Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

WW2 rekonstrukcija


NEON_as
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 68
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

aciu uz linkus ruoniui.Na su salmu,dujokaukes deklu ir kitais pricindolais didesneis man bedu nebutu bet vat su batais ir pan tai jau sunkiau.Ir prasymas.Gal galit atsiust kokia nors man i PM WW2 vokieciu pestininko foto? aciu ;)

 

http://cgi.ebay.com/German-WW2-M35-Steel-Helmet-W-Gray-/270636018222?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f0329ea2e pigesnio nekur salmo neradau ir tai kad butu su visais dirzeliais ir pan...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kolega swagger'is turejo omeni, kad pati tema per sena, nes visi zaidejai orentuojasi i siu laiku rekonstrukcija. Kita vertus, niekas neuzdraus paciam lakstyti ir su WW2 ekipuote, bent jau 1 lygio zaidimuose. ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Hebra , viskas kas ne į temą - trinama.

 

Neoriginali ww2 vokiečių kario ekipuote ~5000 Lt plačiau ta tema gali pasiskaitinėti militaria.lt forume. Su tokiomis kalbomis kokios vyksta ?ioje temoje, kolekcininkų forume būtumėt i?kart i?juokti .

 

Linkiu visiems ww2 mėgėjams stiprybės ir kantrybės renkant ekipuotę .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

As pats asmeniskai noreciau labai papult i tokia komanda kuri atkurdineja werchmachto arba waffen ss karius.

Man ir ju uniformos labiau prie sirdies ir ginklai.

Kazkas ten snekejo apie originalia ekipuote ir pan. Mano nuomone tokia-net ir turedamas milijonus banke ir nusipirkes uniforma originalia,jos nesideciau eit zaist airsofta, ir apskritai nezinia ar deciausi,kadangi nesu nusipelnes deveti tokio dalyko,nors ir nacistines armijos kaip ir nebera,taciau nemalonu butu nesiot man ta apranga,nors ir sandeline.

O vat repro kita kalba,jeigu kas zinot kur lietuvoje galima isigyti werchamchto kario arba SS-ininko uniforma(reprodukcine),prasyciau PM.

M.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...