Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

KAIP ISSIRINKTI MAN TINKAMA AEG?


Katinas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Kad išsirinkti ginklą, kuris man "limpa" man buvo įkalta nuo pat pradžių. Žaidžiau tiek su kariauk.lt g36c, tiek su g36c. M serijos gaila nebuvo, nes žaimai vyko žiemą ir sakė, kad su jų turimomis prie žemos temperatūros būna problemų ir todėl jų nebus žaidime. G serijos ginklai pasirodė tikrai patogūs, ypač prie mano 175 ūgio, tačiau nežinau ar tai trumpas vamzdelis,ar jau šiek tiek pavargęs ginklas, buvo ne vienas atvejis kai prireikdavo keleto papildomų metrų šratukui nuskristi iki taikinio, o jis jo niekaip nepasiekdavo ir hop up tikrai buvo sureguliuotas ir baterijos dar nesibaigiančios. Taip pat truputį nepatinka G36 plastikinis korpusas (žinau, kad ir originalai iš plastiko). Žaidimas su AK man patiko tuo, kad nebuvo tokių problemų kaip su G36c, praktiškai visada šratukai nulėkdavo ten, kur norėjau, gal tai ilgesnio vamzdžio nuopelnas? Nors ginklas po g36 atrodė truputį gremėzdiškesnis, tačiau gan greitai spėjau prie jo priprasti ir žaisti toliau pagal savo stilių nejaučiant jokių nepatogumų. Po žiemos žaidimų gaila prispaudė mokslai, o visą vasarą buvau užsiėmęs, todėl gaila nebeteko išbandyti M serijos ginklų, tačiau kažkodėl manau, kad pagal ergonomiką ir mano poreikius man tai būtų viduriukas tarp AK ir G36, nors aišku galiu ir klysti.

Nebenoriu daugiau nuomuotis ginklų bandymams, vis dėlto vienas pažaidimas išeina ~50lt neskaitant kelionės ir papildomų BB jei prireikia. Sugalvojau, kad jei turėsiu savo ginklą, iš pradžių kaip nors sugebėsiu prie jo priprasti (gal iš karto prilips), žaidimų metu gal kolegos duos saviškius apčiupinėti ir tada, jei pradės nebepatikti, aš galėsiu jį tiesiog parduoti ir pagaliau ieškotis tokio, kokio tikrai noriu, o pirkdamas dėvėtą ginklą, perparduodamas prarasiu žymiai mažiau pinigų nei nuo naujo ginklo. Jei turėčiau darbą ir galėčiau iš karto užsimerkęs skirti ~1000-1500lt airsoftui, tikrai ieškočiau naujo ginklo pagal savo poreikius, tačiau, deja, Lietuvoje už nekvalifikuotą darbą moka minimumą, o kai sesija baigias birželio 20d, tai ne kažką to darbo ir lieka, o į savo santaupas giliai nesinori kišti nosies :)

Suprantu, kad jums toks mano požiūris gali pasirodyti šiek tiek kvailas, bet man, pagal mano aplinkybes tai yra priimtiniausias variantas, todėl ir prašau jūsų konkretaus patarimo iš mano išvardintų arba jūsų konkrečių pasiūlymų dėl ginklo.

 

Uniforma bus derinama prie ginklo, kai šis bus nupirktas. Keli žmonės jau man įrodė, kad lietuvoje nėra problema įsigyti praktiškai bet kokią uniformą, ačiū jiems.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 1k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ka tau gali zmones pasakyt jeigu tu lygini M'ke su kalashu? :D mano nuomone perkant ginkla reiktu ziuret kad jis butu metalinis(isskyrus kad ir G36C)

ir kad viduriai butu kokybiski...O pati forma tai arba limpa arba ne :) Man pvz M'ke yra paskutinej vietoj po visu kalashu MP5 ar G klases.O kitas galbut gali zaisti tik su M'ke nes kitas ginklas bus nepatogus :) Is tavo isvardintu siulyciau 1 varianta.Taciau man labiau patinka G klase arba tasbats MP5.Del Naudoto tai cia kaip ir kiekviena daikta naudota perkant yra rizika.Jeigu pirksi nauja-kad ir kinieti,turetum zinot kas ir kodel genda :) Uniformas gali rast internete(kokia armija kokius ginklus ir uniformas naudoja) Pvz su G klase bei MP5 galesi lakstyt su flecktarn ir pan :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ahoy veteranams ir profesionalams :D, taigi , dar vienas naujoko klausimas.

