Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Vogta įranga / Stolen equipment


Rekomenduojami pranešimai

Tai negrasinimas. Kiekvienas is cia esanciu ir kazkiek nusimananciu apie teisetvarka pasakys, jog tai nera grasinimas.

as niekam negrasinu niekada, visada stengiuosi isvengti nesklandumu...Taciau, siandien, su visa pagarba, tu, Mariau, labai nuosirdziai stengiesi nupiesti mane toki, koki tau patogu mane matyti.

Sekmes, gero vakaro.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 51
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

nieko as neisisukineju. Mudu abu puikiai zinome, ka as tau esu skolingas. Jokiu cia klausimu-atsakymu viktorinos zaisti nereikia.

Ne tu ivardink, nes jei zadi panadot si foruma teisesaugoje kaltindamas mane, as irgi noriu tai panaudot kiek tu man skolingas jei primirsai as tau priminsiu, kokia tu suma pats ivardines esi - tavo zodziai: "tai va...jeigu jis ju nenusplavino kazkur...tai bus ginklai, jei ne..tai litai... ivertinau juos viena parasiau 1100, kita 1400"

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Beda tame, kad skolinimo faktas neuzfiksuotas rastiskai, tai teisiniu keliu nieko nepesi, nes nera skolinima irodancio fakto. Del "palikti zmogaus sazinei", na vis tik ne poros simtu litu klausimas, gal verta idet dar siek tiek pastangu ir atsiimt tai kas priklauso? O su salyga, kad zmogus elgiasi, ne kaip zmogus, tai gal tegu grazina visa suma, o ne uz viena daikta. Nes jei kiauliskai elgiasi, tai reik biski mokyt.

 

Civilinis kodeksas privalomą rašytinę formą sandoriams numato nuo 5000 Lt. Jei toks sandoris nėra įformintas reikalaujama forma, jis nėra negaliojantis, tik tada jį įrodinėjant negalima remtis liudininkų parodymais, išskyrus numatytas išimtis.

Šiuo atveju, kaip suprantu, yra susirašinėjimas Facebooke ir kitur, vieši pareiškimai, taip pat galbūt kitų įrodymų, kuriais galima būtų įrodyti panaudos sandorio egzistavimą, todėl galbūt nėra taip, kad teisiniu keliu nieko nepavyks išpešti. Ar ginti savo pažeistas teises ir kokiu būdu - jau pačio asmens reikalas.

 

 

Luka, uz tokius pinigus galima ir i cype ir dar kitaip......

 

Civiliniuose santykiuose nėra laisvės atėmimo bausmės, nepriklausomai nuo sumų. Nebent čia būtų kokia BK numatyta sudėtis, pvz sukčiavimas.

 

Dėl vardo, pavardės ir nuotraukos paskelbimo - gali būti bėdų, daugiau nekomentuosiu :)

 

 

Jei kam reikės pagalbos susirašant ieškinį - kreipkitės, atrodo visai įdomiai :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

faktas.

 

Uztenka tik matyti, kokias sumas jis skolingas, ir kaip kalba cia, tai jau kone pasako viska apie ji.

faktas. Na bet gal kiti supras kad negalima tureti jokiu reikalu su zmogum be atitinkamu rastu ir parasu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Kadangi p. Desperado pats pradėjo forume visą šį susirašinėjimą, pats visaip paviešino savo asmenį, tai norėtųsi, kad pats visiems ir parašytų ar jo veiksmuose buvo ar nebuvo sukčiavimo fakto.  Airsofterių bendruomenė yra visai ne maža, jos nariai dirba įvairiausiuose įstaigose ir visai aktualu žinoti, kaip vertinti p. Desperado jį susitikus. Jo skolos vienam ar kitam nariui nedomina, norėtųsi žinoti tik dėl sukčiavimo. Ar įrangos vagystės faktas buvo ar tai tik priedanga.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Irangos vagystes faktas buvo. jis yra uzfiksuotas, buvo pradetas ikiteisminis tyrimas, veliau prokuratura ji nutrauke, nes....kaip visada...nieko naujo...

ka apie mane masto sios bendruomenes nariai, tai yra ju asmeninis reikalas, kiekvienas is musu turime teise i savo asmenine nuomone...

Siuo atveju, galvojama, jog as pats imitavau vagyste, turedamas tiksla pasipelnyti...

Zinau tik viena...anksciau ar veliau, vistiek paaiskes tikroji tiesa....tam, kam tai labai aktualu, tas suzinos, jog sukciavimo nebuvo...

Mano skolos, tai yra mano ir tu zmoniu, kuriems as skolingas, reikalas...tad siuo klausimu diskutuoti cia ne vieta...

Tai pat, esu tikras...jog as sugebesiu grazinti savo skolas visiems, kam esu skolingas, nes as taip noriu.... NIEKADA, nuo nieko nesislapsciau, niekada nesigyniau savo skolu, kurias pasidariau del savo aplaidumo ir realios situacijos nevertinimo....bet, zinia....visi mes turime teise klysti....kaip ir teise, pasitaisyti....tad as to siekiu....ir neabejotinai pasieksiu...

Komentuoti, teisti, ar kazkaip kitaip apkalbeti zmones, ne paslaptis, galimai mes megstame visi....asmeniskai as labai to vengiu...

Tad...pasakysiu sekanciai....man liko visai nedaug...vertinant, skaicius, kurie mane prislege 2008.

Panasu, jog isipaisysiu i "penkmecio" plana...

Na, o tada...atostogos... :)

Sekmes visiems, saugokit save!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 Share


×
×
  • Sukurti naują...