Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Gearbox suderinamumas


UnoBomber
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki draugai.

Ar turite žinių, patirties, ar esate bandę - ar CA ginklo korpusui tinka G&P gearbox'ai (fool set)? O gal tinka kitų firmų, pvz. Dboys ar ICS?

Noriu pakeisti CA tac carbine vidurius pilnai į naują GB, tad negaliu išsirinkti.

 

Dėkoju.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

UNO parsyk nuo kurio ginklo gearbox (ver II, verr III) ?

 

Turiu dabar CA carbina su ver2 gearboxu. Dėčiau bet kokį kitą stipresnį ir geresnį... Pastarasis jau dažnokai genda.

 

EDIT: aaa, tu to klausi, VER2 gearbox.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkuriam forume mačiau, kad žmogus keitė CA GB į GP GB, nes į GP korpusą netilpo CA GB.

ICS Mkiu gearboxai man regis eina iš dviejų dalių.

O Dboy gearboxai lyg ir labai mėgsta skilti.

 

Nieko neimkit už gryną pinigą, nes čia tik nuotrupos to ką kažkur esu perskaitęs :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

WTF?

 

Okay, so I just got a new G&P metal body and my CA gearbox just won't fit in it right... so I'm looking to trade the CA gearbox for specifically a G&P gearbox, or some kind of other V2 GB that will fit in a metal body. I know Systema's fit, so that would work too.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 10 months later...

Gal kas žinot ar tiktų matrix gearboxas DBOYs m4 cqb sd ginklui?

šitas:

http://www.airstrike.lt/vidines-dalys/gearbox/matrix-lipoly-ready-8mm-complete-gearbox-for-m4-m16-series-airsoft-aeg-m120-back-wiring

Jei galit į pm parašykit.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas žinot ar tiktų matrix gearboxas DBOYs m4 cqb sd ginklui?

šitas:

http://www.airstrike...120-back-wiring

Jei galit į pm parašykit.

 

Prieš užduodant klausimą pravartu būtu bent prekės aprašymą perskaityt.

 

Compatibility:

Tokyo Marui, Classic Army, Echo1, JG, G&G, G&P, Echo1, DBOY, SRC, A&K, KWA and compatible models. Modification might be required for certain brands

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas žinot ar tiktų matrix gearboxas DBOYs m4 cqb sd ginklui?

šitas:

http://www.airstrike.lt/vidines-dalys/gearbox/matrix-lipoly-ready-8mm-complete-gearbox-for-m4-m16-series-airsoft-aeg-m120-back-wiring

Jei galit į pm parašykit.

 

Nuoširdžiai patariu daugiau naudotis GOOGLE. Mes visi ja naudojamės, o po to tau atsakymus rašom... kur tai matyta.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkuriam forume mačiau, kad žmogus keitė CA GB į GP GB, nes į GP korpusą netilpo CA GB.

ICS Mkiu gearboxai man regis eina iš dviejų dalių.

O Dboy gearboxai lyg ir labai mėgsta skilti.

 

Nieko neimkit už gryną pinigą, nes čia tik nuotrupos to ką kažkur esu perskaitęs :)

 

Ateities kartoms parašysiu, jog į CA korpusą GP GB telpa tik pašveitus CA korpuso dugną.

Patrinti reikia nedaug.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 9 months later...

sveiki parapijieciai :) iskilotokia beda- skilo mano DBOYS M4SD gearbox'o korpusas, nusipirkau G&G korpusa, viska sudejau, bet jis nelabai nori veikt- stumuokli varikliukas datempia iki pat galo ir uzstringa, ir paskui jei spaudineji gaiduka, toks vaizdas, kad neuztenka jegos.. Gal kas buvot susidure su tokia problema, ir galit kazka patart? jau pavargau ardyt ir vel surinkinet... :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

sveiki parapijieciai :) iskilotokia beda- skilo mano DBOYS M4SD gearbox'o korpusas, nusipirkau G&G korpusa, viska sudejau, bet jis nelabai nori veikt- stumuokli varikliukas datempia iki pat galo ir uzstringa, ir paskui jei spaudineji gaiduka, toks vaizdas, kad neuztenka jegos.. Gal kas buvot susidure su tokia problema, ir galit kazka patart? jau pavargau ardyt ir vel surinkinet... :)

 

 

 

varikliuka atpalaiduok.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...