Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

ką manote apie ?į modelį? G&G GR-16 R4 Economic Version


Rekomenduojami pranešimai

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Sveiki, esu naujokas, ketinu greitu metu isigyti AEG...Galbut jau isigijote kazkas si ginkla ir galite placiau apie ji papasakoti? To Rule: galbut domejaisi ir gali pasidalint informacija?

o gal geriau y sia tema tegu jis paraso :rolleyes:

bus lengviau nes ir as noriu jy pirkti

 

o koky g 36 ?

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Zmones taigi pilnas internetas review ivairiu AEG'u, tikiu kad ir sio modelio rasit. Ir siaip bet kuri AEG'a mano nuomone perkant yra loterija, vienas nusiperka kinieti ir metus vargo nematydamas drozia, o kitam ir koks toyo marui po menesio sugenda, o jei dar prasideda tiuninimas tai tas gendamumo procentas padideja :) Dar nelygu kiek ziadzia kaip saudo ir ar priziuri... zodziu kintamuju sioje lygtyje yra nemazai ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

mano kolega rowlas toki turi. jau gal puse metu ji naudoja ir labai juo patenkintas. saudo ginklas kaip ir brangesni g&g modeliai. tik kad jis pats plasmasinis. bet as nematau tame problemos jokios.

ginklas tikrai wertas tu pinigu. ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

mano kolega rowlas toki turi. jau gal puse metu ji naudoja ir labai juo patenkintas. saudo ginklas kaip ir brangesni g&g modeliai. tik kad jis pats plasmasinis. bet as nematau tame problemos jokios.

ginklas tikrai wertas tu pinigu. ;)

o ginklas atro kaip foto

aisku suprantu kad jam nera optikos ir flashlighto

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

ir mercedesas ir golfukas abudu su keturiais ratais, abudu vaziuoja, kitaip sakant atlieka ta pacia funkcija ir verti kiekvienas savu pinigu, tik kazkodel jei jau turi galimybe tai renkiesi visgi mercedesa, o ne golfuka. Man kazkaip nesiciupina plastmase, juolab kai realiam yra metalas (nekalbu apie tuos kur ir realiam yra plastmase). Bet cia tik man :) Kitam gal ir visas medinis butu ok :) Mano patarimas jei gali sau leist tai ir leisk, nebent perki menesiui, tada gal ir neverta svaistyti pinigu, nebent gali sau tai leisti ;) :)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

o ginklas atro kaip foto

aisku suprantu kad jam nera optikos ir flashlighto

Pats paprasciausias patarimas, nueini i Armijaiu ir civiliams, ten pamatysi ir gvai sita modeli, ir paciupinesi...dings dalis klausimu ypac tokiu "kaip jis atrodo" ;) sorry jei izeidziu tokiu postu, bet juk tu ruosiesi pirkt si ginkla, ne mes, tad pasikrutink biski, juk mes nenubegsim, neapziuresim ir tau jo nenupirksim pasake: "Vat imk, geras ginklas" :) tad pats nepatingek ir nuvyk i parduotuve pasiziuret....

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Pats paprasciausias patarimas, nueini i Armijaiu ir civiliams, ten pamatysi ir gvai sita modeli, ir paciupinesi... tad pats nepatingek ir nuvyk i parduotuve pasiziuret....

Man taip atsitiko, kad sėdžiu pusę metų užsienyje, kur radau vos vieną Airsofto parduotuvę ir čia niekas nešneka angliškai :] Žodžiu,giria kolegos! :)

 

Dėlto ir klausinėju [tik kitoje temoje]... Tarkime review internete gali rasti, bet: yra du tokie patys ginklai interneto parduotuvėje - vienas su tiunu kitas be tiuno [kainos atitinkamai skiriasi]. Apie abu raso kaip apie Aukso Veršius. Tuomet pradedi ieškoti kokio nors nepriklausomo šaltinio. Randi. Kodas ir pavadinimas ir gamintojas abiejų ginklų tai tas pats.O iš kur žinoti apie kurį jis rašo. Tai vat ir domimės.

 

Mane irgi domina šis klausimas - kiek ten to metalo, kiek ABS. Aprašyme tik nurodyta, kad iš abiejų medžiagų, bet kas ir iš ko tiksliau nerašoma. ;)

 

Geriausia, jei pats p. Vini pasisakytų, kiek suprantu čia tamstos prekės. ;)

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Dar gali parasyti PM Rowlui is Navy Seal's, jis toki AEG turi, papasakos.

Sveiki ,

 

pasiskaičiau forumą , pasi?aud?iau su keliais ginklais savaitgalį , ir i?kilo klausimas :

1. ar ?is ginklas neu?stringa be?audant ? (pasitaikė , kad vienas ginklas buvo kelis kartus u?strigęs, be?audant).

2. Gal (kaip sakė) i?kart ?iūrėti į brangesnį modelį ? pvz.: G&G GR-16 R5 SPR ?

 

konkrečiai domina ginklo veikimo patikimumas (kad neu?strigtų be?audant).

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Visi ginklai stringa, net ir koviniai.

jei ruosiesi pirktis tai rinkis toki, koks tau yra patogesnis, o del kainos tai ner skirtumo. gali nusipirkti ir sistema, o ji tau uzstrigs per pirma game, o gali nusipirkti china ir tau veks puikiausiai pora metu.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 year later...

domina ginklo veikimo patikimumas (kad neu?strigtų be?audant).

Nors ir lū?ūs gearbox , vistiek ?audo ( mano modelis G&G GR-16 R4 ) ,

sakyčiau , netgi gana patikimas.

 

Tik nereikia ?audyti esant minusinei temperatūrai. G&G to tiesiog neperne?a ir lū?ta gearox...

 

Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...