Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

KAIP ISSIRINKTI MAN TINKAMA AEG?


Katinas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Tiesiog idomu, ka reiskia "labai sunkus"?

 

Nes vargu ar sunkesnis uz originala ) 2 Kg be detuves. :)

 

Ne pistoletas vis del to, o pistoletas-kulkosvaidis. Autentika, shkia. PAtinka vazinetis, turi patikti ir roges tampyti ;)

 

man tiesiog per sunkus. marui patogesnis varijantas. vaziuoju su tuo ka smagiau vairuot ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 1k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

va dabar jau geresni patarimai prasidejo, na naudoti butent zaidimams kaip antra ginkla noretusi nes norisi rusiskos pakraipos pistoleta tureti. nes jau karta buvo kai visos aeg detuves istustejo ir kulku pritrukau :(

Reiškia per ilgai užsibuvai ne ten, kur reikia :P O šiaip su rusiškais pistoletais dar prieš keletą metų visiška bėda buvo... Dabar bent jau PM, TT yra... Žinoma, TT karinėse pajėgose nenaudojamas jau xz kiek dešimtmečių (nes PM ir APS jį pakeitė)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

CYMA MP5SD6 deklaruojamas svoris 3,2kg ne toks jau ir lengvas kaip tokiam ginklui, tuo tarpu JG analogas tik 2.1kg

JG plastmasinis. Tuo labiau, kalba eina apie MP5K, kurio svoris (originalo) 2 kg. O va mp5SD - ne ką mažesnis už AK47 :) Na ir sveria atitinkamai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ketinu pirkti naudotus mp5 ca mp5 sd2 arba JG mp5 sd6 - be pakrovejo, gal galetumete patarti ar verta JG pigesni pirkti ar tarp ju toks didelis skirtumas jog geriau dasimesti ant CA, beje i ka reiketu atsizvelgti perkant naudotus ginklus esu noobas sitame reikale

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Be abėjo CA yra geresnė firma,kokybiškesnė. Kas dėl naudoto ginklo,svarbu,kad pardavėjas viską tiksliai papasakotų apie ginklą,bet visitiek ginklas iš dalies gaunasi katė maiše,eik žinok kiek jam ten liko kol kas nueis. O šeip tai vakar berots sakei,kad ak perki,šiandien jau mp ieškai,gal geriau patarčiau nueit į parduotuvę kokią airsofto ir pasižiūrėt koks ginkals tau labiausiai tinka ir patinka,nes gali būt taip,kad nusipirkęs nusivilsi,nes nelips prie rankos,man taip buvo su ne vienu ginklu kol supratau,kad m klasė yra ta kuri man tinka. Aišku šitas klausimas ir atsakymas yra jau n kartų rašyti ir dar manau dar tiek pat kartų juos rašys... Geriau išsinagrinėk forumą,pasiskaitinėk apie firmas,jų pliusus ir minusu,google be to yra visagalis,gali pasiskaityt daugybės žmogų nuomones apie tam tikrus gamintojus. Tau tiesiog dar per anksti pirkt aeg'ą-per daug mėtaisi,kaip jau minėjau,eik pasimėgink kas limpa geriausiai prie rankos. Manau forumiečiai pritars mano nuomonei. Sekmės hobyje.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

pirmai meciausi, nes labai patrauklios kainos buvo orinukas.lt svetaineje AK klases ginklu, kadangi daug skaiciau apie ginklus, ir apie firmas, man svarbu pigus ir kokybiskas ginklas, aisku tas visiems svarbu, bet pas mane biudzetas tikrai nera didelis. Tai vat kad neaisku del tu pardaveju, sazines reikalas, kas antras sako kad draugas i uzsieni isvaziavo ir lieku pardavineti :) tokiu gal jau 3 buvo. Norisi ginklo patogaus CQB ir vidutiniame nuotolyje. todel kainos ir poreikiu atzvilgiu esu issirinkes mp5. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 kadangi daug skaiciau apie ginklus, ir apie firmas, man svarbu pigus ir kokybiskas ginklas, aisku tas visiems svarbu, bet pas mane biudzetas tikrai nera didelis. 

