Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

WW2 rekonstrukcija


NEON_as
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi.Uzvedziau sita topica kad suzinociau daugiau apie airsofto WW2 Vokieciu ginkla Kar98k :D man iskilo tokie klausymai turejusiems:

 

1.Jeigu kas nors pirkot tai kur ir kiek mokejot?

2.Ar gerai dirba?

3.Ar buvot patenkinti savo pirkiniu :winkwink: ?

 

laukiu atsakymu :huh:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 68
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Kienieciai gamina Kar98 modeli su gilziu ismetimu. jokiu upgrade ir pragaras zaisti su tokiu, nes tik 8 gilzes duodamos o dasipirkti negali. Tai tiek. O apie dujini negirdejau. Kas del atkurinejimo ww2, tai uzsieniuose iprasta tureti stg44 ir mmmp 4

Cia apie koki Kar98 klausimas? Bolt-action kaip Airsoftas.lt ar apie dujini?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 months later...

Tai, kolega, WW2 atskira lyga reiketu daryti, nes pries AEG ne ka padarysi su karabinu :D

O jei rimtai, tai LSB yra nemazai zmoniu, kurie daugiau maziau prijaucia WW2, taciau kaip minejau, brangu atkurineti...

O siaip pirmyn, pirkite, siukites, atkurinekite, burkites i komandas...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

salmas originalus 110lt kauno bazeja ir uniformos yra bet nzn kiek kainuoja,viska kainuoja nemazai rekonstruoti,kalbejas su viena komanda kuri pirko originala viska lemene tik 700lt kainavo jiems,pas mane mp 40. daukas nustemba nes as toks vienas su mp40,o jai daugiau butu tada butu kas kita ww2 tematika,

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na cia jau labai nuo temos nusivaziavom, nes kalba eit turi apie Kar98k :D

 

Bet ir as savo nuomone noriu pasakyt apie WW2... :rolleyes: As asmeniskai keistai ziureciau i toki zaidima, kuriame pavyzdziui saudytusi USMC ir WW2...kazkaip jau netas. Dar nieko tokio kaip keliais desimtmeciais skiriasi viskas, bet daugiau nei puse amziaus jau manau daug...

 

Cia mano asmenine nuomone ir tik apie zaidimus, o seip man paciam labai patinka WW2 vokieciu ginklai uniformos ir t.t... :winkwink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na nezinau kaip jum bet man tureti koki MP40 arba kad ir Kar 98k butu daug idomiau,"fainiau" negu kokinors G36,MP5 ar panasiai...be to jeigu atsirastu daugiau zmoniu norinciu WW2 rekonstruot manau jog butu tikrai idomu pajusti tai ka jaute daugumos is musu seneliai ir proseneliai...faina butu pamatyti vientik vokieciu kario uniforma apsirengusi kareivi begiojanti tarp pastatu ir rekiantu : Ahtun Ahtun!!! Amerikanen!!! :D :D

 

Pasikartosiu:kas tas "LSB" ? :winkwink:

 

(zmogau kurio nickas : vaidasss-as tau negaliu rasyt laisku...pakvieciau tave i skype draugus :rolleyes: (priimk pakvietima))

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na nezinau kaip jum bet man tureti koki MP40 arba kad ir Kar 98k butu daug idomiau,"fainiau" negu kokinors G36,MP5 ar panasiai...be to jeigu atsirastu daugiau zmoniu norinciu WW2 rekonstruot manau jog butu tikrai idomu pajusti tai ka jaute daugumos is musu seneliai ir proseneliai...faina butu pamatyti vientik vokieciu kario uniforma apsirengusi kareivi begiojanti tarp pastatu ir rekiantu : Ahtun Ahtun!!! Amerikanen!!! :D :D

 

(zmogau kurio nickas : vaidasss-as tau negaliu rasyt laisku...pakvieciau tave i skype draugus :rolleyes: (priimk pakvietima))

Manau norejai pasakyti ACHTUNG :winkwink:
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Adminai(ar kieno tai yra valioje...)-jei galit pakeiskit temos pavadinima i kanors tokio kad apimtu visa WW2 tematika ir pan. (zinoma jeigu tai imanoma) didelis ACIU :D

 

Aciu uz atsakyma :winkwink: .Na o seip mokant naudotis tai manau jog su betkokiu ginklu pazaistum,netgi su Kar`u tik tiek kad su tuo gilziu ismetimu yra keblu...O del porininko tai nebeda :rolleyes: tiesiog laikaisi arciau kurio nors savo komandos nario su AEG ir tiek :) Ilgas-tai vat sakau.butu labai idomu taip...begi begi sau spakainei ir ziuri kad kitam amziui esi ir turi kazkoki ginkla is ateities...naujesnis ir geresnis ginklas leistu pasijusti REMBO o atzaidinejamtiems vokiecius butu daug strioko ir galvos skausmo kaip tave ivekt :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

as noreciau burtis i ww2 komanda bet kad nelabai kam patinka ww2 :ph34r: visiem labiau patinka naujoves...

Ne tiek, kad naujovės patinka, kiek kad šiuolaikinį karį rekonstruot yra tikriausiai keturis kartus pigiau nei antro pasaulinio laikų.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...