Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Žaidimas sekmadienį Vilnius, ( Botanik ) 2 Lygis


botanik
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 62
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Išsakyta daug buvo vietoj, tad nesiplėsiu. Botanikai: ačiū už pastangas - idėja gera, teritorija irgi dėkinga, viskas būtų gal ir gerai, tačiau pasigesta vieno svarbaus elemento - adekvatumo... Už pastangas 10! Tačiau man užteko - YOPO (You Only Play Once).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui orgams , žaidimas jėgiškas , viskas nuolatiniam veiksme , nusikaliau kaip "sabaka" :)

 

P.S. dar dėkui vaikinukui , kuris šaratais pasidalino .

 Kaip ten sako "Ginklo broliui negaila :)) "

Žaidimas patiko, teritorija super, scenarijus įdomus, man asmeniškai naujas, tai todėl labai smagu, Botanikas kaip visada stebino parako kiekiais :DD

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu Botanikui uz iniciatyva, organizacija ir pastangas. Zaidimas super, viskas beveik labai gerai.

Reiketu tik kad visi pagal tas pacias taisykles elgtusi, o ne visi pagal savo.

Aciu tiems kas zaide saziningai, o tie kas pastoviai apgaudinejo ir gadino gera airsofto varda galetu ir pasitaisyti.

Iki kitu kovu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu Botanikui uz iniciatyva, organizacija ir pastangas. Zaidimas super, viskas beveik labai gerai.

Reiketu tik kad visi pagal tas pacias taisykles elgtusi, o ne visi pagal savo.

Aciu tiems kas zaide saziningai, o tie kas pastoviai apgaudinejo ir gadino gera airsofto varda galetu ir pasitaisyti.

Iki kitu kovu.

Kažkada mano žilagalvė senolė pasakė " vaikeli visur yra šūdo"  O kuo bendruomenė didesnė tuo jo daugiau.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

ačiu visiems už žaidimą. Man patiko. Bet visgi norėtusi apie sąžiningumą pakalbėti. 

Pagal taisykles klausitis priešo radijo ryšio draudžiama. Tačiau eidamas pro šali pats girdėjau kad melynųjų žaidėjo radijo stotelė transliavo mūsų raudonųjų kanalą... Negražu. Padariau pastabą kolegai iš melynųjų. Tykiuosi atsižvelgė.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada mano žilagalvė senolė pasakė " vaikeli visur yra šūdo"  O kuo bendruomenė didesnė tuo jo daugiau.

Manau visu dalyvaujanciu pareiga yra mazinti sudo kieki ir gal kada nors jo neliks.

Cia jeigu ziuret optimistiskai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

ačiu visiems už žaidimą. Man patiko. Bet visgi norėtusi apie sąžiningumą pakalbėti. 

Pagal taisykles klausitis priešo radijo ryšio draudžiama. Tačiau eidamas pro šali pats girdėjau kad melynųjų žaidėjo radijo stotelė transliavo mūsų raudonųjų kanalą... Negražu. Padariau pastabą kolegai iš melynųjų. Tykiuosi atsižvelgė.

 

Pilot- organizatoriai apdairiai praleido šitą aspektą. Briefo metu (čia kai paklausė ar visi žino taisykles ir visi sakė TAIP) apie radijo ryšį buvo nekalbėta. Vadai jau pusių briefo metu tik pasakė kanalus. Tai tiek.

 

Išsakysiu savo nuomonę. Pradėsiu nuo to, kad žaidžiu 6 su virš metų. Kol kas esu nežaidęs tik užsienyje ir Klaipėdoje. Mane jau kuris laikas stebina organizatorių nenoras nubausti/paviešinti pažeidėjus. Jiems tik pirštu pagrūmojama pagrūmojama ir pasakoma "daugiau taip nedaryk". Sausio mėn. buvo CQB kai radom korsarkes granatose, Vismaliukuose tokį diletantą užspotinom, senajam Botaniko poligone buvo tokia viena stipri situacija. Tas pats ir šitam geime. Nekalbu apie "maklaudus". Dievas mato visko būna - tankmė ir panašiai.

 

Žaidimo metu už rankos pagavom du žaidėjus, kurie šaudė akla ugnimi. Vienas žaidėjas pasidabinęs sportiniu kostiumu Adidas (atpažįstamu iš trijų juostų kamufliažo) šaudė per betoninę tvorą aklai sukiodamas ginklą pakėlęs virš jos. Jo pasiteisinimas "žaidžiu pirmą kartą - nežinojau". Kitas žaidėjas, akivaizdžiai nepilnametis ir kaip supratome iš jo žodžių neturintis LSB anketos (nes LSB anketa daroma nuo 18 metų) šaudė per skylę tvoroje, kur tilpo tik jo vamzdis. Į riksmus iš kitos pusės apie aklą ugnį nereagavo. Jo pasiteisinimas, kai pričiupo už rankos ir nuvedėm pas orgus "žinau, bet daugiau taip nedarysiu".

