Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Karmelava 2 2011 11 06


citronas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 104
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Buvo neitiketina. Aciu tiems kas gyne pirma fronta, tas lbj gelbejo is pradziu atrodancia beviltiskai, situacija. Airborn - respect vyrai. Be ju priedangos, ir sunkios artelerijos, nebutu ivykdita nei viena uzduotis. Vyrai laike taskus, denge savus, zuvo daugeliu kartu tik tam kad kiti pasiektu tiksla. Aciu vadui, isties geras, nusiunte patruli ant kelio, tad kiekvienas zinojo kad daejes iki kelio - issigelbes. Patrulis - respect. Ir isvis, pats zaidimas ir organizatoriai buvo - puikus (respect). Gaila tik, kad priesai puole ir gynesi lbj mazais bureliais, tad didelio pasipriesinimo kaip ir nebuvo, tik sunkiai praenamos pasalos. Kur 2-3 priesininkai, po 5-10 zmoniu guldydavo veidu i zeme. Saunu :) as laimingas. kojos skauda, alucio frrrrr ir miegot. Rytoi i darba :) O darbe vel busim savimi, bet atsiminsim, kad kiekvienas is musu vakar buvo - RAMBO. :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

organizacija super respekt ) ps.gaila kad sautuvas sugedo pacioj pradzioj :(

 

as skaitau skaitau ir galvoju - ar as buvau kitame zaidime?

1) brifingas pries zaidima - belenkiek laiko zmoniu suskirstymui. ta buvo galima padaryti pries zaidima. visi butu zinoje kas su kuo ir butume sutaupe 1h produktyvaus zaidimo.

2) nesamoninga mediko taisykle. Nusauni ir nei paliksi ji sau uz nugaros, nei temsi kartu. Jei paliksi - ateis, pagydis ir turesi beda sau uz nugaros, temsi su savim - du zmones neveiksnus.

3) Knife kill nebuvimas.

4) zemelapis... visiskas nesusipratimas.

5) ZOLYTE RUKANTIS KOMBATANTAS PRIES ZAIDIMA... (pats nemaciau, taciau besiskundzianciu tokiu elgesiu buvo) na, man tai nebuvo labai malonu zinoti, jog kazkas yra nevisai savas....

6) saudimas serijomis pastatuose

 

pliusai

 

1) gera vietove (daug transeju, daug pastatu)

2) nesveikai skaini kose. po to klampojimo miskeliu ji atrode kaip mamos karbonadas. ;)

3) silta arbata

4) aktyvus gm darbas zaidimo teritorijoje

 

Visumoje - zaidimas kaip zaidimas. neskaitant trukumu, buvo smagu prasibllaskyti. Tikiuosi kritika organizatoriai priims nepiktai ir tiesiog kita karta i tai atsizvelgs. ;)

Didelis aciu komandai uz grazu darba. Taip pat eskadronui uz kova petys petin. Aciu Lapinui uz vadovavima. Na ir dekui priesininkams. Gaila kad neteko susidurti su airbornais. :S

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

dekoju visiems prisidejusiems prie organizacijos!!!! pagarba uz pasiaukojima ir triusa. orgai nenuvyle eilini karta... Juoduju komandai- kiek sugebejau stengiausi kad visi vyrukai pazaistu. susimoviau su rysio pasiklausymo faktoriumi,bet, manau,toje situacijoje sugebejom pasizaisti kaip bebutu... :blink: visumoje-triacias geimas,manau butu labai arti idealo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

siaip is esmes geras zaidimas, net labai geras, aciu orgams ir visiems, kas buvo kartu ir ne tik :)

 

pora pastebejimu kaip visada :)

 

1. pastatuose pila serijom be jokiu skrupulu

2. kai as ant stogo sedejau ir pilkieji eme praeito zaidimo raudonuju mertviaka, tai keleta maklaudu buvo tikrai ir nezinau kas ten buvo nes tik kojos mates, bet kai pajauti, kad sratas pareina tai reikia ne "ai blet ka cia savus saudot nx" o kelt ranka, net jei ir savas per klaida nusove, keli ranka ir sedi. Dar kazkodel man atrodo, kad vienas is airbornu ten nesaziningai suzaide nes stovejo tarpduri ir serija paleidau is ~4m, tai nesitiki, kad nei 1 nepataikiau... Nu bet cia menkas dalykas.

3. zoles apsirukius nevalia zaisti, as pirmas uzuodziau, kad traukia, bet nezinojau kas, todel nieko kaltint ir negalejau...

