Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Kas yra VIP?


Deimos
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 183
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Manau perskaičius jį, tikrai neturėti likti klausimų ką Sarachemas norėjo pasakyti.

 

Manyti galima daug ką. Bet juk pats supranti, kad tokių atveju visada galima pasakyti - aš ne taip sakiau, aš ne tą turėjau omenyje ir t.t.

Realiai tai bus teisybė - juk ne ekstrasensai dauguma ir ką žmogus mano, sužinom tik per žodžius - pasakytus ar parašytus. Todėl ir būvo konkretus klausimas - įvardinti, kas tie mistiniai VIP, duoti konkretų apibrėžimą, galu gale, bakstelėti pirštu - vat Tu, rupuže, Vipasss.

Ir beje, taip pat neblogai sužinoti priežastis, dėl kuriu vienas ar kitas bus bakstelėtas pirštu.

 

Deja, yra tik elementarus išsisukinėjimas, iešmų (skaityk - temų) pervedimas kiton plotmėn, vengiant atsakyti į klausimą, kurį, beje, pats ir iškėlė.

 

Jei jau tokia tema atsirado, gal galu gale išsiaiškinkim vieną karta ir ilgam.

Jei ir šį kartą nutylėsim, vel šį būka tema bus eskaluojama nuolat.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Manyti galima daug ką. Bet juk pats supranti, kad tokių atveju visada galima pasakyti - aš ne taip sakiau, aš ne tą turėjau omenyje ir t.t.

Realiai tai bus teisybė - juk ne ekstrasensai dauguma ir ką žmogus mano, sužinom tik per žodžius - pasakytus ar parašytus. Todėl ir būvo konkretus klausimas - įvardinti, kas tie mistiniai VIP, duoti konkretų apibrėžimą, galu gale, bakstelėti pirštu - vat Tu, rupuže, Vipasss.

Ir beje, taip pat neblogai sužinoti priežastis, dėl kuriu vienas ar kitas bus bakstelėtas pirštu.

 

Deja, yra tik elementarus išsisukinėjimas, iešmų (skaityk - temų) pervedimas kiton plotmėn, vengiant atsakyti į klausimą, kurį, beje, pats ir iškėlė.

 

Jei jau tokia tema atsirado, gal galu gale išsiaiškinkim vieną karta ir ilgam.

Jei ir šį kartą nutylėsim, vel šį būka tema bus eskaluojama nuolat.

 

Jus VIPai visai oxreneli. Aš rašiau savo požiuri, jus viska ištrynet, dabar teigiat kad nebuvau ivardines.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar del problemu vaikysteje naujokams pastabeles nepamiršk padaryt, kloune.

 

O liktais gerbiamas saracem susidvejino. :D

Jei ir jo klonas bus toks malonus, tai manau, citatų savo parašui nepritruksiu.

 

Beje, Gerbiamasai, tiesioginis įžeidinėjimas rodo kaip argumentų, taip ir išsiauklėjimo trūkumą.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O liktais gerbiamas saracem susidvejino. :D

Jei ir jo klonas bus toks malonus, tai manau, citatų savo parašui nepritruksiu.

 

Beje, Gerbiamasai, tiesioginis įžeidinėjimas rodo kaip argumentų, taip ir išsiauklėjimo trūkumą.

 

Tai tu sakai mano vaikystes problemu analizes bandymas, iš tavo puses, nuo kurio viskas ir prasidejo, nera tiesioginis ižeidinejimas? Ar VIPams galima?
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu sakai mano vaikystes problemu analizes bandymas, iš tavo puses, nuo kurio viskas ir prasidejo, nera tiesioginis ižeidinejimas? Ar VIPams galima?

 

Tarp kitko, Gerbiamasis, nepamenu, kad mes kur būtume perėje ant TU.

Šitai aš leidžiu tik savo draugams, o kolega nesate jų tarpe.

 

Dėl Jūsų vaikystės - tai buvo ne teiginys, o retorinis klausimas, nes Jūsų rašliava buvo tokia, tarsi kažkas, gal aš, Jums kažką skolingi.

 

O dėl VIP apibūdinimo, tarsi nutrinto. Deje, Jus meluojate. Nebuvo ten jokio apibūdinimo.

Buvo tik eilinis Vip svaidymasis, pilstymas iš tusčio į kiaurą ir išsisukinėjimas nuo atsakymo.

Beje, Gerbiamas klone, šioje temoje juk turite pilnas galimybes viena karta parodyti tiems Vipas jų vietas (ну заклейми позором то, а????)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tarp kitko, Gerbiamasis, nepamenu, kad mes kur būtume perėje ant TU.

Šitai aš leidžiu tik savo draugams, o kolega nesate jų tarpe.