 

Nuvedus pas vieną asmenį su berods Vostok antsiuvu ant šalmo (įvardino save orgu) jis pasisakė prieš pažeidėjo paviešinimą. - tas mane asmeniškai piktina. Man asmeniškai dzin, kad tas vaikas apsiverks, nes dėdės pasakė, kad paviešins jo pažeidimą.

 

Beje, tas pats organizatorius padarė pastabą dėl to, kad naudoju bunkerį ant savo AK 2 lygio žaidime. Nesvarbu, kad botanik jau žaidimo pradžioje buvo informuotas apie tai, kad nemažai žaidėjų žaidžia su bunkeriais. kadangi buvau jau buvau gerokai piktas paprašiau, kad vardan teisybės tegu paskelbia tų pažeidėjų nick'us su padarytais pažeidimais ir šalia nepamiršta ir manęs įrašyti už bunkerio naudojimą. Sulaukiau daug žodžių, bet iki šiol veiksmų pažeidėjams įvardinti nebuvo imtasi.

 

Vienu vertus pats žaidimas, poligonas buvo tikrai gerai. Botaniko pyro buvo šauni ir tikrai turi aukštą kartelę užkeltą. Bet tokie pažeidimai - briefo nebuvimas, naujokai II lygio žaidime, nepilnamečiai, nesugebėjimas užtikrinti, net kad turėtų raudoną liemenę (buvo ir toks variantas). Aklos ugnys. Akivaizdu, kad daugėjant naujokių - bet mažėja adekvatumas taisyklėms.

 

Botanik - asmeniškai tau didelis dėkui, kad rankų nenuleidi. Sėkmės ateityje.

 

P.S. Organizatoriai pažeidimų nedaro - juos daro žaidėjai. Bet organizatoriai turi adekvačiai reaguoti į pažeidėjus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tikrai ? Viską ką čia surašei yra tik organizatoriaus problema. 

 

Ir pats gerulis, su bunkeriu :)

 

Luka, čia galbūt kiek drąstiškai apibendrinau. Bet jeigu aš žaidžiu su bunkeriu, tai čia mano, o ne organizatoriaus pažeidimas. Dėl bunkerio - ne šventasis. Nusprogo RPK dantys ir teko imti atsarginį. Kaip jau sakiau, organizatoriai neprieštaravo bunkerių naudojimui apskritai nuo pat žaidimo pradžios. Kita vertus - man nepadlų pasisakyti. Tu galėsi atsižvelgti, kad aš esu mėgstantis pristvirtinti barabaną ir daryti apyvartą :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jo dėl taisykliu tai šiek tiek apmaudu, žaidžiu nedaug, kažkur 1,5 metų, dalyvavau plius minus 10-15 žaidimų, iš jų 1 kartą buvo chronuojami ginklai ir gal 3 kartus primenamos taisyklės, stebima ar yra liemenės, dėtuvės ir t.t Tai manau didelių matematinių žinių nereikia iš 15 žaidimų 3 kartai kaip priklauso. Labai jaučiasi tas senųjų žaidėjų "nebaudžiamumas" gadina kažkiek atmosfera, bet visko pasitaiko, kartais ir pats gali būti neteisus kito atžvilgiu. Kas link naujų žaidėjų tai žmonės pagauna adrenaliną ir sustoti labai sunku, tai ir prasideda rembo style ir kiti reikalai, bet prisiminkit save pirmam game :) 2-3 žaidimai ir viskas žmogus žaidžia tvarkingai. Aš skaitau, kad Organizatoriai šiek tiek aptingo/apsileido, aišku ne scenarijų prasme, bet taisyklių priminimu ir jų laikymosi užtikrinimu. Pamatei pats kad pažeidė ar kažkas atėjo ir pranešė? Opa baudos minučių. Supyks, kad seną vilką ar vargšą naujoka skriaudžia ir liepia pasėdėti ant atsarginių suolelio? išeis susinervinęs iš žaidimo? Manau, kad toli neis, nes jeigu jaučia potraukį tokiam laisvalaikiui, tai pakeis ir mastymą, kad galėtų toliau be jokių pykčių leisti laiką ir negadinti bendros atmosferos.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Žaidimo metu už rankos pagavom du žaidėjus, kurie šaudė akla ugnimi.

Labai didvyriškas poelgis, pagaut du naujokus, kurie zaide gal pirma karta, vienam is ju buvo 15metu (zaide su tevu leidimo).Visus situs konfliktus galima susidernt vietoi, ka padare organizatoriai, zaidejas prisipazino kad padare klaida, ne gerai, bet kam kelt tokia panika forume?Zaidimas buvo 2 lygio, tik ant mechaniniu detuviu, bet nelabai grazu, kabint ant paprasto kalaso, bugna nuo kulkosvaidzio.

