Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

S.T.A.L.K.E.R. 2 - Norų Pildytojas


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 224
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

pernai metais,kalbejot,lad pateikus turima senojo zaidimo dalyvio pasa, bus nuolaida ar bonusai?

Aš irgi tai girdėjau, prisidedu prie klausimo, ar bus nuolaida :)

 

Be to, kokie reikalavimai kvėpavimo įrangai, kuria galima naudotis audros metu? Nesinori atsivežus įrangą į poligoną sužinoti, kad ji netinkama.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar klausimų nuostabiesiems organizatoriams:1. Ar mirus ir parėjus į mertviaką, galima bus pasikeisti žaidybinę rolę? ( Tarkim buvau DOLG ir noriu būti paprastu stalkeriu ar pan. (kostiumas būtų nedelsiant pakeičiamas))2. Kokie šoviniai bus išduodami? Koks jų kiekis? Kaip kokybė? Koks svoris? (Įdomu manau ne man vienam, nes gali reikėti susireguliuoti hop-upa, ir nevisos dėtuvės mėgsta visus šovinius :( ) 

3. Kokia kalba vyks žaidimas? (Rusų, Lietuvių, Anglų, o gal "Mix")4. Ar atėjus į mertviaką, tam, kad nereikėtų laukti valandos be reikalo, galima bus išeiti ir pasivaikščioti, kaip zombiui ?5. Ar kaskart išeinant iš mertviako atgal į žaidimą bus išduodami nauji šoviniai ? ( Persiprašau, jei jau buvo tai minėta)6. Tai vis dėl to vandens...ar jis bus ribojamas? Kiek galima su savimi nešiotis?7. Ar egzistuos kažkokie vaistai apsaugantys nuo radiacijos bent trumpą laiką ? ( Sakykim tabletė, kurią atspindėtų paprasta gliukozės tabletė)8. Artefaktai suteiks kažkokių bonusų ar jie bus tik pardavimui ?9. Kaip žaidėjas turės suprasti, kad yra kontroliuojamas kontrolieriaus ? Kaip įvyks pats veiksmas užkontroliavimo ir manipuliavimo auka?10. Ar miręs žmogus turi laiko kažkiek gulėti vietoje ir nejudėti, kad jį galima būtų apieškoti, ar mirusiojo apieškojimas vykdomas tiesiog sutikus žmogų užsimetusį oranžinę liemenę ? 

*Papildomas klausimas - ar gros Sidorovičiaus radija ? :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi tai girdėjau, prisidedu prie klausimo, ar bus nuolaida :)

 

Be to, kokie reikalavimai kvėpavimo įrangai, kuria galima naudotis audros metu? Nesinori atsivežus įrangą į poligoną sužinoti, kad ji netinkama.

Nuolaida tikrai bus, artimiausiu metu apie jos dydį pranešime.

 

Artimiausiu metu patalpinsime nuotraukas uždarų kvėpavimo sistemų kurios  atitiks reikalavimus, taip pat bus patalpintos nuotraukos tų uždarų sistemų kurios reikalavimų neatitinka.

 

 

Dar klausimų nuostabiesiems organizatoriams:1. Ar mirus ir parėjus į mertviaką, galima bus pasikeisti žaidybinę rolę? ( Tarkim buvau DOLG ir noriu būti paprastu stalkeriu ar pan. (kostiumas būtų nedelsiant pakeičiamas))2. Kokie šoviniai bus išduodami? Koks jų kiekis? Kaip kokybė? Koks svoris? (Įdomu manau ne man vienam, nes gali reikėti susireguliuoti hop-upa, ir nevisos dėtuvės mėgsta visus šovinius :( ) 

3. Kokia kalba vyks žaidimas? (Rusų, Lietuvių, Anglų, o gal "Mix")4. Ar atėjus į mertviaką, tam, kad nereikėtų laukti valandos be reikalo, galima bus išeiti ir pasivaikščioti, kaip zombiui ?5. Ar kaskart išeinant iš mertviako atgal į žaidimą bus išduodami nauji šoviniai ? ( Persiprašau, jei jau buvo tai minėta)6. Tai vis dėl to vandens...ar jis bus ribojamas? Kiek galima su savimi nešiotis?7. Ar egzistuos kažkokie vaistai apsaugantys nuo radiacijos bent trumpą laiką ? ( Sakykim tabletė, kurią atspindėtų paprasta gliukozės tabletė)8. Artefaktai suteiks kažkokių bonusų ar jie bus tik pardavimui ?9. Kaip žaidėjas turės suprasti, kad yra kontroliuojamas kontrolieriaus ? Kaip įvyks pats veiksmas užkontroliavimo ir manipuliavimo auka?10. Ar miręs žmogus turi laiko kažkiek gulėti vietoje ir nejudėti, kad jį galima būtų apieškoti, ar mirusiojo apieškojimas vykdomas tiesiog sutikus žmogų užsimetusį oranžinę liemenę ? 

