Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Gal zinote..? Kaip..? Kur..? Kas..? Kada..? Kam..? Kodel..?


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 1.2k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Kiek skaitinėjau forume, tai cyma AK serija visai nebloga, bet nieko nepastebėjau apie M serija. Gal kas kažkokių atsiliepimų turyte?

Mastau apie http://airsoftas.lt/prekyba-airsoft-ginklais/M4-M16/airsoftinis_automatas_M4A1S.I.R(CM.008) kiek supratau tektu spyruoklę dėti silpnesne.

O kaip šis http://airsoftas.lt/prekyba-airsoft-ginklais/M4-M16/M4A1_S.I.R. ?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

CYMA garsėja savo AK serija, JG turi neblogų G36 replikų. PJ (A&K) žinomesnis dėl M-serijos (ypač žinomas jų SR-25 modelis), na ir DBoys, kurie daro neblogus AK bet turi gerą M ir SCAR seriją.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

"Replikos dizainą patvirtino pats AK47 kūrėjas Michailas Kalašnikovas, ant ginklo bei pakuotės jo sutikimu naudojamas kūrėjo atvaizdas ir parašas."

Pralynksmino :D

 

Jei pralinksmino, tai siūlau pasidomėti marketingu, licencijavimu, teisės į atvaizdą naudojimu ir pan.

 

Nuotrauka

 

 

Jo ir mania pralinksmino, as neziuriu ka raso man tik kad veiktu ir laikytu nebutu ten broko. : )

 

mane

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Patarčiau nedėti :). Byra. Guoliai gerai su kokia M100. Su M120 metalinės įvorės patikimiau. Bent mano tokia patirtis.

Per vėlu :) Užsisakiau Action firmos. Žiūrėsim, kaip laikys. Bet kokiu atveju, standartinius krumpliaračius sudrožti nebaisiai ir gaila :)

 

 

Jei pralinksmino, tai siūlau pasidomėti marketingu, licencijavimu, teisės į atvaizdą naudojimu ir pan.

 
Jap, marketingas tikrai linksmas pas tave:))
O Cybergun licencijos visai nelinksmina. Vartotojo požiūriu - liūdnas parazitizmo pavyzdys. Praktiškai vertės nekuriantis tarpininkas rebrand'inantis tuos pačius Azijos gamintojų produktus + stabdantis ieškiniais kitus gamintojus ir prekybininkus. 
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jap, marketingas tikrai linksmas pas tave:))
O Cybergun licencijos visai nelinksmina. Vartotojo požiūriu - liūdnas parazitizmo pavyzdys. Praktiškai vertės nekuriantis tarpininkas rebrand'inantis tuos pačius Azijos gamintojų produktus + stabdantis ieškiniais kitus gamintojus ir prekybininkus. 

 

Turiu galvoj Cybergun marketingą, ne aš su Kalašnikovu nuotraukoj ten :D

Dėl kitko, parašiau AŽ.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau pasiteirauti kolegų nuomonės dėl poros techninių sprendimų:
1. http://oi60.tinypic.com/29ofhc7.jpg Ten, kur esu pažymėjęs, iš apačios yra varžtas, kuris laiko tą priekinę dalį. Dėl spynos judėjimo kas kažkiek šūvių ta vieta vis atsipalaiduoja, pradeda klibėti, daugiau pašaudžius laikantis varžtas net išsisuka iki pusės. Kokie jūsų patarimai, ar užtektų tiesiog tą varžtą toje vietoje įtvirtint, kad negalėtų suktis ir ta dalis atsilaisvint ir kaip tą padaryti, kad visgi esant reikalui tą varžtą galėčiau išsukti?

Taip pat kitas klausimas:
SRC g36ke, originalus vidinis vamzdelis buvo ~430mm gal, dabar įdėtas precizinis 455mm ir atsiranda tokia bėda, kad vidinis vamzdelis vos vos išlenda iš flashiderio:
http://oi58.tinypic.com/2rcn1pf.jpg

Turiu duslintuvo imitaciją, kurią galiu užsukti, bet dėl poros cm ilginti ginklą geru sprindžiu nemanau kad yra pats geriausias variantas. Taigi (tiksliuose ginklų modeliuose gerai nesigaudau, tai prašau nesijuoti), kiek esu pastebėjęs, dauguma kolegų naudojamų g36ke/kv iš apsodo išeinantis vamzdis yra labai trumputis, o pas mane žymiai ilgesnis, galbūt pavyktų toks variantas pasikeisti išorinį vamzdį į trumpesnį ir tada sukti duslintuvą?
Arba gal kas kokioje parduotuvėje netyčiomis esate matę tiesiog ilgesnių flashiderių? Man asmeniškai nelabai sekėsi rasti tinkamų.
O gal tiesiog nupjauti tą išlendantį vamzdelio galiuką. Jei taip, tuomet kaip tai geriausia padaryti, kad nesugadinčiau viso vamzdelio?

P.S. kam skirtas tas daiktas ant vamzdžio tarp apsodo ir flashiderio? :)

Dėkoju.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labas,

 

Varzta ant pistoleto, gali pabandyt itvirtint su melynais (removable) sriegiu klijais. Del flashider, jei nenori labai ilgint ginklo, manau pora variantu, pasidaryt koki perejima 2-5cm ilgio, kad prailgintu vamzduka, arba pjaut vos ne ties apsodu palikus kysancius kelis cm, nest tekintojui, ir ipjaut reikiama sriegi, o tada det duslintuva. Arba kita variantas, ant esamo flashider vynioji bilenkiek lipnios juostos, nusuki galine duslintuvo dali (ta kuri turi tvirtinima ant sriegio) ir tiesiog labai tampriai uzmauni ant apvynioto flashider. Priklausomai nuo duslintuvo ilgio, gali nuvaryt iki to sustorejimo ant vamzdzio. Tada ir ten privyniok lipnios juostos, kad duslintuvas nesimakaluotu ir netrukdytu bbsam islekt.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pjaustyt vamzdi ir daryt ant jo nauja sriegi, kurs beje greiciausiai kairinis yra didele prabanga, ne bet koks tekintojas apsiims ji isvis daryt. As eiciau paprasciausiu keliu ir patrumpinciau precizini vamzduka. Jei pacio rankos ne visai kreivos gali santechniniu vamzdziu pjautuvu nupjaut ir karunele metalo grastu padaryt. Jei pats apsiimt nenori nesk ten kur taiso saldytuvus ir kita buitine technika ir paprasyk, jie turi spec irankius vamzdukam pjaustyt, o paprasysi dar ir karunele padarys, ir kainuot daug neturetu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...