Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

T jungtis


Ping
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Visi už ir prieš. Ar apsimoka keisti senąją smallbig jungtį į T?P.S. Ieškojau tokios temos, bet nelabai radau forume. Jei vistik pražioplinau - nukreipkit, gal kiti lengviau ras. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Neapsimoka - pats i tokia buvau pasikeites ir tik spjaudziausi: liezuveliai raitosi, buna sudetinga jas atjungti ir dar sunkiau sujungti... net nekalbu apie apnasas.

 

Jei nori tikrai geros jungties, rinkis XT60. Visos naujos li-po batarkes ir ju pakrovejai jau keliauja su jomis: ir jungiasi patogiai bei lengvai ir uzdaro budo, kas apsaugo nuo dregmes ir apnasu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš gana ilgai turėjau T jungtį,lengviau sujungt ir atjungt buvo,bent man. Dėl oksidacijų ir tt nežinau,bet man asmeniškai geriau nei paprasta (standartinė) jungtis

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane visur sudetos deans jungtys (liaudiskai T, pirktos is hobby king), neturiu jokiu nusiskundimu - nieks nesiraito, nesioksiduoja, lengvai prisijungia/atsijungia, dazniausiai problemos su jomis prasideda, kada maisomos keliu skirtingu gamintoju jungtys.

 

Gamykliskai ant sautuvo buvo timiya, todel buvau jas uzdejes ir ant akumo (akumas buvo pirktas isvis be jungciu), taciau nelabai si jungtis bendravo su 11.1V lipo.

Kas del XT60 ar EC5 - kulkosvaidziui gal ir apsimoketu tokia deti, ant automato - nebent jeigu yra tam vietos ir labai nepatinka deans.

 

Ar apsimoka keisti: jeigu pas tave mechaninis jungiklis - nemanau, per jungikli bus zymiai didesni nuostoliai. Jeigu solid state (tranzas/BTS*) - tada gal ir apsimoketu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju tokias Deans jungtis, problemų nebuvo. Pritariu, sunkiau išskirti / sujungti, bet jas reikia jungti pirma kišant T viršutinį kontakta pirmiau, o tada palyginant ir kitas gražiai įlenda. Reikia kruopščiai lituoti, sunkiai kimba.

 

Nuotrauka

 

Laukiu ateinant mini-deans komplektų, bet jau turiu "papka" jungtį, tai ten tikrai tie liežuvėliai kliba ir manau ilgai nelaikys.

 

Nuotrauka

Dydžio skirtumas tarp mini-deans ir deans

 

Nuotrauka

 

Deans (T jungtys) manau geriau nei Tamyia ar mini Tamyia.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ar apsimoka keisti senąją smallbig jungtį į T?

Vienareišmiškai apsimoka. Jos tikrai ženkliai patikimesnės, nei tamya.

Norint, kad lengviau-patogiau būtų galima atjungti, žiūrėti su rifliuotais jungties šonais (tarsi grioveliai tokie), nes dažniausiai parduodamos lygios.

O dėl kokybės - čia jau priklauso, kur perki ir kiek moki.

Man visai neblogos buvo ir pigios kinietiškos, galu gale, jei ir suluž, nebrangu pasikeisti.

Darbo metu (kada sujungtos) nemanau, kad suluž. O jeigu toks nemalonumas namie, tai juk..čia jau ne problema.

Va, Morda aplenkė :)

Dėl litavimo, tai tikrai, metalas ten įdomus, tiksliau, jo padengimas.

Problema sprenžiasi gana lengvai, panaudojant štai tokio tipo fliusą

http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=42509

Tik pageidautina netepti daug ir po litavimo nuvalyti fliuso likučius kad ir spiritu (acetonu, :) degtine).

Laidus lituoti, naudojant tik kanifolija.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 8 months later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...