Teko zaist su G36 ir tikrai prie rankos prilipo, kalashas kazhkaip ne :), pagrindinis punktas patiko kad nusilenkia buoze ir ginklas tampa labai patogus "artimam" mushyje ar grioviuose, apkasuose... taigi del shio punkto manau pagrindinis pasirinkimas butent shito modelio, nebent yra kazhkas dar geresnio ir panashaus ;)

 

Klausimeliai:

Koki rinktis jau man kaip ir aishku, pasirinkimas G36C, turiu numates 4 variantus :

 

1. G36C BLOW BACK

2. CM G36C

3. G36KV

4. G36KE

 

taigi, pirmas klausimas ar tikrai reikalinga ta BLOW BACK funkcija ? ar tai tik atatrankos imitacija kuri gali buti miela dushiai ? ir "lyshnas" zhaisliukas ?

 

ar verta imti del taip ivardinamo "naujo" mechanizmo ?

 

likusiu skirtumai ? tik gamintojas ar dar kas ? kuri siulytumet ir kodel?

dekingas uz paaishkinimus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as gal ir ne veteranas :D bet is tavo pateiktu varijantu,jeigu galimybes leidzia rinkciausi pirma :) Ir ne del blowback ,taciau del to ,kad jis ne kinietis ir jam taikoma 1 metu garantija.Del blowback tai vieni sako ,kad suteikia malonumo ir relistiskumo,o kiti sako ,kad primena ne atatranka ,o siuvimo masina :D

Galetum dar paciupineti MP5 modelius...nors ir nera turbut toks populiarus ,bet galbut patiks net labiau negu G36 serija :)

Taipat gali paciupinet ,kad ir ta pacia M'ke ,bet jeigu tau patinka mobilumas turbut ji tau bus ne prie sirdies :)

 

Sekmes.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na nzn, siaip jau ne syki sakiau, JG firmo G serijos ginklai, labai netgi vyke. Be to detaliu visada imanoma be bedu rast, nes populiarus gamintojas ir ginklas. Del Blow Back, tai cia tik paciam spresti. M'ke irgi gali but mobili, jei rankos teisingai auga ir mokesi pasikeist buoze is istraukiamos i sulenkiama, arba ieskok ICS firmos M'ke. Dar vienas is mobiliu ginklu yra SCAR. Asmeniskai man jis labiau limpa nei M'ke. MP5, gali but per trumpas miske.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na nzn, siaip jau ne syki sakiau, JG firmo G serijos ginklai, labai netgi vyke. Be to detaliu visada imanoma be bedu rast, nes populiarus gamintojas ir ginklas. Del Blow Back, tai cia tik paciam spresti. M'ke irgi gali but mobili, jei rankos teisingai auga ir mokesi pasikeist buoze is istraukiamos i sulenkiama, arba ieskok ICS firmos M'ke. Dar vienas is mobiliu ginklu yra SCAR. Asmeniskai man jis labiau limpa nei M'ke. MP5, gali but per trumpas miske.

 

O kaip tarkim su SCAR-H detuvem, ar imanoma rats pirkt midcapu?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

o tarkim perkant su Blow Back funkcija, nebus taip kad batarke greichiau seda vien del "siuvimo masinos" ? gal tada reikia jamt 4'a varianta is ten esanchiu ir nesukt galvos ?

 

M'kes ne prie sirdies, ju buoze kazkokia ne i tema, ranka netelpa normaliai o nulenkus (jei neklystu) voobshe kliuna. Bei kokie skirtumai M'kiu nuo G'skiu ? nekalbant apie dizaina, ilgis vamzdelio lyg tas pats ?

 

P.S. kuo toliau i mishka tuo daugiau medziu :) radau dar kazhkoki G36C RIS varianta, tipo vamzdelis ilgesnis ir taiklumas geresnis... nebesuprantu :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

o tarkim perkant su Blow Back funkcija, nebus taip kad batarke greichiau seda vien del "siuvimo masinos" ? gal tada reikia jamt 4'a varianta is ten esanchiu ir nesukt galvos ?

 

M'kes ne prie sirdies, ju buoze kazkokia ne i tema, ranka netelpa normaliai o nulenkus (jei neklystu) voobshe kliuna. Bei kokie skirtumai M'kiu nuo G'skiu ? nekalbant apie dizaina, ilgis vamzdelio lyg tas pats ?

