Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Gal zinote..? Kaip..? Kur..? Kas..? Kada..? Kam..? Kodel..?


Rekomenduojami pranešimai

Ka manote apie SRC (Star Rainbow Corporation) fyrma? O butent apie tos fyrmos G36c http://www.oksalis.lt/prekes.php?nr=2&id=1290&sort=&stulpelis=&asc=&order=&paieska=&kategorija=94&sablonas=39&l=1&einamas_puslapis=1 girdejau ju greitosauda letesne nei JG, taciau didesnis suvio nuotolis, ar tai tiesa, jei taip ar didelis minusas letesne greitosauda?

Aciu uz sugaista laika.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 1.2k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Ka manote apie SRC (Star Rainbow Corporation) fyrma? O butent apie tos fyrmos G36c http://www.oksalis.lt/prekes.php?nr=2&id=1290&sort=&stulpelis=&asc=&order=&paieska=&kategorija=94&sablonas=39&l=1&einamas_puslapis=1 girdejau ju greitosauda letesne nei JG, taciau didesnis suvio nuotolis, ar tai tiesa, jei taip ar didelis minusas letesne greitosauda?

Aciu uz sugaista laika.

 

 

SRC lietuvos rinkoje pasirode viskai neseniai.

keik lietesne yra SRc greitosaudoa no JG ? 10, 50 suviu per minute ?

G36C nera kulikosvaidis kad pilti labai daug BBS per minute.

Bet greitosauda padidinama labai paprastai idedi 12 vol baterija, idedi kita motora. ir t.t

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

Sveiki. Turiu toki klausimeli. Zinau, kad tokiu atsakymu yra daug forume ir t.t. bet tereikia kad zinantis zmogus atsakytu dar karta asmeniskai man. Nesenei www.airsoftas.lt vel atsirado JG G36c. Tai mano klausimas butu toks: jei man yra 17 metu (18 sueis ateinanti 2011m. rudeni) ar apsimoka pirkti si ginkla dabar? (labai norisi pradeti anksciau). Ar mano amziaus zmones jama i savaitgalio zaidimus, ar i kitus, jei taip tai ar siuo metu laiku vyksta tokie zaidimai siauliuose? Ar mano issirinktas ginklas yra vertas 550lt gal yra kitur pigesniu, arba keliais litais brangesniu, bet geresniu (to paties modelio, ar ne nesvarbu, kad tik is pigesniu veiktu gerai). Labai aciu tiems kas nepatinges atsakyti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jei man yra 17 metu (18 sueis ateinanti 2011m. rudeni) ar apsimoka pirkti si ginkla dabar?

 

untitled.JPG

 

Štai tau atsakymas.

Jei rimtai, nepatingėk ir šį sekamdienį atvyk Zaidimai Siauliuose, mes viską tau paaiškinsime.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 weeks later...

Lygiai dvi celes :D

 

Ni-cd/ni-mh 1 cele = 1.2V

Li-po 1 cele = 3.7V

 

p.s. lipo akumuliatoriai kraunami per atskira jungti, kuri kiekviena cele krauna atskirai, t.y. 3,7v vienai celei

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aisq, oksali snekeja kitaip tipo i ta maza jungti galim kita batarke pajungt tiktai o ne kraut nu jie pavara ten :D. o ginklui paciam nk jei ta batarke blogai ikrauta idejes pabandyt buvau?

Aciu uz informacija.

 

Li-po akumai dazniausiai buna pakrauti 80% taip kad tik nusipirkes gali iskarto ir pliauskinti

 

http://www.vasilikos.com.gr/images/products/212_large

 

p.s. kraudamas su tuo pakroveju gali akuma nesunkiai susprogdinti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

akumas dar pofig. Durniausia butu jei akumas degti pradetu, o sitie akumai kaip dega gali paziureti youtubej. Plius issiskiria tiek slyksciu dumu kad tau tikrai nebutu galvoj kaip ji uzgesinti, begtum is chatos i lauka ir ziuretum kaip pleska tavo butas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 weeks later...

Sveiki, beieškant man reikiamo dalyko forume, visai susigundžiau ir pats pabandyti airsoft`ą.

Kariauk.lt 01.16 planuoja renginį kaip supratau jų tinklapyje.

 

Turiu pora klausimų.

1 Ar iš jūsų kažkas jame dalyvaus (geriausiai vilniečiai)

2 Rašo, kad duoda aprangą.. na ok. Bet ta apranga kaip skarmalas (vasarinė) ar normali šilta apranga.

Suprantu, skambinti ir klausti jų reik, bet dabar savaitgalis ne darbo diena. Ir šiaip planuoju jau savaitės užsiėmimus :)

Nujaučiu, kad apranga bus vasarinė, kurią reiks maukšlintis ant savų drabužių.. (nelabai praktiška) nuomonės?

 

Žodžiu laukiu kažkokių respons'ų.

Visai norėčiau išbandyti su kuo tas airsoftas valgomas :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku, Jūs tik ir patvirtinote mano nuojautą. Pats gan artimai buvau susijęs su paintball, prisimenu, kokią aprangą duodavo nuomininkams..

Na, bet nemanau, kad verta pirkti AEG'ą tik tam, kad pabandyti ar patinka airsoft'as :) Tai jei pavyks sudalyvauti, manau, nenumirsiu :lol:

Dabar tada dar vienas klausimas dėl aprangos. Ar jūs visi, kas žaidžiat, turit atskiras žiemines aprangas? Ar kažką tiesiog daugiau prisirengiat. Suprantu, kad bėgioti reik ir pan. Bet su švarkeliu juk neisi į kara :D :D

Megstinis storesnis ir camufležinis švarkas?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku, Jūs tik ir patvirtinote mano nuojautą. Pats gan artimai buvau susijęs su paintball, prisimenu, kokią aprangą duodavo nuomininkams..

Na, bet nemanau, kad verta pirkti AEG'ą tik tam, kad pabandyti ar patinka airsoft'as :) Tai jei pavyks sudalyvauti, manau, nenumirsiu :lol:

Dabar tada dar vienas klausimas dėl aprangos. Ar jūs visi, kas žaidžiat, turit atskiras žiemines aprangas? Ar kažką tiesiog daugiau prisirengiat. Suprantu, kad bėgioti reik ir pan. Bet su švarkeliu juk neisi į kara :D :D

Megstinis storesnis ir camufležinis švarkas?

 

Aktyviai judesi. Storai rengtis nepatariu. Striuke kuprineje, flysas/megztinis ant saves. Geri batai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Apatiniai ThermoWave (labai geras biudzetinis varijantas)+ flisas siltesnis ir patogios kelnes. Na aisku padorus batai bei kojines.

https://aic.lt/apatiniai-mara-kiniai-thermowave//prod_1236.html

https://aic.lt/apatinae-s-kelnae-s-thermowave//prod_1235.html

 

Maximose elementarių Termoware (ar kaip ten) apatinių komplektas (viršus+apačia) - 30lt. Ieškoti šalia kitų slidinėjimo prekių.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...