Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Žaidimas Sekmadienį Vilniuje


kariauk
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Vel liksiu "blogieciu"... taciau objektyvus komentarai...:

 

a) orgai... nu negalima taip dalint i "puses" - vienoje puseje "shadowsai,racoonaj,bFoxai ir dar kiti..." - kitoje puseje "kas bus Vadu? Vidon,Tu nors racija turi..."

 

B) dinamikos tikrai truko... esu iprates per "straikbat"a pasaudyt... siandien daugiau vaiksciuojau... ir daugiau be tikslo...

 

Dabar pliusai

 

 

 

a) oras - fantastika

B) kose - skani

c) daug naujuoku(tuo paciu ir minusas...)- esu patyres "maklaudingo" atvejus...taciau nesupykau... normalu

 

Isvados:

buvau labai pasiilges Vismaliuku...grazu...malonu...taciau artimiausius kelis zaidimus Ten - praleisiu

 

paciam zaidimui 5/10

 

P.S. Vidon-puikiai susitvarkei su tau neiprastom pareigom,dekuj...

 

Geltonųjų buvo 10 - 12, o žaliųjų 15 - 17, todėl ir buvo jie paimti į vieną "skyrių". Aš suprasčiau, jeigu žalieji būtų tik puolę ir puolę, tačiau jūs ir RPG pasiėmėt, gynėt jas, visi tikrai gavo pasišaudyt, mertveke ištisai ateidavo žmonių. Ypač geltonieji, jie ištisai būdavo ir žaidime jų maždaug būdavo 8-9, o bent 2-3 visad būdavo mertveke, taip, kad turėjot tikrai didelę persvarą žmonių kiekyje. Taip pat mes gi čia masofkės nedarom, darom paieškas, teritorijos išžvalgymus, ginames, puolam, darom pasalas, nes nemanau, kad būtų įdomu eiti vieniems iš vienos pusės (tarkim - šešių namukų), o kitiems iš kitos ir šaudytis, ir mano nuomone tikrai greit atsibostų. :)

 

P.S. nieko asmeniško, bet manau visų skirtingi norai, todėl visiems neišeis įtikti :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Geltonųjų buvo 10 - 12, o žaliųjų 15 - 17, todėl ir buvo jie paimti į vieną "skyrių". Aš suprasčiau, jeigu žalieji būtų tik puolę ir puolę, tačiau jūs ir RPG pasiėmėt, gynėt jas, visi tikrai gavo pasišaudyt, mertveke ištisai ateidavo žmonių. Ypač geltonieji, jie ištisai būdavo ir žaidime jų maždaug būdavo 8-9, o bent 2-3 visad būdavo mertveke, taip, kad turėjot tikrai didelę persvarą žmonių kiekyje. Taip pat mes gi čia masofkės nedarom, darom paieškas, teritorijos išžvalgymus, ginames, puolam, darom pasalas, nes nemanau, kad būtų įdomu eiti vieniems iš vienos pusės (tarkim - šešių namukų), o kitiems iš kitos ir šaudytis, ir mano nuomone tikrai greit atsibostų. :)

 

P.S. nieko asmeniško, bet manau visų skirtingi norai, todėl visiems neišeis įtikti :)

 

Viskas tvarkoj... Tiesiog zaliuju puse sudare zaidejai - 90% maciau pirma karta :rolleyes:

Viska sugadino mano kulkosvaidis... kai ji paimu - tai zaidimas buna - daugiau ji tampai,negu is juo saudai :rolleyes:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share

×
×
  • Sukurti naują...