Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Trys Karaliai' 12


Sunytis
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Viska ka pasakysiu mano asmenine nuomone, ka maciau ir patyriau zaisdamas uz Melynuosius.

 

Aciu organizatoriams uz dinamiska ir tikrai gera zaidima.

 

Pats zaidimo scenarijus buvo puikus. Labai daug prisivaiksciojom ir prisibegiojom, vietomis net po egle norejosi nukrist kur :)

 

Dekui priesams kad neleido liudet, kartais rodos truko is ju puses tikslesnio ir labiau koordinoto puolimo, karaliu peremimo, bet as manau jie veike taip kaip atrode jiems geriausia.

 

Situacija, kai buvom miske prie kelio, netoli upelio.... ejom 4. 3 kariai + 1 karalius

Mus uzlupo apie 10 priesininko (tiek bent jau suskaiciavau) Mes puolem begt, vienas liko atsisaudyti :) jie ji nukove o paskui mus nebego... Pasidare keista, nes uz kokiu 300m-400m Gavom

pompa ir sustojom trumpam.Butu bege, butu ateme karaliu ir mus kelis nukove.

 

prie 6 namuku teko pastebeti idomaus zaidimo stiliaus, kai sedi salia mertviake ir matai kaip zmones kovoja.

 

Aciu visiems kurie dalyvavo. Tokie mano ispudziai ir pastebejimai. Orgai dar karta dekoju uz gerai suorganizuota zaidima.

Dekoju priesininkams uz zaidima

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

ačiu visiems už gerą žaidimą. Gavosi pakankamai dinamiškas, veiksmo netruko.

Turiu tik vieną pastabą. Nemažai žaidėjai neužsideda liemenių kai būna nušauti. O tai įneša tam tikros sumaišties, ypač kai mertviakas yra visai šalia mūšio vietos. Šaudai į žmogų, švaistai BBsus, o pasirodo jis nukautas. Kitą kartą pamatai tokį - lyg ir nukautas, nešaudai į jį, o pasirodo jus gyvas! Valio, gauni BBsų pats. Tai gi išvada - negailėsiu kitą kartą ir pilsiu į tokius be liemenių kol rėkti nepradės.

Žodžiu, prašymas visiems žaidėjams, netingėkite užsidėkite iš karto liemenė!!! Orgai būkite geri, kontroliuokite ar turi žaidėjai liemenes.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu padėti organizatoriams už puikų ir dinamišką žaidimą. Dėkojame, žaliems ir Battle Fox už tai, kad kartu šiek tiek palarpino ir pakrikštijo naujokus miške! :) Dėkui Sauliui, Dvorf, Būrui, Vidon, Lapei, Diada, Edva, Leninui už gražias kovines rykiuotes ir pakantumą. Dėkui lapinui, kad palaikė ryšį :)

 

Dabar už ką nedėkoju. Veiksmo vieta pats poligono kampas, už radijo ryšio kalno, kur nusileidi nuo garažo ir prieini patį šlaitą. Ten vingiuoja apkasai ir ten vyko paskutinis mūšis kur kovėsi mėlynieji kaip suvereni grupė.

 

Grįžau po mertviako į tą pusę, nes taip liepė orgai. Nuslinkau šlaitu ir įšokau į apkasą. Aplink matau kelis karius su geltonais raiščiais. Galiausiai viskas nurimo, tik priekyje kažkas dar "tratina" :) Tai va, matau apkase kyšo žalia galva. Poto pamatau išlendant ir geltoną raištį. Aš prisėlinu per gerą šūvio atstumą. Tas išlenda aš jam kelis šratus į nugarą :) O tada jis atsistojo ant apkaso krašto, pažiūrėjo ir pasakė "aj vat kur tu čia" ir parodė piršteliu. Lyg per kokias slėpynes blemba. Aš aišku buvau mandagus ir pasiūliau nueiti pailsėti į mertviaką. Teko kelis kartus pakartoti, nes nesuprato ko aš pykstu.

 

Pokalbis neužtruko,nes su juo apkase gulėjo du draugai :D Tai vat, mes su tais draugais pažaidėm CQB tam apkase iš serijos, kas pirmas iškiš galvą. Galiausiai mirėm visi. Nugalėtojų neliko.

 

Istorijos moralas - gerb. asmuo, kuris buvo su full face kauke, LT new camo kelnėmis, ir žaliu fleece ir nevilkėjo liemenės. Užsibanink kokiems 6 mėn. Aš tada užsibaninsiu 1 mėn dėl keiskmažodžių su lengv. aplinkybėm. Nes numirę nekalba, o tu akivaizdžiai dar ir zombinai pakelęs pirštą kaip tyčia į mano pusę (gaila ne to žanro žaidimas). Man buvo tiek pikta, kad nes tai buvo vienas vertesnių epizodų, kur buvo galima kažką įdomesnio nuveikti.

