus, bet nerasant lietuviskomis raidemis reiskia kad vaikas? :)

As pateikiau klausyma, tai jei galima atsakykit, o nesikabinekite prie raidziu. Nezadu as dar y tuos musius eit, zadu taip su draugais pasisaudyt. Jei uzkabins, va tada :)

 

Ok pabandysiu parašyti suprantamai.

Dėl tavo rašymo lietuviškomis raidėmis niekas nesikabinėja, turėjau mintyje visai ką kitą.

Pasikartosiu - Visi ginklo modeliai parduodami tik pilnamečiams pirkėjams.

Ginklą galės nupirkti nebent tavo tėveliai.

Žaidime galėsi dalyvauti nebent tik su tėveliais (jei organizatoriai leis).

Su draugais pasišaudyt, būkit atsargūs, kad paskui nebūtų išmuštų akių ar nuskeltų dantų.

Apie tavo klausimą - pirmoje tavo nuorodoje ginklas iš plastiko vieno modelio, video - kitas modelis.

Todėl vienas iš plastiko kitas iš metalo.

Atkreipk dėmesį į modelį o ne vien į AK47.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

Sveiki, perskaičiau daugybę įvairių temų įskaitant ir šią ir susižinojau daugybę man rūpimų klausimų. Dabar norėčiau konkrečiau paklausti Jųsū : kuris iš mano pateiktų ginklų yra geriausias nes niekaip neapsisprendžiu tarp šių trijų ?

 

1. http://airsoftas.lt/Airsoft_ginklai/M4_M16_modeliai/SR4A1_tactical_carabine

 

2. http://airsoftas.lt/Airsoft_ginklai/M4_M16_modeliai/M4_RIS

 

3. http://airsoftas.lt/Airsoft_ginklai/M4_M16_modeliai/M4A1_031_AGM

 

 

Taip pat norėčiau sužinoti kuris arba kurie iš mano pateiktų variantų turi metalinį korpusą, kurio geresni viduriai, kuris gamintojas geresnis AGM ar SRC ir apskritai kurį variantą rintumėtės Jūs?

 

Iš anksto dėkoju už atsakymus

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai apie AGM nekokios nuomonės,turiu ginklą,bet nieko yspūdingo. Iš tų trijų tai manau,kad geriausias SRC. Ir šeip kiek ankščiau domėjausi,tai SRC geresnis gamintojas. Be to pas SRC varianta 3 kartos korpusas bei gearboxas. Čia mano kukli nuomonė.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jeigu atkrenta 3 variantas tai kurį geriau imt 1 ar 2 ??

 

AGM 2 ir 3 variantas. Jei tau patinka 1 variantas imk ta. Bet pradzioj pasidomek pas pardaveja ir siaip nete kaip su atsarginem dalim konkreciam modeliui. Kad Nelaimes atveju nebutu liudesio, kad nepopuliarus ginklas ir nera jam spare parts.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Turiu toki klausima: ar Classic Army ir patikima firma, nes ruosiuosi pirkt ju gamini G36C su blow back funkcija. Kaip manot ar tai geras pasirinkimas?

 

Ginklas: http://airsoftas.lt/Airsoft_ginklai/G3_modeliai/CA36C

 

Aš CA M4 turėjau 5 metus. Sugedo tik dėl prastų bbs ir profilaktikai keičiau porą dalių į originalias.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Sveiki. Esu naujokas jūsų gretose, tačiau kelis kart jau teko sužaisti airsofto žaidimus Vsimaliukuose su nuomuota įranga ir žaidimas man labai patiko, todėl planuoju įsigyti savo įrangą ir būtiniausią ekipuotę. Visų pirma dairausi į naudotus ginklus, manau tai yra geriausias variantas kainos/kokybės atžvilgiu. Žaidžiama daugiausiai bus miškuose, gal retkarčiais išeis ir Q.C.B., kaip aplinkybės susiklostys.

Konkretus klausimas airsoft veteranams: kurį/ kuriuos iš šių ginklų jūs rekomenduotumėt pirmoje vietoje pagal kainos ir kokybės santykį taip pat ir ateities perspektyvas?

Pirmas

Antras

Trecias

Ketvirtas

o gal galite pasiūlyti kokių kitų alternatyvų pastovaus pajamų šaltinio neturinčiam studentui?