 

Dėl Jūsų vaikystės - tai buvo ne teiginys, o retorinis klausimas, nes Jūsų rašliava buvo tokia, tarsi kažkas, gal aš, Jums kažką skolingi.

 

O dėl VIP apibūdinimo, tarsi nutrinto. Deje, Jus meluojate. Nebuvo ten jokio apibūdinimo.

Buvo tik eilinis Vip svaidymasis, pilstymas iš tusčio į kiaurą ir išsisukinėjimas nuo atsakymo.

Beje, Gerbiamas klone, šioje temoje juk turite pilnas galimybes viena karta parodyti tiems Vipas jų vietas (ну заклейми позором то, а????)

 

Viskas prasidejo nuo to, kad po mano nekalto klausimo temoje, kuris skambejo:

"Ar buvo žaidimo anonsas ar tai eilinis žaidimas išrinktisiems?"

buvo atrašyta kibiras blevizgu ir gale:

"Gal vaikysteje turejai problemu ir t.t."

Nesuprantu, kodel žmogus, kurio aš net nepažystu, leidžia sau taip rašyti jam nepažystamam žmogui. VIP sindromas?

Butent nuo to viskas ir prasidejo, nors ir buvo pratrinta, tai pat ir mano paaškinimai kas yra tie VIP'ai lietuvos airsofte.

Patys viska puikiai žinot, ir jums nereikia niekeno paaiškinimu ar nuomoniu.

Elgesys, kada koreguojami postai, iškreipiami žodžiai savo naudai - išvis žemas lygis.

Kokia prasme tureti accounta forume, kada tavo vardu rašo išnagleje pasipute snobai. =)

 

Tai repostas, nes trinama.

 

Tu, bernuželi, savo rEtorika kita karta prie saves palaikyk. Nemoki gerbti žmoniu apriori - užsidaryk urve ir gyvenk ten vienas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

mano paaškinimai kas yra tie VIP'ai lietuvos airsofte.

 

zudikai, ju mokytojai ir uztarejai :lol:

Kokia prasme tureti accounta forume, kada tavo vardu rašo išnagleje pasipute snobai. =)

 

jokios prasmes, matyt del to juos turi net 2 ;)
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas prasidejo nuo to, kad po mano nekalto klausimo temoje, kuris skambejo:

"Ar buvo žaidimo anonsas ar tai eilinis žaidimas išrinktisiems?"

buvo atrašyta kibiras blevizgu ir gale:

"Gal vaikysteje turejai problemu ir t.t."

Vel Gerbiamasai, meluojate. Pirmames mano pranešime po Jūsų klausimo būvo ir atsakyta. Pirmu punktu - žaidimas eksperimentinis.

Deja, Jums to neužteko ir pasipylė įvairus samprotavimai, o kodėl skelbtas, o gal reikėjo o kodėl ir t.t.

Beje, tai viskas neturėjo nieko bendro su tema, o normaliai tai laikoma offtopiku ir trinama.

 

Patys viska puikiai žinot, ir jums nereikia niekeno paaiškinimu ar nuomoniu.

Elgesys, kada koreguojami postai, iškreipiami žodžiai savo naudai - išvis žemas lygis.

Kokia prasme tureti accounta forume, kada tavo vardu rašo išnagleje pasipute snobai. =)

Įdomu, kaip Gerbiamasis pavadintumėt žmogu, kuris du kartus bando suteršti svetimas temas, rašinėja nesamones, turėdamass neaiškiųu, jam vienam žinomu tikslų. Gal įvardinsite?

 

Tu, bernuželi, savo rEtorika kita karta prie saves palaikyk. Nemoki gerbti žmoniu apriori - užsidaryk urve ir gyvenk ten vienas.

 

Vax, kokis žodis...rEtorika. Nek pasižiūrėjau kągi jis reiškia. :D

Beje, dėkui už patarimus, jaunuoli. Bet, tikiuosi, nesupyksit, jei nepasinaudosiu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ei ei, ramau vyruti. Pacifistas yra bendruomenei nusipelnes asmuo ir ji reikia gerbti. Jis turi daugiau patirties negu tu, kuris siandien ussiregistravo forume. Taip kad kaip ,,byž buk paparastesnis gerai''.

 

Aš ta žinojau ir gerbiau. Tikrai nesitikejau tokio pasikelimo ir reakcijos.

Na o dabar - сгорел сарай, гори и хата =)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, tu to nezinojai ir jo negerbei nes pavadinai ji klaunu. Pats pasiziurek i save veidrodyje po to apie kitus snekek, klaune.

 

P.S. Admin rakinkit tema geriau bus visiem nes visi edasi cia.

 

Na jis klounu pasidare kai isidarbino VIP cirke, prieš tai buvo tikrai gerbiamas.

