Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

FLEIMAS (video, bajeriai, nesamones)


Warbeast
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 2.9k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Nuotrauka

 

Nauja porcija is anonimu ( ToLikas ir Co )

 

Labas cia Agne,palaizysi man pizda sandien,ozy supistas?

 

-------------------------------------------------------

 

Cto ty kak popugaj.Ktot napiset srazu i ty. BUD MUZIKOM.Napisy pervyj! Ili ty pedrila koncenyj?

 

 

-------------------------------------------------------

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sakoma...Чем дальше в лес,тем толще партизаны :D

 

Tai Tolianas jau Agnė? Tai operacija jam tik po naujų...

 

O prie ko čia aš komendante? :) Ramybės fleimo skiltyje, ar aš tau kažkaip kitaip tos ramybės skolingas?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Po antrojo pasaulinio karo amerikiečiai nutarė moksliškai įvertinti savo mūšius su japonais. Ir vienas iš pastebėtų dalykų buvo toks: netgi esant visiškai lygioms jėgoms, amerikiečiai mūšius dažniausiai laimėdavo, ypač tais atvejais, kai būdavo svarbūs greiti veiksmai. Po ilgokų tyrimų mokslininkai nustatė, kad lemiančiu veiksniu buvo kalba – vidutinis anglų šnekamosios kalbos žodis susideda iš 6 raidžių, kai tuo tarpu vidutinis japoniškas žodis yra 13 raidžių ilgio. Amerikiečiai tiesiog greičiau susikalbėdavo, tai ir nulemdavo daugelį pergalių. Remiantis šiais tyrimais, vėliau buvo kuriamas specialus karinis žargonas, kuriame įvairiai karinei technikai būdavo duodami trumpi, dažnai vos trijų raidžių vardai.

 

Praėjus keliolikai metų, šiais tyrimais susidomėjo ir tarybinė kariuomenės vadovybė. Buvo nustatyta, kad vidutinis rusų kalbos žodis yra 7 raidžių ilgio. Tačiau vidutinis žodžio ilgis, aktyviai naudojant keiksmažodžius, sutrumpėja iki 4 raidžių…

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

AchTyzhJobanyjzhTyNachuj....

 

возглас, выражающий крайнюю или наигранно-преувеличенную степень охуевания, «я так удивлён вашими словами, что готов поверить в них

 

 

http://lurkmore.to/%D0%90%D1%85_%D1%82%D1%8B_%D0%B6_%D1%91%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D1%82%D1%8B_%D0%BD%D0%B0%D1%85%D1%83%D0%B9

 

Tikrai nesutrumpina...

 

Yra daug trumpiniu... as buvau neteisus

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mes cia zaidziam su akiniais, chronojam ginklus. O buna ir tokiu zaidimu is kuriu tikrai nereikia imti pvz.

Tekstas rusu kalba, bet jo nedaug ir google pades. Bet ir si foto daug aisku.

Linkas: http://www.openspace.ru/article/648

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...