Kaip anekdotas, noriu merso, bet mokėti sutinku tik už golfa. :D

Tu jau apsispresk, ko nori, kodėl prašai čia už tave spręsti?

 

 Norisi ginklo patogaus CQB ir vidutiniame nuotolyje. todel kainos ir poreikiu atzvilgiu esu issirinkes mp5. 

Žmogau, gal tu galu gale baik rašinėti, o tai jau daraisi panašus į kokį šešiolikinį. O pradėk nuosekliai forumą skatyti. Arba dar geriau - pažaisk galu gale su nuomotais.Juk yra kalnai aprašymų apie žaidimus, pasidaryk pats sau išvadas, ar daug pas mus būna CQB žaidimų?

O jei jau trokšti žaisti vidutiniame nuotolyje (beje, o koks čia turimas omenyje?) tai gal verta pasižiūrėti į pistoletų pusę?

Ir sąlyginai nebrangu, ir lengvas, ir :D vidutinis nuotolis. Atkreipk dėmesį, visos norimos sąlygos atitinka.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Man kazkaip susidaro ispudis, kad cia ir rasineja 16iolikinis. Tai baisu pagalvot kiek bus klausimu ir piktu repliku, kai nusipirks MP5 ir pasirodys, kad anas nedasauna kaip va to berno AK, su kuriuo pasirodo visai patogu ir pastate lost. Fulfen, pries kelias dienas svaigai del SVD, idomu kaip su ja lostum CQB? Realiai, paklausyk patarimo ir jei turi 18 (arba bent 216 ir tevai sutiks) atvaziuok i zaidima, issinuomok AEG ir pabegiok, pasikalbek su zmonem kurie turi tave dominancius AEG, juk vistiek apsidairysi kas pas ka, ir tada daryk isvadas. O tai daba pats net nezinai ko nori. Ir nesakyk kad labai domejaisi, nes nebutu klausimu kas ir kaip. Nes kiekvienas gamintojas turi savo niuansu. Tiesiog ziurek i ta, pas kuri maizausiai bedu su detalemis ir ju keitimu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Fulfen'ui jau kelintą kartą rašo,kad pasiskaityk,apsižiūrėk ir tt. Ir pats jau rašiau,bet kaip matom žmogui ne motais,jis nori,kad išrinktumėm jam viską už jį,geras Pacifisto pastebėjimas tikra iveitoj,manau Fulfenui nėra 18 metų,vis dėl to jei būtų,jsi tikrai juos užsirašytų,o dabar baimė yra matyt dėl to,kad sulauks neigiamų replikų dėl amžiaus.

 

Be to pastebėjimas tamstai begemotui,gal užteks rašyt savo iškreipta kalba? Arba rusiškai rašai,arba lietuviškai,čia juk lietuviškas forumas,o tokiso kalbos kaip tu naudoji išvis nėra,gal tiesiog nori postų prisirinkt,kad būtum "šūstras".

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ka manot apie WE AK74 UN GBBR? Aplamai domina nuomones apie pati gamintoja: ar kokybiski jo gaminami ginklai, bei pati medziagu kokybe, taip pat aplamai apie GBBR ginklus, daznai genda detales ir ar lengva ju gauti LT? Suprantu, kad ziema su jais nepazaisi. Realiai neteko susidurti su jais (isskyrus pistoletus), arba gal yra kokiu kitu alternatyvu? Labiausiai domina AK klases ginklai. Aciu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prašymas nuvažiuok į parduotuvę iš kuriso pirksi,apsižiūrėsi,tokisu pačius aeg ir gbbr variantus,pasiklausi visko aprdavėjų ir į tavo klausimą bus atsakytą,čia geriausias patarimas manau :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ka manot apie WE AK74 UN GBBR? Aplamai domina nuomones apie pati gamintoja: ar kokybiski jo gaminami ginklai, bei pati medziagu kokybe, taip pat aplamai apie GBBR ginklus, daznai genda detales ir ar lengva ju gauti LT? Suprantu, kad ziema su jais nepazaisi. Realiai neteko susidurti su jais (isskyrus pistoletus), arba gal yra kokiu kitu alternatyvu? Labiausiai domina AK klases ginklai. Aciu

