Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Gal zinote..? Kaip..? Kur..? Kas..? Kada..? Kam..? Kodel..?


Rekomenduojami pranešimai

IMHO perkant toki sautuva, galima is ten pat jam ir detuviu nusipirkti. Kas liecia klausimo, tai teoriskai tos G&G detuves turetu tikti, taciau gali sunkiai kistis arba atvirksciai, klybeti idejus. Reiketu bandyti gyvai.

Gal kas turit tokį šautuvą ir žinote kokios tiktų, būčiau labai dėkingas už info. Dėl klibėjimo nesvarbu, ir originali šiek tiek kliba, svarbu, kad tiktų :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 1.2k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Gal kas turit tokį šautuvą ir žinote kokios tiktų, būčiau labai dėkingas už info. Dėl klibėjimo nesvarbu, ir originali šiek tiek kliba, svarbu, kad tiktų :)

Geriausia "pasimatuoti" parduotuvėje. Man buvo atvejis kai nefeedino iš Lenkijos pirktos dėtuvės ir reikėjo daug izoliacijos užvynioti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, pusiau pakroves akūma išmeginau ir viskas veikė puikiai. Vėliau palikau pilnai pasikrauti, įdėjau į ginklą, padariau pora šūvių perjungiau į auto ir vėl taspats. Jaučiasi varikliukas bando kažką daryt ir skleidžia šioki tokį garsa. Dar pastebėjau pamaigius nuleistuką kaista baterija. Reiks ryt dėl garantijos rašyt turbut.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, pusiau pakroves akūma išmeginau ir viskas veikė puikiai. Vėliau palikau pilnai pasikrauti, įdėjau į ginklą, padariau pora šūvių perjungiau į auto ir vėl taspats. Jaučiasi varikliukas bando kažką daryt ir skleidžia šioki tokį garsa. Dar pastebėjau pamaigius nuleistuką kaista baterija. Reiks ryt dėl garantijos rašyt turbut.

Galbut baterija nelaiko srovės? Tos kur būna komplekte su ginklu niekam tikusios. Dėl baterijos kaitimo daug priežaščių gal laidas plikas liečiasi su metalu, gal jungtys baterijos arba ginklo iššiplėtusios ir nevisai prisiliečia, tokiu atveju gali pats pasitvarkyti jungtis. Jei nieko nepavyks bandyk kreiptis i garantinį bet gali tekti apmokėti siuntimus arba tiesiog Lietuvos parduotuvėse sumokėsi ir sutvarkys ir mažiau vargo bus   :).

 

P.S. pabandyk akumuliatorių pilnai iškrauti ir įkrauti su smart chargeriu, jei neturi manau pats laikas įsigyti ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkur skaičiau, kad reikia tepti mechanines dėtuves. Čia tiesa? BBs sutepti silikonu, tada supilt į dėtuvę ir išimt lauk. 

 

Klausimas:

 

Kai dėtuvė būna sutepta, automatiškai joje būna silikono, tai kai šaudai automatiškai išsitepa vamzdis ir t.t

Reikia taip padaryt naujom dėtuvėm ar ne? Apšvieskit :)

 

Ačiū

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Įpurkšti silikono nedaug galima jei blogai feedina. Aš į savo dėtuves nepurškiau silikono ir man gerai veikia. Papildykit manę kas nors.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kai stringa mechanines detuves, gerai padeda silikoninis purskalas. Nusipirkau detuve, o ji man pradejo striginet (sratai yra detuveje, bet nepaduoda i hop-up kamera). Isemiau is detuves spyruokle, pripurskiau silikono, surinkau ir viskas prdejo veikti. Su bunkeriais to daryti nebandziau, jie ir taip puikiai veikia.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

kazkur teko skaityt kad rekomenduojama mechanines detuves pramankštinti prieš naudojant, t.y. sušvirkšti 10 šov. juos išimti po to 20 ir vel išimti, po to 30 vel išimti ir taip iki pilnos talpos. 

Apie tai ir kalbu,aš tokią pat rekomendaciją radau. Tai nieko nebūna, vitiek tie BB's ištepa vamzdį? Neįtakoja taiklumo?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia tepti taip, kad nuo bb'su lasetu silikonas. Tepti reikia proto ribose. Be to esu skaites, kad valant vamzdeli, galima ji lengvai sutepti silikonu. Taiklumas nuo to nenukencia.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vamzdelio tepti silikonu tikrai nereikia... Nebent yra noro nuvarius i game maityt kaip tavo sratukai krenta uz 5 metru. Bbs'u irgi nereikia purksti silikonu, uztenka siek tiek silikono ipurksti i tuscia detuve ir viskas. Arba jei yra noro, galima isardyt detuve ir sutept plonu sluoksniu vidu, tik kad nebutu nuvarvejimu ir lasu. O aspkritai geriau naudotis auksine taisykle "jei kazkas veikia nekisk nagu".

