Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

KAIP ISSIRINKTI MAN TINKAMA AEG?


Katinas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Is patirties, visiem sturmo karabinam idealiausia yra 363mm max 420mm. Tada visur galima puikiai issisukt ir miske ir pastate. O visa kita, kaip Skeptikas ir minejo, gera kompresija, gerai suderintas mechanizmas ir geri sratukai, parinkti pagal ginklo galinguma.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 1k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Į klausimą gal neatsakysiu..

Diametras savaime nėra precizinis dalykas ;) ir šiaip pagal vyraujančią nuomonę sweet spot arčiau 6.03 ar netgi didesnio diametro, jei jau atsiribot nuo naudojamų šratų, tolerancijų, paviršiaus švarumo ir medžiagos.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Į klausimą gal neatsakysiu..

Diametras savaime nėra precizinis dalykas ;) ir šiaip pagal vyraujančią nuomonę sweet spot arčiau 6.03 ar netgi didesnio diametro, jei jau atsiribot nuo naudojamų šratų, tolerancijų, paviršiaus švarumo ir medžiagos.

http://www.youtube.com/watch?v=JljwimGRVAA

 

Nebent ką nors gali pastatyti priešais atliktus bandymus ir pateiktus rezultatus... Šaudant tais pačiais viduriais ir su tais pačiais šratais galima išgauti geresnius rezultatus. Žinoma, kaina savo daro, kadangi 6.01mm precizika nemažai kainuoja.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Vamzdis nuotoliui gal ir neturi įtakos, bet taiklumui turi... Dar kuo arčiau 6.01 mm diametro, tuo grupės krenta mažesniu "pasibarstymu"...

Siauresnis nereiškia geresnis. Jeigu kalbama apie "sniper" tipo ginklus tai 6.01 idealus bet pastačius ji i aeg bbs strigs dažniau. 6.03 yra ta "sweet spot" aeg'ams ir dar neužtenka kad vamzdis būtų siaurus dideli įtaką daro kaip viduje ar jis "smooth" ? Kad vamzdelis veiktu gerai turi buti "smooth" ir siaurus taigi ir reikia atkrepti dėmesį kas gamina tą ar kita nes pvz: PDI 6.05 visada bus geresnis nei koki element 6.03. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Seilė varvinau ilgai. Nusipirkau Coltą 1911 :)

 

+ : Šaudo tiksliai, stipriai, padarymo kokybė labai nebloga

- : Gali būti, kad negalėsi naudoti žaidimuose (mano matyti variantai tikrai viršija 120 m/s), CO2 balionas statosi į pistoleto rankeną, o dėtuvė yra siaura, maža ir į tikrą nepanaši niekaip :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat as ir seile varvinu i tris modeliukus, jau kai nusprendziau co2 kad bus, biski susiaurino rata :) ir uzkliuvo akis uz sio monstriuko :)

Jei virsyja m/s teks naudot tik treniruotem, o zaidimam bus dar vienas :)

 

Cia kaip merga kad rinkciaus su tais pistoletais, noirisi ir tos ir anos :) bet nesinori ir s... pasiimt, kad poto nebutu numestas i kampa :)

 

coltas 1911 tikrai neblogas variantas, bent jau kovinis tai tikrai :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu toki.  Zaidimams per galingas, tikrai negalesi zaisti. Nesiodavausi tik del vaizdo. I taikinius pasaudyti ir tai po sezono, kaput. Detaliu nera, tad guli kampe.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

... nes iš jo pataikius, tikėtina, nebereikės "prieteliaus" klausti" "Are you ok?" :)

 

jo jo, vienas didžiausių bulshitų pasaulio istorijoje. vienas plačiau žinomų pvz. 

[video=youtube]

pasak klasikos mylėtojų jo koja turėjo nukristi, o pats žmogas mirti nuo šoko, nes gi kempenktas stabdo iš vieno šūvio :D taip, žinoma.

 

Turėkit gėdos, prieš "one shot one kill with a .45 pistol" ir "klok negražus, o 1911 taaaajp graziai guli seife ir kai valau kas 10 suviu netgi saudo, todel butent 1911 yra tinkamiausias ginklas zombiu akopalipsei" nors interneto biškį paskaitykit.

 

Pašaudyt dinaminio net nesiūlau, nes visi gi "atnešioję" dahuja metų, viską ir taip žinot ir mokat.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taip giliai nekapstau :) Colt man tikrai labiau limpa prie rankos, nei "klock" :) Airsofte. O va darbe šaudau iš PM ir nesijaučiu nepilnaverčiu :)

 

Kaip pradėsiu normaliai ruoštis IPSC arba nuspręsiu, kad airsofte pistoletas man yra ne tik "atsasiuaras", tada ir užsiimsiu tuo klausimu plačiau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

jo jo, vienas didžiausių bulshitų pasaulio istorijoje. vienas plačiau žinomų pvz. 

[video=youtube]

pasak klasikos mylėtojų jo koja turėjo nukristi, o pats žmogas mirti nuo šoko, nes gi kempenktas stabdo iš vieno šūvio :D taip, žinoma.

 

Turėkit gėdos, prieš "one shot one kill with a .45 pistol" ir "klok negražus, o 1911 taaaajp graziai guli seife ir kai valau kas 10 suviu netgi saudo, todel butent 1911 yra tinkamiausias ginklas zombiu akopalipsei" nors interneto biškį paskaitykit.

 

Pašaudyt dinaminio net nesiūlau, nes visi gi "atnešioję" dahuja metų, viską ir taip žinot ir mokat.

Video vertimas - As taip stipriai isigandau staiga priartejusio plakato, kad pirstelejau ir suvi pirstas atliko greiciau nei mano letos smegenys spejo susivokti situacijoje :))))

 

Visada yra sakoma, ant ginklo gali buti simtai saugikliu, bet pagrindinis saugiklis yra tavo smegenys. Jei jos nedirba- nu sory niekas nepades ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip teko ir man paciam kuri laika "pazaisti" su 1911 (Tanfolio gamybos). Realybeje saudymo pasekmes tikrai ne tokios kaip filme "Last Man Standing" su Bruce'u Willis'u, taciau .45ACP kulka turi dideli "stabdymo poveiki" ar kaip tai teisingai lietuviskai vadinasi. Na ir vamzdzio "skyle" bei soviniai tikrai rimtai atrodo. 9 mm paliginus su .45ACP atrodo kaip melkaskes sovinys paliginus su 9 mm. Na ir kam idomu gali paskaityti (rusiskai):

http://ru.wikipedia.org/wiki/.45ACP

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...