Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Žaidimas sekmadienį Vilnius, ( Botanik ) 2 Lygis


botanik
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, aš UNO. Airsoftą žaidžiu jau dešimt metų.

 

JJ naudojo bunkerį :D Iš kur jis dar tokį gavo? Mes lyg juos sudeginom pernai per jonines lauže... Nu mes jam skirsim kokią nors bausmę, jei organizatoriai nieko nesiima.

 

Turejau geriau nuomone apie S8, o jus cia verkiat forume

 

Tarp kitko Kwazlar, ar bus gerai jei išmesim JJ iš kompanijos? Ar pasikeis tavo nuomonė apie mus?

 

- - -

 

Apie verkyma... Kai jus metat granatas per tvora ir nematot kur viksta sprogimai ir nematot prieso judejimo nereikia nutraukt zaidima ir eit aiskintis, nes tai atrodo apgailetinai. Ipac kai poto zmogu isejusio i dialoga susaudo.

 

Nuotrauka

 

Ps.: Prisimenu, kaip Nerijus pagavo mane, kad žaidimo metu nešiojausi tuščią bunkerį (bbž iš kodėl aš jį pasiėmiau). Gavom baną (ir comandos) sekančiam žaidimui. Ginčų nekilo. Nurijom, kiaušus sutraukėm į pilvą. Atvarėm tik į sekantį. Pagarba.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 62
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Labai didvyriškas poelgis, pagaut du naujokus, kurie zaide gal pirma karta, vienam is ju buvo 15metu (zaide su tevu leidimo).Visus situs konfliktus galima susidernt vietoi, ka padare organizatoriai, zaidejas prisipazino kad padare klaida, ne gerai, bet kam kelt tokia panika forume?Zaidimas buvo 2 lygio, tik ant mechaniniu detuviu, bet nelabai grazu, kabint ant paprasto kalaso, bugna nuo kulkosvaidzio.Turejau geriau nuomone apie S8, o jus cia verkiat forume

15 metų vaikas ar 98 bobutė, ginklai tokie patįs, žala analogiška. Tėvų leidimas nė kiek nepalengvina traumos žalos ;) Naujokas, antra kartą žaidime - tai tik ne lengvinanti, o kaip tik sunkinanti aplinkybė. Naujokus reikia itin kruopščiai supažindinti su taisyklėmis, nes jiems tai pirmas kartas. O už naujokų klaidas atsakomybė ne tik jiems, bet ir tiems žmonėms, kurie atvedė įleido juos į žaidimą tinkamai jų neparuošę. Manau, kad kiekvienas adekvatus airsofteris sutiks, kad LSB taisyklės nėra iš piršto laužtos, jų dėka žaidimai yra saugesni ir smagesni visoms žaidimo pusėms. Atsisakykime jų, ir manau po metų nebesurinksim ir 20 žaidėjų į žaidimą :)Kas dėl bausmių. Labai šaunu, kad žaidėjai pastebi ir atkreipia dėmesį į nusižengėlius. Bet gal gana kaltinti orgus? Pamatei pažeidimą, užsidėjai liemenę, priėjai ir paklausei nicko. Nepasakė nicko - nufotografuok su telefonu. Po žaidimo pats gali paskelbti forume savo aptiktų pažeidėjų sąrašą. O ir LSK anketoj gali parašyti kada, kokio žaidimo metu konkretus žaidėjas padarė nusižengimą. Prieš žaidimą, atsakingi orgai peržiūri LSK anketas ir tokius pažymėtojus nukels į registracijos galą, žaidimo metu galės skirti didesnį dėmesį, užvarvolins geltoną gėdos kepurę, ar duos daugiau laiko žaidimo metu pasistudijuoti taisykles.Džiugu, kad bendruomenė neabejinga nusižengimams ir jų kiekio didėjimui. Tačiau šiuo metu neturime jokio "organo" kuris galėtų tai sukontroliuoti. Juo galime būti tik mes patįs - neabejingi LSB žaidėjai.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Del tu berniuku kur baisiai jauni, tai tikrai ne pirmas sykis pas juos dalyvaujant zaidime. Nepamenu ar konkreciai tas kur JJ atsivede ar is ju kompanijos, bet yra pakankamai patyre Legiono daromuose zaidimuose. Kwazlarui greiciau kliuna tai, kad issiaiskinus viska zaidimo metu, ta pati situacija per nauja eskaluojama komentaruose ir is to vel daromas dramblys.

 

Manau Antoskalt issakyta mintis del nusizengelio banininimo zaidimo metu, yra efektyvi priemone ir ja reiktu imti taikyti, bet organizatoriai geriau zino kas ir kaip turetu but daroma.

 

Del JJ ir bunkerio, nepulkit zmogaus, kulkosvaidis sugedo, tai ka daryt jei kitas ginklas AK, bet nera detuviu.... visiem pasitaiko ir tikrai jokio nusizengimo, bent jau mano galva, nera (ypac jei orgus informuoji ir suderini).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniskai Simpsonas visa ta  pasake tik prie  masinos..po zaidimu.As taip suprantu...ateik pas orgus ir pasakyk kaip ir kas ir  kada,a ne forume po zaidimu.Kodel Simpsonas  man  zaidimu metu nieko ne  pasake-KLAUSIMAS.Nezinau..Gal Simpsonu forume lengviau...gal.

zaidimu metu buvo pretenzijos  del maklaudo-bet buvo pasakyta iskart!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nesivaikysiu tavęs botanik po visą poligoną. Radom asmenį, kuris prisistatė orgu - jam buvo pasakyta dar žaidimo metu. Jis nieko nedarė.