*Papildomas klausimas - ar gros Sidorovičiaus radija ? :D

 

1. Ne, keisti pasirinkto personažo/grupuotės nebus galima.

 

2. Bus pranešta likus savaitei iki žaidimo pradžios. 

 

3. Brifingas vyks valstybine kalba, visa kita pagal situaciją, nes bus svečių iš užsienio, kas nesupras lietuviškai arba rusiškai organizatoriai pasistengs perduoti informaciją suprantama kalba.

 

4. Pasivaikščiuoti kaip zombiu ar kitu personažu nebus galima.

 

5. Šoviniai išduodami nebus. (tam yra zanačkos)

 

6. Vanduo bus ribojamas, nešiotis galima kiek nori.

 

7. Apie tai sužinosi tik pakliuvęs į ZONĄ.

 

8. Apie tai sužinosi tik pakliuvęs į ZONĄ.

 

9. Apie tai sužinosi tik pakliuvęs į ZONĄ.

 

10. Taisyklėse apie tai parašyta.

 

Dėl radijo - Apie tai sužinosi tik pakliuvęs į ZONĄ.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Reikalavimus atitinkanti uždaro kvėpavimo sistema: 

 

Dujokaukės tipo kaukė prie kurios prijungtas vienas žarnos galas, kitas žarnos galas prijungtas prie dviejų arba vieno balono, Balonas turi buti metalinis arba galima pasidaryti is plastikinių santechninių vamzdžių. Buteliai nuo cocacolos ar panašiai netinka. Manometras nebūtinas.

 

Keletas tinkamų/sektinų pavyzdžių:

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

 

Neatitinkantys reikalavimų pavyzdžiai:

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas dėl elektros. Kaip pasikrauti pvz racijos akumą? ar bus elektra "bare" ar kiekviena grupuote turės tam tikrą "bazę" ir ten bus tokia galimybė?

 

Elektra bus, į tolimesni savo klausimą atsakymą sužinosi tik pakliuvęs į ZONA...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tarkim - mano personazas Monolito Kunigas. Mane nuzudo. Kas man gresia po mertviako? kaip matau personazopuses keisti negaliu bet tarkim tai buvo mano pagrindine pasiruosta role. Ir man tikrai nebutu idomu po tarkim einant viena is pagrindiniu roliu eiti vel i ta pacia puse. Po mirties ar imanoma tapti butent NPC - zombie ar pan? Juk tokiu padaru niekad mazai nebuna...

 

Maciau atsakyma pries tai bet vis gi...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tarkim - mano personazas Monolito Kunigas. Mane nuzudo. Kas man gresia po mertviako? kaip matau personazopuses keisti negaliu bet tarkim tai buvo mano pagrindine pasiruosta role. Ir man tikrai nebutu idomu po tarkim einant viena is pagrindiniu roliu eiti vel i ta pacia puse. Po mirties ar imanoma tapti butent NPC - zombie ar pan? Juk tokiu padaru niekad mazai nebuna...

 

Maciau atsakyma pries tai bet vis gi...

 

Gerbiamasis būkite taks malonus ir perskaitykite taisykles nuo pradžių iki pabaigos tikrai surasite atsakymą dėl monolito kunigo.

 

Personažo/grupuotės keisti negalima.

 

 

 

O tame poligone nera kokiu atviru suliniu ir panasiai, kad nakti kas neimautu i vidu  :)

 

 

Saugumu bus pasirupinta dar prieš žaidimą, visos pavojingos vietos bus pažymėtos stop juosta.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau daugiau suzinot apie mutantus lieciancias taisykles :gyvybes korteles, maista/vandeni, mutantai kaip "scenos darbuotojai" zonos dvasiai palaikyti ar kaip visi zaidejai-kovos uz islikimą?ar tures "mutantu bara" pailsejimui?a miegot bus galima?(kaip ir nebudinga mutantui miegot bet 50 valandu vaidentis-sunkus darbas)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau daugiau suzinot apie mutantus lieciancias taisykles :gyvybes korteles, maista/vandeni, mutantai kaip "scenos darbuotojai" zonos dvasiai palaikyti ar kaip visi zaidejai-kovos uz islikimą?ar tures "mutantu bara" pailsejimui?a miegot bus galima?(kaip ir nebudinga mutantui miegot bet 50 valandu vaidentis-sunkus darbas)

 

Tam kad negasdinti ir nešokiruoti likusių žaidėjų, informaciją susijusią su MONSTRAIS bus atsiųsta žaidėjui į PM'ą vis dėlto nusprendusiam paragauti žmogienos...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...