Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Sveiki Visi !


Arturas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • 3 weeks later...
  • Atsakymus 73
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Visiems is Lietuvos esantiems Airijoje kurie neabejingi Airsoftui!

 

Mes atsidareme!Laukiamia visu kurie nori zaisti kazka panasaus kaip Lietuvoje!Mums labai reikalinga jusu pagalba kad padaryti Airsoft-Battle-Zone geriausia vieta airsoftui Airijoje.Esame tikrai geroje vietoje ir pats miskas nemazas (8 ha) o ir po gero laiko supratau kad lietuviai ,lenkai, slovakai yra patys geriausi kariai.Mums reikia JUSU kad padarytume ABZ vieta,kur noretusi atvaziuoti dar karta.Be to mes jau turim jums priesu :winkwink: kaimynu lenku komanda laukia issukio( test game metu sumuse airius,ir mane :) Atlekit pasisaudyti!

 

P.S. Nebutume pradeje jei butu kur pasisaudyti!(nu negaliu as ziureti i padangas ir i paletes -bloga darosi)

 

Aciu !

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tao atva?iuo vėl :rolleyes: pasidoėsim airsoftu vėl :)

 

P.S.: matai, iki airijos toli, čia nebent jei kas ten dirbt va?iuoja....

:unsure: nebutum skeptikas :ph34r: kokia cia kalba parasei :ph34r: i lietuviu panasu :blush: Bet pradziuginai nors tu skaitai ka as cia paistau :angry:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 10 months later...

Manau, kad skilti visi skaito, tik nelabai noriai komentuoja. As labai dzhiaugiuosi, kad ir uzhsieno lietuviu tarpe atsiranda stipriu entuziastu, kurie kursto lietuvishka straikbol'o ugni. Kodel taip pasakiau? Nes pats jau kelerius metus ishvykes ish Lietuvos, negaliu pasigirti dalyvavimu big geim'uose ar ishvykomis i kitus masinio tipo renginius, kol kas ribojuosi vietiniais pasibarbenimais kulipkomis ir tikrai pritariu Air, kad dauguma vietiniu straikbolas idomus tik pasilakstymu tarp kruvos padangu, bei keletos palechiu. Mane lietuvishkas airsoft'as didzhiaja dalimi ir traukia tuo, jog jis neapsiriboja tik CQB irengtame sename apshnerkshtame rusyje ar panasiai, o daug stipriau itraukiantis ir atkuriantis beveik realia mushio simuliacija. O gal tai ka mudu su Air keikiam, tik komerciniai projekteliai, o gal tai bandymas pritraukti mases airsofto gerbeju ir daugelis uzhsienio airsofteriu nuo to pradeda? Tiesa sakant, nezhinau, bet manes tai neimponavo nuo pat pradzhiu, kai tik pradejau dometis airsof'tu. Va stai mishkas, gamta...mmm malonumas :) kol kas man tas nepasiekiama ir dar syki pasikartosiu, kad nuoshirdzhiai dzhiaugiuosi ir keliu abi rankas i virshu uzh Air ir Tommaziko projekta \o/ Shaunuoliai, vyrai! :D

 

chia buvo mazha mano, kaip prijauchianchio airsoftui zhmegaus nuomone. :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

sveiki. na as cia naujokas ir taip jau leme jog atsiduriau airijoje lietuvoje nespejes net normaliai pazaisti <_>

ir labai mielu noru prisijungciau prie tautieciu komandos :D

pats gyvenu Tralee tad gal konkreciau galit parasyti kur gi aikstele kur renkates ar turit treniruociu grafika?

na zoddziu kur man jus pasigauti :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

ar yra kas domisi Airsoftu Airijoje?Toks jausmas kad cia as vienas su savimi bendrauju :winkwink:

 

Musu www vel veikia www.abzireland.info

As skaitau, ir domiuosi. Na nelabai ka turejau atsakyt, tai ir neparasiau nieko. Toks jau mano budas. Jei ner ka sakyt - patyli. Na bent jau forumuose. Gyvai susitikus, kitas reikals, neduodu niekam isiziot ;)

Bet kokiu atveju geriausi linkejimai, ir sekmes :D

 

P.S. Beje, svetaine neveikia :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Sveiki visi Airsofto gerbejai!

Ziuriu labai laiku pataikiau :)

As esu lietuvis, bet gyvenu Airijoje (taip isejo), zaidziu Airsofta jau virs dvieju metu, turim iseiviu komanda kuri vadinasi "KOSA" (kad idomu cia www.airsoftkosa.org)

Airijoje jau senai yra Airsofto Asociacija (Irish Airsoft Association) ir nuo pernai metu Airsoftas pripazintas kaip sportas.

Tad noreciau ir jus paagituoti kad nesnaustumete ir kurtumete asociacija. Tarp kitko yra ir Europos Airsofto Asociacija (EAA).

Jei reikia kokios info pagalbos, padesim kuo galesim.

Turim mes dideliu planu.Pradziai noretume suplanuoti Airiu komandu pasirodyma kokiuose nors milsim zaidimuose Lietuvoje ir lietuviu Airijoje.

Zinoma kad tai igyvendinti reikes nemazai paprakaituoti, bet norais grysti visi prasidejimai.

Tam sykiuj tiek.

 

Jo yra tokia komanda :)

Paziuriu as jusu saita ir picasa nuotr.

Pazistu viena zmogu is Dublino. Su jumis zaidzia naujokas vienas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...