Matote, kaip presuoja LSB forume naujokus. Davai gerbk visus, tylek, neuždavinek kvailiu klausimu.

Nes bus kaip su legionu, partizanais, straikbatu ir sarachemu. Kas sekantis> Vilkai? Specnaz? Anarchistai?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiu visus kurie yra ta pagarba yra uzsitarnave, taciau tu - kritai akyse. Va kaip tu uzsitarnauji pagarba: pacifista pavadini klaunu. Bravo. As kai pirma diena uzsiregistravau tai tik skaiciau nekomentavau nes buvau zalias. Patarciau per daug nesiplesyt ir nesidraskyt nes kai tavo zinutes pamatys Root Admin gerbiamas Warbeast gali sulaukti dideles bausmes - ban'o.

 

bana jis jau turi. uzsiregistravo nauju vardu kad apeit
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiu visus kurie yra ta pagarba yra uzsitarnave, taciau tu - kritai akyse. Va kaip tu uzsitarnauji pagarba: pacifista pavadini klaunu. Bravo. As kai pirma diena uzsiregistravau tai tik skaiciau nekomentavau nes buvau zalias. Patarciau per daug nesiplesyt ir nesidraskyt nes kai tavo zinutes pamatys Root Admin gerbiamas Warbeast gali sulaukti dideles bausmes - ban'o.

 

po sitos zinutes nesusilaikaiu ir as :D gal tu baik visiems lyst i uzpakali ? beje sarachem tikrai yra uz tave kaip ir uz mane ilgiau siame forume, jis ir zaidimus organizuoja. o Jei nezinai situacijos geriau toliau skaityk foruma kol suprasi ir nerasyk nesamoniu. ACIU, kad isklauset
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar del situacijos lietuvos arsofte. Yra arba 1-2-3... lygio Vemaliukai, arba karinio tipo specpajegesniu už specpajegas ©(Skeptikas) VIP komandu apmokymai.

Pirmieji yra pagrinde nuobodus ir standartiški, nežiurint lygio (išskyriam Balu geimus, bet dabar budamas po Lukos peda manau greitai ir to neliks - kuo mažiau pastangu, tuo daugiau pelno.) Nieko asmeniško, gryna komercija.

Antrieji - gretinelems išsiridenusiu iš tu Vemaliuku, kuriems buvo ikalta i galvas, kad milsim yra toks kaip toks ir niekoks anoks.

Ka mes turime в сухом остатке? Аrba siurbi vemalus, arba valgai šuda, atsiprašau.

VIPai kontrolioja ta situacija ir stengiasi standartizuot airsofta Lietuvoje. Taip ji patogiau valdyt ir melžt. Žmones pripranta ir nesispardo. Kuryba ir nestandartiniai žaidimai ir ju kurejai yra spardomi ir vijami iš bendruomenes.

Maždaug tokia situacija. Kas to nemato, arba aklas, arba su praplautom smegenim, arba VIPas =)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiu visus kurie yra ta pagarba yra uzsitarnave, taciau tu - kritai akyse. Va kaip tu uzsitarnauji pagarba: pacifista pavadini klaunu. Bravo. As kai pirma diena uzsiregistravau tai tik skaiciau nekomentavau nes buvau zalias. Patarciau per daug nesiplesyt ir nesidraskyt nes kai tavo zinutes pamatys Root Admin gerbiamas Warbeast gali sulaukti dideles bausmes - ban'o.

 

Matau, kad kai ko nesupranti. Vartotojas Sarachem1, kuris prisiregistravo šiandien, yra tas pasts Sarachem, kuris prisiregistravo 2008 gegužės 9 d. (jei jau registracijos data tokia svarbi), nes savo pagrindiniam accountui gavo baną. Tiesiog FYI.

 

Kaip Pacifistas parašė, "Jei nepagauni šio cirko esmės, geriau ...tiesiog paskaitinėk..bet jau nekomentuok."

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo kad kazkas sioj benruomenej turi tam tikras galias ir bando regulioti visa Lietuvos judeima sau palankia linkme.

Reikia surasti kam tai gali buti naudinga ir kodel , iskarto bus atsakymai i daugelis klausimu.

Butinai reikia salinti priezastys, kitaip bendruomene gali suskilti ar net subyreti.

 

Kas sutinka ?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Reikalas ne tame. Ir ne apie Vilku žaidimus konkrečiai. Reikalas nauovese, taisyklese, koncepcijose, kurie išeina iš standarto. Aš kažkada siuliau LSB ivesti kartu su 1-2-3-4-5 lygio žaidimais Eksperimentini lygi. Oficialiai. Bet VIPai to net nenorejo aptarynet (aš tada buvau dar uždaro LSB gamemasteriu forumo narys.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...