 

P.S. kuo toliau i mishka tuo daugiau medziu :) radau dar kazhkoki G36C RIS varianta, tipo vamzdelis ilgesnis ir taiklumas geresnis... nebesuprantu :)

 

Esu turėjęs M4 su elektriniu/elektroniniu blow backu. Kad greičiau sėstų baterija, nepastebėjau. Kas dėl užlenkiamos buožės - čia nebent ICS tokius nesusipratimus leidžia - tikrai M'kei užlenkiama buožė nepritaikoma, kadangi grįžtamoji spyruoklė yra pačioje buožėje :) Šiaip - čiupinėk, rinkis pagal tau patinkamą komponuotę. Vien vamzdžio ilgis nei taiklumo, nei šūvio nuotolio nereguliuoja - esu turėjęs trumpų ginklų, šaudančių daug geriau už ilgus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

.... Vien vamzdžio ilgis nei taiklumo, nei šūvio nuotolio nereguliuoja - esu turėjęs trumpų ginklų, šaudančių daug geriau už ilgus.

 

va chia ir papuoliau :D, visada tikejau kad ale jega ir vamzdelio ilgis tai lemia... kas lemia kodel ir gal ne ta kryptim einu ?

noriu isigyt pakankamai mobilu ir taiklu vidutiniams nuotoliams ginkla, neesu is tu kur megsta palakstyt su "realia" patranka po miska ir jaustis kariunu :), megstu zhaist ir laimet ;) todel nenoriu pirkt "siuvimo masinos" del ponto, ar dar kazhko kad "atrodytu", kaip minejau G36C tiesiog puikiai limpa prie rankos, plius uzlenkiama buoze duoda mobiluma, bet gal yra tarkim kur kas taiklesnis su panashiu mobilumu ?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

va chia ir papuoliau :D, visada tikejau kad ale jega ir vamzdelio ilgis tai lemia... kas lemia kodel ir gal ne ta kryptim einu ?

noriu isigyt pakankamai mobilu ir taiklu vidutiniams nuotoliams ginkla, neesu is tu kur megsta palakstyt su "realia" patranka po miska ir jaustis kariunu :), megstu zhaist ir laimet ;) todel nenoriu pirkt "siuvimo masinos" del ponto, ar dar kazhko kad "atrodytu", kaip minejau G36C tiesiog puikiai limpa prie rankos, plius uzlenkiama buoze duoda mobiluma, bet gal yra tarkim kur kas taiklesnis su panashiu mobilumu ?

 

Atvaziuok kad ir si sekmadieni i zaidima ir viska issiklausinesi ciupinedamas konkrecius aeg ;) vamzdelis itakoja ir taikluma ir atstuma,bet atstuma dar labai itakoja ginklo galingumas. Nori mobilumo ieskok G'skes su 363mm ilgio vamzdeliu. Jei neklystu is tavo parodytu variantu 2 tas kur ala su dusliku ir RIS apsodu. Atrodo graziausiai ir ateity nebus galvos skausmo kur uzdet norima aksesuara. Su laiku pasikeisi galingesne spyruokle,hop up,vamzduka i 6.03 arba 6.02 precizika,susidesi normalius laidus ir gera batareika ir bus tau laime :)
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

:blink: nu ok, :) po truputi tikslo link, dekui.

Tai reziume reikia jamt su 363 ilgio vamzdeliu ?

JG gamintojas visgi neblogas ? :)

ir RIS.. tas man nepatiko rankoje (nebent rankena, kurios dar nebandzhiau), manau jamsim ta lygu su galimybe RIS uzsukimo ;)

Atrodo tiek ?

 

Beje "duslintuvas" - tikrai atlieka savo darba ar tik grozio elementas ? nes jei atlieka savo darba tai turbut naudinga ? vis mazhiau ishsiduodi is kur tratini (jei pavieniai shuviai) ar ne ?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

del vamzdelio achiu, o del duslintuvo ? jis slopina kazkiek garsa ar tik imitacija ?

