Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 63
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Ačiū orgams už mokymus ir gerą žaidimą. Ir aišku už gardžia košę.

 

Bet visgi dar yra žaidėju kurį nušovus jis sugeba po 2 sekundžiu dar atsisukt ir tave nušaut, "Tipo aš sukausi tuo metu".... ir kol aiškiniesi tave kitas nušauna "tipo nipadielu kaip gyvą" reziumė išeinam abudu... Jei tas ilgai mirštantis iš raudonųjų teamo skaito šį forumą tai supras apie kurį kalbu (veiksmas jaunelyno pušynėly). Prasileidai tai išeik garbingai.   Išgyvendint reik iš sąmonės tokius bajerius. čia ne filmas kuriame mirdamas ir krisdamas dar sugeba 5 nušaut... Bet  tai buvo mano vienintelis incidentas. Visą kitą OK.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū orgams už mokymus ir gerą žaidimą. Ir aišku už gardžia košę.

 

Bet visgi dar yra žaidėju kurį nušovus jis sugeba po 2 sekundžiu dar atsisukt ir tave nušaut, "Tipo aš sukausi tuo metu".... ir kol aiškiniesi tave kitas nušauna "tipo nipadielu kaip gyvą" reziumė išeinam abudu... Jei tas ilgai mirštantis iš raudonųjų teamo skaito šį forumą tai supras apie kurį kalbu (veiksmas jaunelyno pušynėly). Prasileidai tai išeik garbingai.   Išgyvendint reik iš sąmonės tokius bajerius. čia ne filmas kuriame mirdamas ir krisdamas dar sugeba 5 nušaut... Bet  tai buvo mano vienintelis incidentas. Visą kitą OK.

Manjac, sutirštinai spalvas su 2 sekundėmis, taip jaunuolyne buvau aš taip tu mane nušovei gal pusė ar sekunde greičiau, nors tuo metu aš taip pat nuspaudžiau gaiduką ir BBs į tave pataikė. Ir ką, aš pripažinau kad nušautas dedu liemenę ir einu, o tu aiškini kas pirmas ką nušovė? Dar kartą paklausyk ką sako instruktažo metu...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Manjac, sutirštinai spalvas su 2 sekundėmis, taip jaunuolyne buvau aš taip tu mane nušovei gal pusė ar sekunde greičiau, nors tuo metu aš taip pat nuspaudžiau gaiduką ir BBs į tave pataikė. Ir ką, aš pripažinau kad nušautas dedu liemenę ir einu, o tu aiškini kas pirmas ką nušovė? Dar kartą paklausyk ką sako instruktažo metu...

nunereikia lia lia. sakyciau saudemes kuri laika tarpusavy tai tiketina kad viens kita. tu atsisukai tik kai sratu gavai. realiai pats supranti kaip tai atrodo. ejai pro sona o ne tiesiai i mane. kita vertus saziningumo reikalas. sekmes zaidimuose.

P.S. o aiskinuos todel kad pasautas nepasakei nieko o serija pirma paleidai, nei hit nei yra nei pataikei nei ranka pakelei, tik kai i mane pataikei  paklausiau ar nenusautas esi, paklaustas prisidavei. nu tai is kur man zinot kas darosi, todel ir aiskinausi kodel lavonai po sekundes dar saudo. 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet tu įdomus žmogau, tu sugebi per sekundę nuspręsti kas kada sukosi, kada šratų gavo. Super tavo reakcija. O dėl pasakymo kad nukautas, tai tikriausiai aš turėjau irgi per sekundę suspėti pasakyti? Na kitą kart pasistengsiu...

Šio pokalbio nebetęsiu nes jis darosi beprasmiškas. Pagrindinė esmė kurią išdėstė Meidanas - abu lavonai. Sėkmės ir tau žaidimuose.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share


×
×
  • Sukurti naują...