Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Gal zinote..? Kaip..? Kur..? Kas..? Kada..? Kam..? Kodel..?


Rekomenduojami pranešimai

Apie saviveiklą niekas nekalba. Būtų atsiklaustą. Paprašytą. Diskutuota ir tt. Jei ne tai ne. Aš tiesiog prašiau atsakymo į klausimą dėl dalies..

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 1.2k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Apie saviveiklą niekas nekalba. Būtų atsiklaustą. Paprašytą. Diskutuota ir tt. Jei ne tai ne. Aš tiesiog prašiau atsakymo į klausimą dėl dalies..

O ką tu ten uždėsi? reilo nėra. Ieškoti reilo? Kur tu jį gausi. Tada jau teks stipriai modifikuoti ginklą, o to niekas neleis, o jeigu leis, tai kokia tikimybė, kad kitą kart atėjęs į pratybas tu tą ginklą rasi?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Apie saviveiklą niekas nekalba. Būtų atsiklaustą. Paprašytą. Diskutuota ir tt. Jei ne tai ne. Aš tiesiog prašiau atsakymo į klausimą dėl dalies..

Kolega, taves niekas nepeikia. Gal pakentek tuos 9 menesius be papildomu islaidu :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 months later...

Sveiki, gal žino kas nors, kodėl su išmaniuoju negaliu įeiti į forumą, išmeta 403 klaidą. Kompiuteriu viskas puikiai veikia. Kaip išspręsti šią problemą?

Pabandyk pasitikrint nustatymus, kad cookies butu ijungti. Ka tik tikrinau, tai Android atidaro kuo puikiausiai. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Silpnas?

Na nera jis silpnas, galima patiunint. Bet man jis pradziai pagal kainos ir kokybes santyki pats tas buvo. Dabar va lenda problemos su ugnies keitikliu, hop up ir pan. 

Po truputi tvarkau as ji. Pats supranti kad pigaus ir gero daikto nebuna :D 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Sveiki, man yra 14 metų, ir jau ilgai norėjau pradėti airsoftinti. Paskaitęs labai daug forumu ir panašių dalyku suradau labai daug skirtingu nuomonių apie nepilnamečius airsofto sporte (kurios daugumoje buvo neigiamos), tai noriu jūsų nuomonės, ar man verta bandyti užsiiminėti tuom, ar aš bučiau atstumtasis sporte. Ar būtu problemu su organizatoriais?

P.s. Esu susipažinęs su visom saugumo taisyklėm ir būčiau atsakingas žaidėjas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, man yra 14 metų, ir jau ilgai norėjau pradėti airsoftinti. Paskaitęs labai daug forumu ir panašių dalyku suradau labai daug skirtingu nuomonių apie nepilnamečius airsofto sporte (kurios daugumoje buvo neigiamos), tai noriu jūsų nuomonės, ar man verta bandyti užsiiminėti tuom, ar aš bučiau atstumtasis sporte. Ar būtu problemu su organizatoriais?

P.s. Esu susipažinęs su visom saugumo taisyklėm ir būčiau atsakingas žaidėjas.

 

Sveikas,

 

http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?/topic/2342-noriu-zaisti-airsofta-bet-man-dar-nera-18-metu/ ir iš karto dar vienas  - http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?/topic/5461-naujok%C5%B3-a%C5%A1aros-arba-kod%C4%97l-visi-man%C4%99s-taip-nemyli-ir-kod%C4%97l-j%C5%ABs-visi-%C4%8Dia-tokie-%C5%BEv%C4%97rys/

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, man yra 14 metų, ir jau ilgai norėjau pradėti airsoftinti. Paskaitęs labai daug forumu ir panašių dalyku suradau labai daug skirtingu nuomonių apie nepilnamečius airsofto sporte (kurios daugumoje buvo neigiamos), tai noriu jūsų nuomonės, ar man verta bandyti užsiiminėti tuom, ar aš bučiau atstumtasis sporte. Ar būtu problemu su organizatoriais?

P.s. Esu susipažinęs su visom saugumo taisyklėm ir būčiau atsakingas žaidėjas.

Aš net neabejoju, kad būtum pavyzdingas žaidėjas. Problema yra ne tiek tavyje (ar tavo bendraamžiuose), kiek teisinėse problemose, kurias patirs BET KURIS žaidimų organizatorius, jei su tavimi kas nors atsitiks.

 

Būtent dėl tos priežasties 99,99 proc. atvejų NIEKAS nenorės užsikrauti papildomos atsakomybės.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Pradėjo strigti BB'ai vamzdyje. Galiausiai tiesiog išrieda arba "iššaunami" silpnai po kelis. Vamzdis švarus. Atrodo, kad kažkas hop up'ui yra, nes nemačiau jokio pasikeitimo ji reguliuojant.

pabandyk susitvarkyt Hopo gumyte. Manau tame problema. Bet galimai kad ir Nozlas grybauja ar kompresijos nera. Todel siulau, pagal gyv. vieta susirasti meistra kuris tvarko :) Sekmes. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gal daznai yra uzduodamas sis klausimas yra, bet noreciau pasitikslinti. 

 

Ar daugumoje zaidimu galeciau as zaisti, jei man yra 15 metu, tevai parasytu rastiska sutikima, kad prisijema atsakomybe.

Visa ekipuote turiu ir ginklus.

1. G&G M4 GC16

2. Chest rigas

3. Kombinezonas.

4. Na ir kitios svarbios priemones kaip (Saratai)

P.S Turejas patirties airsofte.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...