Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

del liemenes ir woodland


Rekomenduojami pranešimai

tai va gal cia ir labiau tiktu prie aprangos rasymo sita klausima bet idomiausia tai kad pvz mano apranga yra woodland o liemene nusipirkau stai tokia bet pvz man jinai derinasi ir seip idomu ar jau butina pirkti od camo ar pns kad daleiskim derintuosi nes as esu mates tokia uniformos forma kaip mano ? dekui uz patarimus

post_1553_1269862043_thumb.jpg

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

tai va gal cia ir labiau tiktu prie aprangos rasymo sita klausima bet idomiausia tai kad pvz mano apranga yra woodland o liemene nusipirkau stai tokia bet pvz man jinai derinasi ir seip idomu ar jau butina pirkti od camo ar pns kad daleiskim derintuosi nes as esu mates tokia uniformos forma kaip mano ? dekui uz patarimus

GENIALU!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRALINKSMINO!!!!!!!!!!!!! :rolleyes: :blush: :D

 

OK, bandysiu atsakyti tavo kalba (atsiprasau, jei nepavyks...):

 

taigi taigi va cia gal ir nelabai tiktu prie rasymo bet jei jau pvz tavo apranga woodland o liemene kas idomiausia nusipirkai va sitokia ir pvz ji tau derinas daleiskim kad viskas gerai ir seip idomu tai nebutina pirkti nieko ko neesi mates uniformos formu!

 

Siaip tokius klausimus geriausiai butu uzduoti Petru?kevičiui

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

krc as tik sakau jog esu mates tokiu deriniu kaip marpat ir woodland nes kaip manau butu idomiau atkurus realybes apranga nei sugalvota kaip patys sakot (pokemon) :rolleyes: ir jei ka dar galiu pakoreguoti klausima. ka jus manot apie woodland apranga ir marpat liemene ar nebus cia (pokemon)? nes realiai esu mates tokia uniforma. dar karta dekui uz pasisakimus :blush:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Myturbo, visu pirma, TK teisus, ismokit bent kablelius su taskais det :blush:

2. Woodlanda su marpatu kartu nesioja tubut tik somalio piratai arba nesiojama stai taip : Nuotrauka

 

3. "Derini" tada, kai ka nors rekonstruoji, atkartoji ar vaizduoji, kol tu begioji vienas visiems nusisvilpt kaip tu atrodai, taip : Nuotrauka

ar taip : Nuotrauka

del sito turi apsisprest pats. Jei tu sakysi, kad esi USMC ir taip atrodysi, tai manau tau isbadys akis kiti USMC.

 

 

v. :rolleyes:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tas afrikietis su "Africa NEW CAMO" tai super! Kvatojausi gal 10 minučių...

 

A? asmeni?kai dabar dėviu LT New camo forma ir ant vir?aus deduosi senajį woodland LT dir?ą. Ir visai ne todel jog man tai gra?u, o todėl, kad kol kas vis pagailiu pinigų LK new camo liemenei. Nors i? tikrųjų, IMHO kaip laikinai tai visai neblogas variantas nes tokiu pasitaiko ir LK kariuomenej:

 

Nuotrauka

 

Arba čia ar čia

 

Tavo variantas ka?in ar labai derantis. Nebent ateity planuoji įsigyt marpat formą.

 

Nuotraukos imtos i? čia.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na Vavanuk labai aiskiai parase viska :winkwink: Jeigu nepriklausai komandai tai gali taip nesioti, nemanau, kad kasnors del to dideliu priekaistu tures, nes teko matyt dar ne taip apsirengusiu nepriklausomu zaideju...Pvz as apsirenges bunu : Amerikietiska uniforma (woodland), Taktinė liemenė VIPER ''South African'' (woodland), Lietuviski kerzai (juodi) ir kazkokia panama (woodland)...tik va jeigu jau kursit komanda, ar stosi i kokia (kuri atkurineja realiai egzistuojancia kariuomene ar ten dar kanors), tai nemanau, kad bus tokiu komandu kurios butent tokia komplektacija tures...

