Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Kas yra VIP?


Deimos
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Tai, kad vilku gerb saracem nepavadinčiau, luka pasipizdavojo del varsimo pradejai inkšti, pacifistas kažka pasakė irgi inkšti, Dzeimsas ale temas pratrine, beje pasiziurejau jis gali trinti postus tik Kauno žaidimu skiltyje irgi kniauki kaip katinas kuriam kiaušus prispaudė bet ne vilkas. GM klube nesutiko su tavo nuomone apskritai pabėgai. Asmeniškai man būtu p.....ui, kas ką sako turiu savo tikslus ir jų siekiu, tai, kad šiame forume yra trintis tarp kai kurių komandų ar žmonių tai normalu, visada taip buvo ir bus, tokia žmogaus prigimtis, vieni mums patinka kiti ne, bet tai nereiškia, kad ale tie VIPai o tie varguoliai. Žodžiu išputei čia burbulą, o tai nei tau nei tavo komandai garbės nedaro.

 

Tu jau bandej rašyti, i tema nesigavo, daugiau turbut neverta.

Džeimsas nepratrine, o pakeite postus.

Iš GM klubo nepabegau, o išejau, nes Luka pasiule gydytis. Jusu VIP šobla ten, jokiu naujoviu nenorit.

Sakai patinka-nepatinka. Užeina naujokas paklausia - ar bbs spalva turi ryšio su ju svoriu. Subega VIPai ir davai spardyt kojom. Iš kur tokia neapykanta? Atsipeikekit.

Aš toks pat vilkas kaip tu amfibija, tarp kitko =)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 183
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Man tikrai "pofik",taciau turiu pasiulyma - "Veteranai!!!",galu gale pasirodykit!!!Pakvieskite i "game" tikrus LT "pazeidejus"...(Partizanai,Specnaz,anarchistai

..jau dabar "vilkai",nu ir zinoma "straikbata"...

 

va cia pamaciau Sarachemai.Ar kazka ne taip pamaciau??

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tu jau bandej rašyti, i tema nesigavo, daugiau turbut neverta.

Džeimsas nepratrine, o pakeite postus.

Iš GM klubo nepabegau, o išejau, nes Luka pasiule gydytis. Jusu VIP šobla ten, jokiu naujoviu nenorit.

Sakai patinka-nepatinka. Užeina naujokas paklausia - ar bbs spalva turi ryšio su ju svoriu. Subega VIPai ir davai spardyt kojom. Iš kur tokia neapykanta? Atsipeikekit.

Aš toks pat vilkas kaip tu amfibija, tarp kitko =)

 

Saracenai, gal nori persimest vandeni, ir paziuret koks as ne Amfibija :D ? O dėl postu ne į temą tai sory, tu čia tiek prirašei bet nieko konkrečiai neivardinai apart triju asmenu, su kuriais apsižodžiavai, nepasiūlei nieko konkrečiai, milsim žaidimų organizatorius aš pasakyčiau įžeidei, nors bloga reklama irgi reklama, dėkui tau už tai, Klaipėdoj busi už reklama buteli pastatysiu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Saracenai, gal nori persimest vandeni, ir paziuret koks as ne Amfibija :D ? O dėl postu ne į temą tai sory, tu čia tiek prirašei bet nieko konkrečiai neivardinai apart triju asmenu, su kuriais apsižodžiavai, nepasiūlei nieko konkrečiai, milsim žaidimų organizatorius aš pasakyčiau įžeidei, nors bloga reklama irgi reklama, dėkui tau už tai, Klaipėdoj busi už reklama buteli pastatysiu.

 

Aš ne sakiau kad tu ne amfibija, не передёргивай, Саламандрыч =) Butelis good, neišsisuksi =)

Valgyti šuda - čia kalbos figura, sugalvota ne manes, negatyvaus atspalvio ne nešanti.

Aš išvis nesu agresyvus ar piktas žmogus.

Pasiulymas yra - susirinkti FIZINI suvažiavima. Gal koki garbingo airsofterio kodeksa sukursim. Ta irgi siuliau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kita karta rašyk kam skirtas postas, buk geras.

Vat man idomu, ar mane palaiko koks išprotejes iš vanagu? Abejoju.

Manau, kad niekas iš vilku nepalaikys ir jusu.

Sakau, susitinkam, pakalbam, kodel ne?

 

Sarachemai as nezinau ar tave palaiko kas is Vanagu.Bet abejoju, nes nuosirdziai ir graziai sakau savo nuomone.AS MANAU, KAD TU NETEISUS.

Su Vilkais as manau tikrai prie progos pakalbesiu ir gal taurele naminukes isgersiu.O su tavim, po visu tiiikrai negraziu kalbu, as nenoreciau susitikti.Matai as tikrai didesnis pacifistas nei tu ir pripazystu tik normalu, grazu bendravima.

Jei tu cia gali sau leisti karsciuotis, naudoti ne pacius graziausius zodzius.Tai ka tu gali gyvai???

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sarachemai as nezinau ar tave palaiko kas is Vanagu.Bet abejoju, nes nuosirdziai ir graziai sakau savo nuomone.AS MANAU, KAD TU NETEISUS.