 

Manau, kad tik imitacija: pamastykime logiškai: AEG garsas sklinda iš variklio ir spyruoklės, ne iš kulkos, lekiančios vamzdžiu... Jei klystu, tegu pataiso mane tie, kurie žino geriau :-)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na, taip, pats nebandžiau. Bet manasis CA M15A4 S.P.R. be glušako nuo draugo G&G SR25 su dusliku garsu skiriasi tik vos vos. Jo garsas duslesnis, bet pats garsumas, tik vos mažesnis už manojo. Aišku, nematavau su garso lygio matuokliais, o tik savo subjektyvia klausa :-) Su G'škėm galbūt visiškai kitaip.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

va chia ir papuoliau :D, visada tikejau kad ale jega ir vamzdelio ilgis tai lemia... kas lemia kodel ir gal ne ta kryptim einu ?

noriu isigyt pakankamai mobilu ir taiklu vidutiniams nuotoliams ginkla, neesu is tu kur megsta palakstyt su "realia" patranka po miska ir jaustis kariunu :), megstu zhaist ir laimet ;) todel nenoriu pirkt "siuvimo masinos" del ponto, ar dar kazhko kad "atrodytu", kaip minejau G36C tiesiog puikiai limpa prie rankos, plius uzlenkiama buoze duoda mobiluma, bet gal yra tarkim kur kas taiklesnis su panashiu mobilumu ?

 

Kiekvienas AEG šaudo skirtingai. Modelis bei firma gamintoja neretai apsprendžia tik kainą ir išorinio atlikimo kokybę. Toliau - prasideda sandarinimai visokie, vidiniai "šriūbavimai" ir t.t. O kas dėl "laimėt" - pagirtina, tačiau čia ne vien ginklo užduotis.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienas AEG šaudo skirtingai. Modelis bei firma gamintoja neretai apsprendžia tik kainą ir išorinio atlikimo kokybę. Toliau - prasideda sandarinimai visokie, vidiniai "šriūbavimai" ir t.t. O kas dėl "laimėt" - pagirtina, tačiau čia ne vien ginklo užduotis.

 

ok, tai reziume, man reikalingas modelis jau aishkus, dabar klausimas kuri pirkti, t.y. koki gamintoja, nes bet kokiu atveju reiks tiunint kaip suprantu, tai kuris tiunintusi lengviau ar pigiau ar daliu kurio daugiau, labai norechiau "senu vilku" patarimo :) ir manau kad baigsiu shi klausimyna ir po atostogu i kara :D, laimi ne ginklas ;) bet kai paskutini karta zhaidziau su nuomuotu ir pries mane du gyvi taikiniai, o mano patranka nenori shaudyt tai patys suprantat :)
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano patarimas - NEieškom sliekų ten kur jų nėra, nusiperkam ginklą kuris labiausiai limpa prie širdies (t.y. iš pirmo žvilgsnio atrodo labiausiai "Remboškiausias") pabėgiojam, pakariaujam vietiniuose žaidimuose na bent jau kokius 3 mėn. Tada darom išvadas apie ginklo tiuningą, tiuninam iki proto ribų (LSB leistinų ribų) ir toliau tyliai mokomės Airsofto suptilubių. O aplamai, tai sėkmės airsoft'eri.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ta kuris limpa prie rankos jau radau tai G36.. del to aishku jau ;), bet kainuoja jie ne po 50Lt tai norisi iskart gavus patarima nusipirkt tai kas tarnautu pagal paskirti o ne guletu remontuose, t.y. koks gamintojas (kad nebutu bedu su dalimis, tarnavimu ir t.t.) gal aplamai verta pirkt kazhka iskart brangaus su jau esamais 125m/s ir nesukt galvos ? o gal atvirkschiai ? jamti pigiausia ir tiuninti iki leistinu ribu ? va chia esminiai klausimai ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ta kuris limpa prie rankos jau radau tai G36.. del to aishku jau ;), bet kainuoja jie ne po 50Lt tai norisi iskart gavus patarima nusipirkt tai kas tarnautu pagal paskirti o ne guletu remontuose, t.y. koks gamintojas (kad nebutu bedu su dalimis, tarnavimu ir t.t.) gal aplamai verta pirkt kazhka iskart brangaus su jau esamais 125m/s ir nesukt galvos ? o gal atvirkschiai ? jamti pigiausia ir tiuninti iki leistinu ribu ? va chia esminiai klausimai ;)

 

Turiu 2 g36, vienas kinietiškas, kitas ne. Vienas už ~500lt iš dežės su 115-120 m/s. kitas už 1,5k lt ar daugaiu su idejimu ir su 120m/s. Skirtumo didelio nera.

Vieno platsmase beveikkaip originalaus G36, kinečio ne tokia tikroviška.

Abu tarnauja virš 3 metų, per toki laiko tarpą remonto reikejo ir vienam ir kitam.

Viena pirkau (LT) su garantija, kita siunčiauciu ir mokejau mokesčius - remantavau už savus.

Išvada paprasta: garantija +, bet jei nori kažka išskirtinio moki už tai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...