Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

FLEIMAS (video, bajeriai, nesamones)


Warbeast
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 2.9k
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

1. yra skiltis pardavimam forume http://www.airsoftgun.lt/invision/index.php?/forum/9-parduodu-sales-forum/

2. jei fb nepaėjo su džauliais, tai čia juo labiau nepaeis, ištrink bent tą nesamoninga info

Panašu visai nieko nesupranti, kolega. Čia "fleimo" skiltis, ir aš ne skelbimą reklamuoju, o dalinuosi "juoku", apsurdišku skelbimu. Nu ir kadangi tamstai per vėlus laikas blaiviai mąstyt - išvardinsiu visas nesąmones iš paviešinto skelbimo, kad dašustu kas ir apie ką:

1) "parduodamas AIRSOFTAS.." - airsoftas yra sportas/pramoga, o ne įrankis.

2) "emka" - tiesiog juokingas tarminis išsireiškimas kai dauguma M klasės ginklus vadina "emkĖm".

3) "Firma Airsoft" - reik šitą paaiškint kodėl nesamonė parašyta?

4) "šrato greitis 200-300 džiaulių/abs" - greitis fps supainiotas su galia ir dar per pasvirąjį brūkšnį "abs", kas galiu tik spėt reiškia arba pilvo raumenis arba stabdžių antiblokavimo sistemą.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Persiprašau. Aš tas pakaruoklis atsakes į skelbimą. O galvojau skelbimo autorius ir čia perkėlė nesąmone, bet nenorėjau užsipult:D

tokiu atveju gerai sureagavai. Nesiliauju stebėtis skelbimo autorium, kaip galima taip net nesistenkt suprast ką pats rašo.

Blemba Piestai, is kur tu tokius randi. Manau turi talenta :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

net apsiverkiau...

Ne talentas čia o prakeiksmas. Jauti kiek stiprybės man reikėjo kad nepradėčiau feisbuke plūstis bandydamas pacaną airsofto pradmenų pamokyt..

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Jauti kiek stiprybės man reikėjo kad nepradėčiau feisbuke plūstis bandydamas pacaną airsofto pradmenų pamokyt..

Man tai fenomenas kaip žmonėms grupėje pakanka kantrybės pastoviai, mažiausiai kartą per savaitę aiškinti vis naujam pilypui ar vaikėzui apie airsoftą (pvz. kad airsoftas ir 4.5mm nėra tas pats) arba patarinėti norinčiam gauti info apie ginklo pirkimą iš "orinukas.lt" (ar panašių pardavėjų).

 

Aplamai susimąstai, kad jeigu nebūtų tų grupių ir visas tas šudas būtų rašomas čia, forume, o ne atsijojamas feisbuke, gautųsi tragedija...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai fenomenas kaip žmonėms grupėje pakanka kantrybės pastoviai, mažiausiai kartą per savaitę aiškinti vis naujam pilypui ar vaikėzui apie airsoftą (pvz. kad airsoftas ir 4.5mm nėra tas pats) arba patarinėti norinčiam gauti info apie ginklo pirkimą iš "orinukas.lt" (ar panašių pardavėjų).

 

Aplamai susimąstai, kad jeigu nebūtų tų grupių ir visas tas šudas būtų rašomas čia, forume, o ne atsijojamas feisbuke, gautųsi tragedija...

man tai nepatinka, kad šratasvydžio šautuvus vadina "ginklais", nors pats kartais taip pasakau:D čia kiek nukrypau nuo temos, nekreipkit dėmesio:D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 weeks later...

Tai gerai kad yra tokie skelbimai, reiškia chebra parduoda ir jų nebus) kaip sake kolega, pats žaidimas čia tik 20 proc. mūsų pomiegio, o 80 pokalbiai kas ką nupirko, kas koki tiuninga padare. Tai kad, kuo mažiau nesigilinčių asmėnų tuo geriau ) 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...
  • 2 months later...

O kas draudžia jam naudoti kelis skirtingus akinius? Aš ir pats asmeniškai naudoju tai vienus ar kitus akinius priklausomai nuo žaidimo teritorijos. Jei žaidimo poligonas yra CQB deduosi goggles, jei atvira teritorija lieku su akiniais nes rizika pataikyti į veidą yra mažesnė ir dėl pačių atstumų jei ir pataiko ne taip jau ir skauda. Įdomu būtų sužinoti kodėl paminėjei "Atsargiai perkant is jo, jei kam idomu PM.". Parašyk iškart čia nejaugi atrašinėsi kiekvienam ta pati kiekvieną kartą?

Ir aš neginu Novritsch. Nepatinka man nei jo video, nei jo verslo praktika.

