Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Žaidimas Sekmadienį Vilniuje


kariauk
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Geriau vėliau nei niekada :)

 

 

Data : 2012-05-20

Laikas : 11:00-16:00

Žaidimo lygis : I

Dalyvio mokestis : 20 Lt

Vieta : vismaliukų g. 28, Vilnius (kariauk.lt poligonas)

Ginklų ir ekiptuotės nuoma : 865511157

Tiuno limitai : lsb

dalyvius vaišinsime kariška koše

 

Medikų taisyklė :

 

Pašautas žaidėjas gali kviestis mediką arba eiti i 'mertviaką'

Pašautas žaidėjas kviečiantis mediko , negali kalbėtis su gyvais žaidėjais. Gali tik kviestis mediką, jei per 10 min. nuo sužeidimo neatėjo medikas - einama į mertviaką.

Pašautas žaidėjas turi užsidėti raudoną liemenę ant galvos.

Medikas - bet kuris žaidėjas, turintis 3 metrų ilgio bintą (galima naudoti ir sužeistojo bintą)

Gydymo metu bintas vyniojamas ant galvos

Gydymo metu sužeistasis negali šaudyti, ir kalbėtis su gyvais žaidėjais

Sužeistasis gali būti pertempiamas į saugią vietą gydymui , apkabinus jį per petį. Bėgti negalima.

Sužeistasis pagydytas , po antro sužeidimo eina į 'mertviaką' (t.y. galimas tik vienas pagydymas )

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Iš tiesų, kažkokia nesąmonė. Ankčiau žaidimai būdavo šeštadieniais ir sekmadieniais, tai jei negalėdavau šeštadienį dalyvaudavau sekmadienį, arba atvirkščiai... O jei būdavo laiko tai dalyvaudavau abiejuose. Dabar - esame priversti rinktis ARBA tą, ARBA aną. Anyway, mano pozicija tokia pati - jau buvau užsiregistravęs ten, bet ten atsakymo dar nėra, tai jei ten nieko nevyks tada mielai sužaisiu čia...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū visiems žaliesiems, ir tuo pačiu priešinikams. Nors ir nedaug mūsų tebuvo, bet nepaisant geltonųjų profesionališkumo (jai taip galima pavadinti geltonųjų pusę kur buvo beveik vien tik komandų nariai), taip kad dar kartą ačiū žaliesiems už nenusilpstantį ryžtą ir ypač už paskutiniuosius veiksmus, neatiduodant priešui raketų.

Kova buvo sąlyginai nelygi, BET žalieji, kad ir kaip tai atrodytų, JĄ atlaikė.

The Green Power.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vel liksiu "blogieciu"... taciau objektyvus komentarai...:

 

a) orgai... nu negalima taip dalint i "puses" - vienoje puseje "shadowsai,racoonaj,bFoxai ir dar kiti..." - kitoje puseje "kas bus Vadu? Vidon,Tu nors racija turi..."

 

B) dinamikos tikrai truko... esu iprates per "straikbat"a pasaudyt... siandien daugiau vaiksciuojau... ir daugiau be tikslo...

 

Dabar pliusai

 

 

 

a) oras - fantastika

B) kose - skani

c) daug naujuoku(tuo paciu ir minusas...)- esu patyres "maklaudingo" atvejus...taciau nesupykau... normalu

 

Isvados:

buvau labai pasiilges Vismaliuku...grazu...malonu...taciau artimiausius kelis zaidimus Ten - praleisiu

 

paciam zaidimui 5/10

 

P.S. Vidon-puikiai susitvarkei su tau neiprastom pareigom,dekuj...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share

×
×
  • Sukurti naują...