Turejau geriau nuomone apie S8, o jus cia verkiat forume

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pasisakisiu ir as, zaidziu virs 8 metu, bunkeriu buvo daug, maklaudu maciau bet nepiktibiniu, galejo ir nepajust pataikima, bet tie dalikai nesukelia pavojaus aplinkinem. Kitavertus pribegant prie tvoros gauti virs galvos serija is 2ju metru atsumo ir pamatiti kad virs tvoros iskistas tik ginklas ir zmogus akivaizdziai nemate kur saudo tai jau kitas klausymas. Neleistino galingumo petardos granatose - nesaugu. Automatine ugnis pastate - nesaugu! Uz tokius dalikus reikia zmones banint kad turetu laiko pamastit, ir tikrai prisimintu.

Buvau naujokas, buvo adrenalino ir kiek pamenu blogiausias dalikas kuri esu padares tai susaudziau i nugara is poros metru kolegas o ne pasakiau pif paf ginklas buvo 90 m/s. Beje uz tai buvo ilgas pokalbis. Kai buvau naujokas tai laikiausi senesniu kariu ir ziurejau ka ir kaip jie daro.

Apie verkyma... Kai jus metat granatas per tvora ir nematot kur viksta sprogimai ir nematot prieso judejimo nereikia nutraukt zaidima ir eit aiskintis, nes tai atrodo apgailetinai. Ipac kai poto zmogu isejusio i dialoga susaudo.

 

Botanikui aciu uz pastangas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pamatei pats kad pažeidė ar kažkas atėjo ir pranešė? Opa baudos minučių. Supyks, kad seną vilką ar vargšą naujoka skriaudžia ir liepia pasėdėti ant atsarginių suolelio? išeis susinervinęs iš žaidimo? Manau, kad toli neis, nes jeigu jaučia potraukį tokiam laisvalaikiui, tai pakeis ir mastymą, kad galėtų toliau be jokių pykčių leisti laiką ir negadinti bendros atmosferos.

 

 

Aš po to "orgo" užsibaninau ir nuėjo pasėdėti. Daugiau nebežaidžiau. Iš principo.

 

Labai didvyriškas poelgis, pagaut du naujokus, kurie zaide gal pirma karta, vienam is ju buvo 15metu (zaide su tevu leidimo).Visus situs konfliktus galima susidernt vietoi, ka padare organizatoriai, zaidejas prisipazino kad padare klaida, ne gerai, bet kam kelt tokia panika forume?Zaidimas buvo 2 lygio, tik ant mechaniniu detuviu, bet nelabai grazu, kabint ant paprasto kalaso, bugna nuo kulkosvaidzio.

Turejau geriau nuomone apie S8, o jus cia verkiat forume

 

Nežinau Kwazlar ar tu čia tas ORGAS su kuriuo teko "maloniai" pabendrauti. Tačiau po klaviatūros ironija slepiasi elementarus kritikos bijojimas.

 

atsakymai į tavo Kwazlar arguementus:

 

Visus situs konfliktus galima susidernt vietoi, ka padare organizatoriai

organizatorius nenorėdamas pyktis su savo 15 metų klientų ir jo tėčiu nieko daugiau nepasakė kaip "viskas bus normaliai" ir leido toliau žaist.

 

panika forume

 

Panikos nėra. Po žaidimų yra priimta padėkoti organizatoriams ir išreikšti pastebėjimus idant būtų geresni žaidimai. Aš nelinkęs melstis orgams, kad jie nuostabūs ir viską axujienai padarė. Botanikui padėkojau ir su juo kalbėjau asmeniškai. Tamstai nepatinka kritika - neskaitytk, neatsakinėk. Koks tau skirtumas.

 

Zaidimas buvo 2 lygio, tik ant mechaniniu detuviu, bet nelabai grazu, kabint ant paprasto kalaso, bugna nuo kulkosvaidzio.

 

Žaidimas buvo be lygio. Ta pati vaikų xebra buvo su bunkeriu ant MP5. Iš kitų irgi girdėjau apie bunkerių naudojimą. Atvyko žaidėjai akivaizdžiai nežaidę, nesiregistravę LSB, neturintys savo įrangos. Asmeniškai tu man parodyk, kur žaidimo aprašyme nurodyta, kad negalime naudoti bunkerių. Tie keli žaidę Vismaliukuose gal ir suprato. Man buvo nurodyta, kad aš pažeidžiau taisykles ir kokie orgo veiksmai? Jokių.

 

Turejau geriau nuomone apie S8, o jus cia verkiat forume

 

Nežinau kurioje vietoje tau sugedo nuomonė apie S8. Ar, kad nepasakėm, kad mylim už nuostabų geimą? Ar kad bunkerį naudojau?

 

Nieko asmeniško prieš ar už komandai VOSTOK neturiu...

 

Bet man bendrai tariant nusišikti ant nuomonės tų žaidėjų ir orgų, kurie nieko apart savęs negerbia.

 

P.S. Čia visur asmeninė mano, kad žaidėjo nuomonė. S8PMC čia nuomonės neišreiškė.

 

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...