Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Operation "Silent Forest" 2008 05 25 Kazlu Ruda


Wladzius
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Cia ymestas marsrutas nuo Ą?uolų Būdos (taskas A'), vaziuojant link Kazlu Rudos bus posukis i kaire su uzrasu "Bebruliske", vaziujant toliau privaziuojama pervaza ( taskas B'), po pervazos seka blokinis keliukas vinguotas juo vaziuodami pasieksite Kazlu Rudos Kuro baze :winkwink:. Kaip pasiekti Ą?uolų Būda ? Sis miestelis randasi vaziujant senu keliu Kaunas - Marijampole beveik pusiaukeleje tikrai nepravaziuosit.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 59
  • Created
  • Paskutinis atsakymas

Top Posters In This Topic

tai idomu naujokams is jonavos vazioti ar cia rasizmas prasidejo? :winkwink:

Ne rasizmas, bet kad isvengt netvarkos zaidime dalyvauja arba bent triju zaidimu patirti turintys, arba nauji, bet uz juos laiduoja senbuvis, kad jie normalus ir nedarys nesamoniu.

 

P.S pridursiu, kad tai daroma po to kai Jonavoje kilo nesklandumu del keliu naujoku elgesio.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ne rasizmas, bet kad isvengt netvarkos zaidime dalyvauja arba bent triju zaidimu patirti turintys, arba nauji, bet uz juos laiduoja senbuvis, kad jie normalus ir nedarys nesamoniu.

 

P.S pridursiu, kad tai daroma po to kai Jonavoje kilo nesklandumu del keliu naujoku elgesio.

Nu as suprantu, bet nevisa gi Jonava kalta as pirma kart isvis gisdziu apie kazkokius blogus dalikus kur viko Jonavoje. Seip esu sauges zmogus jau 28 ir nemanau kad kazka ten blogo darisiu zaisiu kaip ir visi, beto cia butu mano pirmas zaidimas su jumis, zaidzeu seip tarp savu zmoniu ir uz mane laiduoti nera kam :// Tai taip iseina kad kol uz mane neks nepalaiduos tai nekad ir nezaisiu tai ir metai praeit gali :winkwink: kazkaip nezinau nezmoniskai is jusu puses! cia nenoriu neko izeist tik sakau savo nuomone.
Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Ne rasizmas, bet kad isvengt netvarkos zaidime dalyvauja arba bent triju zaidimu patirti turintys, arba nauji, bet uz juos laiduoja senbuvis, kad jie normalus ir nedarys nesamoniu.

 

P.S pridursiu, kad tai daroma po to kai Jonavoje kilo nesklandumu del keliu naujoku elgesio.

Butu labai idomu suzinoti, kokie tie nesklandumai ir del kuriu naujoku?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share


×
×
  • Sukurti naują...