Taip pat galvoju ieškoti LK uniformos, kadangi tai būtų ko gero lengviausiai prieinamas variantas, taigi klausimas, ar su vienu iš šių ginklų ir LK uniforma nebūsiu visiškas pokemonas?

 

P.S. perskaičiau praktiškai visas naujokams skirtas temas, tačiau rinka keičiasi vos ne kas savaitę, todėl norėčiau jūsų konkrečių nuomonių, dar labiau pagelbėtumėt, jei jos būtų argumentuotos.

P.P.S. Šiek tiek užsiimu aviamodeliavimu, todėl pakrovėjai, akumuliatoriai ir kiti panašūs elektronikos aksesuarai jau yra daugmaž turimi, pagrinde rūpi pats ginklas ir jo patikimumas.

 

Iš anksto ačiū už bet kokią pagalbą ar kritiką

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manyčiau, kad už tave niekas neišrinks ginklo. Tiksliau gal ir išrinks, bet palakstęs su juo pradėsi šniurkščioti, kad ginklas tau netinka.

Jau minėjai kad teko pora kartų pažaisti, su kokiais ginklais lošei? M4, G, AK klasės? Kuris labiausiai patiko, kuris geriausiai lipo...

Vilniuje turim 2+ paruotuves, į kurias galima užšokti ir pačiupinėti ginklus, pasižiūrinėti koks geriausiai tinka.

Nuo pirmų dienų mano pasirinkimas buvo JG G36K, pirma kartą paėmęs jį į rankas supratau, kad tai mano... Kuomet buvau išsirinkęs modelį, pradėjau domėtis gamintojais. Mano atžvilgiu, kokybės ir kainos santykis, biudžetiniam ginklui, turiu kitų vietų kur leisti uždirbtus pinigus, buvo geriausias. Siunčiausi iš lenku, gavosi apie 600 pinigu lietuviškų. Kai gavau prekę, ginklas taip patiko, kad sumasčiau, kad norėčiau dar vie no tokio tipo ginklo, tik skirto C.Q.B. ir po ranka papuolė CA G36C, kuris buvo naudotas, jis atsiėjo 500 pinigų.

 

Tai va prie ko aš čia bandau vesti:

1. Išsirink modelį. kai modelis bus išrinktas...

2. Pasiieškok informacijos apie gamintojus.

3. Kai modelis ir gamintojas bus išrinkiti, pasižiūrėk, kas ką parduoda. Pasižvalgyk po lietuviškas parduotuves, pasižvalgyk po užsienio parduotuves.

 

Dažniausiai ir LT, ir užsienio pardavėjai duoda kinitiškam daiktui mėnesį du garantiją(Taip kaip žaidimai vyksta ne kiekvieną savaitgali, tai per mėnesį ginklas gali būti ištraukas, gal kartą, tokiu atveju garantija nelabai svarbu). Mano kinietis lupa jau antrus metus, be didesnių smigimų...

 

Dėl ekipuotės, uniformos ir pan.

Čia vėlgi tik tavo asmeninis pasirinkimas. Galima pradėti nuo to ka turi, turi LT uniforma valio, neturi AIC.lt tau i pagalbą, turi ir daniškų ir UK uniformų, turi ir visokių uniformų kopijų.

Dėl pėstininkų diržų, ar liemenės tai manyčiau, problemų čia kilti neturėtų visko galima rasti...

 

Svarbiausias dalykas į ka siūlyčiau kreipti dėmesį: tai veido ir akių apsauga. Akiniai kaip žinia būtini, ir ne šiaip bile kokie akiniai, o kurie sugebėtų atlaikyti, tarkim seriją BB'sų iš poros metrų ir neskilti arba nelužti... Gal senbuviai čia pradės man apeliuot, kad taip smarkiai nereikia į tai žiūrėti, kad yra saugus atstumas, ir pan. O aš galėčiau pasakyti, kad yra "adrenalin rush" ir visokių atsitiktinumų, geriau apsisaugoti, nei paskui visa gyvenimą gailėtis.

 

 

Išvada:

išsirink Ginklą, paskui gamintoją, paskui ieškok kur galima nusipirkti.(dėvėtas, naujas čia jau tavo pasirinkimas)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...