 

Pagrindinė esmė - koks skirtumas, kad aš tau botanik ar kokiam kitam orgui pasakysiu. Galime 3se pasakyti. Koks iš to rezultatas? Pirštu orgas pagrūmos ir gali eiti toliau žaisti.

 

Aš matau tik tokią tendenciją - orgai šaukia, kad žaidėjai patys turi būti sąmoningi. Nurodai konkretų pažeidėją - veiksmų nulis.  "jis daugiau taip nedarys" - to nepakanka, mes ne vaikų darželyje. Iškeli purvą viešai - pradeda pisti protą, kad tavo reputacija dabar sušikta arba duoda suprasti, kad esi klaviatūros karys. O tie kurie pasidaro linksmą rastrielką kitų saugumo arba laisvalaikio sąskaita - juokiasi iš to.

 

Pasidariau tik vieną išvadą - daryk tu per geimus ką nori. Jeigu būsi protingas, nutaisysi akytes kaip mušamo šuns ir dar būsi nepilnametis - iš vis lafą.

 

Tai tiek.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Labai didvyriškas poelgis, pagaut du naujokus, kurie zaide gal pirma karta, vienam is ju buvo 15metu (zaide su tevu leidimo).Visus situs konfliktus galima susidernt vietoi, ka padare organizatoriai, zaidejas prisipazino kad padare klaida, ne gerai, bet kam kelt tokia panika forume?Zaidimas buvo 2 lygio, tik ant mechaniniu detuviu, bet nelabai grazu, kabint ant paprasto kalaso, bugna nuo kulkosvaidzio.

Turejau geriau nuomone apie S8, o jus cia verkiat forume

 

Kwazlarai, tai tu apsispresk. Cia tavo zodziai is kitos temos (apie maklaudus):

 

"pasibaige kantrybe

1 --R rase: ka daryt jeigu netinka prie anturazo? pas mane jau senai guli 2 antsiuviai su mano niku, bet kur as jos uzdesiu ant mashalato? Gadint uniforma as nelabai noriu. Labai sunku prieit ir pasiklaust niko? arba paimt uz rankos ir nuvesti iki orgu?"

 

Zmones paeme uz rankos ir nuvede pas orgus. Tai dabar tu padjobkes metai, kad tipo naujokus kankina?

 

P.S. Nuoroda i tavo posta:

http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?/topic/1047-idomus-pamastimai-apie-maklaudizma/page-7&do=findComment&comment=145960

 

O paviesinta forume del to kad is orgu jokiu veiksmu pazeideju atzvilgiu nesulaukta.

Redagavo Deimos
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  Kas liečia bunkerių naudojimą , tai ar matėt , kad organizatorius akcentuotų tik mech. dėtuvių naudojimą ? Ne? Tai ko čia cypiat ? Manau 2 lygis įvardintas daugiau dėl scenarijaus sudėtingumo ir tikslo surinkti labiau patyrusius žaidėjus jam vykdyti .

 

2 Lygis Žaidimas skirtas pilnamečiams žaidėjams turintiems savo įrangą ir priklausantiems LSB bendruomenei (registruoti Laisvai samdomi kariai arba registruotų komandų nariams bendruomenės forume www.airsoftgun.lt ) . Žaidimo metu galima naudotis tik mechanines dėtuves (Low , Mid cap tipo (be ratukų), kulkosvaidžiams netaikoma. Žaidime naudojami 'medikai'. Žaidimo trukmė nuo 4-6 valandų .

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 Siūlau temą rakinti ir daugiau bendrauti gyvai , žaidimuose , prieš ir po !

 

 

Gyvai, cia tipo taip?

 

 

Kas nesupranta rusiskai, vertimas:

 

- Koks tavo nick'as?! Koks tavo nick'as?!!!

- Neturime mes nick'u, mes nuomininkai...

 

:P

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kreipiuosi i J.J.Simpson!

Visu pirma noriu pabrezti Jusu padarytus LSB taisykliu pazeidimus zaidimo metu ir pazeidimus, smeista aptariant pati zaidima.

  Zaidimo metu: Dideles talpos detuves naudojimas "Kiausai", Nepagarba kitu zaideju atzvilgiu (necenzuriniu zodziu vartojimas), piktybiskas nesantaikos kurstymas.

  Aptariant zaidimo rezultatus forume: necenzuriniu zodziu vartojimas (foruma skaito visi ir nepilnameciai, taigi tai nepriimtina), Melavimas apie orgu informavima del dideles talpos detuviu naudojima, rementis melu nesantaikos forume kurstymas.

 

J.J. Tai as tas "orgas" su kuriuo jus kalbejot apie uzviksiuota, zaidimo metu padaryta, pazeidima. Kodel as jusu nepalaikiau? Nes Pazeidejas ir taip gavo pakankama bausme po jusu daugkartiniu uzgauliojimu, grasinimu ir t.t. buvo padarytas pakankamai didelis moralinis spaudimas pazeidejo atzvilgiu po kurio mano manymu Jis ilga laika isliks saziningas LSB narys. Tiesiog jusu "adekvatus" veiksmai man napriimtini. Pokalbio metu jus ta puikiausiai supratot.... ar nesupratot................

  O del jusu pazeidimu- tiesiog tegu visi zino kad esate melagis, nesantaikos kurstytojas ir "adekvatus asmuo".

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...