Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Jusu avalyne


Piratas
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Jau metai kaip plesau MAGNUM Stealth II, atnesiojau visa ziema per miskus ir per pusnis. Vandeni praleidzia kaip puse nakties po pelkes palakstai.

I stroikes pora savaiciu panesiojau, tai prieki oda subraiziau, teko pirkt seifbacius. Labai lengvi ir patogus batai, nesiojasi kaip kedukai. Manau dar pora metu jie man tarnaus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 months later...
  • Atsakymus 137
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

man asmeniskai magnumai ,gan grei perslampa,turejau daug modeliu,dabar bandau haixsus.

 

Magnumai iš esmės yra MIESTO batai. HAIX šiuo atžvilgiu bus daug geriau - saviškius DESERT tampau jau du metus. Atlaikė ne vieną pėščią žygį, bėgiojimą po miškus bet kokiu oru ir t.t. Kas įdomiausia, jie ir ant ledo daug mažiau slysta už kitus.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu. Batai geri, bet ziemai nera tinkami. Padas yra kietos gumos ar tai plastiko kuris ziema slysta.

 

Butent del to ziema su jais slidineji :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

Nereikia "lunachodų" maišyti su taktiniais batais miestui :) Po š... landžiot magnum netinka.... Taškas.

 

Tačiau jei reikia lengvų, apsaugančių koją ir neužp....sančių savo svoriu batų lengvam palakstymui arba pvz. kad ir kasdieniam nešiojimui (pvz. darbe/tarnyboje) - kol kas geresnių esu matęs tik Adidas Tactical (čia ne bajeris) ir Haix.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar gaminamais Magnumais esu nusiviles, nors turiu labai senu pora, pranesiojau kokius 6 metus tik padas nusitrine o taip buvo puikus batai, po to pirkau naujus "Hi-Tech Magnum Response" neatnesiojau ir metus, oda sutrukinejo .

Dabar vasara nesioju "OTB JungleLite" ir esu labai patenkintas, nors kaina ir nemaza bet jie to verti, o ziema "BELLEVILLE" goretexiniai su papildomom kojinem, dregme laiko puikiai bet slista nerealiai cia matyt ne tik 550 modelio problema :rolleyes:

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 months later...

Sveiki, gal kas nesiojate kuriuos nors is situ batu:

 

http://zuklesreikmenys.com/lt/batai/auktaauliai-batai.html

 

Kaip nuomone apie juos? Siaip kaina gana nemaza kaip odiniams batams be jokiu -tex ir pan navarotu, apie 200-300 lt, yra ir brangesniu modeliu. Kiek sake pardavejas gaminami Baltarusijoje is importuojamu medziagu bet ten ju kaskodel neparduoda.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas nesiojate kuriuos nors is situ batu:

 

http://zuklesreikmenys.com/lt/batai/auktaauliai-batai.html

 

Kaip nuomone apie juos? Siaip kaina gana nemaza kaip odiniams batams be jokiu -tex ir pan navarotu, apie 200-300 lt, yra ir brangesniu modeliu. Kiek sake pardavejas gaminami Baltarusijoje is importuojamu medziagu bet ten ju kaskodel neparduoda.

 

imi devetus is lukos (bent man taip pasiseke, turejo kazkokius britu armijos uz 100Lt) ir dziaugiesi... Jau 3 sezonas prasideda dziaugiuosi kiekvieno zaidimo metu... patogus, patvarus. O jei rimtai pradinukas esi (sprendziant is nick) tuo labiau neapsimoka investuot daug.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

imi devetus is lukos (bent man taip pasiseke, turejo kazkokius britu armijos uz 100Lt) ir dziaugiesi... Jau 3 sezonas prasideda dziaugiuosi kiekvieno zaidimo metu... patogus, patvarus. O jei rimtai pradinukas esi (sprendziant is nick) tuo labiau neapsimoka investuot daug.

 

Na apie devetus batus tai dar reikia rasti tinkancius ir per daug nenudevetus, asmeniskai Vilnuje znianu tik Gariunuose kur vienas zmogus stumdo devetus rubus is armijos aukcionu (dar yra aic devetu daiktu bet batu ten tik svedu darbiniai ir danu armijos kerzai yra). Siaip labiau ieskau nauju batu, is devetu nebent haix kerzus pirkciau bet nzn kur ju parduoda (gariunuose ju yra tik 39 ar panasaus dydzio pora). Batai bus panaudoti apskritai po miskus ir pan. sabakstynus landzioti taip kad noretusi kokybisku, tokie retai kada pigus buna.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 weeks later...

Sveiki, gal kas nesiojate kuriuos nors is situ batu:

 

http://zuklesreikmenys.com/lt/batai/auktaauliai-batai.html

 

Kaip nuomone apie juos? Siaip kaina gana nemaza kaip odiniams batams be jokiu -tex ir pan navarotu, apie 200-300 lt, yra ir brangesniu modeliu. Kiek sake pardavejas gaminami Baltarusijoje is importuojamu medziagu bet ten ju kaskodel neparduoda.