 

Tas triochala, savo akiniu pats nenaudoja. :) Atsargiai perkant is jo, jei kam idomu PM.

n1.png

 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O kas draudžia jam naudoti kelis skirtingus akinius? Aš ir pats asmeniškai naudoju tai vienus ar kitus akinius priklausomai nuo žaidimo teritorijos. Jei žaidimo poligonas yra CQB deduosi goggles, jei atvira teritorija lieku su akiniais nes rizika pataikyti į veidą yra mažesnė ir dėl pačių atstumų jei ir pataiko ne taip jau ir skauda. Įdomu būtų sužinoti kodėl paminėjei "Atsargiai perkant is jo, jei kam idomu PM.". Parašyk iškart čia nejaugi atrašinėsi kiekvienam ta pati kiekvieną kartą?

Ir aš neginu Novritsch. Nepatinka man nei jo video, nei jo verslo praktika.

Na jei trumpai skaitykit siuntimo salygas is kur ka siuncia ir nebukite tikri kad sumokeje ekstra pinigus uz greita siunta issius skubiai siunta (mano jau 4 diena neissiunte, o kai iskeliau byla sako negalim issiusti, nes iskeliau byla :D ).

Tu rasai apie skirtingus dalykus, o cia ir tie ir tie yra googlai ir po tokiu jo reklamu youtubeje -turetu miegoti su jais :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei trumpai skaitykit siuntimo salygas is kur ka siuncia ir nebukite tikri kad sumokeje ekstra pinigus uz greita siunta issius skubiai siunta (mano jau 4 diena neissiunte, o kai iskeliau byla sako negalim issiusti, nes iskeliau byla :D ).

Tu rasai apie skirtingus dalykus, o cia ir tie ir tie yra googlai ir po tokiu jo reklamu youtubeje -turetu miegoti su jais :)

Na pasakysiu, kad apsišovei vien jau pirkdamas iš jo. Jis pardavinėja Pyramex V2G Safety Goggles. Iš Amazon, Ebay gali atsisiųsti kur kas pigiau tuos pačius akinius. O kur dar siuntimo išlaidos ir visa kitą. Nepasidomėjęs būsi sumokėjęs dvigubai daugiau už akinius negu jie verti + siuntimo išlaidos. Na bus pamoka, kad ne visi Youtube'riai yra dori :) 

 
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na pasakysiu, kad apsišovei vien jau pirkdamas iš jo. Jis pardavinėja Pyramex V2G Safety Goggles. Iš Amazon, Ebay gali atsisiųsti kur kas pigiau tuos pačius akinius. O kur dar siuntimo išlaidos ir visa kitą. Nepasidomėjęs būsi sumokėjęs dvigubai daugiau už akinius negu jie verti + siuntimo išlaidos. Na bus pamoka, kad ne visi Youtube'riai yra dori :) 

 

 

Tai kad neisiunte jis, as pinigu grazinima paleidau. :) Pamoka jo, gerai kad neskaudi.

Edit: pinigai grazinti, bet kaltumo nepripazysta, rasineja toliau nesamones (ignore /forget it.) 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

 

Na pasakysiu, kad apsišovei vien jau pirkdamas iš jo. Jis pardavinėja Pyramex V2G Safety Goggles. Iš Amazon, Ebay gali atsisiųsti kur kas pigiau tuos pačius akinius. O kur dar siuntimo išlaidos ir visa kitą. Nepasidomėjęs būsi sumokėjęs dvigubai daugiau už akinius negu jie verti + siuntimo išlaidos. Na bus pamoka, kad ne visi Youtube'riai yra dori :)

 

 

iš amazon.co.uk komandos draugai pirko jau trečius pyramex'us gavosi 30e~ su siuntimais :) ne kas čia tokio ir pigiau gaunasi.. o dėl to kad jis naudoja ne tik akinius kuriuos reklamuoja tai atrodo kad kažkas ieško tik prie ko "pr*sip*sti" :)))

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

iš amazon.co.uk komandos draugai pirko jau trečius pyramex'us gavosi 30e~ su siuntimais :) ne kas čia tokio ir pigiau gaunasi.. o dėl to kad jis naudoja ne tik akinius kuriuos reklamuoja tai atrodo kad kažkas ieško tik prie ko "pr*sip*sti" :)))

Tai Jusu nuomone yra gerai, kai per youtube ir savo puslapi reki, kad pagaliau radau nerasojancius akinius, po tiek metu paiesku, o pats ticharia toliau testuoji kitus? :) Pris...  cia niekas nenori, cia tik ispejimas kitiems, norima padeti. Kiekvienas informacija supranta kaip nori ir mokosi arba is savo, arba svetimu klaidu. ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...