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Purkšti silikoną į vamzdelį arba AEG mechanines dėtuves toks pat kenkėjiškas patarimas, kaip pasiūlyti bobai moteriai įsidėti silikoną į nosį. Nebent yra noro po kiek laiko išmesti ir dėtuves, ir vamzdelį. Silikonas visokias dulkes ir smėliuką kaupia. Paprasčiau gerai išvalyti dėtuves ir naudoti tesingus šratus. O vidinį vamzdelį prie noro galima dar ir poliruoti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienas supranta "tepima vamzdeli" savaip. As kai valau vamzdeli, pirma karta pravalau su svariu medvilniniu skudureliu nuo nesvarumu, paskui labai nedaug supurskiu silikono ant svaraus skudurelio ir pravalau visa vamzdeli. Kiek praktikoju sita valymo buda, nebuvau pastebejes, kad nukentetu taiklumas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

Sveiki, bedalyvaujant žaidimuose vis kamuoja mintis prisitvirtinti video kamerą prie ginklo ar galvos, kad vėliau būtų galima pasidžiaukti ar pasijuokti iš savęs. Žinau, kad ne vienas naudojate Contour kameras. Aš ebay randu labai įdomią alternatyvą (tikiuos už reklamą niekas labai nepyks) http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-Bullet-Full-HD1080P-Sport-Outdoor-DVR-Action-Camera-Mini-DV-Helmet-camcorder-/261202543811?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3cd0e284c3 Kokia jūsų nuomonė apie tokį žaisliuką? Gal kas jau yra ir išbandę?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, bedalyvaujant žaidimuose vis kamuoja mintis prisitvirtinti video kamerą prie ginklo ar galvos, kad vėliau būtų galima pasidžiaukti ar pasijuokti iš savęs. Žinau, kad ne vienas naudojate Contour kameras. Aš ebay randu labai įdomią alternatyvą (tikiuos už reklamą niekas labai nepyks) http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-Bullet-Full-HD1080P-Sport-Outdoor-DVR-Action-Camera-Mini-DV-Helmet-camcorder-/261202543811?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3cd0e284c3 Kokia jūsų nuomonė apie tokį žaisliuką? Gal kas jau yra ir išbandę?

http://www.ebay.com/itm/F9-DVR-Action-Camera-Bullet-Sport-Outdoor-Mini-DV-Helmet-camcorder-Full-HD1080P-/171091094891?pt=Camcorders_Professional_Video_Cameras&hash=item27d5d2ed6b

 

Pas sita pardaveja 16lt pigiau :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ta kaina +- 20lt nelabai rūpi, man įdomiau apskritai pats daiktas ar vertas tokių pinigų, ar bus pinigai išmesti į balą :)

Dėl ko jūs verčiau rinktumėtės tokią kamerą? Man asmeniškai daug malonesni gabaritai vadinamojo bullet type, manau turėtų daug geriau priglusti prie tvirtinamo paviršiaus ir mažiau išsikišti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ta kaina +- 20lt nelabai rūpi, man įdomiau apskritai pats daiktas ar vertas tokių pinigų, ar bus pinigai išmesti į balą :)

Dėl ko jūs verčiau rinktumėtės tokią kamerą? Man asmeniškai daug malonesni gabaritai vadinamojo bullet type, manau turėtų daug geriau priglusti prie tvirtinamo paviršiaus ir mažiau išsikišti.

Del tos bullet type kameros tai pas ja uzkeltas kontrastas ir nezinia kokios kokybes bus video nes labai daug kopiju

Jei turi salma tai labiau tiktu sj4000.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

isbandytos contour+, gopro . vaizdo kokybe gera bet matosi realiai labai nedidelis atstumas. vienintelis normalus pruduktas yra ATN SHOT TRAK HD kuris turi 5x zooma. montuojamas ant ginklo

O šią kamerą kažkokiu būdu įmanoma pritvirtinti prie šalmo? ar dėl zoom kiltų vaizdo stabilumo problemų? nes tiesiog ginklas toli gražu ne visą laiką būna nukreiptas į veiksmo pusę.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai http://www.atncorp.com/atn-shot-trak-hd-x (Lietuvoje yra, ar reikia siųstis?) už 500LTL esi labiau patenkintas, nei contour+ ar gopro, po 1000-1500LTL?

 

 

reikia siustis nes sviezias daiktas visai. pirma banga neperseniausiai praejo. daugumoj vietu dabar ant backorder stovi ir reiks laukt apie 3-4 savaites stocko.

 

kokybe tiek per go pro tiek per contour yra super. bet video ziurint atstumas kuri matai labai mazas. zaidejus uz 30-40m vos eina iziuret per 160cm istrizaines tv.

 

airsoftuj netinkama nei contour nei go pro. nebent CQB. o daugiau naudos mazai. nes ziurint video tik tu zinosi kas kur buvo. jei kam rodysi nelabai supras. kam filmuot jei poto nesimato nieko arba mazai kad kazkoks taskelis juodas juda.

 

plius vientelis normalus montavimas yra ant salmo(ziauriai nepatogu nes nekenciu salmo, bet cia jau skonio reikalas) arba ginklo plius kai pradedi filmuot jau esi priristas prie kameros. batareikos laiko mazai. galvot reikia kada ijungt kada isjungt. dazniausiai geriausius momentus paprasciau pamirsti nufilmuot nes ir taip yra ka veikt nei kamera junginet. arba filmuoji arba zaidi nes kitaip nesigauna nei viena nei kita

 

visumoj sudinas reikalas su filmavimu. du metus prafilmavau nemazai geimu zaisdamas. guli keli simtai gigu kompe medziagos ir bereikalo vieta uzema. nes ziuret kazkaip nei noro nei laiko yra. o jei dar redagavimu uzsiimt. zodziu turi neturet ka veikt arba but pamises ant to reikalo

 

aciu uz demesi

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...