 

Buteksai. Turiu kitos firmos kaip šitie:

(perkelė mane iš zuklesreikmenys.com) http://www.bataiprofesionalams.lt/lt/specializuot-bat-katalogas/auktaauliai-batai/product/view/10/21.html

Tik ten Garsing firmos (nors Buteks ir Garsing buvo viena ir ta pati firma iki 2008):

http://www.garsing.ru/catalogue/classic/800.html

Siunčiausi iš Rusijos (~90$ įskaitant siuntą ir papildomus vidpadžius.)

Jau menėsi kaip nešioju-testuoju. Softe kolkas dalyvavo tik vieną kartą ir galiu pasakyti, kad gana puikiai save parodė. Patiko padai - gera guma, greitai išsinėšioja batai, patogus. Bet pas mane priešpaskutinis modelis - nauji modeliai jau turi geresnius vidpadžius.

Šeip, pardavėjai sako, kad kokybe vos ne ta pati.

Note: Garsingus užsiperka Baltarusijos ir Rusijos kariuomenės.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 month later...

Sveiki. Turiu Magnumus. Nieko stebuklingo, labai greitai perslampa, bet greitai ir dziusta. Nesioti nedaug, bet jau pradeda luzineti oda. Ant slidaus pavirsiaus labai slidus. Dabar nesioju Bestardus. Pirkau Akropolyje Vilniuje. Be nuolaidos ju kaina virs 800 lt. Is pradziu lbai kaifavau su jais. Goriteksas - i bala ibrendi, per rasota zole eini ir nieko. Bet po pusmecio pradejo kazkur desines kojos bate pro uzkulni vandeni leisti. Ibrendi i bala ir jauti kaip ties achilo sausgysle ima drekti. Bet siaip batai puikus, patogus, silti pakankamai, tik nereikia per daug kojiniu prikisti. Neperslampa jei giliau uzkulnio nebrendi. Tiesa - raistukai kazkokie slidus, lengvai atsirisa. Bandziau galus i bata sukisti, bet tada spaudzia. Zodziu, kolkas teigiamos patirties nedaug.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Turiu Magnumus. Nieko stebuklingo, labai greitai perslampa, bet greitai ir dziusta. Nesioti nedaug, bet jau pradeda luzineti oda. Ant slidaus pavirsiaus labai slidus. Dabar nesioju Bestardus. Pirkau Akropolyje Vilniuje. Be nuolaidos ju kaina virs 800 lt. Is pradziu lbai kaifavau su jais. Goriteksas - i bala ibrendi, per rasota zole eini ir nieko. Bet po pusmecio pradejo kazkur desines kojos bate pro uzkulni vandeni leisti. Ibrendi i bala ir jauti kaip ties achilo sausgysle ima drekti. Bet siaip batai puikus, patogus, silti pakankamai, tik nereikia per daug kojiniu prikisti. Neperslampa jei giliau uzkulnio nebrendi. Tiesa - raistukai kazkokie slidus, lengvai atsirisa. Bandziau galus i bata sukisti, bet tada spaudzia. Zodziu, kolkas teigiamos patirties nedaug.

 

sutepk batraiscius kanifolija, neatsirisines, patikrinta praktikoje ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 year later...

Pastebėjau, kad ganėtinai daug forumiečių dėvi MAGNUM gamintojo batus. :)Pasisakysiu ir aš šia tema, nes jau trečius metus 'testuoju' MAGNUM Elite 8 II WP, tai galiu pasakyti, kad iš esmės pirkinys neblogas, bet turi ir savų minusų, nes kaip vienas forumietis prieš tai sakėsi, kad po stroikių pasibraižė priekinė bato pusė, taip pat ir man, tik, kad man į stroikes nereikėjo eiti - pakako keletos žaidimų ir jau priekinės bato pusės oda nusitrynė. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebėjau, kad ganėtinai daug forumiečių dėvi MAGNUM gamintojo batus. :)Pasisakysiu ir aš šia tema, nes jau trečius metus 'testuoju' MAGNUM Elite 8 II WP, tai galiu pasakyti, kad iš esmės pirkinys neblogas, bet turi ir savų minusų, nes kaip vienas forumietis prieš tai sakėsi, kad po stroikių pasibraižė priekinė bato pusė, taip pat ir man, tik, kad man į stroikes nereikėjo eiti - pakako keletos žaidimų ir jau priekinės bato pusės oda nusitrynė. :)

Miesto batai. Neskirti jie po mišką šliaužioti.

 

Išskyrus susibraižymą, vargu ar kokių kitų rimtesnių problemų kilo, tiesa?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Magnumus sunešiojau per 3 metus.

Labai patogūs ir gan patvarūs batai.

 

Armijai ir civiliams pirkti savo dydžio neradau, tai nusipirkau dabar naudojamus LK kariuomenės.

Sunkūs, nutrynė kojas ir kojos šunta. Kaip nelietingas oras dar su senukais magnumais palakstau.

 

Ir planuoju vėl juos įsigyt. Gal kas žino kur jū dar galima rast? (girdėjau kalbas kad AIC nebeveža).

 

Papildyta:

Taip Haix.

 

Nuotrauka

 

Sake kad Goretex bet realiai po veinos didesnes balos jau kojnes skalbi batuose, kaip su magnumais reikdavo pasistenkt, kad prisemt.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...