Su Vilkais as manau tikrai prie progos pakalbesiu ir gal taurele naminukes isgersiu.O su tavim, po visu tiiikrai negraziu kalbu, as nenoreciau susitikti.Matai as tikrai didesnis pacifistas nei tu ir pripazystu tik normalu, grazu bendravima.

Jei tu cia gali sau leisti karsciuotis, naudoti ne pacius graziausius zodzius.Tai ka tu gali gyvai???

 

Sakau, aš vpolne adekvatnas čelas =) Tiesiog bendravimas ne žaidimose, o forumuose, sudaro neteisinga ispudi.

Kas dalyvavo vilku žaidimuose ar mane pažysta asmeniškai galetu patvirtinti.

Gal luka vanagams priplepejo kad aš valgau kudikius ir geriu krauja, nzn =)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutini karta ""strelkoje" buvau 2001 m. Prisiminimai nekokie, todel daugiau i "strelkas" nevaikstau, uztenka susitikimu. Taigi aciu, as asmeniskai susilaikau.

 

Šablono nublokšti?) Turejau omenyje butent susitikima. Turejome keleta su ivairiu komandu atstovais, gerom progom ir nelabai, bet visada baigdavosi konstruktyviai.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sarachemai prie ko cia Luka?As skaitau tavo postus ir dalis ju na kaip svelniai pasakius, nelabai mandagus ir nelabai i tema.Su tavim man teko bendrauti tik tame zaidime, kurio pavadinimo tu neatsimeni, mertviake, bet tu nelabai teikeisi su manim bendrauti, net tada man kazkokia arogancija jautesi, bet nelindau labai ir nelysiu.

As manau tu negali manes apkalti, kad as kazkoks VIPas, nepagarbiai su tavim kalbu ar kazkas panasaus.Tu sakai savo nuomone, as ja gerbiu, bet nepritariu.Ta ir sakau.Ir taves paprasciausiai prasau, nesikarsciuok.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

net tada man kazkokia arogancija jautesi

 

Arogancija? Tikrai ne. Lengvai bendrauju su skirtingo budo žmonemis. Viena karta jaunysteje netyčia užbridau pas ugolovnikus, kurie iš pradžiu norejo apvogt ir sudaužyt galva, bet butent mano lengvo bendravimo talentas padejo man su jais susitarti ir net pagerti kartu) Visi žmones, ir beveik su visais galima susikalbeti.

Tada mertviake gal buvau pavarges, ar tiesiog ne nuotaikoj.

To Deimos: А зачем нам кузнец? Нам кузнец не нужен! (с) =)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

chebra, jau pradejot drabstytis kakom. Pradzioj gal dar buvo galima gryzti i normalia diskusija, dabar nebelabai. Siulau (kaip ir keli kiti) jau uzbaigti sia tema, isgerti arbatos, eiti miegoti, rytoj aprimsit ir gal viskas graziau atrodys. Pradzia padaryta kas to norejo, sudrumste vandeni, toliau pasidarys visi isvadas manau ir po keliu menesiuku bus galima diskutuoti konstruktyviau.

 

p.s. o kad cia yra siokia tokia anarchija tai manau ne vienas susidure, tame tarpe ir as. Pirmas konfliktas buvo man tik pradejus airsofteriauti kai susikirtau su nemazai aukstu senbuviu (deja, bet buvau teisus, nors malku gavau dafiga ir dar dabar "warn" stovi po avataru), kita karta kai konstravau savo snaiperka. Protingai padiskutuoti ar pateikti nauja ideja sunku. Postai isties trinami, is taves saiposi, izeidineja ir pan. Apskritai nesiskaito kaip su zmogum. Visa situacija keiciasi kai esi daugiau zinomas. Sia vieta reikia taisyti, kartais pasijauti kaip zonos forume.

 

Jei trumpai ir is esmes - problema yra perdaug greitam nurasyme visko ant naujoko statuso, per greitas ideju atmetimas ju giliau nepamascius, rimtu senbuviu neapgalvoti, kartais net izeidziantys komentarai ir is to sekanti zemesniu nariu grandinine reagcija ir viso to rezultatas - jovalas.

 

Pameginau parasyti labai konkreciai kaip tik imanoma, tikiuosi kazkas atpazins save, pasidarys isvadas ar pan. Konkretinti nenoriu kad ir kaip kai kurie noretu, per daug karsta situacija dar vieno rekiancio cia tikrai nereikia, plius bendruomene tikrai skils jei bus taip ir toliau. Tebunie sie mano isvardinti trukumai VISIEMS bendruomenes nariams. VISIEMS reiktu i viska ziureti tolerantiskiau ne pavirsutiniskai ir kartais pagalvoti ka parasyti ir ar isvis parasyti tik taip galima kazka pakeisti, o kad prikalsim viena ar kita ant kryziaus sh gausis.

 

Mano du centai.

