Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Kas yra VIP?


Deimos
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Žodžiu tingiu aš čia tuščiažodžiaut bet Saracem tu pats sau prieštarauji, tu apskritai pats žinai ko nori?

 

Aš prieštarauju tik tam sarachemui kuris susiformavo iš mano postu (kartais pakoreguotu VIPais =) jusu galvoje, gerb. p. Frogman.

Tikrasis aš pats sau neprieštarauju. Tai kad nesuprantat, kitas dalykas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 183
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gerb. p. Alberto, prašau susikoncentruoti, kur aš rašiau apie draudimus? Aš kalbejau apie neigiama VIPu reakcija ir bandymus susidoroti. Kitu savo postu iškreipimo priežasčiu nematau.

 

as susikoncentraves.

 

Bandau sulaukti sito teiginio paremianciu faktu:

 

Kuryba ir nestandartiniai žaidimai ir ju kurejai yra spardomi ir vijami iš bendruomenes

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gerb. p. Alberto, prašau susikoncentruoti, kur aš rašiau apie draudimus? Aš kalbejau apie neigiama VIPu reakcija ir bandymus susidoroti. Kitu savo postu iškreipimo priežasčiu nematau.

 

Ir, kad galu gale pasidarytu visiems viskas aišku, aš labai norėčiau, kad gerb. Saracem įvardintu visus šio forumo vipus, o tai dabar dauguma šio forumo skaitytoju, nelabai supranta apie ką eina esmė, apie kokias paslaptingas jėgas kalbama

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Banas ir situacijos eskalacija, bandant koreguoti kito žmogaus postus savo naudai.

 

Argumentas nerimtas.

Banas, eskalacija ir kito postu koregavimas ivyko vakar del svetimos temos uzgrobimo ir trolinimo. Tai yra tiesiog epizodas. O mes cia kalbam apie sisteminga procesa, kuriuo metu "spardomi kurejai"\

reikia rimtesniu faktu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Banas ir situacijos eskalacija, bandant koreguoti kito žmogaus postus savo naudai.

 

banas ir trolio etikete tau buvo suteikta uz trolinima ir atskiros temos tersima kuri visiskai nesusijusi su tuo kad menam aikadaise kazkada tave nuskriaude GM klube. beje toje pacioje temoje vis dar trolini toliau taip kad neverk cia
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar del situacijos Lietuvos arsofte. Yra arba 1-2-3... lygio Vemaliukai, arba karinio tipo specpajegesniu už specpajegas ©(Skeptikas) VIP komandu apmokymai.

Na, gebiamasai, šeip jau šalies, kurioje gyveni, pavadinimas visada rašomas iš didžiosios raidės.

 

Kodėl kolega savo klasifikacija bandote paskelbti kaip vienintelę teisingą ir neginčijama?

Kiek buvo įvairių LARPO tipo žaidimų? Kiek įvairių vietinių?

Kodėl pats skaitai turis teise kalbėti bendruomenės vardu??

Geriausias žaidimo įvertinimas - dalyvauja juose žmonės ar ne?

Jei dalyvauja - kame kampas? Ar čia ginčas tema - kas kiečiau..popsas ar rokas?

 

P.S.

Paprastai , jei treniruojamasi, tai karyboje sakoma - pratybos. Mokymai - tai karyboje čia kaip airsofte - žaidimas. Per jį parodoma, ko išmokai per pratybas.

Tiesiog lyrinis nukrypymas.

 

Pirmieji yra pagrinde nuobodus ir standartiški, nežiurint lygio (išskyriam Balu geimus, bet dabar budamas po Lukos peda manau greitai ir to neliks - kuo mažiau pastangu, tuo daugiau pelno.) Nieko asmeniško, gryna komercija.

Antrieji - gretinelems išsiridenusiu iš tu Vemaliuku, kuriems buvo ikalta i galvas, kad milsim yra toks kaip toks ir niekoks anoks.

Ka mes turime в сухом остатке? Аrba siurbi vemalus, arba valgai šuda, atsiprašau.

Taip, yra ir pas Lukos ir pas Balu geimus problemų. Gal per daug į komercinę pusę pasukta. Gal. Man sunku apie tai šnekėti. Deja, retokai dalyvauju. Beje, ne visi man ir įdomus. Bet, vėlgi, tai yra normalu.

Jei visiems viskas patiktų vienodai, nebeliktų progreso.

 

Bet, jei jau minint koemrcija, kažko nepastebėjau, kad Vilkų organizuojami būtų labdaringi žaidimai?

Ar aš klystų?

 

Dabar apie grietinėlę. Beje, kaip visada, viskas abstrakčiai, neįvardinant nieko konkrečiai?

Grietinėlė - komandos, kurios yra labiau organizuotos? Kurios nebedalyvauja Vismaliukų žaidimuose?