 

Pirma issinuomok zaidimui AEG, uztaisyk 30bbs'u, nes butent tiek bus GBB detuveje, ir pabandyk pazaisti pries kitus zaidejus su mid cap ir bunkerinemis detuvemis... jeigu po to dar noresis GBB tai WE galimas variantas. Detaliu LT negausi, tiksliau gausi per uzsakymus, genda panasiai kaip AEG, tik kitos aisku detales... detuves leidzia dujas... shaudyti aisku malonu, bet zaisti pries AEG, nzn. Turiu WE GBB HK416.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gbbr manau labiau tinka milsimui ar dar kam,nes su realcap talpos dėtuvem,nepripirksi tu jų,o kad ir dešimt turėtum,tai pagalvojus pas kitus per tris dėtuves tiek susidarytų bbs'ų kiek pas tave per visas 10 dėtuviu. Gbbr arba milsimui kaip jau sakiau,arba šeip šaudymui į taikinius.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma issinuomok zaidimui AEG, uztaisyk 30bbs'u, nes butent tiek bus GBB detuveje, ir pabandyk pazaisti pries kitus zaidejus su mid cap ir bunkerinemis detuvemis... jeigu po to dar noresis GBB tai WE galimas variantas. Detaliu LT negausi, tiksliau gausi per uzsakymus, genda panasiai kaip AEG, tik kitos aisku detales... detuves leidzia dujas... shaudyti aisku malonu, bet zaisti pries AEG, nzn. Turiu WE GBB HK416.

 

Na, bet kiek zejau cia Vilniuje, dauguma zaidimu, reikalauja naudoti mid/low cap detuves. Arba ne taip supratau. O siaip zaides esu su AEG nuomotais, tik aisku ten buvo bunkerines detuves :) Na moket uz ginkla virs 1k litu kad pasaudyt i taikinius tai irgi kazkaip nei sis nei tas butu :D Noris rimta daikta turet, bet pries bunkerius saudytis tai taip, sutinku, cia problema atsiranda.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Yra kas GBBR turi ir normaliai. Tiesa sako. Igudziu, mentaliteto, noro esmė. Bėda, kad nezino ko nori :D

 

Yra ir AEG su blowback funkcijomis. Yra Tokyo Marui naujausi ginklai su Systema lygio realizmui + blowback funkcija. Jeigu turi litų gali pikrit. Tik perspėju, kad dėtuvės ten specialios eina. Su kitais nepasikeisti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kadangi naujas sezonas reikia atsinaujinti ,tai as cia su tokiu prasymu gal  kas nors gali padet man issirinkti Aeg  paciam prie sirdies M4 M15 M16 siuo metu uzkabino sitas http://airsoftas.lt/Airsoft_ginklai/M4_M16_modeliai/LMT_Defender%20_16_CQB, kokios apie ji nuomones ? gal kazka is savos patirties galit pasiulyt ?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nusižiūrėjau vieną GBB. http://www.uncompany.com/pageproductdetails.asp?prodid=33875

Tačiau turiu keletą klausymų.

 

1. Ką reiškia ta "R" raidė prie "P229" modelio?

2. Ar apsimoka pirkti ginklą iš užsienio? Pigiau, bet girdėjau, jog negauni garantijos, sunku pro muitinę pravežt ir pan.

3. Ką pasirinkti: WE ar KJ Works?

http://www.uncompany.com/pageproductdetails.asp?prodid=33875 --   WE

http://www.uncompany.com/pageproductdetails.asp?prodid=8949 --     KJW

4. Jei šis variantas blogas, kokį variantą pasiūlytumėt ~350 LT ribose?

 

P.S. Airsofte dalyvauti neketinu, ginklas tik pramogai.

 

Iš anksto ačiū. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...