 

Mano asmenine nuomone, kol neesi komandoje tai renkis ekipuote kokia nori, tik nemaisyk amerikietisku daliu su rusiskom ar panasiai...

 

P.S dar labai butu idomu suzinoti, kur matei butent taip apsirengusius karius?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na Vavanuk labai aiskiai parase viska :huh: Jeigu nepriklausai komandai tai gali taip nesioti, nemanau, kad kasnors del to dideliu priekaistu tures, nes teko matyt dar ne taip apsirengusiu nepriklausomu zaideju...Pvz as apsirenges bunu : Amerikietiska uniforma (woodland), Taktinė liemenė VIPER ''South African'' (woodland), Lietuviski kerzai (juodi) ir kazkokia panama (woodland)...tik va jeigu jau kursit komanda, ar stosi i kokia (kuri atkurineja realiai egzistuojancia kariuomene ar ten dar kanors), tai nemanau, kad bus tokiu komandu kurios butent tokia komplektacija tures...

 

Mano asmenine nuomone, kol neesi komandoje tai renkis ekipuote kokia nori, tik nemaisyk amerikietisku daliu su rusiskom ar panasiai...

 

P.S dar labai butu idomu suzinoti, kur matei butent taip apsirengusius karius?

 

toki kary maciau kaip ir pats sakiau kada buvau Anglijoje. Ten buvo burys ju bet butent kokie penki va taip buvo bet cia buvo tas seniau todel ir pagalvojau kad gali ir taip buti. beto juk cia mano pirmoji apranga tolimesnej ateity viskas keisis ir bus kitaip. :winkwink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nu va pazekit kaip atrodo nejau taip blogai? :D

Normalus ?vejys-dviratininkas... O ką?

 

JAU NEKALBANT APIE TAI, KAD KARĮ NUO LOCHO VISŲ PIRMA ATSKIRSI PAGAL TAI, KAD KARYS RAI?TUKUS Į BATŲ VIDŲ KI?A... KITAIP PER KRŪMUS BĖGANT ATSIRI?A IR T.T.

 

O UNIFORMINIO ?VARKO Į VIDŲ KI?IMAS.... TAIP KAIP ČIA PASAKIUS - MA?DAUG TAIP GALIMA IR KOSTIUMĄ NE?IOT ?LIŪBINĮ :winkwink: BUS PANA?IAUSIA :huh:

 

Geriau jau, kaip kolega siūlė, taip:

1267183351_10derereeq_004.jpg

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Normalus ?vejys-dviratininkas... O ką?

 

JAU NEKALBANT APIE TAI, KAD KARĮ NUO LOCHO VISŲ PIRMA ATSKIRSI PAGAL TAI, KAD KARYS RAI?TUKUS Į BATŲ VIDŲ KI?A... KITAIP PER KRŪMUS BĖGANT ATSIRI?A IR T.T.

 

O UNIFORMINIO ?VARKO Į VIDŲ KI?IMAS.... TAIP KAIP ČIA PASAKIUS - MA?DAUG TAIP GALIMA IR KOSTIUMĄ NE?IOT ?LIŪBINĮ :winkwink: BUS PANA?IAUSIA :huh:

 

 

Kas liečia rekonstrukciją BET KO - na nebūtina jos visiems per prievartą grūsti. Man pvz. tikrai neįdomu kokius antsiuvus naudoja trečiasis kokio..... marines pulko batalionas velnio u?mir?tame kentukyje.

Ir tikrai nemir?tu dėl to, kad laikrodį ne?ioju ne standart military issue ar pan - nereikia u?mir?ti, kad ir kariuomenės aprūpinimas ?lubuoja neretai ir į pokemonus pana?iausi yra tikros kariuomenės atstovai. Dauguma airsofterių tikrai atrodo geriau smile.gif Ir vienod?iau.