Kuriuos savistovei treniruojasi? Kokios dar tinkamos apibūdinimu - grietinėlė?

 

Beje, gal vėlgi įvardinsi, kas gi tie piktieji, kurie turėjo galių kam nors įkalti kažką į galvą?

Ar vėlgi teiginys iš piršto laužtas.

O gal tiesiog praeina laikas ir žmonės pradeda ieškoti kažko daugiau, o ne tik pasilakstymo, kalno šturmo ar skaičiavimo, kiek kilokiekiu BB'su išleista per žaidimą?

 

Kur forume būvo parašyta, koks turi būti milsimas. Buvo aptarimai, buvo keičiamiasi nuomonėmis.

Puiku. Amfibijos bando vieną formatą, Eskadronas ir t.t. - kitą formatą. Mes bandomės vėlgi savo.

Kur blogybė? Kur yra teiginiai, kad mūsų (turima omenyje visų formatų) milsimas...pats "milsimiškiausias" milsimas?

Kur blogai, kad komandos treniruojasi, kad galėtu sklandžiau, kokybiškiau žaisti?

O ką, sportininkai, kurie lieja prakaitą per treniruotęs, irgi kažko blogo mokomi?

Kam rašyti anekdotus apie tai, ko gal nelabai supranti iš ties?

 

VIPai kontrolioja ta situacija ir stengiasi standartizuot airsofta Lietuvoje. Taip ji patogiau valdyt ir melžt. Žmones pripranta ir nesispardo. Kuryba ir nestandartiniai žaidimai ir ju kurejai yra spardomi ir vijami iš bendruomenes.

Vat čia, Gerbiamasis, visai jau teiginiai iš kosmoso.

Pas mus deja, nėra kažkokios ypatingos organizacijos, kurios nurodymai-nutarimai būtų privalomi visiems LSB nariams.

LSB - savanorišką bendruomenė, ir joje visi visumoje, turi vienodas teises ir galimybęs, ką ponas be pasakytum.

Jei skiedalai apie forumą, postų trinymą - deja, mano manymų, moderatoriai per daug demokratiški šiame forume. Reikėtų griežtesniu veiksmų.

 

Bet forumas juk neįtakoja žaidimų organizavimų ir pan. Kiek yra organizuojama žaidimų Lietuvoje, kur žaidimo taisyklės kartais ženkliai skiriasi nuo bendrinių, paskelbtų forume?

Kur čia mistinių VIP valdymas?

 

Spardomi ir vijami. Bliamba, kaip man tai primena anu laikų retorika...engiami ir t.t.tu prakeiktų eksploatatorių. :D

Gal jau laikas baigti kalbėti abstrakčiai ir pradėti teikti faktus?

Kur, kada ir kas kokį nors novatorių engė, išvijo ir t.t.

Straikbatas, Partizanai. Na, šeip jau puikus pavyzdys.

Gal tada pats teiktumesi įvardinti priežastis, dėl ko jie būvo pašalinti?

Už novatorišką maklaudavimą? Už novatorišką neadekvatų elgesį kaip realybėje, taip ir forume, PM ir t.t.

Žinoma, aš neteisus. Parašyk teisybę.

 

Maždaug tokia situacija. Kas to nemato, arba aklas, arba su praplautom smegenim, arba VIPas

Vėlgi, siūlyčiau šnekėti tik už save, o ne :D Tautos (skaityk - LSB) vardu.

Niekas pačio neįgaliojo, bent jau aš tai tikrai.

Kam reikia, tie patys pasidarys jiems tinkančias išvadas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ir, kad galu gale pasidarytu visiems viskas aišku, aš labai norėčiau, kad gerb. Saracem įvardintu visus šio forumo vipus, o tai dabar dauguma šio forumo skaitytoju, nelabai supranta apie ką eina esmė, apie kokias paslaptingas jėgas kalbama

 

Ne visai forumo, daugiau Lietuvos Airsofto bendruomenes =)

Pagrinde tai pragariškai aццкас kai kuriu atskiru "senbuviu" ir atskiru komandu pasikelimas. Tai pasireiškia elgesyje su forumo naujokais, ir žaidimuose, bendravime offgame. Paskutiniu metu VIPai настолько охренели, kad gali išsibegeje spresti kitu žaideju vaikystes problemas ir koreguoti postus savo naudai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

banas ir trolio etikete tau buvo suteikta uz trolinima ir atskiros temos tersima kuri visiskai nesusijusi su tuo kad menam aikadaise kazkada tave nuskriaude GM klube. beje toje pacioje temoje vis dar trolini toliau taip kad neverk cia

 

. Redagavo Alberto
su tema nesusije teiginiai. nesugebat kontroliuoti saves.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visai forumo, daugiau Lietuvos Airsofto bendruomenes =)

Pagrinde tai pragariškai aццкас kai kuriu atskiru "senbuviu" ir atskiru komandu pasikelimas. Tai pasireiškia elgesyje su forumo naujokais, ir žaidimuose, bendravime offgame. Paskutiniu metu VIPai настолько охренели, kad gali išsibegeje spresti kitu žaideju vaikystes problemas ir koreguoti postus savo naudai.

