Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Piestas

Members
 • Pranešimai

  253
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

Apie Piestas

 • Gimimo data 04/09/1987

Previous Fields

 • Ginkluotė
  G36C, AUG A3, M4, M14, M16, glock 18c
 • Komanda
  K.A.O.S.

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Vilnius
 • Interests
  Betkokios rūšies apokalipsė būtų puiku, ačiū.

Piestas's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacija

 1. Gorka tai ne simbolika. Uniforma tik iš dviejų spalvų, nei raštas koks ypatingas naudojamas (kaip kad Flora pvz.). Ir prieš porą metų buvo galima naudoti, o dabar jau nebe. Ukrainiečiai naudoja, skandinavai naudoja... Aš matau problema, nes aš gorką naudoju kaip pigią ir patogią OD spalvų uniformą jau 4 metus. Pyst staiga ir nepageidaujama. Čia tas pats lyg nebeleistų sportinės aprangos su baltom juostelėm viešumoj nešiot, nes slavai ją labai mėgsta :P
 2. Ve, prie to pačio noriu išreikšti pasipiktinimą dėl Gorkos uniformos nepageidavimo Lietuvos poligonuose vykstančiuose airsoft žaidimuose. Prikabinu du pavyzdžius, abu labai panašūs, abu gali nusipirkt sėdėdamas ant savo sofos. Bet vienas vis tiek "perrusiškas" žaidimams: https://www.varusteleka.com/en/product/bars-gorka-field-trousers-brown/34349 https://ridgelineclothing.co.uk/products/pintail-explorer-pants
 3. 5kiese planuojam dalyvaut. Raginam pažįstamus žaidėjus užsiregistruot ir susitikt mūšio aikštelėj.
 4. Piestas, Sept ir LituanoBoy norėtų dalyvauti
 5. Sun City - rasta "5,56 kalibro" dėtuvė. Susisiekit su manim privačia žinute ir įtikinkit kad tai Jūsų ;] (gražinsiu)
 6. Be manęs daugiau niekas nepasigedo košės, loterijos, baigiamojo žodžio po žaidimo ir pusės žaidėjų antrą dieną? Mūsų menkos pajėgos tai kaip tikri valstybės tarnautojai atbūdavom paskirtoj budėjimo vietoj po 2-3 val (kadangi mus užmiršdavo-paskui eidavom prašytis paskyrimo į kitas pozicijas) nežinia kodėl, nežinia už kiek, nežinia prieš ką. Surūkėm po porą cigarečių pakelių, išgėrėm po litrą energetinio, buvom porą kartų susižeisti saviškių. Buvo smagių momentų, buvo netvarkos, kaip visada, pusė #y#io. Ačiū visiem.
 7. Labas vakaras. Į žaidimą turim porą vietų autobusiukį, galim pavežt iš Vilniaus. Taip pat atkrito vienas mūsų, tad laisva apmokėta vieta atsirado. Galit bandyt tartis su orgais, gal leis perimt vietą žaidime.
 8. Kas daroma su konfiskuotomis granatomis ir bintais? Konfiskavimo pareigūnas gali išmėtyti svetimas konfiskuotas granatas ir suvyniot ant draugo visus konfiskuotus bintus, kad priešai negalėtų jais pasinaudoti?
 9. Vykdžiau gražinimo procedūrą 12 eur menkniekio. Po to kai gavo gražintą prekę - užtruko 6 savaites pervest varganus 12 eur.
 10. Visai gerai žinot kas iš kolegų planuoja dalyvaut. Geri kolegos žaidime - geras paskatinimas dalyvaut ir kitiems, kaip garantas jog žaidimas bus vykęs.
×
×
 • Sukurti naują...