Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Erkes


-TK-
 Share

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 129
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

;)

 

Siaip esu gan idomioj situacijoj. Kadangi pradejau zaist tik siais metais, susivokiau apie erkes visai nesenai. Taciau pries gera menesiuka suzinojau jog man skiepai nuo encefalito (is tikruju nuo bet ko) butu neveiksmingi (sergu autoimunine liga, vartoju imuniteta silpninancius preparatus).

 

Tad galvoju kokiu dar budu be kruopstaus apsiziurejimo ir sandarios aprangos jus galite man pasiulyti si sezona?

 

Kita jau tikriausiai busiu atviras skiepams :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Na as asmeniskai patarciau purskalus dar naudoti. Yra toks vienas gan brangokas ir parduodamas (bent jau anksciau budavo) tik vaistinese, gryzes paziuresiu tiksliai pavadinima, nes dabar darbe neatsimenu. Nuo tada kai pradejau naudoti ta purskala, tai nei karto neparsinesiau nei vienos erkes, o anksciau budavo 3-4 garantuotai.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 weeks later...

Pagalaiu dezese atradau savo repelenta, pavadinimas "Autan" Active. Vabzdzius veikia iki 8 val., erkes iki 4 val. Kaip ir minejau isigyti galima tik vaistinese, bent jau taip buvo praeita vasara :) Nuo tada kai pradejau naudoti dar nei karto neturejua jokios erkes. Beje idomumo delei esu karta nupurskes uoda juo, galvojau kad issikraustys is proto, taip isteriskai pradejo skraidyt, nerado kur detis vargselis :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

niekis, laimo liga yra gydoma, as taip supratau nuejes i epidemic centra pasiskiepyt, ju reklaminiam TV rode, apie 90 % atveju jau galima sia liga kontroliuoti...

"Kontroliuoti" ir i?gydyti nėra tas pats. Pvz.su cukriniu diabetu irgi galima gyventi, jei pastoviai su savimi ne?iotis insuliną ir t.t.... jei tai galima pavadinti gyvenimu....

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

sirgau laimu, vienintelis minusas, kad visa menesi reikia antibiotikus gert, + dar papildomai kitu tabletku.

O pasekmes kokios nors liko? tipo pablogejo regejimas ar daugybos lenteles neatsimeni? Ar menesi pagulejai ir sveikas...

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

O pasekmes kokios nors liko? tipo pablogejo regejimas ar daugybos lenteles neatsimeni? Ar menesi pagulejai ir sveikas...

pasekmiu jokiu (tfiu tfiu tfiu). Regejimas ir taip buvo nekoks, bet jis nepakito. Lentele daugybos moku tik ant pirstu (joke). gulet nereikejo, jokio biuletenio. Iprastos dienos tik su sauja tablecui! :winkwink: Svarbiausia, anksti pstebeti pozymius. Mano atveju, isityriau po erkes ikandimo. Rado boleriju, nuejau pas savo seimos dakrata, israse vaistu ir vsio. Po gydimo, vel darais tyrima. Kuris jau neigiamas. :)

 

Su encefalitu taip lengvai neprasisuksi. Tad skiepytis reikia. Uz skiepa praeita savaite sumokejau 76 endemike. Praeitais metais buvo apie 50-60. :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 weeks later...

Ilgam buvau dinges is cia..

 

er ta laika buvau nusipirkes pora purskalu, viena tik teko naudot savaitgali gamtoje, erkiu neparsinesta. Manyciau geriausias variantas tas ir bus sia vasara.

O del kreipimosi i daktarus :) kas dvi savaites pas juos sedziu jau vemt vercia.. ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...