 

Daugiau viskas super!

 

Ai tiesa, valgyt duokit pasibaigus zaidimui, nes privalgius tokios nuostabios koshes sunku beiseit zaist :)))))))))))))))

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui organizatoriams už puikų žaidimą! Visada stengiuosi dalyvaut jūsų žaidimuose ir niekad nelieku nusivylęs!

 

Aš esu įsitikinęs, kad organizatoriai geranoriškai priima kritiką, ir kitą žaidimą atsižvelgia į pastabas (o čia jau faktas).

 

Norėčiau visų pirma paprieštarauti Ping'ui dėl knife kill nebuvimo. Per briefingą juk sakė, kad sužeistuosius galima "pribaigti". Aišku proto ribose. Buvo tą supratusių žmonių. Pvz užbridau ant bičiuko su ghillie suit'u, susišaudėm po trumpą seriją, gavau į koją. Rėkiu "sužeistas!". Jis tada pribėgo ir "pif paf". Viskas aišku - raudona liemenė ant galvos ir sėdžiu :) Dėl "nesavų" - juk visi nuo kažko pradeda... Pažais tas nuomininkas dar porą žaidimų ir supras, kad žaidimo esmė yra ne ieškoti žaidime spragų ir kuo daugiau nušauti, o gerai praleisti laiką.

 

Kaip supratau, organizatoriai ieško optimalaus varianto mediko taisyklei, deja šįkart ne itin pasisekė. Medikas buvo tik labiau pastebimas taikinys, tai net daugiau žalos komandai, nei naudos :) lauksim geresnių variantų, arba tiesiog be medikų išvis. Gavai bbs'ą - eini mertviakan, kad nereikėtų šalti 10 min :)

 

Pastatuose serijom ir tiuninguotais ginklais... vyrai vyrai... Pakviečiau draugą pažaist, išvažiavo su žaizda kaktoj...

 

Kaip visada organizatorius galima pagirti už užduotis, žaidimo prižiūrėjimą ir situacijos valdymą. Oras puikus, šilta arbata ir skanūs pietūs (čia jau beveik cerberių trademark'as :D ), draugiški ir geranoriški game masteriai bei sąžiningi žaidėjai = vykęs žaidimas :)

 

Lauksiu kitų jūsų organizuojamų žaidimų aplink "tą miestą, kuriame nieko nevyksta" :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jis tada pribėgo ir "pif paf". Viskas aišku - raudona liemenė ant galvos ir sėdžiu :)

 

Ping'as tą ir turėjo omeny, juk tai du skirtingi dalykai. Knife kill taisyklės tiesiog nebuvo ir buvo daug aiškinimosi , ką daryti su sužeistuoju. (Pataikė į korpusą - raudona liemenė iškart).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Rėkiu "sužeistas!". Jis tada pribėgo ir "pif paf". Viskas aišku - raudona liemenė ant galvos ir sėdžiu :)

 

Kiek pamenu tai orgai sake, jeigu tave pasauna, tai kol esi suzeistas, i tave galejo nors ir visa serija suvaryti, kol niekas neperriso, tu kaip ir nemirtingas? :) Ar klystu? :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ką ir norėjau pasakyt, kad mane pribaigė, tik tiek, kad pagailėjo manęs ir priėjęs nepaleido serijos į galvą, o pasakė pif paf. Viskas čia tvarkoj. Praeitam žaidime tai buvo nesusipratimų, kai ką nors sužeisdavo, tai tas sužeistasis būdavo "nepažeidžiamas" iki kol ateis medikas. Vakar buvo leidžiama "pribaigti" sužeistąjį. Aišku pribaiginėjant reikia įsitikint, ar aplink nėra gyvų sužeistojo draugų :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip visada didelis dėkui organizatoriams ir žaidėjams.

Didžioji dalis žaidimo buvo super.

Yra pora minusų:

Nelabai man patiko tas įkaitų ėmimas, nes teko dalį žaidimo pražaisti priešininkų komandoj. Tai nesudarė problemos, problema buvo tame, kad aš neturėjau ką veikti papuolęs į priešininkų stovyklą. Visos užduotys buvo išdalintos, ir visi kariai buvo išsiųsti, taigi teko trinti kelnias aplink bazę. Sakyčiau tokiu atveju, gal būt tie "įkaitai" galėtų kaip disbatas, eiti pirmi į karą ir rodyti, savo kailiu kur yra priešinikas. Kas galėtų paspartinti jų grįžimą, pas "saviškius". Kariaudamas prieš "saviškius" negalvojau, kaip greičiau papulti namo. Šienavau juos, kaip dera. :)

 

Kitas dalykas žemėlapis... Buvo visiška nesamonė. Ant jo įžiurėti nebuvo įmanoma, bent jau man, nieko, atskiri pastatai, ne miško tankmėj, dar dar... Bet visokie bunkeriai ir kiti maži pastatėliai man buvo neįžiūrimi.