 

Aš paprašiau duoti konkretu atsakymą į konkretu klausimą, o ne diplomatinius sugebėjimus rodyti

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš paprašiau duoti konkretu atsakymą į konkretu klausimą, o ne diplomatinius sugebėjimus rodyti

 

Aš parašiau - konkrečiai luka viešai tyčiojosi iš WARSIM koncepcijos, nežinodamas net, kas tas yra.

Konkrečiai pacifistas po nekalto klausimo ritoriškai suasmenino ir pradejo kapstytis mano vaikystes problemose.

Konkrečiai leadtheway leido sau koreguoti mano parašytus postus, trinant ir dedant savo nesamones mano vardu, naudodamasis mordoratoriaus teisem.

Dar konkrečiau - susiduriam su VIP išnaglejimu ir forume, ir žaidimuose, ir offgame. Pvz šimtai ir tukstančiai, bet neVIPai tyles, kad negauti juodos korteles geimuose.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar del situacijos lietuvos arsofte. Yra arba 1-2-3... lygio Vemaliukai, arba karinio tipo specpajegesniu už specpajegas ©(Skeptikas) VIP komandu apmokymai.

Pirmieji yra pagrinde nuobodus ir standartiški, nežiurint lygio (išskyriam Balu geimus, bet dabar budamas po Lukos peda manau greitai ir to neliks - kuo mažiau pastangu, tuo daugiau pelno.) Nieko asmeniško, gryna komercija.

Antrieji - gretinelems išsiridenusiu iš tu Vemaliuku, kuriems buvo ikalta i galvas, kad milsim yra toks kaip toks ir niekoks anoks.

Ka mes turime в сухом остатке? Аrba siurbi vemalus, arba valgai šuda, atsiprašau.

VIPai kontrolioja ta situacija ir stengiasi standartizuot airsofta Lietuvoje. Taip ji patogiau valdyt ir melžt. Žmones pripranta ir nesispardo. Kuryba ir nestandartiniai žaidimai ir ju kurejai yra spardomi ir vijami iš bendruomenes.

Maždaug tokia situacija. Kas to nemato, arba aklas, arba su praplautom smegenim, arba VIPas =)

 

Neturiu ka ir pridurt, nes jei ka ir parasyciau, begtum verkti kad vipai uzpuole.

 

Sarachem, kadangi as esu labai kietas, ar tikrai manai kad tokia diskusija pakeisi cia kazka ? Buvai juk vipas, ir pabegai i krumus kai reikejo priimt sprendimus, tylejai uzispaudes kampelyje.

 

Eik susikurk kita foruma ir visiems bus ramiau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Neturiu ka ir pridurt, nes jei ka ir parasyciau, begtum verkti kad vipai uzpuole.

 

Sarachem, kadangi as esu labai kietas, ar tikrai manai kad tokia diskusija pakeisi cia kazka ? Buvai juk vipas, ir pabegai i krumus kai reikejo priimt sprendimus, tylejai uzispaudes kampelyje.

 

Eik susikurk kita foruma ir visiems bus ramiau.

 

Ne vartyk reikalo kaip tau patogu, luka. Kam - vistiek busi pirmas =) Niekas su tavim nesiginčija

NIEKADA nebuvau VIPas ir nesiruošiu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

As tave pradedu suprasti = taves arba tavo komandos niekas nekviecia i vip zaidimus abydna... abejoju ar kada nors ir bepakvies.

 

Na, pagal intelektualines galimybes ir supratimas =)

Ne, aš asmeniškai ne noriu i pasiputeliu ir rembo geimus, nes nesu nei pasiputelis, nei rembo. Bet aš nenoriu ir Vemaliuku. Aš noriu idomiu geimu. Tiek.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar karta perziurejau foruma, (tame tarpe uzdara aptarima del lygiu). Oficialios bendros visam forumui informacijos del lygiu sistemos niekur nera. Viskas sustojo diskusiju etape. Yra tik Lukashenko organizuojamu kariauk.lt zaidimu senoji lygiu sistema, kuri yra privaloma tik paciam Lukashenkai.

Taigi dar karta bandau suprasti, kas sitame forume draudzia organizuoti eksperimentinius ir standartinius zaidimus legaliai suderintoje teritorijoje?

 

Saracehm atsakyk i klausima , kas tau ka draudzia ?
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...