Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

2011 09 25 Karmelava


botanik
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 104
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

Noriu padekoti uz gera zaidima organizatoriams :)

Aciu pirma gamtai, kad buvo geras oras :)

Aciu organizatorems, uz skania sriuba, dar geresne kose ir prieda prie jos.

Dideli pliusa dedu ir smarkiai uzskaitau zaidimo vieta +++

 

Didelis dekui kam tam kas rado mano apkaba, AK :)

Dedelis dekui kad ir racija sudaro:)

 

Ir aciu uz puiku zaidima, tad laukem sekancio game'o!:)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, visu Anarchistu nuomone!

 

LABAI DIDELIS ACIU CERBERIAMS UZ LABAI GERA ZAIDIMA!!!!

Sis zaidimas buvo vertas tikrai ne 1-o lygio,manome 2-as,kaip minimum!!!

Po sio zaidimo lauksime CERBERiu organizuoto 2-ju dienu zaidimo!!! Jus sugebesit!

 

Buvo aisku matyt,kad JUS i zaidima ziurejote ne is komercines puses!!! O del intereso!!! ACIU!!! ACIU!!! ACIU!!!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

puikiai praleidau diena ir prisidedu prie dideliu padeku orgams. Vienas pastebejimas kuri aptarem vaziuojant namo tai, kad ant tiek zmoniu tikrai galejo buti kone dvigubai didesne teritorija ;) nes kai uzspaudem raudonuosius pirmoj pusej, jie neturejo kur detis, knibzdejo musu visuose kampuose :) na bet cia tik pastebejimas o ne nusiskundimas. Aciu dar karta1! :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

VISKAS BUVO SUPER!!!

Esu labai patenkintas. Didelis dėkui visiems organizatoriams. Iš esmės viskas labai patiko. Nors turiu porą "priekaištų" (šiaip labiau gal žaidėjams, nei organizatoriams). Žaidimas su medikais ar sanitarais, ar kaip juos bepavadintum, reiškia, kad reikia prisiimti atsakomybę už komandos draugą. Nebūtina žiūrėti 5 žaidėjams į viena pusę ir ignoruoti "sužeistą" draugą.

Kitas dalykas su sanitarais. Jų prisikviesti per žaidimą pavyko gal tik vieną kartą. (siūlyčiau, geriau apibrėžti sunkiai sužeisto asmens būseną, duokit laiką, tarkim 10-15 min, po kurio karys eitų pats į "mertviaką", nesulaukęs pagalbos iš komandos draugų, ar tų pačių sanitarų.)

Kaip visada ataką pradedam visi labai gerai, bet iki tikslo galiausiai nueina ne visi kariai.(ne visi iš jų būdavo pašauti), tiesiog iššsilaksto (čia labiau skirta asmenim, kurie judėdavo kartu su manim).

 

A teper' o horoshem.

Atkiras dėkui Botanikui (ir visai virėjų komandai) už vaišes. Taip pat Česlovui, kad pamatęs "maklaudą" išvarė jį į "mertviaką". Kestui (Ravšan), už tai kad užstojo, man vaizdą 2 auktų pastate ir neleido nukauti priešininko. :)

Komandos nariui Poison už super gerai išvalytą priešininkų pastatą. Taip pat "dideliam" žaidėjui, per paskutinę ataką, gavusiam BB'sa "ir užstojusiam mane, kurio priedanga aš pasinaudojau, nukaudamas priešininką. Taip pat norėčiau atsiprašyti to priešininko, miškelyje, kuriam sušėriau kruvą BB'sų į galvą (bet tik ji matėsi, tikiuosi buvai su kauke). Baltųju komandos kapitonui siūlyčiau pasimokyti bendravimo su kitais asmenim (nieko asmeniško, bet iš serijos aš per optiką mačiau... vaikų darželio lygio posakiai)

 

Lauksiu kitų kartų...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Didziule padeka orgams!

Dar ne vienam zaistam game neteko ragauti tokiu skaniu pietu. Sriuba, desrele su bulviu kose ir zalumynais, o paskui kava arba arbata ir dar uz toki "baisulini" zaidimo mokesti.

Ir dar nustebau, kad po tokiu skanumynu, vyko zaidimas toliau. Neteko nei nuobodziauti, nei uzsisedeti vienoje vietoje.

 

+

poligonas

pietus (pasikartosiu :)

mediko taisykles

mazas mokestis

 

-

didelis velavimas pradeti zaidima. Nezinau gal truko patirties vadovaujant tokiam zmoniu kiekiui.

per mazi atstumai misiju ivikdymui pagal zaideju kieki.