 

Ir aišku kaip ir daugelis galiu paminėti: automatinė ugnis pastatuose.

 

Bet čia jau pretenzijos žaidėjams...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar buvo leidžiama "pribaigti" sužeistąjį.

 

taisykles kitoj žemėlapio pusėj skaitei ? Ten nieko nebuvo minėta apie "pribaigimą" šūviu į galvą ar pan. nesamones.... Bent jau tiek, kad žaidė mąstantys žmonės ir tokių nesąmonių nedarė ;) Bet užtat kiek diskusijų buvo...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

as skaitau skaitau ir galvoju - ar as buvau kitame zaidime?

1) brifingas pries zaidima - belenkiek laiko zmoniu suskirstymui. ta buvo galima padaryti pries zaidima. visi butu zinoje kas su kuo ir butume sutaupe 1h produktyvaus zaidimo.

2) nesamoninga mediko taisykle. Nusauni ir nei paliksi ji sau uz nugaros, nei temsi kartu. Jei paliksi - ateis, pagydis ir turesi beda sau uz nugaros, temsi su savim - du zmones neveiksnus.

3) Knife kill nebuvimas.

4) zemelapis... visiskas nesusipratimas.

5) ZOLYTE RUKANTIS KOMBATANTAS PRIES ZAIDIMA... (pats nemaciau, taciau besiskundzianciu tokiu elgesiu buvo) na, man tai nebuvo labai malonu zinoti, jog kazkas yra nevisai savas....

6) saudimas serijomis pastatuose

 

pliusai

 

1) gera vietove (daug transeju, daug pastatu)

2) nesveikai skaini kose. po to klampojimo miskeliu ji atrode kaip mamos karbonadas. ;)

3) silta arbata

4) aktyvus gm darbas zaidimo teritorijoje

 

Visumoje - zaidimas kaip zaidimas. neskaitant trukumu, buvo smagu prasibllaskyti. Tikiuosi kritika organizatoriai priims nepiktai ir tiesiog kita karta i tai atsizvelgs. ;)

Didelis aciu komandai uz grazu darba. Taip pat eskadronui uz kova petys petin. Aciu Lapinui uz vadovavima. Na ir dekui priesininkams. Gaila kad neteko susidurti su airbornais. :S

 

Dėkui už pastabas, ypač už tas, kurios ateityje tik pagerins žaidimą. Dėl rūkymo žolytės - vienu metu man buvo kilęs irgi toks įtarimas, nes rūkė suktinę. Aš kaip rūkantis paprašiau užtraukti dūmą ir tai buvo - puikus vanilės kvapo sukamas tabakas. Taip pat buvo apklausti visi geimeriai, daugiau suktinių nepastebėta. Šie dalykai netoleruojami, kaip ir alkoholis. Įtartinus asmenis bus tikrinama alkotesteriu. Jeigu kas pamato, ar įtaria, kokius neleistinus veiksmus, būtina pranešti organizatoriams. žaidimai turi būti švarūs. Medikai - dar tik antras žaidimas ir antras bandymas surasti jų tikrą vietą žaidime. Žaidejų dėka, jų išsakomomis mintimis ir pasiūlymais, manau rasim tikrą panaudojimą ir elementą žaidime. Dėkui, kad rašote pastabas, pasiūlymus. Viskas yra sekama, rimtai svarstoma ir bandoma surasti aukso viduriuką.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

taisykles kitoj žemėlapio pusėj skaitei ? Ten nieko nebuvo minėta apie "pribaigimą" šūviu į galvą ar pan. nesamones....

 

Na arba nesiklausei per briefingą, arba mes skirtingai interpretuojam jį. Esmė, kad nesusišnekam. Matyt be bintavimo tikrai lengviau žaist, mažiau būtų nesusipratimų.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ir lygtai kareiveli su kulkosvaidziu triacia karta subintavo... :D

 

taip kaip ir pagal taisykles: trys sužeidimai, 4 kartas "mirtinas" = liemenė.

 

nespėjau... :D

Redagavo T0shis
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...