Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Akumuliatorių krovimo laikas, ir visa kita kas liečia juos


Warbeast
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Ypatingas ačiū ponui GSP už konsultacijas ir šiandien pravestas baterijos bandymus.
Per apitiksliai 200 pavienius šuvius iš СВД 160 m/s baterija is 10,8V (max load) ne nusedo žemiau savo nominalo - 9,9V. NiMh jau butu užsikirtes cut-off lever'is (patikrinta an Firefox 1500Mah)
Baterija tiesiog fantastika. Rekomenduoju visiems pusau automatiniu AEG turetojams :unsure:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 370
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Chebryte, bet gi visokiausi apdangalai ir makroflexai nesildo...

Jie tik tai kazkiek daugiau nei paprastas oras sulaiko siluma, t.y izoliuoja...

Bet bukit tikri, kad jau po pusvalandzio buvimo lauke, jusu akumas, kad ir ivyniotas

i ta grindu danga, bus vistiek aplinkos, t.y. lauko oro, temperaturos...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Su draugeliu snekejom, tai sake buna zvejo batai sildomi elementais,?

Manau galima ka nors prigalvot, kazkoki tai sildytuva mini....

 

ir dar jeigu tu akuma iviniotum i POLISTEROLI tai jis ir neves, nes akumas pats biski isyla kai dirba, o polisterolis siluma laiko, jis salcio tai netraukia, jis pats siluma skleidzia, zvejai, ziema ant ledo po keliais polisteroli dedasi, kad keliai nesaltu, atsiklaupus ant ledo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Geri patarimai naudojant NIMH baterijas, cia fotikam bet esme ta pati.

 

http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPost...491-=(520077904

 

Pakoreguota: nieko tokio neradau,

kad butu optimaliausias variantas,

del silumos palaikymo,

butu gal keli tiktai budai,

kaip JohnyT minejo tuos sildytuvus bandyt pirkt,

arba labai nesunku paciam pasidaryt, daug info nete yr,

ir kazka galvot su kaitinimo metalais,

ar dar kas nors yra,

nzn, nuleidziu rankas,

siandien folija isbandysiu praktiskasi.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

paprasciau bus pereiti ant lipo bateriju, nebijo salcio ir i ta pati turi telpa daugiau mAh. 7,4v tinka iki SP110 (greitosauda tokia pat kaip su 8,4V paprastais NI akumais) o nuo 120 jau galima ir 11,1v kisti

 

arba jei yra noras prasideti su litavimai tai A123 celes tris nusiperki ir turi berods apie 9,9v

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar pasakykit man pas ka buvo sušale per Santa NiCd-NiMh akumai?? Manau žiema (kai šalta) išvis neimanoma normaliai naudoti 8.4V šio tipo akumuliatorius, ir ypač mažu talpu. 9.6V atrodo veike gerai, nes nebuvo prarade tiek sroves (iki kritinio lygio) žemiau -13 manyčiau voobsche amba bus... =)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Man per StKlaus del salciu akumas "numiro" neissaudzius net tris mechanas...

Akumas toks: NiMh Sanyo 9 celes (t.y. 10,8 V) 1100 Mah... Ginklas: AK 105 su 120s

 

As kaip rysininkas beveik visa laika prasidejau shtabe ir ginklu neteko pasinaudoti...

Bet kai pabaigoje visi Geltonieji ejo i ataka, mano ginklas nustojo saudyti per viduri trecios mechanos...

 

Kai temperatura pliusine - problemu nera... Vasara per viena zaidima buvau virs 2500 BB issoves...

 

Kaip su tuo "kovoti" nezinau... Pades tikriausiai tik LiPo ar A123

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar pasakykit man pas ka buvo su?ale per Santa NiCd-NiMh akumai??

Manau ?iema (kai ?alta) i?vis neimanoma normaliai naudoti 8.4V ?io tipo akumuliatorius, ir ypač ma?u talpu.

9.6V atrodo veike gerai, nes nebuvo prarade tiek sroves (iki kritinio lygio)

?emiau -13 manyčiau voobsche amba bus... =)

mano g36 (M120) buvo idetas 8.4v 1800mah NICD, krautas preis 3 savaites, naudotas treiruotei ir per santa klauso zaidima.

mano g36c (M110) buvo idetas 7.4v 11000mah LIPO, pakrautas pries zaidima.

 

Visi atlaike super ! ! !

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

mano g36 (M120) buvo idetas 8.4v 1800mah NICD, krautas preis 3 savaites, naudotas treiruotei ir per santa klauso zaidima.

mano g36c (M110) buvo idetas 7.4v 11000mah LIPO, pakrautas pries zaidima.

 

Visi atlaike super ! ! !

siandien sestadieni atlikau maza bandyma.

 

12.45 val. padejau savo g36c su LIPO (ziurek auksciau) i balkona temperatura lauke buvo -10,8 C ir palikau

18.35 val. prisiminiau kad balkone guli mano AEG. istarukaiu ji ir pabandziau ar veikai ar ne. Atsakymas veikia. Temperatur alauke buvo -11,8 C. Sumazejo greitosauda, bet dar veina mechana atsaudizu normalei.

 

Tai mazyt e LIPO atlaike SANTA KALUSO zaidima, issaudizau apie per ji 3 bunkerius, poto pragulejo kuprineje beveik saviate, minusinei temperaturoje vidurkis -11 C 5 valndas dar saudo.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

siandien sestadieni atlikau maza bandyma.

 

12.45 val. padejau savo g36c su LIPO (ziurek auksciau) i balkona temperatura lauke buvo -10,8 C ir palikau

18.35 val. prisiminiau kad balkone guli mano AEG. istarukaiu ji ir pabandziau ar veikai ar ne. Atsakymas veikia. Temperatur alauke buvo -11,8 C. Sumazejo greitosauda, bet dar veina mechana atsaudizu normalei.

 

Tai mazyt e LIPO atlaike SANTA KALUSO zaidima, issaudizau apie per ji 3 bunkerius, poto pragulejo kuprineje beveik saviate, minusinei temperaturoje vidurkis -11 C 5 valndas dar saudo.

Bandymai vyko toliau:

 

vakar sekmadeini: buvo tolaiu testojamas LIPO 7,4 1100mah akumas: po visu aprasytu testu LIPO baterija krauta taip ir nebuvo, atlaike dar 1500 suviu ir labai staigia numire.

 

NICD (ziurek auksciau) ginklas g36 m120, baterija irgi nebuvo krauta ir visa laiko buvo pajungta AEG. Atlaike sekmadienio zaidima buvo issauta kazkur apie 500 bb.s. Akumas dar nenusedes.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

per santa clausa zaidziau su sanyo 9,6 v 1700 mAh pilnai pakrautas akumas, tai atlaike 200 suviu (2 mechanas). ginklas systema magnum gearboxas m120. dabar nusipirkau 8,4 v 3000 mAh batarke ir problemos baigesi :) zaidziau ir prie - 12 ir nieko, viskas veikia kuo puikiausiai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...