 

 

Linkiu toliau tobuleti ir tikiuosi ateityje sulauksim dar geresniu cerber organizuojamu zaidimu.

Aciu

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi norėčiau prisidėti prie išsakytų padėkų ir pagyrų Cerber komandai ir Botanikui :)

 

Bet pradžiai nuo minusų:

- Mediko taisyklė. Mano manymu, čia buvo kažkoks nesusipratimas. Du medikai tikrai negalėjo apibėgiot viso mūšio lauko ir "tempti" sunkiai sužeistųjų dviese. Galiausiai buvo taip, kad atbėgdavo, paliesdavo "broleli, gelbėk" stilium 5 mirusius, šie į mertviaką eina, o medikas ir toliau bėga ieškot negyvėlių. Be to, norint žaisti "nešvariai", galima "nemirtingąjį" mediką naudot kaip šnipą priešų pozicijoms sužinoti. Kad gali perrišti draugas - taisyklė gera, tačiau reiktų patobulint mediko rolę.

 

- Truputį reikėjo išplėsti žaidimo teritoriją, nes kai raudonieji papuolė į visišką "tupyką" ir nuo mertviako paėjęs 5m jau gauni saują BBs iš priekio ir dar porą serijų iš nugaros, kažkaip numušė ūpą.

 

- Raiščiai. Reikėtų, kad pamačius kažką judant, reiktų geriau įsižiūrėt ir identifikuot priešą. Nes dabar tai pirmą pamatai raištį, o ne žmogų :) Nes kol raištuotieji susigaudo iš kur į juos pliekia neraištuoti, jau daugiau kaip pusė būdavo išvartyti. Gal reikėtų raiščius daryti ne tokių "rėkiančių" spalvų? Tamsiai žalia, ruda, pilka...

 

 

Pliusai:

+ Vieta ir oras

+ Organizatorių draugiškumas, veiklumas (daugiau arbitrų = mažiau maklaudų) ir nesavanaudiškumas (spėju, kad nemažai teko pavargt ir išleist, kad gautų leidimą ten organizuot žaidimą).

+ Visą laiką veiksmas, nėr net kada atsikvėpt :D Užduotys, jų keitimas žaidimo eigoje.

+ Puikūs pietūs

+ Susirinkę sąžiningi žaidėjai. Gal tik vieną kartą teko ištuštint visą midcapą, kad prisipažintų. Nesigirdėjo "ė, aš tave nušoviau, išeik!".

+ Bendra gera atmosfera poilsiui, pabendravimui

 

 

Dar kąrtą didžiulis dėkui organizatoriams! Jūsų žaidimai tikrai puikūs, lauksiu kitų ir būtinai dalyvausiu!

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Visi gudrus dabar delioti pliusus ir minusus,juk aiskiai buvo pasakes gerb.Ceslovas,kas ne taip,sakykite is karto vietoje,kad galetumem tobuleti,o ne paskui rasynekite.Patikekite nera lengva suvaldyti simtine "avinu"banda :P keliems vadovams.Bent jau as trukumu neizvelgiau.Aciu.Pagarbiai, Александр Радионовичь Барадачь :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gink Dieve nenorėjau ko nors įžeisti, ar atrodyt niurzga :) žaidimas buvo super, čia tik mano pastebėjimai ką galima kitam žaidime tobulint :) O žaidimo eigoje keisti kažką būtų tikrai bardakas, jei kiekvienas pradėtų rėkt" ei, man šitas nepatinka, davai keičiam viską".

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo visos komandos noriu pareikšt pagarbą ir dėkingumą organizatoriams. Žaidimas buvo tikrai puikus.

Ačiu visiems žaidėjams, nesutikau nei 1 maklaudo ar T-300. Buvo momentu kada pats nebuvau tikras ar pataikiau, bet žmogus sąžiningai iškėlė ranką.

 

Dėl milsim, mintį supratau, gerai sugalvota. Tik gavosi šiokia tokia mėsmalė. Tikriausiai dėl naujo milsim tipo.

pvz : pašautam į ranką/koją, kaip reikia kviestis komandos drauga, medik? sanitar? ar dauge padėk? tas galvoju turi būt apibrėžtą.

 

Nu ir... kada mes pradėsim rinktis laiku? žaidimas prasidėjo vėliau nei planuota, dėl skubėjimo neužtekdavo laiko apžiurėt poziciją ir išstatyt gynybą. Gerbkim vieni kitus ir kitu laiką.

 

Visa kita SUPER! Reikia dar :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...