Pereiti prie turinio
Lithuanian Airsoft Portal

Šaukimas 01-15, Sausio 13-tosios įvykiams paminėti


kariauk
 Share

Rekomenduojami pranešimai

Labai norėčiau, kad ateityje orgai pažymėtų mertviaką ir duotų aiškiai žinoti ribas ar atstumą, nuo kur negalima užsėsti išeinančių. Kaip ir aptarta šitas per brifingą nebuvo, tai kaip ir nėra ko pykt nei ant priešininkų, nei ant orgų. Tik gauti tokią gerą seriją šratų į nugarą nuėjus 20 žingsnių nuo mertvako ne tiek skauda, kiek demoralizuoja. 

Overconfident_Alcoholic_Depression_Guy_M

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas pastebejimas, del tobulesnio zaidimo. Kaip visi ir zino mire zmones nesneka, netestuoja(prasaudo ginklus). Tai galima daryti tik mertviako ribose. Kita kart labiau akcentuokite. Taip pat jei nuimama vienos spalvos juostele privaloma uzdeti savo komandos juostele. Siaip geimas super, poligonas neistirinetas bet potencialo yra.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip Vikingai atsakymas i tavo reaplika. Net isejes is mertviako 2 metrus privalai buti pasiruoses kontratakai. Del teisybes su tavim sutinku, del profesionalumo- ne. Jei saudytu i tave mertviake tada cia jau orgu klausimas.

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tą puikiai suprantu, kad buvau jau žaidimo zonoje, bet šratų gavo ir kitas žaidėjas, kuris mertvake rūkė be oranžinės liemenės. Priešininkai nežinojo, kad mertvakas ten buvo įrengtas apskritai. Jiems aš didelių priekaištų ir neturiu, čia orgams labiau pastebėjimas dėl kito žaidimo šioje vietoje ar kitoje. Ačiū ir sėkmės :) 

Link to comment
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 weeks later...

Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

You will be able to leave a comment after signing in



Prisijunkite dabar
 Share

×
×
  • Sukurti naują...