Geriau jau ponai amerikiečiai/rusai/kitos suinteresuotus mūsų ginkluotų konfliktų ?alys taktiką, būdinga būtent tai ?aliai, unifikuotų, o ne visi vienodais batais ar liemenėm vaik?čiotų. ?aidėjų profesionalumas - toli gra?u ne uniformos klausimas, nors į kra?tutinumus pulti tikrai nesiulau

 

ziek ka rasai kitiem poto snekek. as ta foto dariau ant greicio ir man nesvarbu ten kas kista kas nedakista

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liečia rekonstrukciją BET KO - na nebūtina jos visiems per prievartą grūsti. Man pvz. tikrai neįdomu kokius antsiuvus naudoja trečiasis kokio..... marines pulko batalionas velnio užmirštame kentukyje.

Ir tikrai nemirštu dėl to, kad laikrodį nešioju ne standart military issue ar pan - nereikia užmiršti, kad ir kariuomenės aprūpinimas šlubuoja neretai ir į pokemonus panašiausi yra tikros kariuomenės atstovai. Dauguma airsofterių tikrai atrodo geriau smile.gif Ir vienodžiau.

Geriau jau ponai amerikiečiai/rusai/kitos suinteresuotus mūsų ginkluotų konfliktų šalys taktiką, būdinga būtent tai šaliai, unifikuotų, o ne visi vienodais batais ar liemenėm vaikščiotų. Žaidėjų profesionalumas - toli gražu ne uniformos klausimas, nors į kraštutinumus pulti tikrai nesiulau

 

ziek ka rasai kitiem poto snekek. as ta foto dariau ant greicio ir man nesvarbu ten kas kista kas nedakista

Tai vadinama aprangos kultūra. Uniforma - ne pižama.

 

Taktika - klausimas atskiras. Aš tik už ją. Tačiau jau vien pagal tai ką matau, noras apie taktiką su tavimi kalbėti dingsta. Apie žvejybos plūde arba blizge privalumus, arba kuri dviračio šakė tvirtesnė - mielai prašom.

 

P.s.: aš - ne rekonstruktorius. Ir man PMC aprangos kultūra leidžia rengtis kitaip. Bet su treningais ir striuke sukišta į juos aš nevaikščioju niekur. Net ir į kaimo šokius.

 

Beje, "turbo" - man tavo liemenė ir neužkliuvo :winkwink:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O UNIFORMINIO ?VARKO Į VIDŲ KI?IMAS.... TAIP KAIP ČIA PASAKIUS - MA?DAUG TAIP GALIMA IR KOSTIUMĄ NE?IOT ?LIŪBINĮ :winkwink: BUS PANA?IAUSIA :huh:

Skeptikas, kisasi :D Lenku GROM :D tik nereik sakyt, kad pas lenkus viskas ne kaip pas zmones, kyteliai be apatiniu kiseniu, pritaikyti taip nesiot :)

 

Nuotrauka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Skeptikas, kisasi :D Lenku GROM :D tik nereik sakyt, kad pas lenkus viskas ne kaip pas zmones, kyteliai be apatiniu kiseniu, pritaikyti taip nesiot :)

 

Nuotrauka

Na, mano giliu įsitikinimu po susipažinimo su pora tikrų lenkų - pas juos tikrai ne kaip pas žmones :) Beje, čia seno tipo uniforma - lietuviai irgi tokius kitelius į kelnes kišdavo. Pagal amerikietiškus darytas BDU - tikrai ne :)

 

O šiaip... mano įsitikinimu giliu, kad sugalvoti tai, ko nėra tikrame gyvenime - reikia labai ir labai pasistengt. Jei nesi reguliarios armijos karys, tai ir RPG su dviračiu vešies, ir guminiai batai su meškere prie kulkosvaidžio tinka :winkwink:

 

Lochas su ginklu - rimtas lochas :D Profesionalas su šimtasiūle - ne ką blogesnis nei su paradine ar kovine ekipuote ir forma. Tačiau parodyk tu man debilą, kuris miške maskuosis su atšvaitais ant pirštiniu ir oranžiniu treningu :huh: Ir antras klausimas - kiek jis ten išgyvens.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vadinama aprangos kultūra. Uniforma - ne pi?ama.

