Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

setuolis

Members
 • Pranešimai

  137
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

Reputacija

0 Neutral

Apie setuolis

 • Rangas
  jaunesnysis seržantas
 • Gimimo data 03/05/1985

Previous Fields

 • Ginkluotė
  M4A1 AEG ir GNB STI Lawman(m1911).
 • Komanda
  Baltijos štormas

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Klaipėda
 1. Komandos vardu dėkoju visai organizatorių komandai. Jūs padarėt labai didelį darbą, gavosi labai puikus žaidimas. Mano manymu tikslas pasiektas, sukurti tokią aplinką kai kovą už išlikimą yra nemažas iššūkis. Mano komandai pirmą kartą teko susidurti su maisto trūkumų ir tokiu griežtu ribojimu. Tad tai labai išmušė iš pusiausvyros. O pridedant tai kad žaisti už struktūras nėra lengva psichologiškai, kai esi patriotas. Bet kad būtų įdomu stengėmės sukurti autentišką struktūrų įvaizdį. (Kai kuriuose vietose truputi ir persistengėm, dėl to atsiprašom) Mano įspūdžiai iš žaidimo. Tikrai stengiausi
 2. LEGION ETRANGERE VI - FUQINË E MIQËSISË 2019 09 06-08 Informacija ir registracija www.sratas.lt
 3. Airsofto pistoleto panaudojimas savyginai būtų nebent iš 2 metrų šauti tiesiai į akį. Čia jau nežiūrint teisiniu pasekmių. Tačiau visgi naujiena pasakysiu airsoft replikos svoriu ir išvaizda atrodo kaip tikri ginklai todėl kaip ir D klasės ginklai turi būti transportuojami dėkle ir neparuošti naudoti. (Negalima vežiotis autobuse airsoft ginklu pasidėjus ant kelių) Todėl airsofto panaudoti savyginai yra neįmanoma.
 4. setuolis

  100

  Dekui visiems uz zaidima. Buvo labai smagu. Linkejimai raudonuju komandai :) Aciu organizatoriams. Su gimtadieniu Lietuva!!!
 5. Baltijos štormas dėkoja organizatoriam ir visiems dalyvavusiems kad nepabūgo atogražų Kolumbijos klimato :) Labai smagus žaidimas.
 6. "PRIE SUKILĖLIO BUVO GERIAU" :) Dėkui organizatoriams už dar viena puikia airsoft šventę. Dėkui dalyviams (bet ne visiems) už puikų žaidimą. Šiais metais vėl žaidėme už Tuaregus Civilius gyventojus. Tik šį kartą pagal organizatorių planą ir iškeltas užduotis rūpinomės tik savo šikna. Dėl to nejautėm jokio prielankumo nei sukilėliams, nei Tuaregų Karaliui, nei Legionui o ir savo draugais kaimiečiais labai nepasitikėjom - jautėm kad kažką slepią, kažką nutyli. Žinoję apie šaukinį "Vasara" tikrai būtume mielai pardavę informaciją Sukilėliams :P Tad taip ir gyvenome kaip išmanome sukomės visai
 7. Zinoma nesmagu kai keicias teritorija ir zaidimo stilius ruosemes 80% CQB. Nu ok betkokiu atveju tikimes kokybisko zaidimo. Laukiam ryt kolegu bus smagus zaidimas.
 8. Mano daugiau išpraktikos susistovėjas. 2vnt. Sterilaus 5cm pločio bintai. Pleistriukai (nekarta teko klijuoti savo ir kolegų, šratų prakirstas, žaizdeles.) Vandenilio peroksidas Ibumetin pora tablečių (nuo skausmo) Aktyvinta anglis Smekta. (Visgi valgyti tenka nevisada pačiom geriausiom sąlygom ar švariausiom rankom) Daugiau nelabai kas pasiteisino.
 9. Baltijos štormas: 1. Meduolis 2. Mikis 3. Barbosa 4. Valdas Galutinis
 10. Komandų yra :) pvz. mes Baltijos štormas. Tačiau airsofte ww2 uniformas mažai arba išvis nenaudojam. Todėl kad žaidimai dažniausiai turi savo legendą, situaciją ir dress kodą. PVZ Nato vs Talibanas. Na ir kur gi tu su Vermachto uniformą ten įsipaišysi? Kas dėl ww2 ginkluotės tai lengviau. Naudoti tikrai puikiai eina, gal tik sunkiau su mechaninėm dėtuvėm.
 11. Baltijos štormas skaičiuojasi. 1. 2. 3. 4.
 12. Tikiuosi tema isliks vel pokaris. Nes tikimes pasijungti labai autentiskai.
×
×
 • Sukurti naują...