Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

S.T.A.L.K.E.R. 2 - Norų Pildytojas


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 224
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

O tokie antsiuvai būs? https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10169454_640921239297126_601533344_n.jpg :)))

 

 

O šiaip klausimas, ar šių metu, ar anų metų stalkerio pranešimuose skaičiau apie ginklus. Lygtais buvo parašyta, kad pradžioje galima būs naudoti tik pistoletą, bent jau stalkeriams, kitoms grupuotėms nežinau. Tai tiesa ar ne? Jeigu tiesa, ką jeigu aš būsiu be pistoleto tik su automatu, man būs suteiktas pistoletas, ar man iš anksto (iki žaidimo) teks įsigyti, išsinuomoti?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O tokie antsiuvai būs? https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10169454_640921239297126_601533344_n.jpg :)))

 

 

O šiaip klausimas, ar šių metu, ar anų metų stalkerio pranešimuose skaičiau apie ginklus. Lygtais buvo parašyta, kad pradžioje galima būs naudoti tik pistoletą, bent jau stalkeriams, kitoms grupuotėms nežinau. Tai tiesa ar ne? Jeigu tiesa, ką jeigu aš būsiu be pistoleto tik su automatu, man būs suteiktas pistoletas, ar man iš anksto (iki žaidimo) teks įsigyti, išsinuomoti?

 

Tai yra pirmo žaidimo tęsinys (skaityk legendą), todėl ginklų aktyvuoti nereikia (skaityk taisykles).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Hi! 

Estonian player here. As we haven't had Stalker game in our country for two years already, we're really itching for a game :D

What do you think, would we be ok on the game with knowledge of only english and russian languages?

Players would be approximately 8 (can't tell yet, as saw the game announce only yesterday) and we're Monolith players.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Hi! 

Estonian player here. As we haven't had Stalker game in our country for two years already, we're really itching for a game :D

What do you think, would we be ok on the game with knowledge of only english and russian languages?

Players would be approximately 8 (can't tell yet, as saw the game announce only yesterday) and we're Monolith players.

 

Ответил в ПМ.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

pernai metais,kalbejot,lad pateikus turima senojo zaidimo dalyvio pasa, bus nuolaida ar bonusai?

Aš irgi tai girdėjau, prisidedu prie klausimo, ar bus nuolaida :)

Dar klausimas dėl nuolaidų pernai dalyvavusiems ir pasus išsaugojusiems žaidėjams, kada žinosim kokia ta nuolaidėlė.

Mūsų kompanijoj 2 tokie žmonės yra.

 

Dėl nuolaidos:

Visiems žaidėjams kurie išsaugojo Паспорт'ą iš praeito žaidimo, iš organizatorių gaus vieną LK sauso maisto davinį, bet poligone registracijos metu reikės  jį pateikti organizatoriams.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Klausimas orgams - Situacija: Radau granatą ("zanačką") ir įsidėjau ją į granatos krepšiuką (pouch`ą) pritaisytą prie lemenės. Mane nukovė kitas žaidėjas. Apieškojimo metu žaidėjas ištuštino mano "žaidybinių daiktų krepšį", tačiau granatos nepaėmė, nes ji buvo liemenėje ir apžiūrėti jos, nesumąstė.Klausimas - Ar granatas, kaip žaidybinį daiktą, laikyti daiktų krepšyje? Ar Apieškantis žaidėjas pats kaltas, jog nerado ar aš turėčiau jam pasakyti, kad yra dar ir granata?Jei žaidėjas nepaėmė granatos, suprantama, jog turiu ją palikti gulėti toje vietoje, kur mane nukovė ir išeiti į mertviaką.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas orgams - Situacija: Radau granatą ("zanačką") ir įsidėjau ją į granatos krepšiuką (pouch`ą) pritaisytą prie lemenės. Mane nukovė kitas žaidėjas. Apieškojimo metu žaidėjas ištuštino mano "žaidybinių daiktų krepšį", tačiau granatos nepaėmė, nes ji buvo liemenėje ir apžiūrėti jos, nesumąstė.Klausimas - Ar granatas, kaip žaidybinį daiktą, laikyti daiktų krepšyje? Ar Apieškantis žaidėjas pats kaltas, jog nerado ar aš turėčiau jam pasakyti, kad yra dar ir granata?Jei žaidėjas nepaėmė granatos, suprantama, jog turiu ją palikti gulėti toje vietoje, kur mane nukovė ir išeiti į mertviaką.

1. Granatas, šovinius, vakcinas, artefaktus laikome krepšyje, čia reikia tam kad apieškant nereikėtų grabalioti kito žaidėjo bei nurenginėti jį iki kojinių.  :)

bet visada reikia užduoti kontrolinį klausimą: ar turi granatą, vakciną ir tt. - žaidėjas visada privalo atsakyti sąžiningai ir jeigu turi kitoje kišenėje "netyčia" pasidėjęs privalo atiduoti apieškojimą atliekančiam žaidėjui.

 

2. Grantų, šovinių, vakcinų, maisto, vandens ir t.t. išskyrus artefaktus nukovimo vietoje palikti nereikia.  

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...