 

Šiaip viskas super. Orgai dirbo neblogai, patys žaidėjai malierinome kartais. Dėl maklaudų komentarų neturiu. Viskas lyg ir buvo švaru. Visos "keistos" situacijos manau buvo netyčinės ar tiesiog patys šauliai nematėme! Pasitikėkime vieni kitais :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jau maniau nieko nerasyt apie ta zaidima,bet JJ Simpson primene...

tradiciskai taip gavosi,kad musu (melynuju) komanda net negavo zadeto "orgo"...(nezinau,gal ir kitos komandos ju neturejo,taciau tai buvo pirmas nesklandumas). Nuvykus prie "radiotasko",gal kokiu 15 min "zenklinom teritorija" ir darem "brifinga"(kas su kuo ir t.t.). Po to, visu buriu "varem" i miska(apie 600-700m) ieskot 1-o Karaliaus...radome,labai simboiskai apsisaudeme... ir stai cia prasidejo...

 

Kur "mertviakas"? Nezinau... "50m sugrizk ir atgal"...,"grizk i baze"...,nihuja nezinau"..."paklausk Lapino..."

 

Einame ieskot 2-o Karaiaus...","visi griztam i baze","grizkite i pirmo Karaliaus vieta"...

Nuejau 2-o Karaliaus... 1,5 vaandos zygio (realiai - SMAGU)...

 

Man(su mano svoriu)labai naudinga pavaiksciuot,bet 13-30,arba 14-00 - pasidaviau... daugiau nebegalejau eiti,ten "kur nezinau"

 

 

P.S. Vel gi,neturiu pretenziju orgams(jei butu visu komentarai tokie - suprasciau,kad buvo prasta organizacija,taciau matau,kad nepasiseke mums...)

P.P.S. Mes patys darome sau zaidima...,jei nepatiko - reiskia Pats blogai zaidei....

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano geltonuju komanda pasiklydo miske bejieskant to karaliaus, o pasiklausant radio rysio visai kitam paligono gale vyko veiksmas. Kaskur 1,5h pabludijom prasidejo veiksmas. Net pats karalius turbut sushalo kaskur prie upelio musu belaukiant. Su mumis nebuvo irgi org.

 

Del to kario su full face miske - kur mires rodo pirstu, taip pritariu jis padare klaidu, bet jis dar zalias, jam buvo tik 2-3 zaidimas vismaliukose. Priminsiu jam taisykles.

 

Man asmeniskai zaidimas pradejo nepatikti jam ipusejus, daug nezinojimo kas kur, ipac daznai pasaunamas saviskiu. Kai kur problemos kylo su Raudonom liemenem, tai mires tai nemires. Kai buvau pasautas saviskiu 5 karta, nusprendziau baigti zaidima.

 

Siaip oras geras buvo, reiketu keisti zaidimo taktika, scenariju.... Nes sis scenarijus man lb nepatiko....

 

Sekmes visiems. Ateityje bus geriau. Is klaidu mokomes.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui organizatoriams, dekui komandos nariams uz gydymus, nugaros ir kitu kuno daliu pridengima ir smagu laika, Simpsonui ir Lapinui uz vadovavima. Atleiskit uz naujoko klaidas. Atskiras aciu uz svelnu kriksta :)

Daba apie tai kas istrigo, turbut keisciausias momentas, kai per pirma uzpuolima, kai pasitikom 2 (berods) karaliu ir susiremima su geltonais, nzn kuris zmogus ten buvo ir nelabai noriu aiskintis, tegu tai buna jam pamastymui, lazeris nukreiptas i pilva ir sratai keliauja i panasia zona, o zmogui nieko ir nepakelia rankos, kad pasautas. Suprasciau jei man vienam, bet pasirodo i ta pati zmogu saudem keliese... Ta proga jis ar jo komandos nariai mus ir padejo...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Mano galbut tik vienas komentaras butu kuri labai norejau pasakyti... As tos koses laukiau nuo paskutinio zaidimo kuris dar buvo pries kaledas ir vienintelis dalykas kuris vare mane per tuos kalnus aukstyn ir zemyn buvo kose :D deja gryzau namo isalkes ir piktas, tik tiek dziaugiuos, kad turiu nuostabia drauge kuri mane pamaitino :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 Share

×
×
  • Sukurti naują...