 

p.p.s. ir chebra nusiimkit jus tuos VIP zenkliukus, as tikrai manau yra taisykle kuri parase turetu neleisti naudoti dideliu trukdanciu skaityti nuotrauku, paveiksliuku, ryskiu sriftu etc. O is kitos puses tai jau mano minetas variantas - vienas aukstas senbuvis pasake kiti kaip zasiukai paskui

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Arogancija? Tikrai ne. Lengvai bendrauju su skirtingo budo žmonemis. Viena karta jaunysteje netyčia užbridau pas ugolovnikus, kurie iš pradžiu norejo apvogt ir sudaužyt galva, bet butent mano lengvo bendravimo talentas padejo man su jais susitarti ir net pagerti kartu) Visi žmones, ir beveik su visais galima susikalbeti.

Tada mertviake gal buvau pavarges, ar tiesiog ne nuotaikoj.

To Deimos: А зачем нам кузнец? Нам кузнец не нужен! (с) =)

 

Na gal, gal, gal pavarges, gal ne nuotaikoje.Gal as kazkaip ne taip supratau.

Kas liecia zaidimus, manau visi dziaugiasi, kad jie yra, kad ju daugeja, kad daugeja organizatoriu, kad ju yra ivairesniu ir sita tema manau aiski.Revoliucijoms nematau reikalo ir prasmes.

O beja tu rimtai nevalgai vaiku ir negeri ju kraujo???

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Del "VIP"...

Daugiau negu metai airsofte...(cha-cha-cha... nusijuoke vip...) nesu gyvai susidures su tikrais VIP!!!... Tik "Senis" Rakunu vardu kartais pasirodo...

E, o aš? Kodėl tik Senis? Aš irgi pasirodau, aš irgi VIP'as! Nu gerai, be barzdos, bet vis vien! Nenurašykit manęs taip greitai! Esu ir pasikėlęs, ir iš VIP'inės komandos, per Panamą'89 ir pas Eskadroną gavau išgert, ir pas Žaibus, ir pas Raccoonus! Ir UNO barzdos plauką kažkur turiu, tiesa, gavau ne už nuopelnus, o nuraccooninau iš miegančio, bet vis vien skaitosi!

 

O jei rimtai, tai dalyvauju daugomoje žaidimų. Ir savaitgaliais, ir big geimuose. Į kai kuriuos žmones šaudydamas esi taiklesnis, į kai kuriuos prasčiau pataikai ir jų miršta mažiau. Ilgainiui atsirenki, su kuo (prieš ką) tau malonu žaisti, prieš ką ne. Kažkaip nepastebėjau, kad į žaidimus kažkam reikėtų kažkokių kvietimų, todėl prašau neįsižeisti, jei kažkurių komandų kažkas kažkur nekviečia. Manęs Straikbatas taip pat į nei vieną žaidimą nekvietė... :( Bet jei norėsiu, atvažiuosiu - man atskirų kvietimų nereikia. Gal neišvarytų? :rolleyes: Tiesa, buvo keletas žaidimų, kur dalyvavo tik kviestinės komandos, viename netgi pats dalyvavau (VIPas visgi! :) ), bet tai labiau išimtis, nei taisyklė.

 

Nežinau, kodėl čia kilo konfliktas. Mano galva, jūs tik darykit žaidimus! Ir su zombiais, ir über hardcore milsimą, warsimą, 3,14simą - žmonės atsirinks, kur kam važiuoti. Pirmame Karantine buvau - geras žaidimas, bet zombiai ne man. Užaštrintas milsimas - irgi ne. Bet tai nereiškia, kad nėra žmonių, kuriems tai patiktų.

 

Summa summarum, savaitgalį buvau Vilkų Warsime - patiko, buvau Lukos ir Balu "Sun City" - irgi patiko, Amfibijos ir BCW daro "Fog of War" - irgi važiuosiu, irgi patiks (pernai buvau :) ). Jūs tik darykit tuos žaidimus, o ne forume kariaukit!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal, gal, gal pavarges, gal ne nuotaikoje.Gal as kazkaip ne taip supratau.

Kas liecia zaidimus, manau visi dziaugiasi, kad jie yra, kad ju daugeja, kad daugeja organizatoriu, kad ju yra ivairesniu ir sita tema manau aiski.Revoliucijoms nematau reikalo ir prasmes.

O beja tu rimtai nevalgai vaiku ir negeri ju kraujo???

 

Gringo - suprask - mAvis gerai paraše. Rankos nusileidžia kai luka ir kiti vipai šaiposi iš nauju ideju ir koncepciju, kiša pagalius i ratus.

Patys daret geimus ir žinot koks tai neblagadarnas ir sudetingas dalykas, reikalaujantis kurybyškumo ir visu orgu sutelkimo - ir fizinio, ir protinio.

Yra resursu, bet nera ideju - padarom bendra mega geima, ta irgi siuliau gamemasteriu klube.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

p.p.s. ir chebra nusiimkit jus tuos VIP zenkliukus, as tikrai manau yra taisykle kuri parase turetu neleisti naudoti dideliu trukdanciu skaityti nuotrauku, paveiksliuku, ryskiu sriftu etc. O is kitos puses tai jau mano minetas variantas - vienas aukstas senbuvis pasake kiti kaip zasiukai paskui

 

VIP'ams galima

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...