Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

AK-47 silencer ir precizinis vamzdis. Kas patarsite?


pincodas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Noriu savo AK-47 isideti precizini vamzdi, bet ilgesni, nei esamas. Dabar yra 455mm, o noriu pasikeisti i 510mm. Tuos lisnus 55m, noriu paslepti po silencer'iu. Taigi, kas galite padeti siuo klausimu. Koks silencer'is tiktu AK-47. gal kazkas jau esate dares sau tokia kombinacija? Busiu dekingas uz bet kokia info. Tik nepulkite manes, as naujokas, jei ka... :) P.S. jei kazkam kils klausimu, kodel as noriu isideti ilgesni, nei priklauso pagal charakteristika vamzdi, tai iskart galiu atsakyti... Manau ginklas ilgesniu vamzdziu, bus taiklesnis. Teoriskai bent jau taip turetu buti.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz info. "Glusako" problema issprendziau. Laukiu daugiau nuomoniu. Ar asiptvirtins mano variantas glusakas + ilgesnis vamzdis.? Ta prasme ar su ilgesniu vamzdziu isgausiu didesni taikluma. Tiesa ir su kokio diametro skylute vamzdi geriau imti 6.04 ar 6.03 mm? Aisku, kad 6.03mm geriau, bet ar nestrigs man BB`sai. Su, kuriuo vamzdziu turesiu maziau problemu. Klausimai skamba primytyviai, bet velgi paprasysiu nepult. Kaip sakoma, gyveni, klausineji, mokaisi ir isimeni..

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz info. "Glusako" problema issprendziau. Laukiu daugiau nuomoniu. Ar asiptvirtins mano variantas glusakas + ilgesnis vamzdis.? Ta prasme ar su ilgesniu vamzdziu isgausiu didesni taikluma. Tiesa ir su kokio diametro skylute vamzdi geriau imti 6.04 ar 6.03 mm? Aisku, kad 6.03mm geriau, bet ar nestrigs man BB`sai. Su, kuriuo vamzdziu turesiu maziau problemu. Klausimai skamba primytyviai, bet velgi paprasysiu nepult. Kaip sakoma, gyveni, klausineji, mokaisi ir isimeni..

Paskaityk foruma. "Gyveni, klausineji, mokaisi" - nesimokai. Forume tie klausimai nagrineti n kartu. Kaip ir pats 6.03 vamzdis bei kiti navarotai.

 

Vienas momentas - tai AEG cilindras "su skyle" ir "be skyles". Jei vamzdis trumpas - dazniausiai AEG cilindras buna su skyle sone. Jei tokiu atveju idejus ilga vamzdi, taiklumas ir toliasauda gali ne pakilti, o nukristi. T.y. - keiciant vamzdi i ilgesni stipriai, gali tekti keisti ir cilindra.

 

P.S.: negarantuoju, kad ir si tema forume nenagrineta.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Uzteks ir tokio ilgio koki turi. Ir is AKSU 20mm i zmogu galima pataikyt uz 30m. Precizika idek ir tiek - tas ilginimas tikrai nevertas. Be to AK47 tikrai ne marksmano ginklas :)

Duslintuvas kiek sumazins garso sklidima i prieki - tai gali tam tikrais atvejais pagelbet neisduoti pozicijos, ipac jei saudyt trumpomis serijomis.

Duslintuvas lengvai nuimamas, o jei idesi ilga vamzdi, tai to padaryti negalesi. Trumpesnis ginklas kartais labai palengvina gyvenima :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ne :) As dar galeciau patiketi, jei tai VFC, ir tai tkriausiai ne pirma kulka. del kinieciu - galima, bet BBsu "debesim", del kitu firmu - abejoju, nors taiklumas turetu buti geresnis, nei, tarkime, DBoys :)

 

Nebent 6.01 isidetum.

 

siaip jei deti i kalasha ilgesni vamzdi, galima ir dar ilgesni pabandyti (pvz 595mm), reikia pasiskaiciuoti, kiek ilgio telpa uzsukus. Man atrodo paprasciau butu ateiti su matuokliu ir apziureti duslintuva armijai ir civiliams arba pas Lukashenka, jei jis turi.

 

Kuo ilgiau, tuo geriau. 6.03 madbullo neblogi, del BBs strigimo - reikia kokybiskus pirkti, jie biski brangesni. Del voztuvo parase gera patarima, gali tekti keisti, jei kompresijos neuztenka.

 

O siaip, jei norisi taiklumo ir universalumo (pastatai ir tt. be tiuningo apribojimu), patarciau pasvarstyti Tanio koba varianta. Uzteks ir bazinio ilgio.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip kalba ne del AKSU74 buvo - cia as pagrazinimui :) Beje, turiu D-Boys'a ir saudo tikrai sauniai.

G36C vamzdis kaip ir AKSU, o cia kalba apie 455 ir 510mm. Saudant is ICS AK74 ir mano CA AUG su 510mm skirtumo 30m ne pamatem. O jei dar turet omeny, kad saudom ne voverei i aki :)

O stai ginklo ilgis sprendzia nemazai, kai naktiniam zaidime sliauzi per zole ar miske tarp saku slepesi.

pincodas, koks tavo zaidimo stilius? Jei tu judrus, tai kam tau ilgas ginklas? Tik trukdys. Na o jei tu marksmanas, tai gal ir verta.

Beje, vienas mano pazystamas pradejo nuo vamzdzio slepimo duslintuve, o baige puses viduriu keitimu gearbox'e.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na viskas, apsisprendziau po paskutinio posto, kad pirksiu gera precizini vamzdi, ta prasme toki koks "kalasui" priklauso pagal charakteristika (455mm). Dar toks reikalas, del garso slopintuvo. Ar nesumazes m/s suvio metu, nes ant realiu ginklu, garso slopintuvas siek tiek sumazina m/s.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

realiame ginkle slopintuvas greicio nemazina. :) Kulkos greitis mazesnis del mazesnes parako dozes. Slopintuvai veikia tik tam tikrame greityje, berods ikigarsiniame. Tam, kad kulka jo nevirsytu, daromi sumazinto galingumo spec. soviniai.

 

Airsoftas cia, kaip matai, niekuo detas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 5 weeks later...

Sveiki. Kad nekurt naujos temos - parasysiu prie tos pacios. Vis dar nenusipirkau precizinio vamzdzio, kadangi saitas is kurio uzsakinejame, neturi sandelyje. Vieno pasisaudymo metu susidomejau graiztviniu vamzdziu. Noriu spec. patarimo. Ar imti vamzdi kaip ir priklauso pagal charakteristika AK-47 ginklui, t.y. 455mm., ar geresnis variantas butu, jei imciau 510mm? Bandziau saudyti is kolegos ginklo, kuris isidejes graiztvini vamzdi. Taiklumas tikrai juntamas, bet suvio atstumas sumazejes, kas man nepatiko. Taigi kas geriau ar precizinis 6.03 paprasztas vamzdelis ar geriau graiztvinis?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

nuotolis su tanio koba turi padideti zenkliai. Reikia drasiau hop-up prisukti.

 

Bet apie tiunus jau teks pamirsti, uztad turesi universalu (pastatai-laukas) surmo ginkla su tikrai neprastu nuotoliu ir taikliai saudanti.

 

Del ilgio - jei tepla i flashhideri, imk ilgesni.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...