 

Taktika - klausimas atskiras. A? tik u? ją. Tačiau jau vien pagal tai ką matau, noras apie taktiką su tavimi kalbėti dingsta. Apie ?vejybos plūde arba blizge privalumus, arba kuri dviračio ?akė tvirtesnė - mielai pra?om.

 

P.s.: a? - ne rekonstruktorius. Ir man PMC aprangos kultūra leid?ia rengtis kitaip. Bet su treningais ir striuke suki?ta į juos a? nevaik?čioju niekur. Net ir į kaimo ?okius.

visu pirma pasiskaityk kas auksciau parasyta PRADEDANTYSIS!
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

visu pirma pasiskaityk kas auksciau parasyta PRADEDANTYSIS!

Na jo, į pirmus kaimo šokius aš irgi su slidėmis ėjau :winkwink: Labai patogu ir atrodo puikiai :huh:

 

Uždavei klausimą "Ar normaliai?" - gavai krūvą atsakymų apie tai, kad ne visai :D Tai ko tu dar nori? :D

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Myturbo, tu uzdavei klausima - ar derinti ar ne? Visi siulo uzsiimti tuo rimciau ir direnti, nes tokio komplekto niekas nenesioja. Jei bus zaidimai kaip Restore Houp, kur galima zaisti uz somalio piratus, ar koks stalkeris, nesiok i sveikata. Net jei atvaziuosi i vismaliukus ar i kita savaitgalini zaidima, tau niekas nieko nepasakys, kol tu nepasakysi, kad as Britu SAS, JAV USMC ar Rusu Specnazas. Bet kai bus zaidimas kur puses grieztai apibreztos (kaip pvz. tas pats Restore Houp, kur turi turet butent desert uniforma norint zaist uz tam tikra puse), arba tu tiesiog negalesi zaist uz ta puse arba komandos taves nepriims, arba priims tikrai be didelio malonumo. Nes tu netinki nei prie vienu. :winkwink:

 

v.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

dar karta kas nemato ar tingi skaityti, pirstines galima ismesti jos tik seip, bet daugiau kas netinka jus man pasakykit? cia jau virsta kaip ir auksciau parasyta Petruskiaviciaus laida

Kartoju - tokio ?varko į kelnes nieks neki?a. Nes vis tiek i?lys, o ir ki?enėmis apatinėmis galėsi tik per klyną naudotis. Batų rai?telius - vidun. Kelnes - patogiausiai būtų į apačią (ten kur rai?tukai) gumą įvert ir ANT batų u?leist. Ir nuo erkių geriau ir kojos ma?iau prakaituoja.

 

MARPAT liemenė ?ita - pinigai ?iknon. Nes prad?ioje tiks, o paskiau mesi ją lauk be variantų - net jei kas pasiūlys pereiti į komandą rekonstruojančią arba prijaučiančią USMC. Ginklą irgi rinkis ne pagal internetą, o paėmęs į rankas. Pagal variantą "limpa-nelimpa".

 

Bendras vaizdas DABAR - klaikus. :winkwink: Čia jau sorry - norėjai nuomonės - gavai.

 

Petru?kevičius man irgi nepatinka. TAčiau jei planuoji ne tik ?aisti savaitgaliniuose ?aidimuose, tačiau dar ir rimčiau ?ygiais ir t.t. susidomėt - visą ekipuotę rinksies ir prisitaikysi INDIVIDUALIAI. Nes tik tu ?inosi i? kur patogiausia dėtuves traukt, kur ma?iausiai dir?ai slankioja/spaud?ia ir t.t.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...